Přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
BK Studánka Pardubice
HB Basket
22. 10. 2023
09:30
TJ Sokol Nusle Miloslav Jon
Michal Novák
2
108
0
31
0
59
2
81
Review
Základní fáze 1. kolo 3
Tygři Praha
USK Praha
22. 10. 2023
12:00
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Kryštof Novotný
70
23
23
4
34
8
48
15
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Basket Slovanka
BA Sparta
16. 12. 2023
14:30
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Michal Novák
87
12
30
1
46
8
66
10
Review
Základní fáze 2. kolo 4
HB Basket
USK Praha
21. 10. 2023
10:30
ZŠ TGM Marek Škořepa
Ema Križanská
58
18
24
0
34
3
47
9
Review
Základní fáze 2. kolo 6
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
21. 10. 2023
11:30
sportovní hala Zličín Miloslav Jon
Tomáš Wasserbauer
36
42
17
2
4
15
11
2
4
23
Review
Základní fáze 2. kolo 5
BA Sparta
Tygři Praha
25. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Kristýna Růžičková
7
106
0
26
4
52
7
86
Review
Základní fáze 3. kolo 8
Tygři Praha
BK Studánka Pardubice
21. 10. 2023
10:00
sportovní hala Zličín Miloslav Jon
Tomáš Wasserbauer
58
28
17
8
33
12
44
22
Review
Základní fáze 3. kolo 7
Basket Slovanka
HB Basket
25. 11. 2023
12:30
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Viola Durdová
15
57
2
9
2
33
6
44
Review
Základní fáze 3. kolo 9
USK Praha
BA Sparta
1. 12. 2023
16:00
ZŠ TGM Pavel Šenk
Jakub Hejduk
41
18
8
3
14
7
31
12
Review
Základní fáze 4. kolo 12
Basket Slovanka
Tygři Praha
21. 10. 2023
08:30
sportovní hala Zličín Miloslav Jon
Tomáš Wasserbauer
20
53
0
17
8
28
13
43
Review
Základní fáze 4. kolo 11
BK Studánka Pardubice
USK Praha
16. 12. 2023
13:00
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Michal Novák
29
46
8
4
17
11
24
25
29
46
Review
Základní fáze 4. kolo 10
HB Basket
BA Sparta
13. 11. 2023
17:30
sportovní hala Zličín Pavel Šenk
Luděk Svoboda
101
2
24
2
48
2
71
2
Review
Základní fáze 5. kolo 14
USK Praha
Basket Slovanka
22. 10. 2023
09:00
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Kryštof Novotný
41
24
9
0
21
10
28
17
Review
Základní fáze 5. kolo 13
Tygři Praha
HB Basket
17. 12. 2023
13:00
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Ema Križanská
33
31
5
4
15
16
23
21
Review
Základní fáze 5. kolo 15
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
16. 12. 2023
17:30
Hala Kuncova David Kuděj
Kryštof Novotný
21
63
4
24
12
42
17
54
Review
Základní fáze 6. kolo 18
USK Praha
Tygři Praha
25. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Kristýna Růžičková
27
61
2
15
6
31
18
43
Review
Základní fáze 6. kolo 16
HB Basket
BK Studánka Pardubice
25. 11. 2023
11:00
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Viola Durdová
63
24
7
10
32
12
48
22
Review
Základní fáze 6. kolo 17
BA Sparta
Basket Slovanka
17. 12. 2023
11:30
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Ema Križanská
6
64
2
22
2
31
4
54
Review
Základní fáze 7. kolo 20
Tygři Praha
BA Sparta
26. 11. 2023
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Marek Škořepa
Barbora Loudová
102
4
22
2
52
2
71
4
Review
Základní fáze 7. kolo 21
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
25. 11. 2023
09:30
ZŠ Hovorčovická Radomír Kohout
Viola Durdová
52
30
10
15
27
19
31
24
Review
Základní fáze 7. kolo 19
USK Praha
HB Basket
26. 11. 2023
11:00
ZŠ Hovorčovická Jakub Hejduk
Magdalena Soudková
8
52
2
10
4
20
8
34
Review
Základní fáze 8. kolo 24
BA Sparta
USK Praha
25. 11. 2023
11:30
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Kristýna Růžičková
8
103
4
16
4
48
8
66
Review
Základní fáze 8. kolo 23
BK Studánka Pardubice
Tygři Praha
26. 11. 2023
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Marek Škořepa
Barbora Loudová
14
88
6
8
6
36
14
50
Review
Základní fáze 8. kolo 22
HB Basket
Basket Slovanka
26. 11. 2023
12:30
ZŠ Hovorčovická Jakub Hejduk
Magdalena Soudková
39
9
20
0
27
6
35
7
Review
Základní fáze 9. kolo 27
Tygři Praha
Basket Slovanka
22. 10. 2023
10:30
ZŠ TGM Michal Bakajsa
Kryštof Novotný
69
17
21
4
43
8
51
17
Review
Základní fáze 9. kolo 25
BA Sparta
HB Basket
13. 11. 2023
16:00
sportovní hala Zličín Pavel Šenk
Luděk Svoboda
6
99
2
24
2
47
6
71
Review
Základní fáze 9. kolo 26
USK Praha
BK Studánka Pardubice
16. 12. 2023
16:00
Hala Kuncova David Kuděj
Kryštof Novotný
63
35
21
6
35
13
46
29
Review
Základní fáze 10. kolo 29
Basket Slovanka
USK Praha
26. 11. 2023
09:30
ZŠ Hovorčovická Jakub Hejduk
Magdalena Soudková
18
17
4
5
6
11
14
17
Review
Základní fáze 10. kolo 28
HB Basket
Tygři Praha
17. 12. 2023
10:00
Nafukovací hala Kuncova Radomír Kohout
Ema Križanská
8
24
2
7
7
12
8
18
Review
Základní fáze 10. kolo 30
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
26. 11. 2023
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Marek Škořepa
Barbora Loudová
66
6
17
2
37
2
43
6
Review
Základní fáze 11. kolo 32
Basket Slovanka
BA Sparta
7. 4. 2024
10:00
sportovní hala Zličín Marek Škořepa
Michal Novák
77
9
17
2
41
4
52
4
Review
Základní fáze 11. kolo 33
Tygři Praha
USK Praha
28. 1. 2024
10:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jiří Daňha
Kristýna Růžičková
44
37
17
10
29
20
37
29
Review
Základní fáze 11. kolo 31
BK Studánka Pardubice
HB Basket
28. 1. 2024
12:30
Hala Kuncova Miloslav Jon
Ema Križanská
11
65
3
15
4
31
11
44
Review
Základní fáze 12. kolo 36
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
27. 1. 2024
10:30
ZŠ Hovorčovická Viola Durdová
Kristýna Růžičková
6
66
0
16
3
35
3
52
Review
Základní fáze 12. kolo 35
BA Sparta
Tygři Praha
2. 3. 2024
10:45
ZŠ TGM Robert Kuhn
Michal Novák
5
85
2
26
2
45
2
67
Review
Základní fáze 12. kolo 34
HB Basket
USK Praha
27. 1. 2024
12:30
sportovní hala Zličín Jiří Daňha
Michal Novák
54
19
13
4
23
11
32
17
Review
Základní fáze 13. kolo 38
Tygři Praha
BK Studánka Pardubice
27. 1. 2024
09:00
ZŠ Hovorčovická Viola Durdová
Kristýna Růžičková
79
14
16
0
34
2
50
6
Review
Základní fáze 13. kolo 37
Basket Slovanka
HB Basket
2. 3. 2024
11:00
ZŠ Hovorčovická Marek Škořepa
Viola Durdová
29
47
9
11
11
28
21
36
Review
Základní fáze 13. kolo 39
USK Praha
BA Sparta
27. 1. 2024
11:00
sportovní hala Zličín Jiří Daňha
Michal Novák
60
10
4
4
30
4
34
8
Review
Základní fáze 14. kolo 40
HB Basket
BA Sparta
27. 1. 2024
09:30
sportovní hala Zličín Jiří Daňha
Michal Novák
105
2
24
2
47
2
67
2
Review
Základní fáze 14. kolo 41
BK Studánka Pardubice
USK Praha
6. 4. 2024
10:00
sportovní hala Zličín Magdalena Soudková
Barbora Loudová
16
72
4
18
6
37
14
48
Review
Základní fáze 14. kolo 42
Basket Slovanka
Tygři Praha
27. 1. 2024
12:00
ZŠ Hovorčovická Viola Durdová
Kristýna Růžičková
34
42
6
14
18
20
26
28
Review
Základní fáze 15. kolo 43
Tygři Praha
HB Basket
6. 4. 2024
11:30
sportovní hala Zličín Magdalena Soudková
Barbora Loudová
31
30
8
12
11
20
23
22
Review
Základní fáze 15. kolo 44
USK Praha
Basket Slovanka
28. 1. 2024
11:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Jiří Daňha
Kristýna Růžičková
31
35
7
7
17
15
22
26
Review
Základní fáze 15. kolo 45
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
28. 1. 2024
14:15
Hala Kuncova Miloslav Jon
Ema Križanská
11
46
4
16
5
24
9
36
Review
Základní fáze 16. kolo 46
HB Basket
BK Studánka Pardubice
2. 3. 2024
09:30
ZŠ Hovorčovická Marek Škořepa
Viola Durdová
82
1
25
0
44
1
66
1
Review
Základní fáze 16. kolo 48
USK Praha
Tygři Praha
2. 3. 2024
12:15
ZŠ TGM Robert Kuhn
Michal Novák
39
50
14
7
20
17
33
31
Review
Základní fáze 16. kolo 47
BA Sparta
Basket Slovanka
7. 4. 2024
13:00
sportovní hala Zličín Marek Škořepa
Michal Novák
11
71
4
8
6
35
9
55
Review
Základní fáze 17. kolo 49
USK Praha
HB Basket
3. 3. 2024
09:15
sportovní hala Zličín Markéta Oubrechtová
Eduardo Almadana Clerisse
15
46
4
11
6
21
9
37
Review
Základní fáze 17. kolo 51
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
2. 3. 2024
12:30
ZŠ Hovorčovická Marek Škořepa
Viola Durdová
71
6
21
0
40
2
57
4
Review
Základní fáze 17. kolo 50
Tygři Praha
BA Sparta
3. 3. 2024
14:00
Hala Kuncova Vladimir Samoylov
Kryštof Novotný
55
8
10
0
12
6
42
6
Review
Základní fáze 18. kolo 54
BA Sparta
USK Praha
2. 3. 2024
09:00
ZŠ TGM Robert Kuhn
Michal Novák
20
59
9
2
11
26
12
46
Review
Základní fáze 18. kolo 53
BK Studánka Pardubice
Tygři Praha
3. 3. 2024
11:00
Hala Kuncova Vladimir Samoylov
Kryštof Novotný
25
60
8
11
11
31
19
48
Review
Základní fáze 18. kolo 52
HB Basket
Basket Slovanka
3. 3. 2024
12:15
sportovní hala Zličín Markéta Oubrechtová
Eduardo Almadana Clerisse
36
8
9
2
22
2
30
8
Review
Základní fáze 19. kolo 55
BA Sparta
HB Basket
28. 1. 2024
11:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Ema Križanská
1
80
0
10
1
42
1
56
Review
Základní fáze 19. kolo 56
USK Praha
BK Studánka Pardubice
6. 4. 2024
13:00
sportovní hala Zličín Martin Kmošek
Michal Novák
60
7
12
0
29
0
39
5
Review
Základní fáze 19. kolo 57
Tygři Praha
Basket Slovanka
28. 1. 2024
13:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Jiří Daňha
Kristýna Růžičková
39
28
7
2
24
12
36
17
Review
Základní fáze 20. kolo 59
Basket Slovanka
USK Praha
3. 3. 2024
10:45
sportovní hala Zličín Markéta Oubrechtová
Eduardo Almadana Clerisse
40
34
16
7
20
21
25
30
Review
Základní fáze 20. kolo 58
HB Basket
Tygři Praha
7. 4. 2024
11:30
sportovní hala Zličín Marek Škořepa
Michal Novák
52
30
13
10
22
18
36
25
Review
Základní fáze 20. kolo 60
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
3. 3. 2024
12:30
Hala Kuncova Vladimir Samoylov
Kryštof Novotný
33
14
0
12
8
12
25
8
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Oleksandra Shelest HB Basket 11 20 1.0 10.8 5.2 0.4/1.1 0.0* 1.2
12 Karolína Krumlová USK Praha 11 19 1.0 10.3 4.7 0.9/2.5 36.2 0.7
Natálie Schulzová HB Basket 11 20 1.0 7.9 3.8 0.3/0.9 0.0* 1.1
Ágnes Lukáčová HB Basket 11 20 1.0 7.7 3.7 0.3/1.3 0.0* 1.1
17 Alžběta Bísková USK Praha 11 19 1.0 8.1 3.7 0.6/1.9 0.0* 1.1
Viktorie Horálková HB Basket 11 20 1.0 7.3 3.4 0.5/1.3 0.0* 1.3
Anežka Rulcová Basket Slovanka 11 11 1.0 11.9 5.7 0.5/0.8 0.0* 0.9
Sara Ćulum Basket Slovanka 11 19 1.0 6.2 2.9 0.3/1.1 0.0* 1.3
14 Viktorie Reisingerová USK Praha 11 17 1.0 6.8 3.0 0.8/2.6 28.9 0.9
Agáta Pašková HB Basket 10 18 1.0 6.3 2.8 0.6/1.4 0.0* 1.1
Meda Malečková HB Basket 10 16 1.0 6.1 2.8 0.6/2.4 23.7 0.9
Veronika Hubová Basket Slovanka 11 15 1.0 6.0 2.9 0.1/1.6 0.0* 1.5
Antonie Špejzlová HB Basket 11 18 1.0 4.9 2.3 0.4/0.9 0.0* 0.4
Andrea Vrabcová HB Basket 11 20 1.0 4.1 1.9 0.3/0.9 0.0* 0.5
Sara Elezović Basket Slovanka 11 19 1.0 3.8 1.6 0.5/1.8 0.0* 1.4
Alžběta Tomášková Basket Slovanka 11 19 1.0 3.6 1.6 0.5/0.8 0.0* 1.1
18 Anna Dušánková USK Praha 11 13 1.0 4.4 1.8 0.8/2.4 35.5 2.3
1 Adele Heyduková USK Praha 11 17 1.0 3.2 1.6 0.0/0.5 0.0* 1.9
Sofia Mária Hrabčáková Basket Slovanka 11 19 1.0 2.7 1.1 0.6/1.6 0.0* 1.4
16 Veronika Krbálková USK Praha 11 20 1.0 2.5 1.2 0.1/0.9 0.0* 0.8
Linda Dvořáková Basket Slovanka 10 19 1.0 2.0 0.9 0.2/0.9 0.0* 0.8
Mariana Zárubová Basket Slovanka 9 19 1.0 2.0 0.8 0.3/0.6 0.0* 0.4
3 Eliška Vidová USK Praha 10 20 1.0 1.9 0.9 0.1/0.1 0.0* 0.6
Adina Houšková HB Basket 10 18 1.0 2.0 0.9 0.1/0.4 0.0* 0.9
Mia Melgrová Basket Slovanka 11 17 1.0 1.9 0.9 0.1/0.9 0.0* 0.9
Barbora Toušková Basket Slovanka 10 11 1.0 2.8 1.4 0.1/0.4 0.0* 0.5
26 Rozálie Ciprová BK Studánka Pardubice 9 6 1.0 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 1.2
Anna Čermáková HB Basket 10 18 1.0 1.6 0.7 0.2/0.3 0.0* 0.6
4 Šárka Schniderová USK Praha 11 18 1.0 1.5 0.7 0.2/0.4 0.0* 1.8
Eliška Drozdová HB Basket 10 16 1.0 1.5 0.6 0.3/0.8 0.0* 0.1
Ema Crouchley HB Basket 11 15 1.0 1.5 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.5
7 Karolína Novosadová USK Praha 10 18 1.0 1.2 0.6 0.0/0.4 0.0* 0.4
Adéla Zezulová Basket Slovanka 10 14 1.0 1.5 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.0
10 Nela Komrsková USK Praha 11 16 1.0 1.3 0.6 0.1/0.5 0.0* 0.2
28 Anna Marková BK Studánka Pardubice 11 2 1.0 10.5 4.5 1.5/2.0 75.0 0.5
13 Adéla Steppanová USK Praha 11 20 1.0 1.0 0.5 0.1/0.1 0.0* 0.3
2 Barbora Veselá USK Praha 10 20 1.0 1.0 0.5 0.1/0.4 0.0* 0.6
11 Johana Montilla Nekolová USK Praha 11 16 1.0 1.2 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.4
39 Lada Kabeláčová BK Studánka Pardubice 11 5 1.0 3.8 1.8 0.2/0.4 0.0* 0.8
Magdaléna Davidová HB Basket 10 16 1.0 0.9 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.3
Selin Alptekin Basket Slovanka 11 17 1.0 0.8 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.8
Julie Ceprová HB Basket 10 14 1.0 0.9 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.7
91 Adéla Hubáčková BK Studánka Pardubice 11 5 1.0 2.4 1.2 0.0/0.8 0.0* 0.4
6 Anežka Dvořáková USK Praha 10 14 1.0 0.9 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.7
54 Michaela Nahálková BK Studánka Pardubice 10 8 1.0 1.5 0.8 0.0/0.3 0.0* 1.5
Tereza Gololobová HB Basket 10 10 1.0 1.0 0.5 0.0/0.2 0.0* 0.1
8 Jana Hořeňovská BK Studánka Pardubice 10 8 1.0 1.3 0.5 0.3/0.8 0.0* 1.0
42 Alžběta Staňková BK Studánka Pardubice 11 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.7 0.0* 2.0
27 Dominika Demčáková BK Studánka Pardubice 9 7 1.0 1.3 0.6 0.1/0.6 0.0* 1.0
Julie Pečkanová Basket Slovanka 11 10 1.0 0.9 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.0
Anna Adamová BA Sparta 11 3 1.0 3.0 1.3 0.3/0.7 0.0* 0.7
21 Denisa Šafaříková BK Studánka Pardubice 11 3 1.0 3.0 1.3 0.3/0.7 0.0* 1.0
46 Magdalena Kozáková BK Studánka Pardubice 10 2 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Melis Alptekin Basket Slovanka 11 13 1.0 0.6 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.1
Laura Tejmarová USK Praha 7 1 1.0 8.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
88 Magdaléna Urbánková BK Studánka Pardubice 11 2 1.0 4.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Emma Huntoon HB Basket 11 8 1.0 0.9 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.3
Anežka Grillová Basket Slovanka 10 14 1.0 0.5 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.1
Linda Vydrová Basket Slovanka 10 11 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
50 Eliška Kosejková BK Studánka Pardubice 10 6 1.0 0.8 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.7
75 Salma Jebali BK Studánka Pardubice 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lenka Matejčíková Basket Slovanka 11 7 1.0 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.3
87 Sofie Špryncová BK Studánka Pardubice 10 7 1.0 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.0
15 Ella Formánková USK Praha 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Andrea Žitná BA Sparta 10 3 1.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.0
Alexandra Tomášková Basket Slovanka 9 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Liliana Vicany BK Studánka Pardubice 10 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Sofie Havlenová HB Basket 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anabela Semelová BA Sparta 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Portigová BA Sparta 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mia Hellebrandová Basket Slovanka 11 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
9 Eliška Vonšíková USK Praha 11 11 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.2
35 Veronika Ježková BK Studánka Pardubice 11 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Natálie Urbanová BA Sparta 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
36 Tereza Kosejková BK Studánka Pardubice 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josefína Maříková HB Basket 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kiara Adelis De La Cruz BA Sparta 10 2 1.0 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
82 Markéta Štěpánková BK Studánka Pardubice 10 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
58 Vanda Kadlecová BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
38 Viktorie Uhlířová BK Studánka Pardubice 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
84 Ema Břenková BK Studánka Pardubice 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
52 Sofia Anna Maskaliková BK Studánka Pardubice 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
65 Gabriela Lekešová BK Studánka Pardubice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
53 Lucie Škodová BK Studánka Pardubice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lucie Zámková Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
59 Alice Špačková BK Studánka Pardubice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
51 Adéla Brzková BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
48 Sofiia Hula BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arina Sanko HB Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Hargašová BA Sparta 8 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Diakonu BA Sparta 9 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Bartošová BA Sparta 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Julie Adámková BA Sparta 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Flegrová BA Sparta 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
