Základní informace
od: 28. 6. 2018
MUDr.
Zdeněk
Malina
malina@oskolomouc.cz
604 763 078
od: 4. 9. 2020
Pavel
Gola
pavelgola6@gmail.com
od: 4. 9. 2020
Zuzana
Tejkalová
tejkzu@gmail.com
OSK Olomouc z.s.
Stiborova
779 00 Olomouc - Neředín
# | Hráč | Pozice | Rok narození | Výška | Věk | Z |
---|---|---|---|---|---|---|
Nikola Zahradníčková | 2010 | 0 | 14 | 0 | ||
Lucie Váňová | 2009 | 14 | 0 | |||
Alžběta Soušková | 2009 | 14 | 0 | |||
Karolína Hamplová | 2009 | 12 | 0 | |||
Tereza Listopadová | 2009 | 0 | 15 | 0 | ||
Květa Bouchalová | 2010 | 0 | 14 | 0 | ||
Lenka Mikešová | 2009 | 12 | 0 | |||
Adéla Váňová | 2009 | 14 | 0 | |||
Monika Dohnalová | 2009 | 12 | 0 | |||
Kateřina Vodešilová | 2009 | 0 | 15 | 0 | ||
Justýna Lorencová | 2010 | 0 | 14 | 0 | ||
Nikola Zamykalová | 2010 | 0 | 14 | 0 | ||
Klára Očenášková | 2009 | 0 | 15 | 0 | ||
Veronika Růžičková | 2009 | 0 | 15 | 0 | ||
Adéla Chodilová | 2009 | 0 | 15 | 0 | ||
Soňa Jarnotová | 2009 | 14 | 0 | |||
Adéla Rubačíková | 2009 | 12 | 0 |
Číslo utkání | Soutěž | Domácí/hosté | Datum | Soupeř | Skóre |
---|
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. kolo |
19. 9. 2020
09:00 |
OSK Olomouc
Basket Ostrava
|
90
27
|
17
11
40
14
66
27 |
Základní část | Review |
1. kolo |
19. 9. 2020
11:00 |
OSK Olomouc
Basket Ostrava
|
89
42
|
14
12
39
18
63
39 |
Základní část | Review |
2. kolo |
3. 10. 2020
13:00 |
BK Havířov
OSK Olomouc
|
42
86
|
12
26
16
48
32
66 |
Základní část | Review |
2. kolo |
3. 10. 2020
11:00 |
BK Havířov
OSK Olomouc
|
43
84
|
8
26
22
40
34
60 |
Základní část | Review |
9. kolo |
16. 1. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
|
Základní část | Preview | |
9. kolo |
16. 1. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
|
Základní část | Preview | |
10. kolo |
30. 1. 2021
00:00 |
Basket Ostrava
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
10. kolo |
30. 1. 2021
00:00 |
Basket Ostrava
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
11. kolo |
6. 2. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
BK Havířov
|
|
Základní část | Preview | |
11. kolo |
6. 2. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
BK Havířov
|
|
Základní část | Preview | |
12. kolo |
20. 2. 2021
00:00 |
SBŠ Ostrava U12
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
12. kolo |
20. 2. 2021
00:00 |
SBŠ Ostrava U12
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
13. kolo |
6. 3. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
BK Příbor
|
|
Základní část | Preview | |
13. kolo |
6. 3. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
BK Příbor
|
|
Základní část | Preview | |
14. kolo |
20. 3. 2021
00:00 |
BK Start Ostrava
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
14. kolo |
20. 3. 2021
00:00 |
BK Start Ostrava
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
15. kolo |
27. 3. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
TJ Loko Krnov
|
|
Základní část | Preview | |
15. kolo |
27. 3. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
TJ Loko Krnov
|
|
Základní část | Preview | |
16. kolo |
10. 4. 2021
00:00 |
SK Bruntál
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
16. kolo |
10. 4. 2021
00:00 |
SK Bruntál
OSK Olomouc
|
|
Základní část | Preview | |
17. kolo |
24. 4. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
|
|
Základní část | Preview | |
17. kolo |
24. 4. 2021
00:00 |
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
|
|
Základní část | Preview |
Sezóna | Soutěž | Umístění | Počet bodů |
---|---|---|---|
2022/23 | Oblastní přebor mladších minižákyň U12 | 5 | 40 |
2018/19 | Oblastní přebor | 2 | 52 |