Uherský Brod

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 3. 5. 2018
Dušan Balija
dusanbalija@seznam.cz
777 002 701

Trenér

od: 13. 9. 2021
Ing. Tomáš Krejčiřík
tomas.krejcirik@post.cz
572 610 515

Adresa

TJ Spartak Uherský Brod, z.s.
U Stadionu
688 01 Uherský Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Nela Bábíčková 2005 0 16
Magdaléna Hubáčková 2005 0 16
Ema Pěrková 2007 14
Kateřina Harnová 2004 0 17
Simona Vokšická 2006 15
Adéla Hodicová 2006 15
Adéla Mošťková 2005 0 16
Mia Šimoníková 2007 14
Lucie Vaculíková 2005 162 16
Daniela Fojtáchová 2006 15
Lucie Kučerová 2006 15
Karolína Popelková 2007 0 14
Nela Stehlíková 2006 165 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
19 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 23. 10. 2021 ADFORS Basket Litomyšl 51:50
20 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 23. 10. 2021 ADFORS Basket Litomyšl 62:66
13 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 9. 10. 2021 BK Žabiny Brno C 113:18
14 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 9. 10. 2021 BK Žabiny Brno C 126:18
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 9. 10. 2021
10:00
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
126
18
31
9
65
14
93
16
skupina C Review
2. kolo 9. 10. 2021
08:00
BK Žabiny Brno C
TJ Spartak Uherský Brod
113
18
26
8
54
12
85
16
skupina C Review
3. kolo 23. 10. 2021
13:00
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
62
66
16
18
36
29
47
52
skupina C Review
3. kolo 23. 10. 2021
11:00
TJ Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
51
50
16
8
29
28
39
40
skupina C Review
1. kolo 28. 10. 2021
10:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
skupina C Preview
1. kolo 28. 10. 2021
12:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vlčice Žďár
skupina C Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
SKB Tišnov
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
4. kolo 14. 11. 2021
00:00
SKB Tišnov
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
skupina C Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Česká Třebová
skupina C Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
8. kolo 23. 1. 2022
00:00
BK Vlčice Žďár
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
10. kolo 26. 2. 2022
00:00
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
10. kolo 27. 2. 2022
00:00
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov
skupina C Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
SKB Tišnov
skupina C Preview
12. kolo 26. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
12. kolo 27. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
13. kolo 9. 4. 2022
11:00
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
13. kolo 9. 4. 2022
09:00
SKB Česká Třebová
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
skupina C Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 2 20
2018/19 nadregionální soutěž 3 39
2018/19 kvalifikace o ligu 3 2