64 Gabriela Čapská BK Studánka Pardubice 10 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Rozárie Galočíková BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Strnadová Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Krbcová BA Sparta 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Gregorová Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Urbánková Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Řezníčková Tygři Praha 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Dorota Komárková USK Praha 10 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Polina Dubiuk HB Basket 10 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.1
8 Vilemína Bémová USK Praha 11 13 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
Tereza Maxová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
86 Vanesa Bažantová BK Studánka Pardubice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Viková Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kira Smirnova BA Sparta 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Helena Řezníčková Tygři Praha 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Victoria Brigid Mugan Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Mlíchová BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
80 Magdaléna Hrůšová BK Studánka Pardubice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alice Zaninová BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
66 Ella Jelínková BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Justina Kusá BK Studánka Pardubice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Lesáková BK Studánka Pardubice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elina Marie Kristina Virrankari BA Sparta 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Ployharová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Šmolíková Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Čmolíková Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Holubová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Slivenecká Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Dvořáčková Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Opluštilová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Barbier Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Střelková Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
45 Elen Dočekalová BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Horváthová HB Basket 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Fídlerová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Brabencová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Brodanová BA Sparta 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Volfová BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Podpěrová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zeithammerová Basket Slovanka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Seifarthová Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Lepíčková HB Basket 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
85 Natali Gharibová BK Studánka Pardubice 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
47 Laura Voleská BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
83 Eliška Vopršalová BK Studánka Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Večeřová BA Sparta 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Elena Hurychová Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Palinčáková Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rebeka Suchomelová Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Němcová Basket Slovanka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Dejmalová HB Basket 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Štruplová Basket Slovanka 11 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Viktorie Šimková Tygři Praha 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Škvárová BA Sparta 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Veselá BA Sparta 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amelia Béreš BA Sparta 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Domnosilová Basket Slovanka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bukovjanová BA Sparta 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Trybenekrová Basket Slovanka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bucková HB Basket 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Rohlíková BK Studánka Pardubice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Oleksandra Shelest HB Basket 11 32 16 2 5
12 Karolína Krumlová USK Praha 11 23 11 3 4
Natálie Schulzová HB Basket 11 21 10 3 3
Ágnes Lukáčová HB Basket 11 30 15 3 3
17 Alžběta Bísková USK Praha 11 23 11 3 3
Viktorie Horálková HB Basket 11 18 9 4 3
Anežka Rulcová Basket Slovanka 11 25 12 3 4
Sara Ćulum Basket Slovanka 11 18 9 2 4
14 Viktorie Reisingerová USK Praha 11 14 7 4 5
Agáta Pašková HB Basket 10 16 7 2 4
Meda Malečková HB Basket 10 20 10 2 5
Veronika Hubová Basket Slovanka 11 18 9 1 4
Antonie Špejzlová HB Basket 11 11 5 2 2
Andrea Vrabcová HB Basket 11 14 7 3 3
Sara Elezović Basket Slovanka 11 15 6 3 5
Alžběta Tomášková Basket Slovanka 11 11 5 5 5
18 Anna Dušánková USK Praha 11 12 6 4 5
1 Adele Heyduková USK Praha 11 8 4 0 4
Sofia Mária Hrabčáková Basket Slovanka 11 12 6 3 3
16 Veronika Krbálková USK Praha 11 8 4 1 3
Linda Dvořáková Basket Slovanka 10 10 5 1 4
Mariana Zárubová Basket Slovanka 9 6 3 2 2
3 Eliška Vidová USK Praha 10 12 6 1 3
Adina Houšková HB Basket 10 10 5 1 3
Mia Melgrová Basket Slovanka 11 8 4 1 3
Barbora Toušková Basket Slovanka 10 10 5 1 1
26 Rozálie Ciprová BK Studánka Pardubice 9 10 5 0 2
Anna Čermáková HB Basket 10 8 4 2 2
4 Šárka Schniderová USK Praha 11 15 6 3 5
Eliška Drozdová HB Basket 10 6 3 1 1
Ema Crouchley HB Basket 11 5 2 1 2
7 Karolína Novosadová USK Praha 10 4 2 0 2
Adéla Zezulová Basket Slovanka 10 6 3 1 0
10 Nela Komrsková USK Praha 11 8 4 1 1
28 Anna Marková BK Studánka Pardubice 11 15 6 3 1
13 Adéla Steppanová USK Praha 11 6 3 2 2
2 Barbora Veselá USK Praha 10 6 3 1 3
11 Johana Montilla Nekolová USK Praha 11 6 3 1 2
39 Lada Kabeláčová BK Studánka Pardubice 11 6 3 1 2
Magdaléna Davidová HB Basket 10 6 3 1 1
Selin Alptekin Basket Slovanka 11 4 2 1 3
Julie Ceprová HB Basket 10 4 2 1 2
91 Adéla Hubáčková BK Studánka Pardubice 11 10 5 0 1
6 Anežka Dvořáková USK Praha 10 4 2 0 2
54 Michaela Nahálková BK Studánka Pardubice 10 6 3 0 4
Tereza Gololobová HB Basket 10 4 2 0 1
8 Jana Hořeňovská BK Studánka Pardubice 10 4 2 1 3
42 Alžběta Staňková BK Studánka Pardubice 11 8 4 0 3
27 Dominika Demčáková BK Studánka Pardubice 9 4 2 1 3
Julie Pečkanová Basket Slovanka 11 2 1 1 2
Anna Adamová BA Sparta 11 4 2 1 1
21 Denisa Šafaříková BK Studánka Pardubice 11 5 2 1 2
46 Magdalena Kozáková BK Studánka Pardubice 10 6 3 0 2
Melis Alptekin Basket Slovanka 11 3 1 1 1
Laura Tejmarová USK Praha 7 8 4 0 1
88 Magdaléna Urbánková BK Studánka Pardubice 11 4 2 0 1
Emma Huntoon HB Basket 11 4 2 1 1
Anežka Grillová Basket Slovanka 10 4 2 1 1
Linda Vydrová Basket Slovanka 10 2 1 0 3
50 Eliška Kosejková BK Studánka Pardubice 10 2 1 1 2
75 Salma Jebali BK Studánka Pardubice 11 4 2 0 2
Lenka Matejčíková Basket Slovanka 11 3 1 1 1
87 Sofie Špryncová BK Studánka Pardubice 10 2 1 1 2
15 Ella Formánková USK Praha 10 2 1 0 1
Andrea Žitná BA Sparta 10 2 0 2 0
Alexandra Tomášková Basket Slovanka 9 2 1 0 0
11 Liliana Vicany BK Studánka Pardubice 10 2 1 0 1
Sofie Havlenová HB Basket 10 2 1 0 0
Anabela Semelová BA Sparta 11 2 1 0 1
Eliška Portigová BA Sparta 11 2 1 0 0
Mia Hellebrandová Basket Slovanka 11 2 1 0 1
9 Eliška Vonšíková USK Praha 11 2 1 0 4
35 Veronika Ježková BK Studánka Pardubice 11 2 1 0 1
Natálie Urbanová BA Sparta 11 2 1 0 1
36 Tereza Kosejková BK Studánka Pardubice 10 2 1 0 3
Josefína Maříková HB Basket 10 2 1 0 0
Kiara Adelis De La Cruz BA Sparta 10 1 0 1 0
82 Markéta Štěpánková BK Studánka Pardubice 10 0 0 0 2
38 Viktorie Uhlířová BK Studánka Pardubice 10 0 0 0 0
84 Ema Břenková BK Studánka Pardubice 10 0 0 0 1
52 Sofia Anna Maskaliková BK Studánka Pardubice 11 0 0 0 1
53 Lucie Škodová BK Studánka Pardubice 11 0 0 0 3
59 Alice Špačková BK Studánka Pardubice 11 0 0 0 1
Simona Hargašová BA Sparta 8 0 0 0 0
Nina Diakonu BA Sparta 9 0 0 0 0
Daniela Bartošová BA Sparta 11 0 0 0 1
Julie Adámková BA Sparta 10 0 0 0 1
Tereza Flegrová BA Sparta 10 0 0 0 0
64 Gabriela Čapská BK Studánka Pardubice 10 0 0 0 1
Aneta Krbcová BA Sparta 11 0 0 0 1
5 Dorota Komárková USK Praha 10 0 0 0 0
Polina Dubiuk HB Basket 10 0 0 0 1
8 Vilemína Bémová USK Praha 11 0 0 0 3
Kira Smirnova BA Sparta 11 0 0 0 2
25 Justina Kusá BK Studánka Pardubice 11 0 0 0 0
Elina Marie Kristina Virrankari BA Sparta 11 0 0 0 0
Ella Brodanová BA Sparta 11 0 0 0 2
Viktorie Lepíčková HB Basket 11 0 0 0 1
85 Natali Gharibová BK Studánka Pardubice 11 0 0 0 1
Ellen Večeřová BA Sparta 11 0 0 0 2
Barbora Štruplová Basket Slovanka 11 0 0 0 1
Denisa Škvárová BA Sparta 11 0 0 0 1
Tým Z 2B TH TH %
BK Studánka Pardubice 15 5.2 0.7 /2.2 31.3
Basket Slovanka 19 17.9 3.3 /11.1 29.7
Tygři Praha 14 0.0 0.0 /0.0 0.0
HB Basket 20 28.5 3.7 /12.2 30.5
USK Praha 20 18.8 3.2 /11.6 27.4
BA Sparta 12 0.6 0.3 /0.5 66.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Wasserbauer Tomáš 3 0 3 0 - - -
Škořepa Marek 10 10 0 0 - - -
Šenk Pavel 3 3 0 0 - - -
Svoboda Luděk 4 2 2 0 - - -
Soudková Magdalena 5 2 3 0 - - -
Samoylov Vladimir 3 3 0 0 - - -
Růžičková Kristýna 9 0 9 0 - - -
Oubrechtová Markéta 3 3 0 0 - - -
Novotný Kryštof 8 0 8 0 - - -
Novák Michal 13 0 13 0 - - -
Loudová Barbora 5 0 5 0 - - -
Kuhn Robert 3 3 0 0 - - -
Kuděj David 2 2 0 0 - - -
Križanská Ema 7 0 7 0 - - -
Kohout Radomír 6 6 0 0 - - -
Kočovský Dominik 3 3 0 0 - - -
Kmošek Martin 1 1 0 0 - - -
Jon Miloslav 7 7 0 0 - - -
Hejduk Jakub 4 3 1 0 - - -
Durdová Viola 9 3 6 0 - - -
Daňha Jiří 6 6 0 0 - - -
Bakajsa Michal 3 3 0 0 - - -
Almadana Clerisse Eduardo 3 0 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře