Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava MOaP
23. 9. 2023
09:00
SH Krytý bazén 30
44
10
12
19
20
28
32
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Snakes Hrabůvka
SBŠ Třinec
23. 9. 2023
09:00
ZŠ Dvorského
72
19
25
3
36
12
55
16
Review
Skupina A 1. kolo 5
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Háj ve Slezsku
23. 9. 2023
09:00
Basketpoint aréna
112
9
19
4
55
4
69
9
112
9
Review
Skupina A 1. kolo 6
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Háj ve Slezsku
23. 9. 2023
10:15
Basketpoint aréna
99
4
22
4
48
4
63
4
99
4
Review
Skupina A 1. kolo 2
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava MOaP
23. 9. 2023
10:30
SH Krytý bazén 18
30
7
8
8
19
12
19
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Snakes Hrabůvka
SBŠ Třinec
23. 9. 2023
10:30
ZŠ Dvorského
83
22
34
0
51
6
71
14
Review
Skupina A 2. kolo 7
BC Nový Jičín
BK Snakes Háj ve Slezsku
7. 10. 2023
09:00
SH Krytý bazén
89
20
27
0
46
9
75
9
Review
Skupina A 2. kolo 8
BC Nový Jičín
BK Snakes Háj ve Slezsku
7. 10. 2023
10:30
SH Krytý bazén
67
5
14
0
32
1
48
3
Review
Skupina A 2. kolo 9
SBŠ Třinec
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 10. 2023
14:00
5. ZŠ Třinec-Terasa 39
48
4
24
12
26
25
44
Review
Skupina A 2. kolo 10
SBŠ Třinec
Basketpoint Frýdek-Místek
7. 10. 2023
15:30
5. ZŠ Třinec-Terasa 30
80
6
14
18
32
21
56
Review
Skupina A 2. kolo 11
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava MOaP
7. 10. 2023
16:00
ZŠ Dvorského
61
33
17
7
35
15
57
16
Review
Skupina A 2. kolo 12
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava MOaP
7. 10. 2023
17:15
ZŠ Dvorského
58
32
15
7
35
18
48
22
Review
Skupina A 3. kolo 13
BK Snakes Hrabůvka
BC Nový Jičín
21. 10. 2023
09:00
ZŠ Dvorského
45
33
15
4
25
9
33
17
Review
Skupina A 3. kolo 17
BK Snakes Háj ve Slezsku
SBŠ Třinec
21. 10. 2023
09:00
ZŠ Háj ve Slezsku 19
87
8
16
8
52
18
65
Review
Skupina A 3. kolo 14
BK Snakes Hrabůvka
BC Nový Jičín
21. 10. 2023
10:30
ZŠ Dvorského
48
36
17
9
26
26
38
34
Review
Skupina A 3. kolo 18
BK Snakes Háj ve Slezsku
SBŠ Třinec
21. 10. 2023
10:30
ZŠ Háj ve Slezsku 31
76
12
13
25
25
29
51
Review
Skupina A 3. kolo 15
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava MOaP
22. 10. 2023
15:30
Basketpoint aréna 23
56
6
11
13
28
19
44
Review
Skupina A 3. kolo 16
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava MOaP
22. 10. 2023
16:45
Basketpoint aréna
52
27
17
3
30
10
42
21
Review
Skupina A 4. kolo 21
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Háj ve Slezsku
11. 11. 2023
08:00
SH Ostrava-Tatran
72
19
26
2
46
6
60
9
Review
Skupina A 4. kolo 19
BC Nový Jičín
SBŠ Třinec
11. 11. 2023
09:00
SH Krytý bazén
27
18
10
6
16
8
22
18
Review
Skupina A 4. kolo 22
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Háj ve Slezsku
11. 11. 2023
09:00
SH Ostrava-Tatran
68
14
20
2
40
4
56
10
Review
Skupina A 4. kolo 23
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
11. 11. 2023
09:00
ZŠ Dvorského
50
36
21
7
35
11
46
29
Review
Skupina A 4. kolo 20
BC Nový Jičín
SBŠ Třinec
11. 11. 2023
10:30
SH Krytý bazén
51
26
8
11
23
15
42
19
Review
Skupina A 4. kolo 24
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
11. 11. 2023
10:30
ZŠ Dvorského
32
23
8
4
14
9
22
14
Review
Skupina A 5. kolo 27
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Hrabůvka
2. 12. 2023
09:00
ZŠ Háj ve Slezsku 22
91
4
34
13
40
17
74
Review
Skupina A 5. kolo 29
SBŠ Třinec
BK NH Ostrava MOaP
2. 12. 2023
09:00
5. ZŠ Třinec-Terasa 17
74
4
24
10
44
14
61
Review
Skupina A 5. kolo 28
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Hrabůvka
2. 12. 2023
10:30
ZŠ Háj ve Slezsku 20
119
4
28
6
52
6
99
Review
Skupina A 5. kolo 30
SBŠ Třinec
BK NH Ostrava MOaP
2. 12. 2023
10:30
5. ZŠ Třinec-Terasa 22
81
3
23
9
43
13
70
Review
Skupina A 5. kolo 25
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
3. 12. 2023
15:00
Basketpoint aréna
71
31
17
8
33
21
57
27
Review
Skupina A 5. kolo 26
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
3. 12. 2023
16:15
Basketpoint aréna
86
27
24
8
40
15
62
16
Review
Skupina A 6. kolo 33
SBŠ Třinec
BK Snakes Hrabůvka
13. 1. 2024
09:00
5. ZŠ Třinec-Terasa 25
94
7
17
11
48
10
20
Review
Skupina A 6. kolo 35
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basketpoint Frýdek-Místek
13. 1. 2024
09:00
ZŠ Háj ve Slezsku 13
97
5
16
5
48
11
68
Review
Skupina A 6. kolo 34
SBŠ Třinec
BK Snakes Hrabůvka
13. 1. 2024
10:30
5. ZŠ Třinec-Terasa 24
110
6
24
16
54
6
22
Review
Skupina A 6. kolo 36
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basketpoint Frýdek-Místek
13. 1. 2024
10:30
ZŠ Háj ve Slezsku 2
95
0
24
0
46
2
67
Review
Skupina A 6. kolo 31
BK NH Ostrava MOaP
BC Nový Jičín
13. 1. 2024
15:00
SH Ostrava-Tatran
39
16
10
4
20
6
27
8
Review
Skupina A 6. kolo 32
BK NH Ostrava MOaP
BC Nový Jičín
13. 1. 2024
16:15
SH Ostrava-Tatran
51
33
9
16
28
16
38
25
Review
Skupina A 7. kolo 37
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín
17. 2. 2024
09:00
ZŠ Háj ve Slezsku 20
63
4
11
6
27
14
43
Review
Skupina A 7. kolo 39
Basketpoint Frýdek-Místek
SBŠ Třinec
17. 2. 2024
09:00
Basketpoint aréna
112
16
34
0
60
5
85
9
112
16
Review
Skupina A 7. kolo 41
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Hrabůvka
17. 2. 2024
09:00
SH Ostrava-Tatran 25
58
6
16
16
22
22
40
Review
Skupina A 7. kolo 42
BK NH Ostrava MOaP
BK Snakes Hrabůvka
17. 2. 2024
10:15
SH Ostrava-Tatran 36
64
8
18
18
32
26
50
Review
Skupina A 7. kolo 38
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín
17. 2. 2024
10:30
ZŠ Háj ve Slezsku 25
84
4
26
12
44
23
56
Review
Skupina A 7. kolo 40
Basketpoint Frýdek-Místek
SBŠ Třinec
17. 2. 2024
10:30
Basketpoint aréna
95
20
24
4
48
11
81
11
95
20
Review
Skupina A 8. kolo 43
BC Nový Jičín
BK Snakes Hrabůvka
6. 4. 2024
09:00
SH Krytý bazén
42
32
14
7
30
14
37
28
Review
Skupina A 8. kolo 44
BC Nový Jičín
BK Snakes Hrabůvka
6. 4. 2024
10:30
SH Krytý bazén
47
34
16
10
32
24
38
31
Review
Skupina A 8. kolo 45
BK NH Ostrava MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek
10. 3. 2024
11:45
SH Ostrava-Tatran 35
53
19
8
23
31
29
43
Review
Skupina A 8. kolo 46
BK NH Ostrava MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek
10. 3. 2024
12:45
SH Ostrava-Tatran 39
62
6
20
22
34
28
50
Review
Skupina A 8. kolo 47
SBŠ Třinec
BK Snakes Háj ve Slezsku
17. 3. 2024
13:30
5. ZŠ Třinec-Terasa
70
22
8
10
44
10
46
19
Review
Skupina A 8. kolo 48
SBŠ Třinec
BK Snakes Háj ve Slezsku
17. 3. 2024
15:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
56
40
26
4
35
15
48
26
Review
Skupina A 9. kolo 49
SBŠ Třinec
BC Nový Jičín
13. 4. 2024
09:00
5. ZŠ Třinec-Terasa 34
84
1
20
10
47
29
61
Review
Skupina A 9. kolo 51
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK NH Ostrava MOaP
14. 4. 2024
09:00
ZŠ Háj ve Slezsku
44
30
4
6
16
18
32
26
Review
Skupina A 9. kolo 53
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
13. 4. 2024
09:00
Basketpoint aréna 33
54
5
17
16
28
21
48
Review
Skupina A 9. kolo 50
SBŠ Třinec
BC Nový Jičín
13. 4. 2024
10:30
5. ZŠ Třinec-Terasa 25
64
9
18
17
31
22
45
Review
Skupina A 9. kolo 52
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK NH Ostrava MOaP
14. 4. 2024
10:30
ZŠ Háj ve Slezsku
37
33
4
2
12
18
24
29
Review
Skupina A 9. kolo 54
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
13. 4. 2024
10:30
Basketpoint aréna
86
18
24
5
46
5
60
16
Review
Skupina A 10. kolo 55
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
27. 4. 2024
09:30
SH Krytý bazén
Preview
Skupina A 10. kolo 56
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
27. 4. 2024
11:00
SH Krytý bazén
Preview
Skupina A 10. kolo 57
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Háj ve Slezsku
27. 4. 2024
12:00
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina A 10. kolo 58
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Háj ve Slezsku
27. 4. 2024
13:30
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina A 10. kolo 59
BK NH Ostrava MOaP
SBŠ Třinec
21. 4. 2024
16:00
SH Ostrava-Tatran
41
38
10
12
25
22
35
34
Review
Skupina A 10. kolo 60
BK NH Ostrava MOaP
SBŠ Třinec
21. 4. 2024
17:00
SH Ostrava-Tatran
41
39
10
8
21
16
29
28
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH %
Filip Postřimovský BK Opava 11 13 1.0 7.5 3.6 0.2/0.5 0.0*
Marek Valušek BK Opava 11 11 1.0 6.5 3.1 0.3/0.5 0.0*
Přemysl Vajda BK Opava 11 11 1.0 5.6 2.7 0.2/0.4 0.0*
Štěpán Košárek BK Opava 11 13 1.0 4.5 2.2 0.2/0.3 0.0*
Kryštof Sokol BK Opava 11 10 1.0 3.6 1.8 0.0/0.0 0.0*
Martin Palička BK Opava 11 10 1.0 3.6 1.7 0.2/0.4 0.0*
Dominik Machanec BK Opava 11 8 1.0 2.8 1.3 0.3/0.5 0.0*
Šimon Kotačka BK Opava 10 7 1.0 2.7 1.3 0.1/0.3 0.0*
Mikuláš Branda BK Opava 10 7 1.0 2.7 1.3 0.1/0.3 0.0*
Ondřej Podmol BK Opava 11 3 1.0 5.3 2.7 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Musil BK Opava 11 3 1.0 4.7 2.0 0.7/1.3 0.0*
Matěj Matušek BK Opava 11 5 1.0 2.6 1.2 0.2/0.2 0.0*
Jonas Lamprecht BK Opava 10 2 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Mrákota BK Opava 11 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0*
Kryštof Sigmund BK Opava 11 3 1.0 2.3 1.0 0.3/0.7 0.0*
Viktor Laifert BK Opava 11 1 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0*
Jonáš Hanák Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Kubica SBŠ Třinec 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Šimončík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Eliáš Meca Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Veverka Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dmitrii Matveev NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Pospíšil NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Šmíd NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Furmánek Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Palák NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Balůsek BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Maximus Helma BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Onderka NH Poruba 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sebastian Kupiec SBŠ Třinec 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Šimíček BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Gieraczka SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Troszok SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Gold Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Olka Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Poloch NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Benjamin Backa Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Hugo Laifert BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Blaščík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexander Živkov Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobiáš Hőpp NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Herbert Hodal BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Viktor Honzek BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Kuhejda Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Radim Volný NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Antonín Berka Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Rozálie Žídková Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Pospíšil Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Veronika Kožáková Snakes Háj ve Slezsku 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
