Přípravná soutěž mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 1. kolo 1
BC Benešov U12G
BK Brandýs n. L. U12G
24. 9. 2022
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 1. kolo 2
TJ Sokol Kladno U12G
ŠSK Příbram U12G
24. 9. 2022
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 2. kolo 3
BK Brandýs n. L. U12G
TJ Sokol Kladno U12G
8. 10. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 2. kolo 4
BC Slaný U12G
BC Benešov U12G
8. 10. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 3. kolo 5
TJ Sokol Kladno U12G
BC Slaný U12G
22. 10. 2022
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 3. kolo 6
ŠSK Příbram U12G
BK Brandýs n. L. U12G
22. 10. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 4. kolo 7
BC Slaný U12G
ŠSK Příbram U12G
12. 11. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 4. kolo 8
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
12. 11. 2022
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 5. kolo 9
ŠSK Příbram U12G
BC Benešov U12G
26. 11. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 5. kolo 10
BK Brandýs n. L. U12G
BC Slaný U12G
26. 11. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 6. kolo 11
BK Brandýs n. L. U12G
BC Benešov U12G
17. 12. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 6. kolo 12
ŠSK Příbram U12G
TJ Sokol Kladno U12G
17. 12. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 7. kolo 13
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12G
7. 1. 2023
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 7. kolo 14
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G
7. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 8. kolo 15
BC Slaný U12G
TJ Sokol Kladno U12G
21. 1. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 8. kolo 16
BK Brandýs n. L. U12G
ŠSK Příbram U12G
21. 1. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 9. kolo 17
ŠSK Příbram U12G
BC Slaný U12G
11. 2. 2023
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 9. kolo 18
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
11. 2. 2023
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 10. kolo 19
BC Benešov U12G
ŠSK Příbram U12G
25. 2. 2023
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A 10. kolo 20
BC Slaný U12G
BK Brandýs n. L. U12G
25. 2. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Benešov U12G 0 0 0
2. Sokol Kladno U12G 0 0 0
3. Brandýs U12G 0 0 0
4. BC Slaný U12G 0 0 0
5. ŠSK Příbram U12G 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Sofie Suchopárková BCSlaU12G 12 1
Michaela Hovorková BCBenU12G 12 1
Kateřina Zemanová BCBenU12G 10 1
Alžběta Soukupová SKla U12G 11 1
Aneta Ornstová SKla U12G 9 1
Lucie Mrvová BCBenU12G 11 1
Eliška Dolejší BCBenU12G 11 1
Lucie Lazárková BCBenU12G 11 1
Eliška Hovorková BCBenU12G 12 1
Nela Tauberová SKla U12G 12 1
Laura Šefčíková BCBenU12G 11 1
Viktorie Červenková BCBenU12G 12 1
Laura Svatoňová BK Stud.Pard.U12G 12 1
Karolína Berková BCBenU12G 12 1
Šárka Štětinová BCBenU12G 12 1
Anna Čermochová BCBenU12G 10 1
Amálie Slánská BCBenU12G 11 1
Daniela Nováková BCBenU12G 11 1
Markéta Nečasová BK Stud.Pard.U12G 11 1
Eliška Jursíková BCBenU12G 10 1
Karolína Tůmová BCBenU12G 11 1
Elen Zdražilová BCBenU12G 11 1
Simona Novotná Bra U12G 11 1
Veronika Trnová Bra U12G 12 1
Markéta Servusová Bra U12G 12 1
Leontýna Hrubinová Bra U12G 12 1
Eliška Cafourková Bra U12G 11 1
Sofie Sršňová Pečky U12G 12 1
Natálie Patočková Pečky U12G 11 1
Magdalena Skalová Pečky U12G 11 1
Sofie Waitzmanová Bra U12G 11 1
Lucie Sluková Bra U12G 11 1
Madlen Jurková BCBenU12G 11 1
Denisa Zelfelová Bra U12G 11 1
Marie Katrnošková Pečky U12G 11 1
Aneta Procházková BK Stud.Pard.U12G 11 1
Veronika Mouchová SKla U12G 12 1
Anna Holečková SKla U12G 11 1
Eliška Holečková SKla U12G 11 1
Veronika Mocová SKla U12G 12 1
Eliška Benešová BCBenU12G 11 1
Marina Peprníčková BCBenU12G 11 1
Viktorie Výborná BCBenU12G 11 1
Helena Dancheva Bra U12G 12 1
Eliška Nováková SKla U12G 12 1
Julie Švejnohová Pečky U12G 10 1
Anna Michálková Pečky U12G 10 1
Ema Chaloupková Pečky U12G 10 1
Michaela Jílková Sad U12G 10 1
Karolína Štětinová BCSlaU12G 12 1
Barbora Drasnarová BCSlaU12G 9 1
Zuzana Štěpánková BCSlaU12G 10 1
Veronika Košťálová SKla U12G 12 1
Kateřina Krejčí Pečky U12G 11 1
Sofie Božíková SKla U12G 12 1
Ella Hrdličková SKla U12G 12 1
Sofie Bloomfield SKla U12G 12 1
Gábina Janečková Bra U12G 12 1
Lucie Chmelařová Bra U12G 12 1
Klára Kyselová Pečky U12G 9 1
Tereza Benešová Pečky U12G 9 1
Nikola Meserodová Pečky U12G 10 1
Vanessa Foffová Pečky U12G 12 1
Anna Nosková Sad U12G 11 1
Anna Durecová SKla U12G 12 1
Veronika Nečásková Bra U12G 12 1
Kristýna Vašáková SKla U12G 12 1
Jana Kučerová SKla U12G 11 1
Barbora Cimrmanová BCSlaU12G 12 1
Elenka Bangová BCSlaU12G 12 1
Aneta Zronková SKla U12G 12 1
Sára Zradičková Pečky U12G 10 1
Alžběta Jílková Sad U12G 10 1
Amálie Vaculová Sad U12G 11 1
Simona Kinclová BCBenU12G 11 1
Simona Křupková BCBenU12G 11 1
Eliška Rathouská BCBenU12G 10 1
Marie Danihelková BCBenU12G 12 1
Tereza Tůmová BCBenU12G 11 1
Emma Volštátová Sad U12G 9 1
Nikola Balšánková Pečky U12G 12 1
Nicol Urielová BK Stud.Pard.U12G 11 1
Sabina Vernerová Pečky U12G 10 1
Valerie Ferusová Pečky U12G 11 1
Viktorie Klusová Bra U12G 11 1
Kateřina Koťátková Bra U12G 12 1
Lucie Svobodová Sad U12G 12 1
Anežka Lohynská BK Stud.Pard.U12G 12 1
Eliška Víchová BCSlaU12G 12 1
Anežka Víchová BCSlaU12G 12 1
Nela Svobodová BCSlaU12G 12 1
Adéla Marková BCSlaU12G 12 1
Markéta Valentová BK Stud.Pard.U12G 11 1
Sára Tuháčková BCSlaU12G 11 1
Alexandra Svědíková BK Stud.Pard.U12G 11 1
Nela Capoušková BK Stud.Pard.U12G 12 1
Nikola Mervartová BCSlaU12G 11 1
Terezie Janovská BK Stud.Pard.U12G 12 1
Aneta Roháčová BCSlaU12G 11 1
Anna Formánková BCSlaU12G 11 1
Amélie Ciprová BK Stud.Pard.U12G 11 1
Klára Šimůnková BK Stud.Pard.U12G 12 1
Tereza Horná BK Stud.Pard.U12G 12 1
Klára Zdobinská BK Stud.Pard.U12G 12 1
Tereza Häcklová SKla U12G 11 1
Natálie Poláchová BCSlaU12G 11 1
Natálie Kavková BK Stud.Pard.U12G 12 1
Václava Zatloukalová BCBenU12G 11 1
Sara Hedvika Franzová Sad U12G 11 1
Anna Plačková Sad U12G 12 1
Barbora Adamcová Sad U12G 11 1
Veronika Hoznauerová Pečky U12G 13 1
Kateřina Rájková SKla U12G 11 1
Anežka Kruntorádová SKla U12G 12 1
Lucie Dymáčková SKla U12G 12 1
Denisa Martínková Pečky U12G 12 1
Lucie Makovcová Sad U12G 12 1
Lucie Ornstová SKla U12G 11 1
Eliška Hrdličková BK Stud.Pard.U12G 11 1
Zuzana Jílková Sad U12G 12 1
Eliška Urbanová BCBenU12G 12 1
Adéla Valášková SKla U12G 12 1
Nikola Drasnarová BCSlaU12G 12 1
Markéta Váňová BK Stud.Pard.U12G 10 1
Alice Matějková BK Stud.Pard.U12G 12 1
Veronika Marková BK Stud.Pard.U12G 12 1
Klára Horáková BK Stud.Pard.U12G 11 1
Anna Dotlačilová SKla U12G 11 1
Markéta Müllerová SKla U12G 11 1
Kateřina Šimonová Bra U12G 12 1
Kristýna Šváchová Bra U12G 11 1
Karolína Kočová BCSlaU12G 10 1
Yoana Dimitrova SKla U12G 12 1
Ema Novotná Bra U12G 12 1
Markéta Lochovská SKla U12G 12 1
Karolína Lendacká SKla U12G 12 1
Justýna Hacklová SKla U12G 12 1
Romana Homolková Bra U12G 12 1
Kristýna Rozumová Bra U12G 11 1
Terezie Zeidlerová SKla U12G 12 1
Kristýna Hánová Bra U12G 11 1
Kristýna Červená Bra U12G 12 1
Marie Pawingerová Bra U12G 11 1
Kateřina Švancarová Bra U12G 12 1
Aneta Lukešová Bra U12G 12 1
Nikola Janečková Bra U12G 12 1
Magdalena Vlčková Bra U12G 12 1
Ema Petříková Bra U12G 11 1
Eliška Ráczová BCSlaU12G 11 1
Ngan Ha Nguyen Sad U12G 12 1
Klára Kuldová BCBenU12G 12 1
Pavla Zahrádská Sad U12G 12 1
Sára Blechová BCBenU12G 12 1
Sofia Jelínková BK Stud.Pard.U12G 12 1
Viktória Demčáková BK Stud.Pard.U12G 11 1
Kateřina Slabá SKla U12G 11 1
Veronika Slabá SKla U12G 11 1
Stela Chocholatá Pečky U12G 10 1
Ema Ružinská Pečky U12G 12 1
Eliška Knapíková Sad U12G 11 1
Marie Eva Kvízová Sad U12G 10 1
Nela Němcová Sad U12G 11 1
Kristýna Hnízdová Sad U12G 12 1
Kristýna Palánová Sad U12G 9 1
Nikol Králová Sad U12G 10 1
Silvie Drahorádová Sad U12G 11 1
Sofie Vranková Sad U12G 12 1
Anna Wolfová Sad U12G 11 1
Kateřina Hornová Sad U12G 11 1
Anastázie Kovaříčková Sad U12G 11 1
Kristýna Mimrová Pečky U12G 10 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře