1. liga
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2011/12
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní část | 1. kolo | 2 |
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
|
18. 9. 2011
14:00 |
SH Benešov |
Jan Karásek Jiří Smetana |
Josef Opava |
83
71
|
16
25
44
46
65
55 |
Review |
základní část | 1. kolo | 5 |
Proton Zlín
Slavoj BK Litoměřice
|
18. 9. 2011
14:00 |
Městská SH Zelené |
Tomáš Holubek Milan Rektořík |
Jiří Leun |
75
66
|
19
12
40
27
61
47 |
Review |
základní část | 1. kolo | 6 |
Sokol Hradec Králové
BK Kladno
|
18. 9. 2011
15:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Jan Baloun Jakub Kec |
Petr Andrle |
105
67
|
27
21
49
34
82
48 |
Review |
základní část | 1. kolo | 4 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Prostějov B
|
17. 9. 2011
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Veronika Vávrová Jan Jeřáb |
Karel Bruna |
85
75
|
27
17
49
29
62
56 |
Review |
základní část | 1. kolo | 7 |
BK Lions Jindřichův Hradec
KARA Trutnov
|
16. 9. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Galajda Václav Hanuš |
Josef Opava |
65
64
|
10
11
28
30
49
41 |
Review |
základní část | 1. kolo | 1 |
BA Sparta
Sokol Pražský
|
16. 9. 2011
19:30 |
Hala BA Sparta |
Rostislav Milata Jan Jeřáb |
Pavel Volejník |
76
60
|
21
21
40
33
54
43 |
Review |
základní část | 1. kolo | 3 |
BK Kondoři Liberec
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
16. 9. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
David Heinrich Tomáš Linhart |
Josef Matějček |
64
66
|
21
21
39
30
53
50 |
Review |
základní část | 2. kolo | 9 |
BK Kladno
BK Lions Jindřichův Hradec
|
25. 9. 2011
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Stanislav Kučera David Heinrich |
Martin Kučera |
55
99
|
14
28
27
48
38
79 |
Review |
základní část | 2. kolo | 11 |
BK Prostějov B
Proton Zlín
|
25. 9. 2011
15:00 |
SH Morenda |
Jakub Válek Ondřej Remenec |
Zdeněk Latík |
77
87
|
26
15
40
42
60
59 |
Review |
základní část | 2. kolo | 10 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Hradec Králové
|
25. 9. 2011
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Tomáš Benda Marek Vondráček |
Otakar Beneš |
67
85
|
20
11
37
42
52
61 |
Review |
základní část | 2. kolo | 12 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
23. 9. 2011
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Tomáš Holubek Milan Rektořík |
Zdeněk Valoušek |
101
61
|
25
13
51
26
76
44 |
Review |
základní část | 2. kolo | 13 |
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec
|
23. 9. 2011
18:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Marek Vondráček Lucie Peterková |
Petr Buršík |
76
82
|
19
11
33
35
52
56 |
Review |
základní část | 2. kolo | 8 |
Sokol Pražský
KARA Trutnov
|
23. 9. 2011
19:30 |
Sokol pražský |
Jan Baloun Veronika Vávrová |
Zdeněk Šantrůček |
83
71
|
21
16
36
28
66
41 |
Review |
základní část | 2. kolo | 14 |
BA Sparta
BC Benešov
|
23. 9. 2011
19:30 |
Hala BA Sparta |
Václav Galajda Václav Hanuš |
Jiří Kukla |
100
84
|
20
20
47
41
65
67 |
Review |
základní část | 3. kolo | 15 |
BC Benešov
Sokol Pražský
|
28. 9. 2011
12:00 |
SH Benešov |
Václav Hanuš Lucie Peterková |
Zdeněk Šantrůček |
86
81
|
22
28
37
43
58
61 |
Review |
základní část | 3. kolo | 18 |
Proton Zlín
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
28. 9. 2011
15:00 |
Městská SH Zelené |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Petr Reichl |
87
90
|
19
20
39
41
59
67 |
Review |
základní část | 3. kolo | 21 |
KARA Trutnov
BK Kladno
|
28. 9. 2011
18:30 |
3. ZŠ |
Martin Čarnecký Jan Hecl |
Petr Andrle |
91
62
|
21
18
48
27
66
50 |
Review |
základní část | 3. kolo | 20 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
|
28. 9. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
Jan Jeřáb Tomáš Linhart |
Zuzana Polónyiová |
102
55
|
34
20
51
26
82
37 |
Review |
základní část | 3. kolo | 16 |
BK Kondoři Liberec
BA Sparta
|
28. 9. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Ondřej Remenec Michal Šafařík |
Vladimír Zelinka |
67
69
|
10
21
34
39
58
54 |
Review |
základní část | 3. kolo | 17 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Vyšehrad
|
28. 9. 2011
19:30 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Tomáš Benda David Heinrich |
Ladislav Jirsa |
67
76
|
20
15
35
36
50
55 |
Review |
základní část | 3. kolo | 19 |
Sokol Hradec Králové
BK Prostějov B
|
28. 9. 2011
20:30 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Jiří Fanta Karel Junek |
Petr Buršík |
85
74
|
22
25
45
45
72
60 |
Review |
základní část | 4. kolo | 28 |
BC Benešov
BK Kondoři Liberec
|
2. 10. 2011
14:00 |
SH Benešov |
Veronika Vávrová Tomáš Linhart |
Pavel Volejník |
57
82
|
12
20
32
40
43
58 |
Review |
základní část | 4. kolo | 23 |
Slavoj BK Litoměřice
KARA Trutnov
|
2. 10. 2011
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jan Hošek Jakub Kec |
Rudolf Výborný |
60
63
|
9
14
27
36
47
50 |
Review |
základní část | 4. kolo | 25 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
Sokol Hradec Králové
|
30. 9. 2011
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Martin Čarnecký David Vyplel |
Jiří Leun |
87
71
|
20
21
43
35
74
51 |
Review |
základní část | 4. kolo | 26 |
Sokol Vyšehrad
Proton Zlín
|
30. 9. 2011
18:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jan Baloun Michal Šafařík |
Zdeněk Šantrůček |
55
76
|
15
16
27
39
42
59 |
Review |
základní část | 4. kolo | 22 |
Sokol Pražský
BK Kladno
|
30. 9. 2011
19:30 |
Sokol pražský |
Marek Vondráček Petr Znamínko |
Josef Matějček |
63
33
|
22
6
37
16
47
25 |
Review |
základní část | 4. kolo | 27 |
BA Sparta
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
