BK Brandýs n.L. "B"

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Trenér

od: 1. 9. 2022
Radek Šnábl
radek.snabl@redsignal.cz

1. asistent trenéra

od: 1. 9. 2022
Jan Kalfus
j.kalfus@seznam.cz

Organizační pracovník

od: 2. 8. 2023
Miroslav Pečenka
m.pecenka@seznam.cz
737 032 266

Technický zápis

od: 31. 8. 2023 do 31. 8. 2023
Jaroslav Pečenka

Technický zápis

od: 31. 8. 2023
Miroslav Pečenka
m.pecenka@seznam.cz
737 032 266

Technický zápis

od: 12. 9. 2023 do 15. 9. 2023
Jiří Buňka
info@dbak.cz
378 774 264

Asistent trenéra

od: 13. 9. 2023
Miroslav Pečenka
m.pecenka@seznam.cz
737 032 266

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Výletní
250 01 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
14 Jiří Šťastný 2010 150 14 20 1.0 11.7 5.2 0.0 1.4/2.9 48.3 1.5
12 Sebastian Bělohradský 2010 169 14 14 1.0 13.6 5.9 0.0 1.9/4.6 40.0 1.4
22 Ondřej Schwan 2011 165 13 13 1.0 11.8 5.5 0.0 0.8/1.5 0.0 1.4
26 František Kozel 2010 170 14 15 1.0 9.9 4.7 0.0 0.5/2.3 23.5 1.5
24 Josef Hykel 2012 161 12 14 1.0 9.0 3.8 0.1 1.2/1.8 0.0 1.3
7 Jan Roškota 2011 155 13 16 1.0 7.8 3.4 0.0 0.9/2.2 40.0 2.6
4 Felix Eliáš Hlaváček 2012 164 12 21 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/2.4 30.0 1.1
8 Matyáš Pečenka 2012 153 12 15 1.0 8.0 3.8 0.0 0.4/1.0 0.0 1.1
2 Patrik Řihout 2010 160 14 10 1.0 9.9 4.7 0.0 0.5/1.8 0.0 1.1
6 Jonáš Kubelka 2011 163 13 5 1.0 18.0 8.4 0.2 0.6/1.2 0.0 2.4
10 Jan Schnatzer 2011 165 13 18 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/1.2 0.0 1.4
77 Tomáš Sedmík 2012 173 12 11 1.0 6.5 3.1 0.0 0.4/1.1 0.0 0.3
23 Tobiáš Kalfus 2010 172 14 3 1.0 19.0 7.3 0.0 4.3/6.3 68.4 1.0
17 Adam Osman 2010 182 14 2 1.0 22.5 11.0 0.0 0.5/0.5 0.0 0.5
1 Tadeáš Samuel Hlaváček 2010 178 14 2 1.0 18.5 9.0 0.0 0.5/1.0 0.0 1.0
21 Deniz Tasdemir 2010 175 14 18 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.2 0.0 1.1
20 Simon Dvořák 2010 154 14 3 1.0 8.3 3.0 0.0 2.3/5.7 41.2 0.7
25 Josef František Rathouský 2011 174 13 5 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
5 Tomáš Lichtenberk 2010 167 14 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0 0.3
11 Jonáš Radek Šnábl 2011 168 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
3 Alex Karel 2010 165 14 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
18 Antonín Žahour 2011 152 13 11 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
9 Patrik Duchoň 2011 154 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
27 Petr Procházka 2010 171 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
30 Adam Konrád 2009 187 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
13 Viktor Kátrik 2012 159 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
15 Josef Srba 2011 161 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
14124 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 21. 4. 2024 BK Brandýs n. Labem "B" : 0 /0 %
14104 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 12. 4. 2024 AŠ Mladá Boleslav : 0 /0 %
14117 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 6. 4. 2024 BK Kralupy junior 125:49 58 1 6/10 60%
14092 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 24. 3. 2024 BK Kladno 51:111 51 1 6/13 46.2%
14096 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 23. 3. 2024 BK Kralupy junior 31:92 43 0 6/16 37.5%
14107 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 20. 3. 2024 AŠ Mladá Boleslav 53:70 33 0 4/8 50%
14113 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 17. 3. 2024 Var 94:46 20 0 6/14 42.9%
14110 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 16. 3. 2024 Bižuterie Jablonec n.N. 37:93 43 0 7/16 43.8%
14097 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 10. 2. 2024 BA Tygři Louny 69:57 28 0 13/21 61.9%
14082 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 1. 2. 2024 BA Tygři Louny 46:42 15 0 12/30 40%
14089 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 7. 1. 2024 Bižuterie Jablonec n.N. 79:27 36 0 7/19 36.8%
14086 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 6. 1. 2024 Var 78:62 35 0 8/16 50%
14077 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 19. 11. 2023 BK Kladno 126:32 58 0 10/20 50%
