Válečnice Děčín

Kategorie
Mladší minižákyně U12
Soutěž
Oblastní přebor U12Ž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 26. 8. 2020
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Asistent trenéra

od: 2. 9. 2021
Vanda Šulhánková
1vanda@seznam.cz
774 952 577

Technický zápis

od: 27. 1. 2023
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

Trenér

od: 12. 9. 2023
Jiří Hykš
jirahyks@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 12. 9. 2023
Libuše Ulbrichová
ulbrichovaliba@tiscali.cz
412 505 256

Asistent trenéra

od: 13. 9. 2023
Natálie Prislupčáková
nattka013@seznam.cz
797 614 860

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova
405 02 Děčín

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Barbora Bartková 2013 11 0
Anna Schmidová 2014 10 0
Sára Mikelová 2011 13 0
Eliška Nedvědová 2011 13 0
Nella Netrvalová 2011 13 0
Nina Nevečeřalová 2011 13 0
Nikol Novotná 2014 10 0
Anežka Pazderková 2013 11 0
Tereza Plíšková 2012 12 0
Anna Rážová 2013 11 0
Lilly Šulcová 2013 11 0
Eliška Mašínová 2012 12 0
Jindřiška Takáčová 2011 13 0
Veronika Tauscheová 2011 164 13 0
Anna Trégrová 2012 12 0
Zora Vaňková 2014 10 0
Stela Vaňková 2012 12 0
Evelína Zárubová 2012 12 0
Kateřina Ženíšková 2012 12 0
Valerie Trefilová 2012 12 0
Natálie Plíhalová 2013 11 0
Kristýna Michálková 2014 10 0
Karolína Mancová 2011 13 0
Bára Bartlová 2011 13 0
Veronika Hykšová 2012 12 0
Marie Benešová 2011 13 0
Lada Benešová 2013 11 0
Jana Bicencová 2013 11 0
Tereza Činková 2011 13 0
Tereza Čudová 2011 13 0
Adéla Galbová 2012 12 0
Veronika Hamplová 2012 12 0
Sofie Houserová 2012 12 0
Štěpánka Chabrová 2011 13 0
Rosa Libichová 2014 10 0
Anežka Jelínková 2011 13 0
Tereza Jelínková 2011 13 0
Tereza Konfrštová 2014 10 0
Ella Kotrbová 2011 13 0
Agáta Kožená 2011 13 0
Eliška Králová 2011 13 0
Veronika Kuberová 2011 13 0
Viktoria Kuhnlová 2012 12 0
Mariana Landová 2011 13 0
Veronika Barcalová 2013 11 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
77 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 6. 4. 2024 TJ Slovan Varnsdorf :
78 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 6. 4. 2024 TJ Slovan Varnsdorf :
67 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 16. 3. 2024 BK Lvice Litoměřice :
68 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 16. 3. 2024 BK Lvice Litoměřice :
63 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 24. 2. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 91:18
64 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 24. 2. 2024 SLUNETA Ústí n.L. 89:23
57 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 10. 2. 2024 Válečnice Děčín 62:59
58 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 10. 2. 2024 Válečnice Děčín 48:68
49 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 3. 2. 2024 BA LYNX Liberec 72:33
50 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 3. 2. 2024 BA LYNX Liberec 68:30
47 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 20. 1. 2024 Válečnice Děčín 17:52
48 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 20. 1. 2024 Válečnice Děčín 14:79
35 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 12. 2023 Válečnice Děčín 3:125
36 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 12. 2023 Válečnice Děčín 17:118
25 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 18. 11. 2023 Válečnice Děčín 72:18
26 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 18. 11. 2023 Válečnice Děčín 77:18
21 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 4. 11. 2023 Válečnice Děčín 19:68
22 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 4. 11. 2023 Válečnice Děčín 15:55
15 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 14. 10. 2023 Levhartice Chomutov 38:33
16 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 14. 10. 2023 Levhartice Chomutov 31:32
7 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 30. 9. 2023 Válečnice Děčín 20:74
8 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 30. 9. 2023 Válečnice Děčín 28:58
5 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 17. 9. 2023 BK Česká Lípa 70:8
6 Oblastní přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 17. 9. 2023 BK Česká Lípa 64:15
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2023
12:30
Válečnice Děčín
BK Česká Lípa
70
8
20
0
32
2
44
8
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
1. kolo 17. 9. 2023
14:30
Válečnice Děčín
BK Česká Lípa
64
15
12
3
32
5
54
5
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
2. kolo 30. 9. 2023
10:30
BA LYNX Liberec
Válečnice Děčín
28
58
6
14
10
26
14
48
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
2. kolo 30. 9. 2023
09:00
BA LYNX Liberec
Válečnice Děčín
20
74
4
26
15
48
16
56
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
3. kolo 14. 10. 2023
16:45
Válečnice Děčín
Levhartice Chomutov
31
32
10
8
18
23
24
28
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
3. kolo 14. 10. 2023
14:45
Válečnice Děčín
Levhartice Chomutov
38
33
4
8
18
16
24
21
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
4. kolo 4. 11. 2023
09:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
19
68
6
20
10
30
17
52
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
4. kolo 4. 11. 2023
11:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
15
55
1
25
8
33
10
49
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
5. kolo 18. 11. 2023
09:00
BK Lvice Litoměřice
Válečnice Děčín
72
18
12
6
40
8
58
12
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
5. kolo 18. 11. 2023
11:00
BK Lvice Litoměřice
Válečnice Děčín
77
18
16
4
44
6
63
10
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
6. kolo 9. 12. 2023
09:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
3
125
1
39
1
69
3
107
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
6. kolo 9. 12. 2023
11:00
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
17
118
7
37
11
55
13
100
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
8. kolo 20. 1. 2024
11:30
BK Česká Lípa
Válečnice Děčín
14
79
1
19
6
37
10
59
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
8. kolo 20. 1. 2024
09:30
BK Česká Lípa
Válečnice Děčín
17
52
3
13
11
27
11
37
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
9. kolo 3. 2. 2024
11:45
Válečnice Děčín
BA LYNX Liberec
68
30
26
0
36
12
50
20
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
9. kolo 3. 2. 2024
10:00
Válečnice Děčín
BA LYNX Liberec
72
33
17
11
33
17
49
31
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
10. kolo 10. 2. 2024
09:00
Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
62
59
9
17
21
26
38
44
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
10. kolo 10. 2. 2024
11:00
Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
48
68
9
20
31
35
40
46
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
11. kolo 24. 2. 2024
10:00
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
91
18
27
4
43
8
63
11
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
11. kolo 24. 2. 2024
11:45
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
89
23
22
6
45
12
67
14
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Review
12. kolo 16. 3. 2024
10:00
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
12. kolo 16. 3. 2024
12:00
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
13. kolo 6. 4. 2024
00:00
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
13. kolo 6. 4. 2024
00:00
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž 2 45
2021/22 mladší minižákyně U12, otevřená soutěž 2 41