František Hlaváč Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sophia Olejáková Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Albert Franek Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Vlček Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Kolář Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Marek Gráf SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Havránek Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vít Váňa Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Trojak SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alex Pavlištík Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kusý Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Viktor Hubeňák Start Havířov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Adamovský Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jiří Jaroslav Petrek Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Suchánek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Ostárek Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Häuser Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vít Klimánek Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vincent Werner Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Matwikow SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Samuel Sedlák SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jáchym Folta Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Terezie Homolová Snakes Háj ve Slezsku 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Kalman Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Novák SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Eva Hudečková Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Kalus Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Štrych Snakes Háj ve Slezsku 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Laura Brojáčová Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Jež Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sofie Vašková Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Marián Mareth Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Popek Snakes Háj ve Slezsku 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tereza Boleslavská Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ema Lukášová Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ludvík Beneš Snakes Háj ve Slezsku 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Anna Hlaváčová Snakes Háj ve Slezsku 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Bruss Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Brendl BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Antonín Kotajny Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Pšenčík Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Schön Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Teodor Čech Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Harry Tůma Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Šmejkal Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sebastian Dorda Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Neumayer Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kristián Gebek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Kyselý Nový Jičín 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matěj Podhajský Nový Jičín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Volek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ladislav Šilhavý NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kryštof Dvorský BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexandr Novák Nový Jičín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Nela Pernická Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Charly Bridge Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Gebek Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sebastian Sikora Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Vereš Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Marek Maslowski Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Chleboun Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Jűstel BK Opava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Pohl Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Pukovec Příbor 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tadeáš Csapai Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Radek Kliment Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Oliver Habr Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Lakomý Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Petr Gula Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vít Groh Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Veselka Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Max Maier Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Eliáš Orlita Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Bohdan Bocharov Start Havířov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Burda Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Bartoň Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Michal Kološ Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Petr Pěčonka BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Flašar Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Mráček Snakes Poruba 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Eduard Kovařík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alois Kuldánek SBŠ Třinec 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kristian Havlas Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Hradecký BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Badura BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Jůza Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Bruno Kudela NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Antonín Heczko SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Samuel Výtisk Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Xam Owen Buster Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Vyvial Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexandr Holčák Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Michalec BK Opava 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Koráb Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kryštof Hůla Nový Jičín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Janovský Nový Jičín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Mathias Jeziorski Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Damian Camaj Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Julie Zdražilová Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Kmeč Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kadur Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Červenka Nový Jičín 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Bartoloměj Šimr Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Křížek Příbor 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Oforbuike BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Svoboda NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Boris Janíček NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Eduard Konvička Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Mareček Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Radomír Jalůvka Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Galia Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Oliver George Hájek BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Richard Pracný Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Buzek BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Dolníček Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Hynek Ovčačík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ruben Rojíček Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Richard Fojtů BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Nikolai Strebčuk NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Matějíčka Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David James Duvall BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Jedlička BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Zdeněk Formánek Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Leonard Ožana NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Formánek Snakes Poruba 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Čihánek Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Leonidas Pavlidis Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Simon Nitsche Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Jendrysek NH Poruba 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Vašek BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Janis Jakovidis BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Raiskub Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Teodor Šumbera NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adrian Malý BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Jurečka Příbor 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Tůma BK Opava 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Szlauer SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Hynek Motlíček Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Marek Snášel NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Teodor Zahradník BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Michael Ďuriš BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Antonín Cidlík Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Jemelka NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Karel Spilak SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Stárek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Bubík BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jacob Hull Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Marta Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Bruno Strmiska Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kavečka Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Hasal Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Christian Štroch NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Mikuláš Lehnert Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Rýc Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kryštof Maslonka NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Václav Marek Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Maxmilián Christoph NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Nikolas Kučerňák NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Maxmilián Pospiech NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Neusser NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jáchym Kratochvíl NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Vítek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vít Gajdarus BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Juraj Netočný Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Martin Bártek BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tadeáš Staniowski Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Hráček Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobias Frőhlich Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Martin Kovář Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Robin Miller Basketpoint FM 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Lukáš NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Krkoška Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Mikuláš Vaštyl Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Konderla SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jonáš Palacký Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jonáš Sajdok SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Samuel Starý SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Bartoň SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Vysocký Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Rozmarin Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexandros Jakovidis BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kulovaný Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Josef Stodola Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Hubáček NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Dudek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Busek Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Jurečka Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Hikl Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Petr Čagánek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jiří Pavelka Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Antonín Kresta Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Křížek Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Galia Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Kyselý Nový Jičín 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Patrik Jílek Snakes Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Janis Janakos Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Sami Pastrňák Snakes Hrabůvka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sebastian Pochylý Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Michael Novák Snakes Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matteo Bolom Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kryštof Bittner Snakes Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Oliver Klapsia SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Mráček Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Kudela Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Milan NH Poruba 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Paloušek Start Havířov 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Lochman Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jáchym Zápalka BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Krejčí NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Patrik Špírek NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Sliž Snakes Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Milan Proske Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jan Čajka Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Honěk Snakes Hrabůvka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Neuwirth BK NH MOaP 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Adam Ševela Nový Jičín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Bartek BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Kaplan Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Věžník NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Marek Nguyen Snakes Hrabůvka 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Martin Nguyen Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Maxmilián Kachel NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Libor Kreiner NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Petr Paseka BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Černek Snakes Hrabůvka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Samuel Liška Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Vláčil Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Hahn Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Černý Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobiáš Černota Snakes Hrabůvka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Hruška BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Mužík Snakes Hrabůvka 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobiáš Szadziewicz Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tomáš Staněk NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Kiril Kotovych SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Martin Škrov Snakes Hrabůvka 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Karel Start Havířov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Doležal BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matěj Ivasjuk NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
David Antes BK NH MOaP 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Štěpán Klega NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tom Maier NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Čech NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jáchym Figalla BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Aleš Novak SBŠ Třinec 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Šimon Škorník SBŠ Třinec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Václav Stříž NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Sebastian Rostislav Parma BK NH MOaP 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Metoděj Vaňo NH Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Michal Matwikow SBŠ Třinec 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Pácl NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Knýbel BK NH MOaP 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Vojtěch Krchňák NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Boháč Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Rychlý NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dennis Peter Grassegger Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Tobiáš Havlík BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Lukáš Snášel NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Ondřej Nenutil Příbor 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Christian Libiger Příbor 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Nitra BK NH MOaP 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Radim Merta NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Alexandr Hájek BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Jakub Babiš BK NH MOaP 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Matyáš Baštinec Start Havířov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Štefela Snakes Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Daniel Macek Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Benjamin Langer Snakes Poruba 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Minh Khang Nguyen Snakes Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Patrik Hrazdílek Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Viktor Drastich NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Filip Ondejka NH Poruba 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*
Dominik Brumovský Basketpoint FM 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH %
Snakes Poruba 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Opava 14 17.0 1.4 /2.8 51.3
Start Havířov 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
NH Poruba 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
Příbor 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře