Sokol Šlapanice

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
JML U17 kadeti

Základní informace

Organizační pracovník

od: 25. 8. 2020
Jiří Bělouch
belouchjiri@centrum.cz
731 006 870

Asistent trenéra

od: 18. 9. 2020
Ing. Emanuel Mercl
e.mercl@seznam.cz

Trenér

od: 9. 9. 2023
Jiří Bělouch
belouchjiri@centrum.cz
731 006 870

Technický zápis

od: 9. 9. 2023
Jiří Bělouch
belouchjiri@centrum.cz
731 006 870

1. asistent trenéra

od: 12. 12. 2023
Pavel Nebl
nebl.pavel@seznam.cz
544 543 142

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna
Nádražní
664 51 Šlapanice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Daniel Střelec 2007 0 17
Alex Pličanič 2007 0 17
Štěpán Šnajdr 2006 0 18
Tobiáš Kubalec 2008 16
Matyáš Podroužek 2008 16
Armando Ley 2007 17
Šimon Petráš 2008 16
Jiří Bárta 2006 0 18
Michael Kreutzer 2008 177 16
Matouš Plotěný 2008 16
Michal Valečko 2008 182 16
Marek Pešák 2007 0 17
Filip Zemek 2008 16
Alex Tomek 2007 0 17
Chris Pličanič 2007 17
Tung Bao Cao 2006 0 18
Milan Nechvátal 2009 0 15
Vojtěch Šnajdr 2008 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
189 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 TJ Sokol Podolí :
190 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 TJ Sokol Podolí :
181 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 20. 4. 2024 Sokol Šlapanice :
182 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 20. 4. 2024 Sokol Šlapanice :
173 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 Jiskra Kyjov :
174 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 Jiskra Kyjov :
165 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 Sokol Šlapanice :
166 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 Sokol Šlapanice :
157 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 Basketbal Dubňany :
158 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 Basketbal Dubňany :
149 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 18. 2. 2024 Sokol Šlapanice 56:51
150 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 18. 2. 2024 Sokol Šlapanice 56:55
141 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 TJ Spartak DDM Uherský Brod 59:56
142 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 TJ Spartak DDM Uherský Brod 58:75
133 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 Sokol Šlapanice 58:59
134 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 Sokol Šlapanice 52:68
117 JML U17 kadeti (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2023 Jiskra Kyjov 89:47
118 JML U17 kadeti (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2023 Jiskra Kyjov 88:47
125 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 BASKET Brno 73:43
126 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 BASKET Brno 84:39
109 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2023 Basket Kohouti 54:46
110 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2023 Basket Kohouti 60:53
101 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 Sokol Šlapanice 58:67
102 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 Sokol Šlapanice 43:55
93 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 30. 9. 2023 SK Žabovřesky Brno 67:51
94 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 30. 9. 2023 SK Žabovřesky Brno 52:55
85 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 17. 9. 2023 Sokol Šlapanice 83:65
86 JML U17 kadeti (kadeti U17) Domácí 17. 9. 2023 Sokol Šlapanice 79:57
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2023
13:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Sokol Šlapanice
83
65
24
16
47
33
65
41
Skupina B Review
1. kolo 17. 9. 2023
15:00
TJ Spartak DDM Uherský Brod
Sokol Šlapanice
79
57
24
20
37
28
56
44
Skupina B Review
2. kolo 30. 9. 2023
11:00
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky Brno
52
55
11
12
28
26
50
37
Skupina B Review
2. kolo 30. 9. 2023
09:00
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky Brno
67
51
17
15
31
28
43
41
Skupina B Review
3. kolo 14. 10. 2023
11:00
Basketbal Dubňany
Sokol Šlapanice
43
55
12
15
24
22
30
35
Skupina B Review
3. kolo 14. 10. 2023
09:00
Basketbal Dubňany
Sokol Šlapanice
58
67
12
22
27
37
42
48
Skupina B Review
4. kolo 4. 11. 2023
14:00
Sokol Šlapanice
Basket Kohouti
54
46
12
10
23
22
36
35
Skupina B Review
4. kolo 4. 11. 2023
15:30
Sokol Šlapanice
Basket Kohouti
60
53
15
16
35
29
46
44
Skupina B Review
6. kolo 10. 12. 2023
10:00
Sokol Šlapanice
BASKET Brno
73
43
17
12
31
24
44
31
Skupina B Review
6. kolo 10. 12. 2023
11:30
Sokol Šlapanice
BASKET Brno
84
39
21
3
43
16
57
26
Skupina B Review
5. kolo 16. 12. 2023
14:00
Jiskra Kyjov
Sokol Šlapanice
89
47
26
6
49
18
68
36
Skupina B Review
5. kolo 16. 12. 2023
16:00
Jiskra Kyjov
Sokol Šlapanice
88
47
23
13
38
25
63
32
Skupina B Review
7. kolo 6. 1. 2024
12:00
TJ Sokol Podolí
Sokol Šlapanice
52
68
18
15
22
28
36
49
Skupina B Review
7. kolo 6. 1. 2024
10:00
TJ Sokol Podolí
Sokol Šlapanice
58
59
15
15
26
29
39
49
Skupina B Review
8. kolo 20. 1. 2024
12:00
Sokol Šlapanice
TJ Spartak DDM Uherský Brod
58
75
17
15
32
26
39
49
Skupina B Review
8. kolo 20. 1. 2024
10:00
Sokol Šlapanice
TJ Spartak DDM Uherský Brod
59
56
10
15
31
28
51
40
Skupina B Review
9. kolo 18. 2. 2024
14:00
SK Žabovřesky Brno
Sokol Šlapanice
56
51
18
12
34
25
42
37
Skupina B Review
9. kolo 18. 2. 2024
16:00
SK Žabovřesky Brno
Sokol Šlapanice
56
55
13
11
23
23
41
37
Skupina B Review
10. kolo 2. 3. 2024
10:00
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
Skupina B Preview
10. kolo 2. 3. 2024
12:00
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
Skupina B Preview
11. kolo 16. 3. 2024
17:30
Basket Kohouti
Sokol Šlapanice
Skupina B Preview
11. kolo 16. 3. 2024
19:00
Basket Kohouti
Sokol Šlapanice
Skupina B Preview
12. kolo 6. 4. 2024
12:00
Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
Skupina B Preview
12. kolo 6. 4. 2024
10:00
Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
Skupina B Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
BASKET Brno
Sokol Šlapanice
Skupina B Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
BASKET Brno
Sokol Šlapanice
Skupina B Preview
14. kolo 4. 5. 2024
12:00
Sokol Šlapanice
TJ Sokol Podolí
Skupina B Preview
14. kolo 4. 5. 2024
10:00
Sokol Šlapanice
TJ Sokol Podolí
Skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 1 30