14075 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 18. 11. 2023 BK Kralupy junior 155:24 70 0 15/33 45.5%
14071 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 17. 11. 2023 AŠ Mladá Boleslav 39:82 39 0 4/11 36.4%
14068 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 5. 11. 2023 Var 55:28 11 0 6/21 28.6%
14065 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 4. 11. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 42:86 40 0 6/14 42.9%
14055 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 14. 10. 2023 BA Tygři Louny 50:66 22 0 6/23 26.1%
14054 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 5. 10. 2023 BK Kralupy junior 38:113 52 0 9/29 31%
14050 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Hosté 30. 9. 2023 BK Kladno 37:133 61 0 11/25 44%
14062 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 28. 9. 2023 AŠ Mladá Boleslav 99:33 47 0 5/11 45.5%
14047 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 17. 9. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 108:14 53 0 2/20 10%
14044 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí 16. 9. 2023 Var 52:60 17 0 18/43 41.9%
14119 nadregionální soutěž (mladší žáci U14) Domácí BK Kladno : 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
26. kolo -
00:00
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Kladno
Skupina A Preview
1. kolo 16. 9. 2023
09:00
BK Brandýs n. Labem "B"
TJ Slovan Varnsdorf U14
52
60
21
9
31
16
41
46
Skupina A Review
2. kolo 17. 9. 2023
13:00
BK Brandýs n. Labem "B"
Bižuterie Jablonec n.N.
108
14
16
4
50
10
80
14
Skupina A Review
7. kolo 28. 9. 2023
13:00
BK Brandýs n. Labem "B"
AŠ Mladá Boleslav
99
33
28
6
56
15
72
22
Skupina A Review
3. kolo 30. 9. 2023
13:15
BK Kladno
BK Brandýs n. Labem "B"
37
133
4
38
10
67
18
104
Skupina A Review
4. kolo 5. 10. 2023
17:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs n. Labem "B"
38
113
10
36
17
62
24
90
Skupina A Review
5. kolo 14. 10. 2023
12:00
BK Brandýs n. Labem "B"
BA Tygři Louny
50
66
26
18
38
31
46
44
Skupina A Review
8. kolo 4. 11. 2023
14:00
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs n. Labem "B"
42
86
6
22
16
47
23
65
Skupina A Review
9. kolo 5. 11. 2023
17:30
TJ Slovan Varnsdorf U14
BK Brandýs n. Labem "B"
55
28
5
9
21
14
41
16
Skupina A Review
10. kolo 17. 11. 2023
12:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem "B"
39
82
06
26
14
50
22
63
Skupina A Review
11. kolo 18. 11. 2023
12:30
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Kralupy junior
155
24
47
2
88
8
128
16
Skupina A Review
12. kolo 19. 11. 2023
10:00
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Kladno
126
32
29
9
43
23
98
25
Skupina A Review
15. kolo 6. 1. 2024
13:00
BK Brandýs n. Labem "B"
TJ Slovan Varnsdorf U14
78
62
24
0
55
12
59
34
Skupina A Review
16. kolo 7. 1. 2024
12:00
BK Brandýs n. Labem "B"
Bižuterie Jablonec n.N.
79
27
17
14
35
23
71
23
Skupina A Review
14. kolo 1. 2. 2024
19:00
BA Tygři Louny
BK Brandýs n. Labem "B"
46
42
4
11
23
20
34
26
Skupina A Review
19. kolo 10. 2. 2024
15:45
BK Brandýs n. Labem "B"
BA Tygři Louny
69
57
20
13
42
23
56
37
Skupina A Review
23. kolo 16. 3. 2024
14:30
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs n. Labem "B"
37
93
3
22
13
45
22
68
Skupina A Review
24. kolo 17. 3. 2024
14:30
TJ Slovan Varnsdorf U14
BK Brandýs n. Labem "B"
94
46
25
12
47
18
77
29
Skupina A Review
22. kolo 20. 3. 2024
19:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs n. Labem "B"
53
70
8
24
24
38
39
55
Skupina A Review
18. kolo 23. 3. 2024
15:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs n. Labem "B"
31
92
8
17
10
44
21
71
Skupina A Review
17. kolo 24. 3. 2024
15:30
BK Kladno
BK Brandýs n. Labem "B"
51
111
15
28
24
67
37
85
Skupina A Review
25. kolo 6. 4. 2024
11:00
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Kralupy junior
125
49
23
19
61
31
102
33
Skupina A Review
21. kolo 12. 4. 2024
17:00
BK Brandýs n. Labem "B"
AŠ Mladá Boleslav
Skupina A Preview
28. kolo 21. 4. 2024
09:00
BA Tygři Louny
BK Brandýs n. Labem "B"
Skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 žákovská liga 7 18