Nadregionální liga U14M

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 14001
Sokol Hradec Králové "B"
SK Týniště nad Orlicí
20. 1. 2024
09:00
hala Sokol Hradec Králové Radek Michlík
Jan Bubeníček
64
38
22
3
36
17
50
25
Review
Skupina C 1. kolo 14002
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
16. 9. 2023
09:30
SH ZŠ Studánka Klára Novotná
Jan Doležal
28
79
4
23
9
44
17
61
Review
Skupina C 1. kolo 14003
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK NAPOS Vysoká n.L.
16. 9. 2023
12:00
Městská hala, Jiráskova 916 Zdeněk Mrázek
30
58
7
12
15
25
24
42
Review
Skupina C 2. kolo 14004
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Heřmanův Městec
30. 9. 2023
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Samuel Polanský
108
27
34
14
47
16
75
24
Review
Skupina C 2. kolo 14006
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
28. 9. 2023
12:30
tělocvična sportovní Gymnázium Jan Doležal
Karla Chocholoušová
82
47
28
12
48
25
60
37
Review
Skupina C 2. kolo 14005
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
28. 9. 2023
13:30
hala U dubu Marek Kohout
58
89
20
15
26
53
39
72
Review
Skupina C 3. kolo 14008
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
3. 3. 2024
09:00
Městská hala, Jiráskova 916 Zdeněk Mrázek
81
57
17
10
37
29
61
43
Review
Skupina C 3. kolo 14009
BK NAPOS Vysoká n.L.
Basketbal TJ Svitavy
14. 10. 2023
14:15
SH Vysoká nad Labem Ondřej Beran
Matěj Kořínek
36
96
8
30
19
55
33
79
Review
Skupina C 3. kolo 14007
SŠB Pardubice
BK Studánka Pardubice
15. 10. 2023
15:00
SH ZŠ Studánka Petr Fiedler
Jan Pačovský
33
57
3
19
14
29
24
37
Review
Skupina C 4. kolo 14011
BK Studánka Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
4. 11. 2023
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Karla Chocholoušová
Klára Novotná
125
24
18
9
53
12
71
24
Review
Skupina C 4. kolo 14010
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
4. 11. 2023
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Kohout
48
90
11
20
21
43
31
68
Review
Skupina C 4. kolo 14012
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice
12. 11. 2023
17:00
hala Sokol Hradec Králové Matěj Kořínek
Roman Váňa
80
60
24
3
43
20
71
33
Review
Skupina C 5. kolo 14014
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Studánka Pardubice
18. 11. 2023
09:00
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Jan Zima
22
98
8
17
12
45
16
69
Review
Skupina C 5. kolo 14013
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Hradec Králové "B"
18. 11. 2023
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 Zdeněk Mrázek
55
39
18
6
30
15
47
31
Review
Skupina C 5. kolo 14015
Basketbal TJ Svitavy
SK Týniště nad Orlicí
19. 11. 2023
09:30
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Milan Jaroš
Jan Kubeš
99
34
32
5
50
17
75
28
Review
Skupina C 6. kolo 14017
Sokol Hradec Králové "B"
BK NAPOS Vysoká n.L.
9. 12. 2023
12:30
hala Sokol Hradec Králové Klára Víšková
Matěj Kořínek
42
52
22
12
28
27
37
41
Review
Skupina C 6. kolo 14016
BK Studánka Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
9. 12. 2023
13:00
tělocvična sportovní Gymnázium David Flos
Karla Chocholoušová
57
83
17
22
23
44
31
67
Review
Skupina C 6. kolo 14018
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
9. 12. 2023
15:00
SH ZŠ Studánka Monika Hrušková
66
38
19
5
36
19
50
23
Review
Skupina C 7. kolo 14020
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Hradec Králové "B"
6. 1. 2024
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Samuel Polanský
Karel Němec
99
38
24
4
48
16
75
26
Review
Skupina C 7. kolo 14021
SK Týniště nad Orlicí
BK Studánka Pardubice
6. 1. 2024
09:30
hala U dubu Jaroslav Kolář
57
111
12
21
20
72
40
92
Review
Skupina C 7. kolo 14019
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
6. 1. 2024
15:00
SH Vysoká nad Labem Ondřej Beran
Matěj Kořínek
56
60
11
16
27
25
40
42
Review
Skupina C 8. kolo 14023
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
20. 1. 2024
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Samuel Polanský
Karel Němec
93
38
28
13
52
24
69
32
Review
Skupina C 8. kolo 14024
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Heřmanův Městec
20. 1. 2024
14:15
SH Vysoká nad Labem Matěj Kořínek
Ondřej Beran
60
28
11
11
24
22
42
24
Review
Skupina C 8. kolo 14022
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
16. 9. 2023
15:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
Marek Kohout
66
89
18
22
34
48
45
77
Review
Skupina C 9. kolo 14027
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové 0
20
*
Review
Skupina C 9. kolo 14025
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Basketbal TJ Svitavy
10. 2. 2024
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 Zdeněk Mrázek
Milan Jaroš
50
106
14
23
20
54
33
76
Review
Skupina C 9. kolo 14026
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
11. 2. 2024
11:00
SH ZŠ Studánka David Flos
Jan Kubeš
60
47
17
12
37
24
48
29
Review
Skupina C 10. kolo 14029
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
15. 10. 2023
09:30
hala U dubu Jaroslav Kolář
44
59
11
14
19
26
28
45
Review
Skupina C 10. kolo 14030
Basketbal TJ Svitavy
BK NAPOS Vysoká n.L.
2. 3. 2024
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Samuel Polanský
Karel Němec
107
65
29
16
48
35
78
52
Review
Skupina C 10. kolo 14028
BK Studánka Pardubice
SŠB Pardubice
2. 3. 2024
12:30
tělocvična sportovní Gymnázium Jan Hruška
Monika Hrušková
97
67
32
4
58
37
75
51
Review
Skupina C 11. kolo 14033
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
17. 3. 2024
08:30
SH ZŠ Studánka Klára Novotná
Jan Doležal
77
56
15
16
37
28
61
44
Review
Skupina C 11. kolo 14031
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
16. 3. 2024
14:00
SH Vysoká nad Labem Ondřej Beran
Michaela Bubeníčková
59
46
12
11
34
21
39
32
Review
Skupina C 11. kolo 14032
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Studánka Pardubice
22. 3. 2024
16:30
Městská hala, Jiráskova 916 Zdeněk Mrázek
Tomáš Zítko
50
82
11
23
24
31
36
51
Review
Skupina C 12. kolo 14034
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
6. 4. 2024
09:00
hala Sokol Hradec Králové Monika Hrušková
Ondřej Beran
85
34
19
12
41
19
67
25
Review
Skupina C 12. kolo 14035
BK Studánka Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
6. 4. 2024
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Roman Váňa
David Schmidt
59
65
20
12
35
31
44
51
Review
Skupina C 12. kolo 14036
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
6. 4. 2024
14:00
hala U dubu 67
104
11
25
31
58
46
84
Review
Skupina C 13. kolo 14037
Basketbal TJ Svitavy
BK Studánka Pardubice
20. 4. 2024
09:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Samuel Polanský
Karel Němec
107
34
33
8
56
16
81
28
Review
Skupina C 13. kolo 14039
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SŠB Pardubice
20. 4. 2024
09:00
Městská hala, Jiráskova 916 Zdeněk Mrázek
46
60
12
9
20
31
28
47
Review
Skupina C 13. kolo 14038
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové "B"
29. 4. 2024
16:00
SH Vysoká nad Labem Matěj Kořínek
Petr Dočkal
65
68
18
22
37
38
47
58
Review
Skupina C 14. kolo 14042
BK Studánka Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina C 14. kolo 14041
Sokol Hradec Králové "B"
Basketbal TJ Svitavy
5. 5. 2024
09:00
Tělocvična TJ Sokol Petr Dočkal
David Schmidt
37
101
5
21
10
58
24
78
Review
Skupina C 14. kolo 14040
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
8. 5. 2024
11:00
SH ZŠ Studánka Jan Doležal
Petr Dočkal
93
34
24
7
51
9
74
23
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
18 Filip Václav Hrabák Var 14 20 1.0 17.6 8.2 0.1 1.0/2.1 47.6 1.7
Dominik Dunko BA Tygři Louny 14 21 1.0 14.3 6.8 0.1 0.2/1.2 0.0* 1.4
9 Ondřej Zirm Var 14 22 1.0 13.4 5.4 0.4 1.5/2.5 61.1 0.9
12 Lukáš Pípa Var 14 19 1.0 14.8 5.9 0.5 1.5/3.7 39.4 1.3
13 Adam Němec Var 14 21 1.0 12.8 5.9 0.2 0.5/1.4 0.0* 1.0
54 Marek Peterka AŠ Mladá Boleslav 15 16 1.0 16.2 7.4 0.0 1.4/3.8 38.3 1.2
Matěj Mirvald SKB Strakonice 14 16 1.0 16.1 6.8 0.3 1.6/2.9 56.5 2.0
12 Bořek Klimenda Kaplice Grizzlies 15 16 1.0 15.6 6.4 0.1 2.5/5.2 48.2 1.6
14 Jiří Šťastný BK Brandýs n.L. "B" 14 20 1.0 11.7 5.2 0.0 1.4/2.9 48.3 1.5
17 Tomáš Vaňousek AŠ Mladá Boleslav 14 22 1.0 10.1 4.5 0.0 1.1/3.4 33.3 2.8
Tomáš Kroupa BA Tygři Louny 14 10 1.0 21.7 9.8 0.4 0.9/2.3 39.1 0.8
1 Vladislav Martínek Var 13 22 1.0 9.5 4.0 0.4 0.4/1.2 0.0* 1.4
Marek Pácal BK Kladno 14 18 1.0 11.4 5.4 0.0 0.6/2.5 22.2 1.2
Antonín Kolajta BK Kladno 14 19 1.0 10.6 3.7 0.2 2.5/6.1 40.5 1.6
Jakub Veselka SKB Strakonice 14 19 1.0 10.5 4.5 0.1 1.1/4.1 27.3 0.9
45 Mikuláš Jiran Sokol Nehvizdy 15 15 1.0 13.2 6.3 0.0 0.5/1.9 0.0* 1.7
12 Sebastian Bělohradský BK Brandýs n.L. "B" 14 14 1.0 13.6 5.9 0.0 1.9/4.6 40.0 1.4
Ondřej Vostál SKB Strakonice 14 19 1.0 9.9 4.7 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.1
Lukáš Kotas BA Tygři Louny 15 20 1.0 9.0 4.3 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.3
22 Ondřej Schwan BK Brandýs n.L. "B" 13 14 1.0 12.3 5.8 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
7 Adam Marek Kaplice Grizzlies 14 16 1.0 10.6 4.3 0.2 1.6/5.2 30.1 1.9
8 Jakub Heteš Var 14 22 1.0 7.6 2.8 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.1
26 František Kozel BK Brandýs n.L. "B" 14 16 1.0 10.1 4.8 0.0 0.6/2.4 23.7 1.4
David Pikl SKB Strakonice 13 20 1.0 8.0 3.1 0.2 1.5/3.9 37.2 2.2
34 Josef Voleman Sokol Nehvizdy 14 18 1.0 8.8 3.8 0.0 1.3/3.0 42.6 2.5
František Cestr BK Kralupy junior 14 8 1.0 19.8 5.8 1.9 2.6/2.6 100.0 2.0
Rafael Barry BC Wizards Újezd nad Lesy 14 11 1.0 14.3 6.7 0.0 0.8/2.6 31.0 2.3
Adam Kotrbanec Bižuterie Jablonec n.N. 14 12 1.0 12.8 5.5 0.1 1.6/3.3 47.5 1.8
53 Štěpán Hradec AŠ Mladá Boleslav 14 21 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.8 34.5 1.1
Jan Fořtík BA Tygři Louny 14 18 1.0 7.9 3.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.9
24 Josef Hykel BK Brandýs n.L. "B" 12 15 1.0 9.4 4.0 0.1 1.2/2.1 58.1 1.3
Oskar Friede BA Tygři Louny 14 20 1.0 7.0 2.7 0.4 0.6/1.5 0.0* 1.8
17 Tomáš Boháček Var 14 22 1.0 6.0 2.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 0.7
4 Felix Eliáš Hlaváček BK Brandýs n.L. "B" 12 22 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/2.3 31.4 1.1
7 Jan Roškota BK Brandýs n.L. "B" 13 17 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/2.3 38.5 2.5
19 Sofie Janošcová Kaplice Grizzlies 14 10 1.0 12.7 4.6 0.3 2.6/5.5 47.3 1.9
Damián František Matoušek Tigers Č. Budějovice 13 3 1.0 42.0 19.3 0.3 2.3/5.3 43.8 0.7
60 Matyáš Michal Sokol Nehvizdy 14 15 1.0 8.4 3.9 0.0 0.7/3.5 18.9 1.5
Adam Polcar BA Tygři Louny 14 10 1.0 12.1 5.5 0.0 1.1/4.0 27.5 2.8
8 Matyáš Pečenka BK Brandýs n.L. "B" 12 15 1.0 8.0 3.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.1
Filip Škraňka BC Wizards Újezd nad Lesy 14 11 1.0 10.7 3.7 1.0 0.3/2.4 11.5 2.5
2 Patrik Řihout BK Brandýs n.L. "B" 14 11 1.0 10.6 5.0 0.0 0.6/2.1 30.4 1.2
5 Josef Šindelář Var 13 21 1.0 5.5 2.6 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
41 Jakub Kadlec AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/5.0 36.7 2.3
Marwan Moustafa BK Kladno 13 19 1.0 5.8 2.3 0.1 1.0/3.5 28.8 2.8
Matyáš Frieb BC Wizards Újezd nad Lesy 13 11 1.0 9.5 4.2 0.0 1.2/3.5 33.3 1.2
Čeněk Chaloupka BK Kladno 13 19 1.0 5.4 2.3 0.1 0.7/3.5 21.2 1.4
97 Šimon Kaiser Sokol Nehvizdy 14 14 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Adam Čermák Bižuterie Jablonec n.N. 15 10 1.0 9.9 4.9 0.0 0.1/1.4 0.0* 2.1
91 Michal Torn Sokol Nehvizdy 14 17 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/2.1 16.7 2.6
Štěpán Altynski Tygři Praha B 14 8 1.0 12.3 5.5 0.0 1.3/3.8 33.3 1.5
13 Samuel Roselli Kaplice Grizzlies 14 13 1.0 7.3 3.2 0.0 1.0/2.1 48.1 1.7
10 Jan Schnatzer BK Brandýs n.L. "B" 13 19 1.0 5.0 2.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.4
22 Rostyslav Ferents Kaplice Grizzlies 13 16 1.0 5.9 2.6 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.9
6 Jonáš Kubelka BK Brandýs n.L. "B" 13 5 1.0 18.0 8.4 0.2 0.6/1.2 0.0* 2.4
Aiden Öymen Tygři Praha B 13 10 1.0 8.5 3.8 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.1
Kryštof Titlbach BA Tygři Louny 14 6 1.0 14.2 5.0 0.8 1.7/4.0 41.7 0.7
12 David Zouhar AŠ Mladá Boleslav 14 17 1.0 4.9 2.1 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.1
Lukáš Zbroj Tygři Praha B 13 10 1.0 8.3 3.8 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.7
Samuel Kotrch SKB Strakonice 13 20 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/3.3 21.2 2.8
Adam Švarc BC Wizards Újezd nad Lesy 15 10 1.0 8.1 3.4 0.3 0.4/1.4 0.0* 1.7
Vojtěch Laurin Bižuterie Jablonec n.N. 13 11 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/2.4 50.0 1.0
49 Tomáš Kraus AŠ Mladá Boleslav 13 17 1.0 4.6 1.9 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.8
35 Michael Mašovský Sokol Nehvizdy 14 13 1.0 5.8 2.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Jan Ekert BK Kralupy junior 13 11 1.0 6.9 3.2 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.9
Zdeněk Horčák BC Wizards Újezd nad Lesy 14 11 1.0 6.8 3.4 0.0 0.1/1.5 0.0* 2.7
6 Šimon Šulek Kaplice Grizzlies 13 15 1.0 4.9 1.7 0.0 1.6/2.8 57.1 0.6
23 Hubert Čapek Kaplice Grizzlies 13 11 1.0 6.6 2.7 0.0 1.2/4.5 26.0 2.1
Jiří Zelinka SKB Strakonice 13 16 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.2
77 Tomáš Sedmík BK Brandýs n.L. "B" 12 11 1.0 6.5 3.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.3
23 Tobiáš Kalfus BK Brandýs n.L. "B" 14 4 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Martin Šafránek BK Kralupy junior 14 9 1.0 7.9 3.8 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
68 David Luňák Sokol Nehvizdy 14 12 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/2.6 19.4 1.2
99 Matěj Žák Sokol Nehvizdy 13 20 1.0 3.5 1.4 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.6
23 Stanislav Husak Sokol Nehvizdy 15 14 1.0 5.0 2.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.7
Metoděj Kaláb Tygři Praha B 15 8 1.0 8.5 3.0 0.4 1.4/3.4 40.7 1.8
15 Lukáš Kučera Var 14 20 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.5
8 Adéla Adámková Kaplice Grizzlies 14 12 1.0 5.5 2.4 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.7
36 Adam Lancmann Sokol Nehvizdy 15 10 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/2.5 24.0 1.1
Ondřej Weinpold Tigers Č. Budějovice 13 3 1.0 21.3 8.3 0.3 3.7/9.3 39.3 3.3
Adam Fridrich Tygři Praha B 13 8 1.0 7.8 3.6 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.6
11 Matyáš Zapletal AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 3.4 1.4 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.7
Petr Škrabal BK Kralupy junior 14 10 1.0 6.1 2.2 0.2 1.1/1.1 0.0* 1.4
10 Dominik Kouba Var 14 18 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Šimon Sochor BA Tygři Louny 14 21 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.0
Robin Jordanov BK Kralupy junior 13 11 1.0 5.4 2.2 0.1 0.7/0.8 0.0* 0.0
Robert Newbold Tygři Praha B 13 8 1.0 7.3 3.1 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.9
Jakub Hrabák Bižuterie Jablonec n.N. 14 13 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Jakub Hrách Bižuterie Jablonec n.N. 14 11 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.3
50 Jan Plintovič AŠ Mladá Boleslav 14 19 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
19 Lukáš Hanitz AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 3.7 1.3 0.1 0.9/2.4 39.4 0.8
51 Jan Pešta AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 2.8 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Alex Novák Tygři Praha B 13 6 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/2.0 50.0 1.2
Jan Hrabák Bižuterie Jablonec n.N. 14 13 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.0 42.3 2.5
Michal Zelinka SKB Strakonice 10 18 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.1
Šimon Störzer BK Kladno 14 16 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.6
Daniel Moravec BA Tygři Louny 13 13 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/1.4 0.0* 1.1
Ioann Mindra BA Tygři Louny 14 20 1.0 2.4 1.1 0.1 0.1/0.9 0.0* 0.6
21 Jakub Mareš Var 12 18 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Kryštof Janatka Tygři Praha B 14 3 1.0 15.3 6.7 0.0 2.0/6.3 31.6 2.7
Filip Petrovichev Tygři Praha B 13 8 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Jiří Vališ BC Wizards Újezd nad Lesy 14 6 1.0 7.7 3.0 0.0 1.7/3.3 50.0 3.3
Filip Zelenka BK Kralupy junior 14 7 1.0 6.4 2.1 0.1 1.7/1.7 0.0* 0.3
17 Adam Osman BK Brandýs n.L. "B" 14 2 1.0 22.5 11.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.5
Bert Šípkovský BK Kladno 14 19 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/2.0 36.8 0.7
Štěpán Cakl BK Kralupy junior 12 8 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.0
David Maškulík BK Kladno 15 8 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/3.5 25.0 2.3
Matyáš Goban BK Kralupy junior 14 10 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.7
14 Jiří Kopecký Kaplice Grizzlies 13 15 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
21 Deniz Tasdemir BK Brandýs n.L. "B" 14 19 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Matyáš Svach SKB Strakonice 13 19 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
1 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n.L. "B" 14 2 1.0 18.5 9.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Karel Janda Tygři Praha B 13 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/0.8 0.0* 0.3
Martin Dušek Tigers Č. Budějovice 14 3 1.0 12.0 5.7 0.0 0.7/2.0 33.3 3.3
Adam Kandrnal Tygři Praha B 15 2 1.0 17.5 8.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Tarek Abd El Dayem BK Kralupy junior 14 15 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Jáchym Zajíček Tygři Praha B 13 5 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/1.8 0.0* 0.8
Matěj Bursa Bižuterie Jablonec n.N. 14 10 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.5
Ondřej Berka BK Kralupy junior 13 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Mikuláš Peška Tygři Praha B 14 7 1.0 4.6 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Mikuláš Líba BK Kladno 15 12 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Theodor Bodlák BC Wizards Újezd nad Lesy 14 7 1.0 4.6 1.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.1
38 Tomáš Mostecký Sokol Nehvizdy 14 17 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.0
55 Matěj Kratochvíl AŠ Mladá Boleslav 14 15 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.9
38 Zdeněk Halamka Basketbal TJ Svitavy 14 1 1.0 29.0 12.0 1.0 2.0/3.0 66.7 2.0
50 Lukáš Černý Sokol Nehvizdy 14 18 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Nicholas Samsinak Bižuterie Jablonec n.N. 15 11 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.3
Sebastien Výborčík BK Kladno 11 4 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.0
Vojtěch Skalička BK Kralupy junior 14 5 1.0 5.4 2.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.6
Max Budinský BC Wizards Újezd nad Lesy 14 10 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Martin Barvínek BK Kladno 13 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Lukáš Liščák Tigers Č. Budějovice 13 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/1.7 0.0* 3.0
Štěpán Zach BC Wizards Újezd nad Lesy 14 9 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
20 Simon Dvořák BK Brandýs n.L. "B" 14 3 1.0 8.3 3.0 0.0 2.3/5.7 41.2 0.7
Filip Růžička Tygři Praha B 14 3 1.0 8.3 3.0 0.7 0.3/3.3 10.0 2.3
4 Miroslav Armin Čácha Var 12 17 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Jáchym Cvrček Tygři Praha B 14 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.2
36 Kryštof Hlaváček Basketbal TJ Svitavy 14 1 1.0 25.0 12.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Justin David Wilson BK Kladno 15 7 1.0 3.6 1.3 0.0 1.0/2.1 46.7 1.1
25 Josef František Rathouský BK Brandýs n.L. "B" 13 5 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Josef Klas BA Tygři Louny 14 20 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Lukáš Vojta SKB Strakonice 13 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.8
Jan Hárovník Tygři Praha B 13 7 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
David Skalecký TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 1 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Denis Chvátal Kaplice Grizzlies 15 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Adam Abd El Dayem BK Kralupy junior 12 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Vít Pavlů BK Kralupy junior 13 10 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
6 Pavel Záhora AŠ Mladá Boleslav 13 13 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.3
Kryštof Moravec Tigers Č. Budějovice 14 3 1.0 6.7 3.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Dan Lopatka SKB Strakonice 14 12 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Jan Jaroš Tigers Č. Budějovice 13 3 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Vincent Vurm Tygři Praha B 13 5 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.0
Tomáš Kašpar TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 1 1.0 19.0 9.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
15 Lukáš Musil Kaplice Grizzlies 12 11 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
Albert Richtr Sokol Nehvizdy 12 5 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Matouš Hejtmánek SKB Strakonice 12 16 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Samuel Soukup SKB Strakonice 12 10 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
23 Tomáš Tocháček Basketbal TJ Svitavy 14 1 1.0 18.0 8.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
5 Tomáš Lichtenberk BK Brandýs n.L. "B" 14 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.3
15 Beata Bonkalo Kaplice Grizzlies 14 9 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
60 Maxim Gorin AŠ Mladá Boleslav 14 16 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Filip Egert Tygři Praha B 14 1 1.0 17.0 7.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Vít Palkovský Tygři Praha B 14 9 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.9
Miroslav Hoch Tigers Č. Budějovice 13 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.0
František Macháček Tygři Praha B 14 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Antonín Lukáš SKB Strakonice 12 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Jan Šedivý Kaplice Grizzlies 12 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Václav Svoboda BA Tygři Louny 14 19 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
28 Adam Čiháček AŠ Mladá Boleslav 14 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
Tobias Přikryl BK Kralupy junior 13 11 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.6 0.0* 1.1
9 Amy Fuchsíková Kaplice Grizzlies 13 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
43 Daniel Koščík AŠ Mladá Boleslav 13 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Zajíc Tigers Č. Budějovice 15 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
11 Jonáš Radek Šnábl BK Brandýs n.L. "B" 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Rostislav Petrus BA Tygři Louny 14 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/4.0 12.5 0.5
Jáchym Patóč Var 13 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Patrik Černý BC Wizards Újezd nad Lesy 15 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Jakub Hofman BC Wizards Újezd nad Lesy 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
7 Matěj Salvetr Var 14 15 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Oliver Florian Buček BK Kladno 13 11 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
3 Alex Karel BK Brandýs n.L. "B" 14 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
24 Ondřej Kuchyňka Basketbal TJ Svitavy 14 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Jiří Kubiska BA Tygři Louny 14 15 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
Antonín Příhoda BA Tygři Louny 13 16 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Jakub Tipka SKB Strakonice 9 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Adam Kaňovský Sokol Nehvizdy 12 7 1.0 1.3 0.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Patrik Hurych BK Kladno 13 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Daniel Bárta BC Wizards Újezd nad Lesy 13 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Antonín Příhoda BC Wizards Újezd nad Lesy 13 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.6
Javier Tamáš BA Tygři Louny 13 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
12 Michal Bureš Basketbal TJ Svitavy 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
39 Vojtěch Příhoda AŠ Mladá Boleslav 13 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Daniel Žitník BK Kladno 14 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
32 Madlen Sofie Bucháčová Basketbal TJ Svitavy 13 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Hynek Šťastný BK Kralupy junior 13 7 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Jan Petrovič BK Kralupy junior 13 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
22 Sebastian Franta Basketbal TJ Svitavy 14 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Josef Batorek BK Kladno 13 19 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Marek Hnízdil BK Kladno 13 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Samuel Varchola BA Tygři Louny 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tobiáš Michal Sokol Nehvizdy 12 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Radovan Valter BK Kralupy junior 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
73 Dominik Plachý Sokol Nehvizdy 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Fischer BK Kralupy junior 14 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Šimon Hájek Bižuterie Jablonec n.N. 13 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.1
Vojtěch Hladík Bižuterie Jablonec n.N. 12 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Tobiáš Miloš BK Kralupy junior 10 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Jan Jaroslav Ryšavý BK Kralupy junior 13 11 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Adam Kočka BK Kralupy junior 13 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.0
Jiří Kopiště Sokol Nehvizdy 15 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Stanislav Mráz Tigers Č. Budějovice 13 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Václav Ševčík BA Tygři Louny 15 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Michal Žižka Bižuterie Jablonec n.N. 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Štěpán Zavadil Tygři Praha B 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
21 Lukáš Zítka AŠ Mladá Boleslav 14 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Matěj Butor BK Kralupy junior 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Šafář BA Tygři Louny 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Pavlů BK Kralupy junior 12 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vladimír Kubeš Tigers Č. Budějovice 13 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Koutek Bižuterie Jablonec n.N. 13 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Michal Nováček TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 0.0
Maxim Faltus Tygři Praha B 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Kvido Hejnic BK Kralupy junior 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adam Plaček BA Tygři Louny 14 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Nikola Tůma Kaplice Grizzlies 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Lambert AŠ Mladá Boleslav 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Denis Podlaha Tigers Č. Budějovice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Šimonka TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Karel Vincík BA Tygři Louny 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Drbohlav Bižuterie Jablonec n.N. 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Daniel Badalec TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Tomáš Zika Basketbal TJ Svitavy 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
4 Jakub Pintner Kaplice Grizzlies 12 11 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Marcin BA Tygři Louny 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
37 Karel Šabata AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vincent Maas BK Kralupy junior 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karel Grauer SKB Strakonice 10 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Temuujin Davaadorj AŠ Mladá Boleslav 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jáchym Rychtařík BC Wizards Újezd nad Lesy 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
26 Temuujin Amarbayasgalan AŠ Mladá Boleslav 14 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Josef Voják Tigers Č. Budějovice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
18 Antonín Žahour BK Brandýs n.L. "B" 13 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Kalenda BK Kladno 14 18 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Šimon Gruncl BK Kralupy junior 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
69 Dominik Petřík Sokol Nehvizdy 13 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adam Szabó Bižuterie Jablonec n.N. 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Mareš BC Wizards Újezd nad Lesy 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Hachle BC Wizards Újezd nad Lesy 14 5 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.0
Lukáš Zavadil TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Martin Mrázek TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
20 Laura Svozilová SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Patrik Langpaul Basketbal TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dorota Sejkaničová SK Týniště nad Orlic 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Weisser SK Týniště nad Orlic 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Dostál BK NAPOS Vysoká n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Vejrová Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Diadovská Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Pedro Emanuel Silveira Machado AŠ Mladá Boleslav 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
79 Patrik Jiřička SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Marek Sasák SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krupička TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Císař SKB Strakonice 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
17 Elisabeta Hanzalová Kaplice Grizzlies 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Pavlína Brotánková SK Týniště nad Orlic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gabaš AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Horák AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Ondřej Vyjídáček Basketbal TJ Svitavy 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
33 Alžběta Panušková SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Březina BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
37 Martin Prudil Basketbal TJ Svitavy 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kotašková TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Bárta BK Kralupy junior 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čurilla BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Steklý BC Wizards Újezd nad Lesy 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Michal Oboňa BA Tygři Louny 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
60 Robert Mišák SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Janda SK Týniště nad Orlic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Josef Srba BK Brandýs n.L. "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Kurelová SK Týniště nad Orlic 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Eliška Pochobradská SŠB Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hromádko TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
90 Martin Koblic SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Raszková SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Šenkeříková BK Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Denis Marek Kaplice Grizzlies 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Plaček Bižuterie Jablonec n.N. 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
48 Natanael Režnar Sokol Nehvizdy 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Gottwald Bižuterie Jablonec n.N. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Neubauer SKB Strakonice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julián Dordain SKB Strakonice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Ondřej Moučka Basketbal TJ Svitavy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Šedivý BA Tygři Louny 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Lea Lamberty BK Studánka Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hauf BA Tygři Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Chijim Jasper Isidor Basketbal TJ Svitavy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dostál Bižuterie Jablonec n.N. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
84 Jan Milan Jehlička SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
90 Leontýna Fajmanová BK Studánka Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Dvořáková SK Týniště nad Orlic 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
92 Ondřej Sklenář SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kolovratník BA Tygři Louny 13 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ondřej Žižka Bižuterie Jablonec n.N. 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Nikola Ludvíková BK Studánka Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Matěj Brabec AŠ Mladá Boleslav 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šácha BA Tygři Louny 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Ješátko TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
78 Natálie Vojtěchová SŠB Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rothbauer SKB Strakonice 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
13 Viktor Kátrik BK Brandýs n.L. "B" 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
86 Ondřej Trkal SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
97 Chinzorig Battur SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlic 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Košťák Bižuterie Jablonec n.N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Gilar BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Veronika Suchomelová Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Botha BA Tygři Louny 14 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Michaela Koďousková Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pták BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Pokorná Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
60 Viktória Demčáková BK Studánka Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Orjabincová Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
68 Sofia Jelínková BK Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
95 Tereza Melicharová BK Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Šmíd BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Gerboc BC Wizards Újezd nad Lesy 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilian Fuchsík Kaplice Grizzlies 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Vaidl BK Kralupy junior 14 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
10 Viktorie Kučerová Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Sára Vaňková Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mikeska BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Hrušková Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Laura Svatoňová BK Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Srchová Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
39 Patrik Hoffmann Sokol Nehvizdy 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tomáš Hruška BK Kralupy junior 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
74 Antonín Kaulfus AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
40 Marie Tomášová Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Aneta Procházková BK Studánka Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Krušinová Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Oskar Peterka AŠ Mladá Boleslav 13 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
21 Jan Venzara SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Klára Včelišová SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Sofie Sokolová Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Jacková Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
94 Eliška Sýkorová BK Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Markéta Nečasová BK Studánka Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
36 Dominik Slabý Basketbal TJ Svitavy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Pokorná BK Studánka Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Kristýna Viková Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Pencáková Sokol Hradec Králové "B" 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Jana Fialová Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pospíchal Tygři Praha B 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Mlejnková Sokol Hradec Králové "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Fialová SK Týniště nad Orlic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Dostálová SK Týniště nad Orlic 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
96 Lukáš Pižl SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0