30. 9. 2011
19:30 |
Hala BA Sparta |
Jan Karásek Jiří Smetana |
Martin Kučera |
79
60
|
19
17
37
35
63
43 |
Review |
základní část | 4. kolo | 24 |
BK Prostějov B
BK Lions Jindřichův Hradec
|
30. 9. 2011
20:00 |
SH Morenda |
Karel Junek Jiří Fanta |
Radovan Kunc |
80
101
|
21
17
46
46
63
70 |
Review |
základní část | 5. kolo | 34 |
KARA Trutnov
BK Prostějov B
|
9. 10. 2011
14:00 |
3. ZŠ |
Stanislav Kučera Libor Lukeš |
Pavel Šmíd |
75
67
|
13
18
38
42
59
59 |
Review |
základní část | 5. kolo | 31 |
Proton Zlín
BA Sparta
|
9. 10. 2011
15:00 |
Městská SH Zelené |
Ivo Dolinek Jiří Fanta |
Radovan Kunc |
86
75
|
28
19
55
39
69
57 |
Review |
základní část | 5. kolo | 32 |
Sokol Hradec Králové
Sokol Vyšehrad
|
9. 10. 2011
15:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Michal Šafařík Jan Hecl |
Karel Bruna |
87
65
|
24
22
43
39
65
50 |
Review |
základní část | 5. kolo | 35 |
BK Kladno
Slavoj BK Litoměřice
|
9. 10. 2011
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jan Jeřáb Tomáš Linhart |
Josef Opava |
62
70
|
15
15
27
32
42
54 |
Review |
základní část | 5. kolo | 30 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov
|
8. 10. 2011
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Rostislav Milata Tomáš Linhart |
Martin Kučera |
86
96
|
14
18
31
36
63
61 |
Review |
základní část | 5. kolo | 33 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
7. 10. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
David Heinrich Jan Jeřáb |
Petr Buršík |
73
56
|
21
17
38
34
60
45 |
Review |
základní část | 5. kolo | 29 |
BK Kondoři Liberec
Sokol Pražský
|
7. 10. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Tomáš Benda Libor Lukeš |
Petr Vávra |
73
77
|
11
18
23
38
46
58 |
Review |
základní část | 6. kolo | 37 |
BK Prostějov B
BK Kladno
|
16. 10. 2011
15:00 |
SH Morenda |
Ondřej Remenec David Vyplel |
Zdeněk Latík |
72
53
|
15
17
35
33
54
43 |
Review |
základní část | 6. kolo | 38 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
KARA Trutnov
|
14. 10. 2011
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Jan Hecl Karel Junek |
Radovan Kunc |
80
75
|
23
21
45
37
58
51 |
Review |
základní část | 6. kolo | 39 |
Sokol Vyšehrad
BK Lions Jindřichův Hradec
|
14. 10. 2011
18:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Tomáš Benda Petr Znamínko |
Jan Schödlbauer |
44
87
|
7
23
20
44
39
71 |
Review |
základní část | 6. kolo | 36 |
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
|
14. 10. 2011
19:30 |
Sokol pražský |
Jiří Smetana Jaroslav Egr |
Pavel Kyjovský |
87
69
|
28
24
49
36
67
50 |
Review |
základní část | 6. kolo | 40 |
BA Sparta
Sokol Hradec Králové
|
14. 10. 2011
19:30 |
Hala BA Sparta |
Jan Karásek Lucie Peterková |
Josef Opava |
82
79
|
19
20
39
32
57
58 |
Review |
základní část | 6. kolo | 42 |
BK Kondoři Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
14. 10. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Libor Lukeš Petr Hruša |
Josef Matějček |
95
79
|
28
23
47
42
69
59 |
Review |
základní část | 6. kolo | 41 |
BC Benešov
Proton Zlín
|
14. 10. 2011
20:00 |
SH Benešov |
Jan Hošek Tomáš Linhart |
Petr Vávra |
78
65
|
22
19
45
38
56
51 |
Review |
základní část | 7. kolo | 47 |
KARA Trutnov
Sokol Vyšehrad
|
23. 10. 2011
14:00 |
3. ZŠ |
Michal Šafařík Ludvík Dvořák |
Karel Bruna |
74
73
|
26
14
41
32
59
49 |
Review |
základní část | 7. kolo | 44 |
Proton Zlín
BK Kondoři Liberec
|
23. 10. 2011
15:00 |
Městská SH Zelené |
Martin Čarnecký Jan Menšík |
Zdeněk Valoušek |
78
66
|
21
13
41
30
64
48 |
Review |
základní část | 7. kolo | 45 |
Sokol Hradec Králové
BC Benešov
|
23. 10. 2011
15:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Tomáš Linhart Petr Blahout |
Pavel Kyjovský |
90
51
|
19
10
42
25
71
37 |
Review |
základní část | 7. kolo | 48 |
BK Kladno
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
23. 10. 2011
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jakub Kec Rostislav Milata |
Zuzana Polónyiová |
55
85
|
18
20
34
41
47
63 |
Review |
základní část | 7. kolo | 49 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Prostějov B
|
23. 10. 2011
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jaroslav Poživil Jaromír Votroubek |
Martin Kučera |
72
50
|
17
16
29
25
56
35 |
Review |
základní část | 7. kolo | 43 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Pražský
|
22. 10. 2011
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jan Baloun Libor Lukeš |
Josef Opava |
61
80
|
14
22
27
39
41
61 |
Review |
základní část | 7. kolo | 46 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Sparta
|
21. 10. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
Jan Karásek Jiří Smetana |
Jiří Kukla |
100
61
|
27
7
55
25
80
46 |
Review |
základní část | 8. kolo | 54 |
BC Benešov
BK Lions Jindřichův Hradec
|
30. 10. 2011
14:00 |
SH Benešov |
Jaroslav Egr Jiří Smetana |
Martin Kučera |
90
94
|
16
12
35
29
57
55
76
76
84
84 |
Review |
základní část | 8. kolo | 51 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
Slavoj BK Litoměřice
|
28. 10. 2011
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Zdeněk Valoušek |
72
52
|
21
20
35
36
60
41 |
Review |
základní část | 8. kolo | 56 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Proton Zlín
|
28. 10. 2011
18:30 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaromír Votroubek Petr Blahout |
Pavel Šmíd |
70
90
|
13
26
41
49
53
68 |
Review |
základní část | 8. kolo | 52 |
Sokol Vyšehrad
BK Kladno
|
28. 10. 2011
18:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Václav Hanuš Lucie Peterková |
Pavel Kyjovský |
74
55
|
27
15
36
22
54
34 |
Review |
základní část | 8. kolo | 50 |
Sokol Pražský
BK Prostějov B
|
28. 10. 2011
19:30 |
Sokol pražský |
Marek Vondráček Petr Znamínko |
Josef Opava |
99
73
|
34
15
53
34
77
50 |
Review |
základní část | 8. kolo | 53 |
BA Sparta
KARA Trutnov
|
28. 10. 2011
19:30 |
Hala BA Sparta |
Tomáš Benda Michal Šafařík |
Josef Matějček |
92
74
|
23
17
40
39
66
57 |
Review |
základní část | 8. kolo | 55 |
BK Kondoři Liberec
Sokol Hradec Králové
|
28. 10. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Stanislav Kučera Libor Lukeš |
Ladislav Jirsa |
93
76
|
25
17
47
42
68
52 |
Review |
základní část | 9. kolo | 60 |
KARA Trutnov
BC Benešov
|
6. 11. 2011
14:00 |
3. ZŠ |
Jaroslav Poživil Jaromír Votroubek |
Josef Matějček |
75
62
|
17
14
42
33
60
50 |
Review |
základní část | 9. kolo | 57 |
Proton Zlín
Sokol Pražský
|
6. 11. 2011
15:00 |
Městská SH Zelené |
Martin Čarnecký Ondřej Remenec |
Petr Reichl |
55
72
|
17
16
33
34
51
50 |
Review |
základní část | 9. kolo | 58 |
Sokol Hradec Králové
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
6. 11. 2011
15:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Karel Junek Jan Hecl |
Ladislav Jirsa |
91
70
|
19
23
52
36
75
52 |
Review |
základní část | 9. kolo | 61 |
BK Kladno
BA Sparta
|
6. 11. 2011
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Ludvík Dvořák Michal Šafařík |
Luděk Laš |
49
70
|
11
17
30
36
39
50 |
Review |
základní část | 9. kolo | 63 |
BK Prostějov B
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
6. 11. 2011
15:00 |
SH Morenda |
Jiří Fanta David Vyplel |
Zdeněk Valoušek |
67
68
|
18
24
35
38
53
56 |
Review |
základní část | 9. kolo | 62 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
|
6. 11. 2011
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jiří Smetana Jaroslav Egr |
Otakar Beneš |
57
51
|
13
13
27
22
43
40 |
Review |
základní část | 9. kolo | 59 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Kondoři Liberec
|
4. 11. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
David Heinrich Václav Hanuš |
Petr Vávra |
77
51
|
15
13
27
25
53
36 |
Review |
základní část | 10. kolo | 70 |
Proton Zlín
Sokol Hradec Králové
|
13. 11. 2011
14:00 |
Městská SH Zelené |
Jiří Fanta Jan Hecl |
Zdeněk Valoušek |
99
93
|
22
15
49
41
71
66 |
Review |
základní část | 10. kolo | 65 |
Sokol Vyšehrad
BK Prostějov B
|
13. 11. 2011
16:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jan Karásek Tomáš Benda |
Antonín Ticháček |
73
76
|
23
12
43
28
58
54 |
Review |
základní část | 10. kolo | 67 |
BC Benešov
BK Kladno
|
13. 11. 2011
16:00 |
SH Benešov |
Jakub Kec Rostislav Milata |
Jan Schödlbauer |
76
53
|
20
5
39
23
58
41 |
Review |
základní část | 10. kolo | 69 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Lions Jindřichův Hradec
|
12. 11. 2011
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Ludvík Dvořák Jaromír Votroubek |
Josef Opava |
66
105
|
15
27
33
51
50
75 |
Review |
základní část | 10. kolo | 64 |
Sokol Pražský
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
11. 11. 2011
19:30 |
Sokol pražský |
Jiří Smetana Jaroslav Egr |
Josef Matějček |
80
61
|
25
18
45
37
64
57 |
Review |
základní část | 10. kolo | 66 |
BA Sparta
Slavoj BK Litoměřice
|
11. 11. 2011
19:30 |
Hala BA Sparta |
Ludvík Dvořák Jaroslav Poživil |
Zuzana Polónyiová |
68
66
|
9
17
30
31
47
50 |
Review |
základní část | 10. kolo | 68 |
BK Kondoři Liberec
KARA Trutnov
|
11. 11. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Jaromír Votroubek Petr Blahout |
Pavel Volejník |
76
95
|
17
22
30
45
52
69 |
Review |
základní část | 11. kolo | 75 |
Slavoj BK Litoměřice
BC Benešov
|
20. 11. 2011
13:00 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Blahout Jan Jeřáb |
Martin Kučera |
65
86
|
21
23
31
46
43
68 |
Review |
základní část | 11. kolo | 73 |
KARA Trutnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
20. 11. 2011
14:00 |
3. ZŠ |
Karel Junek Miroslav Macela |
Karel Bruna |
96
89
|
28
26
50
51
70
73 |
Review |
základní část | 11. kolo | 76 |
BK Prostějov B
BA Sparta
|
20. 11. 2011
14:30 |
SH Morenda |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Zdeněk Latík |
67
107
|
22
27
41
47
53
78 |
Review |
základní část | 11. kolo | 71 |
Sokol Hradec Králové
Sokol Pražský
|
20. 11. 2011
15:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Jiří Fanta Jan Hecl |
Pavel Kyjovský |
83
73
|
25
14
50
33
65
50 |
Review |
základní část | 11. kolo | 74 |
BK Kladno
BK Kondoři Liberec
|
20. 11. 2011
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jaroslav Egr Jiří Smetana |
Josef Opava |
50
85
|
11
21
24
39
41
61 |
Review |
základní část | 11. kolo | 77 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
Sokol Vyšehrad
|
18. 11. 2011
17:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Martin Čarnecký David Vyplel |
Jiří Leun |
73
59
|
23
20
43
32
61
47 |
Review |
základní část | 11. kolo | 72 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Proton Zlín
|
18. 11. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Hanuš Petr Blahout |
Josef Matějček |
101
65
|
30
20
53
38
83
50 |
Review |
základní část | 12. kolo | 80 |
BC Benešov
BK Prostějov B
|
27. 11. 2011
16:00 |
SH Benešov |
Jaroslav Egr Jiří Smetana |
Josef Opava |
61
96
|
11
24
24
46
39
72 |
Review |
základní část | 12. kolo | 84 |
Sokol Hradec Králové
BK Lions Jindřichův Hradec
|
27. 11. 2011
16:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Jakub Kec Michal Šafařík |
Luděk Laš |
70
92
|
8
27
29
50
53
71 |
Review |
základní část | 12. kolo | 82 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kladno
|
25. 11. 2011
18:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Petr Znamínko Marek Vondráček |
Pavel Kyjovský |
72
