Městský přebor ženy
Základní informace
Kategorie
ženy
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Play-off semifinále | 1. kolo | 91 |
SKB Tišnov
KP Brno C
|
3. 5. 2024
- |
Sportovní hala SSK Tišnov |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch SKB Tišnov
|
Review | ||
Play-off semifinále | 1. kolo | 89 |
KP Brno C
SKB Tišnov
|
23. 4. 2024
19:15 |
SH Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše |
Natálie Karabínová Tereza Večeřová |
30
74
|
5
25
14
40
19
56 |
Review | |
Play-off semifinále | 1. kolo | 92 |
VSK Sokol Šlapanice
VSK VUT Brno
|
3. 5. 2024
19:15 |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Jiří Siegfried Marek Pešák |
57
42
|
14
6
28
21
41
33 |
Review | |
Play-off semifinále | 1. kolo | 90 |
VSK VUT Brno
VSK Sokol Šlapanice
|
25. 4. 2024
20:10 |
Tělocvična Purkyňova 1 |
Filip Dombrovský Robin Petrák Jan Bráblík |
47
61
|
11
14
24
31
32
47 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavřel Maxmilian | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 14 | 5 | 9 | 0 | - | - | - |
Vaníček Marek | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 28 | 14 | 13 | 1 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Škaroupka Michal | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 13 | 5 | 8 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Rubanová Daniela | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Petrák Robin | 7 | 6 | 1 | 0 | - | - | - |
Pešák Marek | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kunclová Natálie | 14 | 7 | 7 | 0 | - | - | - |
Kubiš Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kubeš Michal | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Karafiát Kamil | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Karabínová Natálie | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 18 | 0 | 18 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansa Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 16 | 12 | 4 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Holaň Dominik | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Hauf Tadeáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Foltýnová Andrea | 7 | 1 | 6 | 0 | - | - | - |
Dombrovský Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dolejš Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Bráblík Jan | 8 | 5 | 2 | 1 | - | - | - |
Borek Dan | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře