BC Slaný U12G

Kategorie
Mladší minižákyně U12
Soutěž
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12

Základní informace

Organizační pracovník

od: 20. 6. 2021 do 18. 10. 2021
Ing. Petr Kozák
pkozak@volny.cz
731 643 999

1. asistent trenéra

od: 19. 6. 2020
Jindřich Hnilička
jindrich.hnilicka@email.cz
603 326 639

Trenér

od: 20. 9. 2021
Danica Weissová
danica.weissova@seznam.cz
724 099 980

1. asistent trenéra

od: 20. 9. 2021
Ing. Petr Kozák
pkozak@volny.cz
731 643 999

Asistent trenéra

od: 20. 9. 2021 do 20. 9. 2021
Danica Weissová
danica.weissova@seznam.cz
724 099 980

Organizační pracovník

od: 18. 10. 2021
Danica Weissová
danica.weissova@seznam.cz
724 099 980

Adresa

Basketbalový klub Slaný z.s.
Lacinova 1720
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Eliška Víchová 2010 150 11 8 10.9 5.3 0.0 0.4/1.9 20.0 0.1
Nikola Drasnarová 2010 153 11 6 13.3 5.7 0.3 1.0/3.2 31.6 0.7
Sofie Suchopárková 2010 154 11 6 9.5 4.3 0.0 0.8/1.8 45.5 1.0
Nikola Mervartová 2011 152 10 8 3.9 1.8 0.1 0.0/0.3 0.0 0.4
Anežka Víchová 2010 146 11 8 3.8 1.6 0.1 0.1/0.5 25.0 0.0
Sára Tuháčková 2011 142 10 6 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Adéla Marková 2010 151 11 6 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Gabriela Zgodavová 2011 150 10 2 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Barbora Cimrmanová 2010 163 11 2 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Natálie Poláchová 2011 147 10 4 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Eliška Ráczová 2011 141 10 8 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 50.0 0.0
Aneta Roháčová 2011 142 10 6 0.7 0.2 0.0 0.3/0.7 50.0 1.2
Anna Formánková 2011 163 10 8 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Karolína Štětinová 2010 11 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nela Svobodová 2010 147 11 6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Barbora Drasnarová 2013 135 8 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zuzana Štěpánková 2012 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Elenka Bangová 2010 156 11 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Kočová 2012 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristýna Rutynová 2011 10 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Izabela Růňová 2011 10 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
30 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 28. 11. 2021 Sad U12G 84:41 20 0 1/3 25% 0
96 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 28. 11. 2021 Sad U12G 60:40 19 0 2/2 50% 0
17 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 24. 10. 2021 AŠ MB U12 19:66 31 1 1/8 11.1% 0
83 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 24. 10. 2021 AŠ MB U12 42:59 27 0 5/15 25% 0
9 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 10. 2021 Pod U12G 48:47 23 0 2/3 40% 12
75 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 10. 2021 Pod U12G 38:24 19 0 0/2 0% 6
4 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 25. 9. 2021 Bra U12G 41:40 12 3 8/9 47.1% 15
70 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 (mladší minižákyně U12) Hosté 25. 9. 2021 Bra U12G 26:32 16 0 0/2 0% 4
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
09:30
BK Brandýs n. L. U12¨G
BC Slaný U12G
41
40
7
12
25
22
33
29
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
1. kolo 25. 9. 2021
11:15
BK Brandýs n. L. U12¨G
BC Slaný U12G
26
32
10
8
12
22
21
26
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
2. kolo 9. 10. 2021
10:00
BC Slaný U12G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
48
47
12
7
22
20
34
38
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:00
BC Slaný U12G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
38
24
6
11
14
13
26
20
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
3. kolo 24. 10. 2021
11:00
AŠ Mladá Boleslav U12G
BC Slaný U12G
19
66
4
12
9
32
13
56
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
3. kolo 24. 10. 2021
13:00
AŠ Mladá Boleslav U12G
BC Slaný U12G
42
59
10
10
20
23
28
37
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
5. kolo 28. 11. 2021
08:30
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
BC Slaný U12G
84
41
21
6
40
24
64
32
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
5. kolo 28. 11. 2021
10:30
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G
BC Slaný U12G
60
40
16
11
31
21
37
25
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Review
6. kolo 8. 1. 2022
00:00
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
6. kolo 8. 1. 2022
00:00
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
BC Slaný U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
7. kolo 23. 1. 2022
00:00
BC Slaný U12G
Pandy Čelákovice U12G(ms)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
8. kolo 5. 2. 2022
00:00
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
BC Slaný U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
9. kolo 27. 2. 2022
00:00
BC Slaný U12G
BK Studánka Pardubice U12G(MS)
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 12. 3. 2022
00:00
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
10. kolo 12. 3. 2022
00:00
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Slaný U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BC Slaný U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview
11. kolo 27. 3. 2022
00:00
BC Slaný U12G
TJ Sokol Kladno U12G
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G Preview