81
|
12
20
33
36
51
54 |
Review |
základní část | 12. kolo | 83 |
Proton Zlín
KARA Trutnov
|
25. 11. 2011
19:00 |
Městská SH Zelené |
Petr Nejezchleb Vlastimil Kurz |
Radovan Kunc |
86
81
|
18
15
39
36
57
57 |
Review |
základní část | 12. kolo | 78 |
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
|
25. 11. 2011
19:30 |
Sokol pražský |
Rostislav Milata Tomáš Linhart |
Zuzana Polónyiová |
73
85
|
19
21
27
40
46
60 |
Review |
základní část | 12. kolo | 79 |
BA Sparta
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
25. 11. 2011
19:30 |
Hala BA Sparta |
Tomáš Benda Stanislav Kučera |
Jan Schödlbauer |
88
77
|
28
22
46
46
66
60 |
Review |
základní část | 12. kolo | 81 |
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
|
25. 11. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Jaromír Votroubek Libor Lukeš |
Ladislav Jirsa |
75
65
|
18
9
44
24
58
46 |
Review |
základní část | 13. kolo | 86 |
KARA Trutnov
Sokol Hradec Králové
|
4. 12. 2011
14:00 |
3. ZŠ |
Libor Lukeš Jaroslav Poživil |
Antonín Ticháček |
72
76
|
27
16
36
33
55
57 |
Review |
základní část | 13. kolo | 87 |
BK Kladno
Proton Zlín
|
4. 12. 2011
16:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jan Jeřáb Petr Blahout |
Zuzana Polónyiová |
62
84
|
19
21
28
43
45
61 |
Review |
základní část | 13. kolo | 88 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
4. 12. 2011
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Tomáš Benda Petr Znamínko |
Josef Matějček |
84
69
|
17
22
45
36
67
54 |
Review |
základní část | 13. kolo | 89 |
BK Prostějov B
BK Kondoři Liberec
|
4. 12. 2011
16:00 |
SH Morenda |
Ondřej Remenec David Vyplel |
Zdeněk Valoušek |
60
64
|
21
19
33
29
43
42 |
Review |
základní část | 13. kolo | 90 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
BC Benešov
|
2. 12. 2011
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Tomáš Holubek Martin Čarnecký |
Zdeněk Valoušek |
101
52
|
27
9
45
21
74
36 |
Review |
základní část | 13. kolo | 85 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
|
2. 12. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
Jan Karásek Jaroslav Egr |
Petr Buršík |
73
66
|
14
21
35
34
60
51 |
Review |
základní část | 13. kolo | 91 |
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
|
2. 12. 2011
19:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jan Jeřáb Tomáš Linhart |
Josef Opava |
95
83
|
23
24
49
44
71
65 |
Review |
základní část | 14. kolo | 95 |
BK Prostějov B
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
11. 12. 2011
15:00 |
SH Morenda |
Jan Hecl Karel Junek |
Radovan Kunc |
106
57
|
24
16
49
30
80
41 |
Review |
základní část | 14. kolo | 97 |
BK Kladno
Sokol Hradec Králové
|
11. 12. 2011
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jaroslav Poživil Lucie Peterková |
Petr Vávra |
66
89
|
18
23
38
40
53
68 |
Review |
základní část | 14. kolo | 96 |
Slavoj BK Litoměřice
Proton Zlín
|
11. 12. 2011
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jaroslav Egr David Heinrich |
Jan Schödlbauer |
70
73
|
14
20
28
33
49
45 |
Review |
základní část | 14. kolo | 94 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
BK Kondoři Liberec
|
9. 12. 2011
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Jiří Leun |
80
57
|
20
15
38
30
52
41 |
Review |
základní část | 14. kolo | 93 |
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
|
9. 12. 2011
18:45 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jan Baloun Jaroslav Poživil |
Zuzana Polónyiová |
76
68
|
21
11
38
25
58
40 |
Review |
základní část | 14. kolo | 92 |
Sokol Pražský
BA Sparta
|
9. 12. 2011
19:30 |
Sokol pražský |
Jan Jeřáb Tomáš Linhart |
Martin Kučera |
79
93
|
15
26
34
43
60
66 |
Review |
základní část | 14. kolo | 98 |
KARA Trutnov
BK Lions Jindřichův Hradec
|
9. 12. 2011
19:30 |
3. ZŠ |
Petr Blahout Michal Šafařík |
Pavel Kyjovský |
60
74
|
13
16
30
35
44
58 |
Review |
základní část | 15. kolo | 99 |
KARA Trutnov
Sokol Pražský
|
18. 12. 2011
14:00 |
3. ZŠ |
Libor Lukeš Jaroslav Poživil |
Antonín Ticháček |
71
77
|
17
18
32
34
50
49 |
Review |
základní část | 15. kolo | 102 |
Proton Zlín
BK Prostějov B
|
18. 12. 2011
15:00 |
Městská SH Zelené |
Karel Junek Ondřej Remenec |
Zdeněk Valoušek |
79
74
|
24
19
43
43
64
61 |
Review |
základní část | 15. kolo | 103 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
17. 12. 2011
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaroslav Poživil Jaromír Votroubek |
Pavel Volejník |
74
94
|
18
25
38
47
54
70 |
Review |
základní část | 15. kolo | 100 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Kladno
|
16. 12. 2011
19:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Galajda Václav Hanuš |
Josef Opava |
85
53
|
28
16
43
30
73
41 |
Review |
základní část | 15. kolo | 104 |
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
|
16. 12. 2011
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Stanislav Kučera Libor Lukeš |
Ivan Zachara |
93
63
|
24
18
42
36
69
48 |
Review |
základní část | 15. kolo | 105 |
BC Benešov
BA Sparta
|
16. 12. 2011
19:30 |
SH Benešov |
Ivor Matějek Pavel Večeřa |
Pavel Volejník |
64
83
|
16
17
24
42
44
61 |
Review |
základní část | 15. kolo | 101 |
Sokol Hradec Králové
Slavoj BK Litoměřice
|
20. 12. 2011
20:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Jan Jeřáb Petr Blahout |
Luděk Laš |
104
78
|
28
19
54
41
77
59 |
Review |
základní část | 16. kolo | 112 |
BK Kladno
KARA Trutnov
|
8. 1. 2012
16:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jaroslav Egr David Heinrich |
Luděk Laš |
60
67
|
14
25
34
41
51
51 |
Review |
základní část | 16. kolo | 110 |
BK Prostějov B
Sokol Hradec Králové
|
8. 1. 2012
18:30 |
SH Morenda |
Ondřej Remenec David Vyplel |
Zdeněk Latík |
87
64
|
26
21
41
39
65
55 |
Review |
základní část | 16. kolo | 109 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
Proton Zlín
|
11. 1. 2012
19:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Tomáš Holubek Jan Menšík |
Jiří Leun |
76
83
|
20
25
41
46
61
56 |
Review |
základní část | 16. kolo | 111 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Lions Jindřichův Hradec
|
6. 1. 2012
19:15 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Blahout Tomáš Linhart |
Josef Opava |
58
81
|
13
24
25
48
38
64 |
Review |
základní část | 16. kolo | 106 |
Sokol Pražský
BC Benešov
|
6. 1. 2012
19:30 |
Sokol pražský |
Jan Karásek Jiří Smetana |
Jiří Kukla |
70
67
|
17
18
36
34
60
48 |
Review |
základní část | 16. kolo | 107 |
BA Sparta
BK Kondoři Liberec
|
6. 1. 2012
19:30 |
Hala BA Sparta |
Stanislav Kučera Jaromír Votroubek |
Antonín Ticháček |
69
63
|
18
19
36
30
53
41 |
Review |
základní část | 16. kolo | 108 |
Sokol Vyšehrad
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
6. 1. 2012
19:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Tomáš Benda Václav Hanuš |
Zuzana Polónyiová |
81
69
|
29
22
41
40
59
53 |
Review |
základní část | 17. kolo | 114 |
KARA Trutnov
Slavoj BK Litoměřice
|
15. 1. 2012
14:00 |
3. ZŠ |
Jakub Kec Veronika Vávrová |
Martin Kučera |
83
65
|
19
23
39
38
56
56 |
Review |
základní část | 17. kolo | 113 |
BK Kladno
Sokol Pražský
|
15. 1. 2012
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jaroslav Poživil Petr Znamínko |
Josef Opava |
53
66
|
8
11
21
29
33
48 |
Review |
základní část | 17. kolo | 117 |
Proton Zlín
Sokol Vyšehrad
|
15. 1. 2012
15:00 |
Městská SH Zelené |
Karel Junek Ondřej Remenec |
Zdeněk Latík |
63
62
|
17
14
30
25
46
39 |
Review |
základní část | 17. kolo | 118 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Sparta
|
14. 1. 2012
15:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
David Heinrich Michal Šafařík |
Pavel Kyjovský |
73
84
|
19
28
37
49
54
67 |
Review |
základní část | 17. kolo | 115 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Prostějov B
|
13. 1. 2012
19:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Hanuš Lucie Peterková |
Luděk Laš |
114
76
|
32
21
56
35
84
53 |
Review |
základní část | 17. kolo | 116 |
Sokol Hradec Králové
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
15. 1. 2012
19:30 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Marek Vondráček Tomáš Benda |
Petr Andrle |
72
82
|
25
16
47
33
59
59 |
Review |
základní část | 17. kolo | 119 |
BK Kondoři Liberec
BC Benešov
|
13. 1. 2012
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Stanislav Kučera Libor Lukeš |
Josef Matějček |
64
57
|
9
20
26
31
43
42 |
Review |
základní část | 18. kolo | 125 |
BK Prostějov B
KARA Trutnov
|
22. 1. 2012
16:00 |
SH Morenda |
Ondřej Remenec David Vyplel |
Radovan Kunc |
78
72
|
11
20
36
45
55
61 |
Review |
základní část | 18. kolo | 126 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Kladno
|
22. 1. 2012
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jaroslav Egr Jaromír Votroubek |
Otakar Beneš |
65
57
|
21
19
40
27
50
34 |
Review |
základní část | 18. kolo | 121 |
BC Benešov
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
22. 1. 2012
17:00 |
SH Benešov |
Petr Blahout Jan Jeřáb |
Zuzana Polónyiová |
93
73
|
37
20
54
38
77
55 |
Review |
základní část | 18. kolo | 124 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
BK Lions Jindřichův Hradec
|
20. 1. 2012
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Lukáš Kapaňa Jiří Fanta |
Zdeněk Latík |
72
89
|
26
15
45
39
59
57 |
Review |
základní část | 18. kolo | 120 |
Sokol Pražský
BK Kondoři Liberec
|
20. 1. 2012
19:30 |
Sokol pražský |
Marek Vondráček Stanislav Kučera |
Petr Vávra |
84
65
|
13
24
40
37
64
48 |
Review |
základní část | 18. kolo | 123 |
Sokol Vyšehrad
Sokol Hradec Králové
|
20. 1. 2012
19:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Tomáš Benda David Heinrich |
Antonín Ticháček |
88
69
|
23
15
42
32
67
49 |
Review |
základní část | 18. kolo | 122 |
BA Sparta
Proton Zlín
|
20. 1. 2012
20:00 |
Hala BA Sparta |
Jan Baloun Václav Hanuš |
Pavel Kyjovský |
118
65
|
32
18
67
27
92
47 |
Review |
základní část | 19. kolo | 128 |
BK Kladno
BK Prostějov B
|
29. 1. 2012
11:30 |
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) |
Jakub Kec Rostislav Milata |
Luděk Laš |
49
67
|
10
16
23
38
34
48 |
Review |
základní část | 19. kolo | 129 |
KARA Trutnov
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
29. 1. 2012
14:00 |
3. ZŠ |
Petr Hruša Miroslav Macela |
Petr Buršík |
73
88
|
24
22
41
41
55
65 |
Review |
základní část | 19. kolo | 132 |
Proton Zlín
BC Benešov
|
29. 1. 2012
15:00 |
Městská SH Zelené |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Zdeněk Valoušek |
98
86
|
29
25
53
34
72
62 |
Review |
základní část | 19. kolo | 127 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
|
29. 1. 2012
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jan Baloun Libor Lukeš |
Josef Matějček |
74
72
|
22
24
37
42
59
62 |
Review |
základní část | 19. kolo | 131 |
Sokol Hradec Králové
BA Sparta
|
29. 1. 2012
17:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Petr Baudyš Jan Hecl |
Martin Kučera |
82
79
|
24
20
51
43
74
65 |
Review |
základní část | 19. kolo | 133 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kondoři Liberec
|
28. 1. 2012
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaroslav Egr Jiří Smetana |
Antonín Ticháček |
102
64
|
21
21
41
36
62
50 |
Review |
základní část | 19. kolo | 130 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad
|
27. 1. 2012
19:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Galajda Václav Hanuš |
Josef Opava |
87
72
|
22
21
40
34
65
55 |
Review |
základní část | 20. kolo | 136 |
BC Benešov
Sokol Hradec Králové
|
5. 2. 2012
16:00 |
SH Benešov |
Rostislav Milata Jakub Kec |
Jan Schödlbauer |
74
91
|
15
27
33
51
50
67 |
Review |
základní část | 20. kolo | 140 |
BK Prostějov B
Slavoj BK Litoměřice
|
5. 2. 2012
16:00 |
SH Morenda |
Jakub Válek David Vyplel |
Zdeněk Latík |
65
76
|
11
11
30
39
53
48 |
Review |
základní část | 20. kolo | 139 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
BK Kladno
|
3. 2. 2012
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Tomáš Holubek Martin Čarnecký |
Petr Reichl |
90
56
|
18
17
38
33
64
39 |
Review |
základní část | 20. kolo | 134 |
Sokol Pražský
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
3. 2. 2012
19:30 |
Sokol pražský |
Jiří Smetana Lucie Peterková |
Zuzana Polónyiová |
91
79
|
25
13
50
31
70
56 |
Review |
základní část | 20. kolo | 137 |
BA Sparta
BK Lions Jindřichův Hradec
|
3. 2. 2012
19:30 |
Hala BA Sparta |
Stanislav Kučera Jaromír Votroubek |
Pavel Kyjovský |
87
81
|
16
24
38
37
63
54 |
Review |
základní část | 20. kolo | 138 |
Sokol Vyšehrad
KARA Trutnov
|
3. 2. 2012
19:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Václav Hanuš David Heinrich |
Josef Matějček |
89
85
|
29
19
46
43
70
64 |
Review |
základní část | 20. kolo | 135 |
BK Kondoři Liberec
Proton Zlín
|
3. 2. 2012
20:00 |
Sportovní hala Kort |
Petr Baudyš Libor Lukeš |
Petr Vávra |
89
83
|
26
21
54
46
72
65 |
Review |
základní část | 21. kolo | 141 |
BK Prostějov B
Sokol Pražský
|
12. 2. 2012
13:00 |
SH Morenda |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Zdeněk Valoušek |
63
48
|
14
10
31
26
46
31 |
Review |
základní část | 21. kolo | 144 |
KARA Trutnov
BA Sparta
|
12. 2. 2012
14:00 |
3. ZŠ |
Libor Lukeš Jiří Fanta |
Jiří Kukla |
91
102
|
17
25
40
58
65
77 |
Review |
základní část | 21. kolo | 143 |
BK Kladno
Sokol Vyšehrad
|
12. 2. 2012
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Ludvík Dvořák Stanislav Kučera |
Petr Vávra |
56
80
|
15
21
25
41
36
63 |
Review |
základní část | 21. kolo | 147 |
Proton Zlín
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
12. 2. 2012
15:00 |
Městská SH Zelené |
Lukáš Kapaňa Jan Hecl |
Radovan Kunc |
80
71
|
21
13
40
39
62
57 |
Review |
základní část | 21. kolo | 142 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
12. 2. 2012
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jaroslav Poživil Jaromír Votroubek |
Ivan Zachara |
87
77
|
16
22
44
33
68
50 |
Review |
základní část | 21. kolo | 146 |
Sokol Hradec Králové
BK Kondoři Liberec
|
12. 2. 2012
17:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Karel Junek Ondřej Remenec |
Luděk Laš |
95
84
|
24
16
48
40
61
63
77
77 |
Review |
základní část | 21. kolo | 145 |
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Benešov
|
10. 2. 2012
19:00 |
Městská sportovní hala |
Jaroslav Egr Jiří Smetana |
Ladislav Jirsa |
83
69
|
18
12
39
24
61
50 |
Review |
základní část | 22. kolo | 149 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Hradec Králové
|
18. 2. 2012
15:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Tomáš Benda Ludvík Dvořák |
Martin Kučera |
76
100
|
17
23
38
49
59
75 |
Review |
základní část | 22. kolo | 151 |
BC Benešov
KARA Trutnov
|
19. 2. 2012
18:00 |
SH Benešov |
Petr Znamínko Ludvík Dvořák |
Josef Opava |
92
75
|
20
20
45
31
69
55 |
Review |
základní část | 22. kolo | 154 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
BK Prostějov B
|
17. 2. 2012
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Jiří Leun |
79
55
|
20
14
39
25
63
38 |
Review |
základní část | 22. kolo | 150 |
BK Kondoři Liberec
BK Lions Jindřichův Hradec
|
21. 2. 2012
19:00 |
Sportovní hala Kort |
Petr Baudyš Michal Šafařík |
Petr Buršík |
62
85
|
21
23
32
39
44
60 |
Review |
základní část | 22. kolo | 152 |
BA Sparta
BK Kladno
|
17. 2. 2012
19:30 |
Hala BA Sparta |
David Heinrich Michal Šafařík |
Zuzana Polónyiová |
73
56
|
24
15
42
30
60
50 |
Review |
základní část | 22. kolo | 153 |
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
|
17. 2. 2012
19:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jan Karásek Jiří Smetana |
Pavel Kyjovský |
100
63
|
30
16
56
27
81
45 |
Review |
základní část | 22. kolo | 148 |
Sokol Pražský
Proton Zlín
|
17. 2. 2012
19:45 |
Sokol pražský |
Petr Znamínko Ludvík Dvořák |
Josef Matějček |
90
71
|
27
16
41
38
62
54 |
Review |
základní část | 23. kolo | 156 |
BK Prostějov B
Sokol Vyšehrad
|
26. 2. 2012
13:00 |
SH Morenda |
Lukáš Kapaňa David Vyplel |
Radovan Kunc |
64
61
|
14
21
32
39
45
53 |
Review |
základní část | 23. kolo | 157 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta
|
26. 2. 2012
13:00 |
Hala 6. ZŠ |
Jaroslav Poživil Jaromír Votroubek |
Josef Matějček |
61
70
|
22
8
33
23
51
44 |
Review |
základní část | 23. kolo | 159 |
KARA Trutnov
BK Kondoři Liberec
|
26. 2. 2012
14:00 |
3. ZŠ |
David Heinrich Petr Baudyš |
Antonín Ticháček |
76
74
|
17
24
44
36
61
57 |
Review |
základní část | 23. kolo | 158 |
BK Kladno
BC Benešov
|
26. 2. 2012
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Petr Blahout Tomáš Linhart |
Luděk Laš |
62
75
|
25
16
36
36
51
51 |
Review |
základní část | 23. kolo | 161 |
Sokol Hradec Králové
Proton Zlín
|
26. 2. 2012
15:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Jiří Fanta Jan Hecl |
Petr Andrle |
87
66
|
19
15
41
26
61
46 |
Review |
základní část | 23. kolo | 155 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
Sokol Pražský
|
24. 2. 2012
17:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Martin Čarnecký David Vyplel |
Zdeněk Latík |
83
65
|
16
14
46
43
68
56 |
Review |
základní část | 23. kolo | 160 |
BK Lions Jindřichův Hradec
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
24. 2. 2012
19:00 |
Městská sportovní hala |
Václav Galajda Lucie Peterková |
Petr Vávra |
98
67
|
29
16
55
39
68
57 |
Review |
základní část | 24. kolo | 163 |
Proton Zlín
BK Lions Jindřichův Hradec
|
4. 3. 2012
15:00 |
Městská SH Zelené |
Jan Menšík Milan Rektořík |
Petr Reichl |
61
96
|
17
27
35
50
49
75 |
Review |
základní část | 24. kolo | 164 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
KARA Trutnov
|
3. 3. 2012
17:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jakub Kec Veronika Vávrová |
Josef Opava |
70
83
|
21
22
41
47
62
64 |
Review |
základní část | 24. kolo | 166 |
BC Benešov
Slavoj BK Litoměřice
|
4. 3. 2012
17:00 |
SH Benešov |
Jaroslav Egr Jiří Smetana |
Luděk Laš |
70
68
|
23
14
37
27
55
40 |
Review |
základní část | 24. kolo | 168 |
Sokol Vyšehrad
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
4. 3. 2012
17:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
David Heinrich Michal Šafařík |
Jiří Kukla |
101
91
|
33
22
54
43
72
61 |
Review |
základní část | 24. kolo | 162 |
Sokol Pražský
Sokol Hradec Králové
|
2. 3. 2012
19:30 |
Sokol pražský |
David Heinrich Jaroslav Poživil |
Pavel Kyjovský |
87
85
|
23
26
49
47
69
73 |
Review |
základní část | 24. kolo | 165 |
BK Kondoři Liberec
BK Kladno
|
2. 3. 2012
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Jan Jeřáb Tomáš Linhart |
Jan Schödlbauer |
95
69
|
26
20
47
39
68
51 |
Review |
základní část | 24. kolo | 167 |
BA Sparta
BK Prostějov B
|
2. 3. 2012
19:30 |
Nafukovací hala Kuncova |
Ludvík Dvořák Václav Hanuš |
Josef Opava |
103
81
|
26
18
47
51
67
72 |
Review |
základní část | 25. kolo | 171 |
BK Prostějov B
BC Benešov
|
11. 3. 2012
12:30 |
SH Morenda |
Martin Čarnecký Ondřej Remenec |
Zdeněk Valoušek |
76
81
|
14
18
28
36
47
51
70
70 |
Review |
základní část | 25. kolo | 174 |
KARA Trutnov
Proton Zlín
|
11. 3. 2012
14:00 |
3. ZŠ |
Libor Lukeš Michal Šafařík |
Martin Kučera |
106
79
|
36
22
61
41
85
61 |
Review |
základní část | 25. kolo | 173 |
BK Kladno
TJ AŠ Mladá Boleslav
|
11. 3. 2012
15:00 |
Kladenská sportovní hala |
Jan Baloun Veronika Vávrová |
Josef Opava |
67
62
|
15
15
33
33
49
52 |
Review |
základní část | 25. kolo | 172 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
|
11. 3. 2012
16:00 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Blahout Ludvík Dvořák |
Jan Schödlbauer |
79
59
|
21
13
35
32
56
51 |
Review |
základní část | 25. kolo | 170 |
BK Breda & Weinstein Opava "B"
BA Sparta
|
9. 3. 2012
18:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Martin Čarnecký Karel Junek |
Radovan Kunc |
80
62
|
18
17
35
27
56
45 |
Review |
základní část | 25. kolo | 175 |
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Hradec Králové
|
9. 3. 2012
19:00 |
Městská sportovní hala |
David Heinrich Tomáš Linhart |
Ladislav Jirsa |
102
61
|
31
18
53
32
84
48 |
Review |
základní část | 25. kolo | 169 |
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
|
9. 3. 2012
19:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Jan Baloun Jan Jeřáb |
Zuzana Polónyiová |
81
78
|
24
23
36
37
53
64 |
Review |
základní část | 26. kolo | 177 |
Sokol Hradec Králové
KARA Trutnov
|
18. 3. 2012
15:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Ivor Matějek Petr Znamínko |
Pavel Kyjovský |
87
71
|
18
21
47
35
62
54 |
Review |
základní část | 26. kolo | 178 |
Proton Zlín
BK Kladno
|
18. 3. 2012
15:00 |
Městská SH Zelené |
Jiří Fanta Jakub Válek |
Radovan Kunc |
87
64
|
22
15
47
33
68
55 |
Review |
základní část | 26. kolo | 179 |
TJ AŠ Mladá Boleslav
Slavoj BK Litoměřice
|
17. 3. 2012
17:30 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Petr Baudyš Libor Lukeš |
Otakar Beneš |
98
99
|
26
35
48
47
69
75
89
89 |
Review |
základní část | 26. kolo | 181 |
BC Benešov
BK Breda & Weinstein Opava "B"
|
18. 3. 2012
18:00 |
SH Benešov |
Petr Blahout Jan Jeřáb |
Zdeněk Šantrůček |
88
71
|
20
15
43
29
66
54 |
Review |
základní část | 26. kolo | 176 |
Sokol Pražský
BK Lions Jindřichův Hradec
|
16. 3. 2012
19:30 |
Sokol pražský |
Jan Karásek Jiří Smetana |
Josef Opava |
71
77
|
19
26
42
39
56
56 |
Review |
základní část | 26. kolo | 180 |
BK Kondoři Liberec
BK Prostějov B
|
16. 3. 2012
19:30 |
Sportovní hala Kort |
Petr Baudyš Libor Lukeš |
Josef Matějček |
77
61
|
12
19
41
31
62
46 |
Review |
základní část | 26. kolo | 182 |
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
|
16. 3. 2012
19:30 |
Nafukovací hala Kuncova |
Marek Vondráček Petr Znamínko |
Petr Buršík |
89
69
|
15
22
46
38
67
55 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lions J. Hradec | 26 | 25 | 1 | 2.321 | 1.692 | 51 | |
2. | BA Sparta | 26 | 21 | 5 | 2.162 | 1.909 | 47 | |
3. | BK Opava "B" | 26 | 18 | 8 | 2.080 | 1.846 | 44 | |
4. | Sokol H. Králové | 26 | 16 | 10 | 2.177 | 2.032 | 42 | |
5. | Proton Zlín | 26 | 16 | 10 | 2.021 | 2.075 | 42 | |
6. | Sokol Pražský | 26 | 15 | 11 | 1.972 | 1.861 | 41 | |
7. | KARA Trutnov | 26 | 12 | 14 | 2.019 | 2.006 | 38 | |
8. | BK Kondoři Liberec | 26 | 12 | 14 | 1.919 | 1.928 | 38 | |
9. | Sokol Vyšehrad | 26 | 12 | 14 | 1.920 | 1.948 | 38 | |
10. | BC Benešov | 26 | 12 | 14 | 1.946 | 2.049 | 38 | |
11. | Slavoj BK Litoměřice | 26 | 10 | 16 | 1.791 | 1.954 | 36 | |
12. | BK Prostějov B | 26 | 9 | 17 | 1.887 | 1.990 | 35 | |
13. | AŠ Mladá Boleslav | 26 | 2 | 24 | 1.906 | 2.289 | 28 | |
14. | BK Kladno | 26 | 2 | 24 | 1.505 | 2.047 | 28 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BA Sparta | 35 | 23.2 | 6.3 | 18.3 /25.9 | 70.6 | 9.6 | 24.9 | 34.5 | 14.7 | 5.5 | 12.2 | 21.6 | 19.2 | 1.5 |
Sokol Pražský | 33 | 23.6 | 4.2 | 13.8 /25.2 | 54.8 | 12.5 | 26.7 | 39.2 | 12.1 | 7.9 | 16.5 | 21.7 | 21.6 | 2.1 |
BC Benešov | 26 | 20.8 | 5.6 | 16.3 /23.3 | 70.1 | 8.6 | 23.5 | 32.0 | 10.7 | 7.9 | 16.1 | 22.2 | 21.1 | 1.5 |
Sokol Vyšehrad | 32 | 22.7 | 4.9 | 14.9 /21.1 | 70.6 | 7.5 | 26.5 | 34.0 | 12.4 | 7.4 | 13.1 | 19.9 | 19.9 | 1.9 |
BK Kondoři Liberec | 29 | 20.1 | 7.1 | 10.9 /16.3 | 66.7 | 8.3 | 23.3 | 31.6 | 13.9 | 8.6 | 15.3 | 18.0 | 21.7 | 0.9 |
BK Opava "B" | 30 | 21.2 | 6.4 | 16.1 /23.3 | 69.2 | 10.3 | 18.6 | 28.9 | 12.3 | 14.2 | 12.5 | 20.4 | 24.3 | 0.9 |
AŠ Mladá Boleslav | 26 | 21.2 | 5.8 | 13.4 /18.2 | 73.5 | 8.7 | 26.8 | 35.5 | 12.6 | 7.2 | 21.4 | 19.3 | 21.9 | 2.5 |
BK Prostějov B | 32 | 23.5 | 4.7 | 12.5 /20.4 | 61.4 | 10.5 | 24.8 | 35.3 | 10.8 | 7.8 | 13.3 | 18.5 | 18.4 | 2.1 |
Proton Zlín | 35 | 23.1 | 6.1 | 13.6 /19.9 | 68.5 | 9.3 | 22.8 | 32.1 | 13.3 | 7.8 | 12.8 | 19.7 | 20.3 | 1.3 |
Slavoj BK Litoměřice | 32 | 20.7 | 4.9 | 12.8 /21.1 | 60.8 | 9.3 | 22.3 | 31.6 | 11.9 | 9.1 | 13.7 | 20.6 | 20.8 | 1.6 |
Sokol H. Králové | 30 | 21.8 | 7.3 | 16.6 /23.8 | 69.7 | 10.3 | 26.3 | 36.5 | 13.6 | 6.1 | 14.7 | 21.2 | 18.1 | 1.9 |
BK Kladno | 32 | 17.5 | 5.2 | 11.0 /17.6 | 62.5 | 8.2 | 21.3 | 29.5 | 8.4 | 6.7 | 16.0 | 18.9 | 22.1 | 1.1 |
Lions J. Hradec | 32 | 26.5 | 6.7 | 14.8 /22.4 | 66.2 | 15.7 | 25.2 | 40.9 | 15.0 | 11.9 | 13.8 | 20.2 | 20.6 | 2.7 |
KARA Trutnov | 30 | 22.3 | 6.0 | 14.5 /20.7 | 70.2 | 8.9 | 23.8 | 32.7 | 11.5 | 6.0 | 12.7 | 19.4 | 22.3 | 1.8 |
Tým | 2B | 3B | TH | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BA Sparta | 31 | 15 | 31/45 | 20 | 36 | 56 | 26 | 13 | 28 | 30 | 30 | 4 |
Sokol Pražský | 32 | 9 | 29/51 | 26 | 43 | 69 | 24 | 21 | 31 | 33 | 30 | 6 |
BC Benešov | 33 | 10 | 27/41 | 16 | 37 | 53 | 22 | 19 | 28 | 30 | 28 | 4 |
Sokol Vyšehrad | 37 | 12 | 36/49 | 14 | 40 | 54 | 29 | 17 | 28 | 30 | 29 | 5 |
BK Kondoři Liberec | 31 | 11 | 20/31 | 15 | 35 | 50 | 30 | 16 | 25 | 26 | 33 | 4 |
BK Opava "B" | 30 | 11 | 31/47 | 21 | 33 | 54 | 21 | 27 | 20 | 29 | 34 | 3 |
AŠ Mladá Boleslav | 32 | 12 | 30/45 | 18 | 36 | 54 | 23 | 14 | 36 | 31 | 32 | 7 |
BK Prostějov B | 33 | 12 | 24/41 | 20 | 35 | 55 | 18 | 17 | 27 | 28 | 27 | 9 |
Proton Zlín | 33 | 11 | 23/37 | 18 | 32 | 50 | 26 | 16 | 22 | 28 | 29 | 4 |
Slavoj BK Litoměřice | 31 | 10 | 25/45 | 19 | 31 | 50 | 20 | 20 | 31 | 34 | 31 | 5 |
Sokol H. Králové | 32 | 12 | 35/48 | 24 | 35 | 59 | 26 | 11 | 29 | 33 | 24 | 6 |
BK Kladno | 29 | 10 | 20/35 | 15 | 34 | 49 | 20 | 11 | 41 | 27 | 30 | 5 |
Lions J. Hradec | 34 | 11 | 29/46 | 27 | 38 | 65 | 25 | 21 | 26 | 32 | 30 | 8 |
KARA Trutnov | 30 | 12 | 35/46 | 17 | 32 | 49 | 22 | 12 | 21 | 32 | 28 | 6 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|
Znamínko Petr | 13 | 4 | 9 | 0 |
Vyplel David | 12 | 0 | 12 | 0 |
Votroubek Jaromír | 13 | 3 | 10 | 0 |
Vondráček Marek | 12 | 10 | 2 | 0 |
Večeřa Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 |
Vávrová Veronika | 6 | 2 | 4 | 0 |
Válek Jakub | 3 | 2 | 1 | 0 |
Šafařík Michal | 15 | 2 | 13 | 0 |
Smetana Jiří | 19 | 4 | 15 | 0 |
Remenec Ondřej | 12 | 5 | 7 | 0 |
Rektořík Milan | 11 | 0 | 11 | 0 |
Poživil Jaroslav | 13 | 8 | 5 | 0 |
Peterková Lucie | 9 | 0 | 9 | 0 |
Nejezchleb Petr | 2 | 1 | 1 | 0 |
Milata Rostislav | 8 | 5 | 3 | 0 |
Menšík Jan | 11 | 9 | 2 | 0 |
Matějek Ivor | 2 | 2 | 0 | 0 |
Macela Miroslav | 2 | 0 | 2 | 0 |
Lukeš Libor | 18 | 7 | 11 | 0 |
Linhart Tomáš | 18 | 2 | 16 | 0 |
Kurz Vlastimil | 1 | 0 | 1 | 0 |
Kučera Stanislav | 10 | 7 | 3 | 0 |
Komprs Michal | 2 | 1 | 1 | 0 |
Kec Jakub | 9 | 6 | 3 | 0 |
Karásek Jan | 11 | 11 | 0 | 0 |
Kapaňa Lukáš | 5 | 5 | 0 | 0 |
Junek Karel | 12 | 6 | 6 | 0 |
Jeřáb Jan | 17 | 7 | 10 | 0 |
Jedlička Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 |
Hruša Petr | 3 | 2 | 1 | 0 |
Hošek Jan | 2 | 2 | 0 | 0 |
Holubek Tomáš | 7 | 7 | 0 | 0 |
Heinrich David | 20 | 12 | 8 | 0 |
Hecl Jan | 11 | 3 | 8 | 0 |
Hanuš Václav | 15 | 5 | 10 | 0 |
Galajda Václav | 6 | 6 | 0 | 0 |
Fanta Jiří | 12 | 6 | 6 | 0 |
Egr Jaroslav | 16 | 12 | 4 | 0 |
Dvořák Ludvík | 13 | 5 | 8 | 0 |
Dolinek Ivo | 2 | 2 | 0 | 0 |
Čarnecký Martin | 11 | 8 | 3 | 0 |
Blahout Petr | 14 | 8 | 6 | 0 |
Benda Tomáš | 14 | 10 | 4 | 0 |
Baudyš Petr | 6 | 5 | 1 | 0 |
Baloun Jan | 12 | 12 | 0 | 0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Zelinka Vladimír | 0 | - | - | - | 0.000 |
Zachara Ivan | 0 | - | - | - | 0.000 |
Výborný Rudolf | 0 | - | - | - | 0.000 |
Volejník Pavel | 0 | - | - | - | 0.000 |
Vávra Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
Valoušek Zdeněk | 0 | - | - | - | 0.000 |
Ticháček Antonín | 0 | - | - | - | 0.000 |
Šmíd Pavel | 0 | - | - | - | 0.000 |
Šantrůček Zdeněk | 0 | - | - | - | 0.000 |
Schödlbauer Jan | 0 | - | - | - | 0.000 |
Reichl Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
Polónyiová Zuzana | 0 | - | - | - | 0.000 |
Opava Josef | 0 | - | - | - | 0.000 |
Matějček Josef | 0 | - | - | - | 0.000 |
Leun Jiří | 0 | - | - | - | 0.000 |
Latík Zdeněk | 0 | - | - | - | 0.000 |
Laš Luděk | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kyjovský Pavel | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kunc Radovan | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kukla Jiří | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kučera Martin | 0 | - | - | - | 0.000 |
Jirsa Ladislav | 0 | - | - | - | 0.000 |
Buršík Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
Bruna Karel | 0 | - | - | - | 0.000 |
Beneš Otakar | 0 | - | - | - | 0.000 |
Andrle Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře