Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Kvalifikace C 1. kolo 25
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad
14. 10. 2023
10:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Roman Pommer
110
19
26
2
52
6
72
17
Review
Kvalifikace C 1. kolo 26
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
14. 10. 2023
11:45
Sokol pražský Miloslav Jon
Roman Pommer
100
16
28
6
23
6
23
0
26
4
Review
Kvalifikace C 2. kolo 27
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
14. 10. 2023
13:30
Sokol pražský Adam Križanský
Kateřina Křemenová
17
82
3
12
5
30
13
46
Review
Kvalifikace C 2. kolo 28
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
14. 10. 2023
15:15
Sokol pražský Adam Križanský
Kateřina Křemenová
43
97
15
23
22
46
34
62
Review
Kvalifikace C 3. kolo 30
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
15. 10. 2023
09:00
Sokol pražský Adam Križanský
Kristýna Růžičková
45
50
4
14
15
26
25
42
Review
Kvalifikace C 3. kolo 29
TJ Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
15. 10. 2023
10:45
Sokol pražský Adam Križanský
Kristýna Růžičková
134
12
34
4
66
8
94
10
Review
Kvalifikace C 4. kolo 32
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
18. 11. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Viola Durdová
37
61
14
12
24
33
32
52
Review
Kvalifikace C 4. kolo 31
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Dubeč
18. 11. 2023
12:00
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Viola Durdová
12
54
2
16
5
29
7
36
Review
Kvalifikace C 5. kolo 34
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
19. 11. 2023
10:30
ZŠ Starodubečská Vladimir Samoylov
Kryštof Novotný
55
28
15
6
31
17
41
19
Review
Kvalifikace C 5. kolo 33
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
19. 11. 2023
12:00
ZŠ Starodubečská Vladimir Samoylov
Kryštof Novotný
81
19
28
7
42
11
77
14
Review
Kvalifikace C 6. kolo 35
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Pražský
19. 11. 2023
09:00
ZŠ Starodubečská Vladimir Samoylov
Kryštof Novotný
18
92
8
19
8
41
13
57
Review
Kvalifikace C 6. kolo 36
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
18. 11. 2023
10:30
ZŠ Starodubečská Marek Škořepa
Viola Durdová
43
41
6
9
14
14
33
19
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Daniel Svatoň BA Sparta 12 22 1.0 17.7 8.0 1.7/4.0 43.7 2.4
Michal Setunský USK Praha 12 19 1.0 14.6 6.5 1.6/3.0 52.6 1.4
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 24 1.0 11.0 5.1 0.9/1.5 0.0* 1.1
Miloš Bešlič Jižní Supi 12 24 1.0 11.0 4.5 2.0/4.5 45.4 1.7
Antonín Lauda Jižní Supi 11 24 1.0 10.7 4.9 1.0/1.8 0.0* 1.0
Damian Filip Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 10.6 4.6 1.4/3.6 39.5 1.8
Adam Husák Tygři Praha 12 21 1.0 11.0 5.0 1.0/1.9 0.0* 1.5
Antonín Geršl BA Sparta 12 22 1.0 10.1 4.6 0.9/2.4 36.5 1.4
Matyáš Šilhánek Jižní Supi 12 23 1.0 9.4 4.4 0.6/1.7 0.0* 1.0
Kryštof Drozd Jižní Supi 12 24 1.0 8.9 3.8 1.4/3.1 45.9 2.6
Roko Prskalo Tygři Praha 11 22 1.0 9.7 4.5 0.7/1.5 0.0* 1.3
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 24 1.0 8.9 3.4 2.0/3.8 54.4 1.7
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 12 18 1.0 11.7 5.3 1.1/2.7 41.7 1.7
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 12 23 1.0 9.0 3.6 1.8/2.8 64.6 1.9
Maxim Broda USK Praha 12 19 1.0 10.6 4.7 1.1/2.1 53.8 1.3
Matěj Šára Tygři Praha 12 22 1.0 8.7 4.0 0.8/2.1 37.0 0.7
Adam Štěpaník BA Sparta 11 20 1.0 9.5 3.8 1.9/5.2 36.5 2.3
Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 12 24 1.0 7.9 3.4 1.0/2.5 41.7 1.8
Omer Gušmirovič TJ Sokol Pražský 12 19 1.0 9.5 4.5 0.5/1.1 0.0* 2.8
Hugo Benža Tygři Praha 12 22 1.0 8.2 3.9 0.5/0.8 0.0* 1.8
Lukáš Novák Sokol Žižkov Cubs 12 20 1.0 9.0 3.9 1.2/2.2 52.3 1.2
Kelvin Prince Oduro Velká Ohrada 12 18 1.0 9.6 4.3 0.9/3.6 26.6 0.6
Sebastian Sekanina TJ Sokol Pražský 12 21 1.0 8.1 3.8 0.6/1.8 0.0* 1.3
Rostislav Hušák Sokol Žižkov Cubs 11 23 1.0 7.2 3.3 0.6/1.7 0.0* 0.4
Martin Douša Sokol Kbely 12 23 1.0 6.8 3.2 0.5/0.8 0.0* 0.3
Filip Štulc TJ Sokol Pražský 12 24 1.0 6.4 2.9 0.6/1.1 0.0* 1.5
David Bezpalec Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 6.4 2.7 1.0/2.0 0.0* 0.6
Lukáš Souček USK Praha 12 20 1.0 7.5 3.4 0.7/1.3 0.0* 0.9
Albrecht Černík TJ Sokol Pražský 11 21 1.0 7.1 3.2 0.7/1.3 0.0* 0.9
Miloslav Budín Tygři Praha 11 20 1.0 7.1 2.9 1.3/1.8 0.0* 1.0
Andrei Iagupov TJ Sokol Pražský 12 24 1.0 5.8 2.4 1.0/2.1 46.0 1.5
Natanael Petrtýl USK Praha 12 20 1.0 6.9 3.3 0.3/0.9 0.0* 1.0
Martin Střela Tygři Praha 12 21 1.0 6.3 3.0 0.4/1.2 0.0* 1.1
Oliver Erneker TJ Sokol Pražský 11 21 1.0 6.3 2.6 1.0/2.2 46.8 1.1
Jakub Konarovský TJ Sokol Pražský 12 23 1.0 5.7 2.6 0.5/1.5 0.0* 1.8
Andre Pekergin USK Praha 12 18 1.0 7.3 3.2 0.8/1.7 0.0* 2.0
Alois Dyk USK Praha 11 14 1.0 9.3 4.1 1.1/2.2 51.6 0.6
Mikuláš Prajzler USK Praha 12 20 1.0 6.5 3.2 0.2/0.6 0.0* 1.4
Matyáš Šesták BA Sparta 12 19 1.0 6.8 3.1 0.6/1.4 0.0* 1.5
Kryštof Palatý Jižní Supi 12 24 1.0 5.1 2.2 0.7/1.1 0.0* 0.8
Kryštof Tuček Velká Ohrada 12 18 1.0 6.8 3.2 0.3/1.1 0.0* 0.2
Dmytro Tymko Sokol Kbely 12 24 1.0 5.0 2.0 0.9/2.8 32.8 1.5
Mikuláš Košata TJ Sokol Dubeč 11 17 1.0 6.3 2.7 0.9/1.5 0.0* 0.4
Matyáš Holotík TJ Slovan Bohnice 11 24 1.0 4.5 1.7 1.0/2.7 39.1 1.2
Jan Jirmásek Jižní Supi 12 24 1.0 4.5 1.8 0.8/2.0 38.8 1.6
Daniel Moreno Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 4.4 1.9 0.6/1.8 0.0* 0.4
Václav David BA Radotín 12 8 1.0 13.0 5.8 1.5/3.9 38.7 2.3
Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 12 19 1.0 5.3 1.9 1.5/2.2 70.7 2.4
Jan Štros Sokol Kbely 12 14 1.0 7.1 3.1 1.0/2.6 37.8 1.9
Zacharias Milonakis TJ Slovan Bohnice 11 23 1.0 4.3 1.8 0.7/1.7 0.0* 0.9
Sebastian Vait Tygři Praha 12 18 1.0 5.5 2.7 0.2/0.9 0.0* 2.0
Václav Nenutil Jižní Supi 12 17 1.0 5.8 2.7 0.4/1.6 0.0* 1.4
Adam Otčenáš Sokol Žižkov Cubs 12 24 1.0 4.1 1.9 0.3/1.2 0.0* 1.0
Martin Šíp Velká Ohrada 12 13 1.0 7.2 3.1 1.0/2.9 34.2 0.5
Jovan Ristović BA Sparta 12 19 1.0 4.8 2.4 0.1/0.3 0.0* 1.3
Jonathan Maurer Tygři Praha 12 24 1.0 3.8 1.7 0.4/0.9 0.0* 1.3
Adam Havlíček TJ Sokol Pražský 12 17 1.0 5.0 2.4 0.3/0.4 0.0* 1.3
Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 12 21 1.0 4.0 1.3 1.4/3.1 45.5 2.2
Alexandr Šlesinger USK Praha 12 16 1.0 5.1 2.3 0.5/0.8 0.0* 0.6
Tomáš Vrana Velká Ohrada 12 14 1.0 5.8 2.5 0.8/3.5 22.4 0.6
Lukáš Smolík TJ Sokol Pražský 11 23 1.0 3.5 1.6 0.3/0.6 0.0* 1.4
Oliver Johan Rančák Sokol Žižkov Cubs 10 15 1.0 5.3 2.1 1.1/2.7 40.0 0.8
Kryštof Knapp BA Sparta 12 19 1.0 4.1 1.7 0.6/1.6 0.0* 2.1
David Grgula USK Praha 12 19 1.0 3.9 1.6 0.7/2.0 36.8 0.8
Marek Novotný Tygři Praha 12 24 1.0 3.0 1.4 0.2/0.5 0.0* 0.6
Robin Fuka Jižní Supi 12 21 1.0 3.4 1.5 0.3/1.2 0.0* 1.0
Filip Havel TJ Sokol Pražský 11 19 1.0 3.7 1.6 0.6/1.2 0.0* 0.6
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 11 17 1.0 4.1 2.0 0.1/0.9 0.0* 0.8
Alexandr Andrjuščenko Sokol Kbely 12 24 1.0 2.8 1.3 0.2/0.4 0.0* 1.3
Theodore Anthony Temperante TJ Sokol Dubeč 12 24 1.0 2.7 1.3 0.2/0.9 0.0* 1.6
Šimon Ťopek TJ Slovan Bohnice 11 16 1.0 4.0 1.8 0.4/1.4 0.0* 0.6
Jan Kalousek Tygři Praha 12 24 1.0 2.7 1.3 0.2/0.7 0.0* 0.4
Oscar Armah Sokol Žižkov Cubs 11 20 1.0 3.1 1.3 0.6/1.7 0.0* 1.2
Daniel Říha Tygři Praha 12 21 1.0 2.9 1.4 0.1/0.7 0.0* 0.8
Vít Hanuš Tygři Praha 10 22 1.0 2.7 1.1 0.5/1.1 0.0* 0.9
Antonín Vlach USK Praha 12 18 1.0 3.3 1.6 0.1/0.4 0.0* 0.8
Alex Zaťko TJ Slovan Bohnice 12 16 1.0 3.7 1.6 0.4/1.1 0.0* 2.5
Hynek Klíma TJ Sokol Pražský 12 21 1.0 2.8 1.2 0.4/0.8 0.0* 1.0
Adam Mertl Tygři Praha 12 22 1.0 2.6 1.3 0.0/0.1 0.0* 1.3
Vojtěch Riedel BA Radotín 12 5 1.0 11.2 4.6 2.0/5.6 35.7 1.4
Jakub Myška BA Sparta 12 6 1.0 9.2 4.2 0.8/2.0 41.7 1.5
Mykola Nikirka Velká Ohrada 12 17 1.0 3.1 1.4 0.3/1.2 0.0* 0.6
Milan Miličić TJ Sokol Pražský 12 22 1.0 2.4 1.1 0.2/0.4 0.0* 0.9
Jan Špinka Jižní Supi 11 16 1.0 3.3 1.6 0.2/0.9 0.0* 0.8
Uroš Vlajič BA Sparta 12 21 1.0 2.5 1.1 0.2/0.3 0.0* 0.8
Šimon Kalina Velká Ohrada 12 15 1.0 3.5 1.6 0.3/0.9 0.0* 0.9
Martin Marek TJ Sokol Pražský 12 16 1.0 3.2 1.3 0.6/1.2 0.0* 1.7
Václav Novotný TJ Sokol Dubeč 12 19 1.0 2.7 1.3 0.2/0.3 0.0* 0.2
Michal Kazda Tygři Praha 12 20 1.0 2.5 1.1 0.4/0.8 0.0* 0.7
Jan Pospíchal BA Radotín 12 5 1.0 9.8 4.6 0.6/1.2 0.0* 2.2
Antonín Konarovský TJ Sokol Pražský 10 19 1.0 2.5 1.1 0.4/1.0 0.0* 0.5
Matouš Fiedler BA Radotín 11 8 1.0 6.0 2.4 1.3/2.3 55.6 1.3
Barnabáš Finnegan Meyers TJ Sokol Pražský 11 12 1.0 3.8 1.8 0.3/0.8 0.0* 0.8
Maxmilián Nádvorník TJ Slovan Bohnice 11 21 1.0 2.0 0.8 0.5/1.0 0.0* 0.7
Adam Skrbek Sokol Žižkov Cubs 12 18 1.0 2.3 1.1 0.1/1.1 0.0* 0.7
Ondřej Punčochář USK Praha 12 14 1.0 2.9 1.4 0.1/0.1 0.0* 0.3
Šimon Fanta Jižní Supi 11 13 1.0 3.1 1.4 0.3/1.7 0.0* 0.7
Vojtěch Kobes BA Radotín 12 8 1.0 5.0 2.1 0.8/1.6 0.0* 1.9
Tymoteusz Chocholowicz Velká Ohrada 11 12 1.0 3.2 1.6 0.0/0.3 0.0* 0.9
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 11 11 1.0 3.5 1.5 0.4/1.1 0.0* 0.5
Vojtěch Koubek Velká Ohrada 11 12 1.0 3.2 1.4 0.3/1.5 0.0* 0.4
Štěpán Kuchař BA Sparta 12 14 1.0 2.7 1.2 0.3/0.8 0.0* 0.6
Jiří Středa USK Praha 12 17 1.0 2.2 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.4
Ondřej Škvaridlo Sokol Kbely 12 20 1.0 1.8 0.9 0.0/0.2 0.0* 0.6
Adam Matějovský USK Praha 11 14 1.0 2.5 1.2 0.1/0.6 0.0* 0.9
Jakub Adam Pavlata TJ Slovan Bohnice 11 15 1.0 2.3 0.9 0.5/0.7 0.0* 0.9
Jakub Svoboda BA Sparta 11 20 1.0 1.8 0.8 0.3/0.6 0.0* 0.3
Adam Břichnáč BA Sparta 12 19 1.0 1.8 0.8 0.1/0.1 0.0* 0.3
Tobias Nádvorník TJ Slovan Bohnice 11 24 1.0 1.4 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.5
Tobias Jan Jáchim TJ Sokol Dubeč 12 15 1.0 2.2 0.9 0.3/0.9 0.0* 2.0
Adam Kaplan USK Praha 12 8 1.0 4.1 1.9 0.4/0.9 0.0* 0.5
Noah Müller BA Sparta 12 22 1.0 1.5 0.7 0.1/0.5 0.0* 0.6
Viktor Tyl Velká Ohrada 12 12 1.0 2.5 1.2 0.2/0.5 0.0* 0.5
Mychailo Bokoch BA Sparta 11 16 1.0 1.9 0.8 0.4/0.8 0.0* 0.9
Patrik Šokira Sokol Kbely 12 5 1.0 5.6 2.2 1.2/3.2 37.5 2.0
Vojtěch Mühlbauer Sokol Kbely 12 17 1.0 1.6 0.8 0.1/0.5 0.0* 1.0
Radim Bouda Sokol Kbely 12 24 1.0 1.1 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.6
Leonardo Alex Křiváček Sokol Žižkov Cubs 11 20 1.0 1.3 0.6 0.2/0.9 0.0* 0.8
Jakub Novotný TJ Sokol Pražský 12 18 1.0 1.4 0.7 0.0/0.2 0.0* 0.3
Dominik Mašek Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 8.3 3.7 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiří Bezděk TJ Slovan Bohnice 11 19 1.0 1.3 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.6
Jáchym Šlechtický TJ Sokol Pražský 12 10 1.0 2.5 1.2 0.1/0.6 0.0* 1.1
Filip Varvařovský Sokol Žižkov Cubs 12 16 1.0 1.5 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.6
Richard Jelínek BA Sparta 11 9 1.0 2.7 1.1 0.4/1.6 0.0* 1.1
Vladan Petrović Velká Ohrada 10 11 1.0 2.2 1.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Sebastian Pech Sokol Vyšehrad 12 5 1.0 4.6 2.2 0.2/0.6 0.0* 2.2
Maxim Filkuka Velká Ohrada 11 8 1.0 2.8 1.3 0.3/0.8 0.0* 0.1
Jan Barák TJ Slovan Bohnice 12 19 1.0 1.1 0.5 0.2/0.6 0.0* 1.2
David Novák Sokol Kbely 11 12 1.0 1.8 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.4
Štefan Lapšanský USK Praha 11 6 1.0 3.5 1.5 0.5/1.3 0.0* 0.3
Samuel John Lockhart Sokol Vyšehrad 12 6 1.0 3.3 0.5 2.3/5.7 41.2 1.3
Mathew Hamdan Velká Ohrada 12 7 1.0 2.7 1.3 0.1/1.1 0.0* 0.6
Martin Lipš Velká Ohrada 12 11 1.0 1.7 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.5
Jakub Koller Jižní Supi 12 13 1.0 1.4 0.6 0.2/0.6 0.0* 0.5
Martin Šafránek Jižní Supi 12 21 1.0 0.9 0.4 0.1/0.2 0.0* 0.7
Tobiáš Jičínský Velká Ohrada 10 5 1.0 3.6 1.6 0.4/0.8 0.0* 0.8
Nazar Tytarchuk BA Radotín 12 6 1.0 2.8 1.3 0.2/0.5 0.0* 0.7
Zdeněk Pech Jižní Supi 12 21 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.3
Marcel Kašpar USK Praha 12 6 1.0 2.7 1.3 0.0/1.0 0.0* 0.5
Vincent Kolář Velká Ohrada 11 7 1.0 2.3 1.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Jakub Neumann TJ Slovan Bohnice 11 11 1.0 1.4 0.6 0.1/0.2 0.0* 0.5
Matěj Kutnohorský Sokol Kbely 12 20 1.0 0.8 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.4
Ladislav Fialka TJ Slovan Bohnice 12 9 1.0 1.7 0.8 0.1/0.2 0.0* 1.3
Alexander Aram Kočandrle Sokol Vyšehrad 12 9 1.0 1.7 0.8 0.1/0.2 0.0* 0.2
Šimon Zalek Jižní Supi 11 12 1.0 1.2 0.5 0.2/0.7 0.0* 0.1
Matěj Sova Velká Ohrada 11 2 1.0 7.0 3.0 1.0/2.5 40.0 0.0
Štěpán Havránek TJ Sokol Dubeč 12 18 1.0 0.7 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
Theodor Čipera Sokol Vyšehrad 11 7 1.0 1.9 0.7 0.4/1.1 0.0* 0.3
Maxmilian Aubrecht Sokol Žižkov Cubs 12 3 1.0 4.3 1.7 1.0/2.7 37.5 1.0
Eduard Pluhař Sokol Kbely 12 24 1.0 0.5 0.3 0.0/0.1 0.0* 0.5
Adam Ježovít Sokol Žižkov Cubs 12 17 1.0 0.8 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.1
Martin Rakušan Sokol Vyšehrad 12 7 1.0 1.7 0.9 0.0/0.4 0.0* 0.1
Jakub Kyselý TJ Sokol Dubeč 12 21 1.0 0.6 0.2 0.1/0.7 0.0* 0.5
Milan Ceeh Velká Ohrada 11 5 1.0 2.4 1.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Marek Kugler Sokol Vyšehrad 11 5 1.0 2.4 1.2 0.0/0.8 0.0* 0.8
Antonín Chvál TJ Sokol Dubeč 10 9 1.0 1.3 0.4 0.4/0.7 0.0* 0.9
Mikuláš Kočík Sokol Vyšehrad 12 2 1.0 5.5 2.5 0.5/1.5 0.0* 0.5
Mikuláš Valenta Tygři Praha 12 2 1.0 5.0 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Václav Trojan Tygři Praha 12 11 1.0 0.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.4
Karel Kašpárek Sokol Kbely 12 22 1.0 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.8
Maxmilian Bělina BA Radotín 12 5 1.0 2.0 0.8 0.4/0.8 0.0* 0.6
Jakub Vokatý Velká Ohrada 11 9 1.0 1.0 0.4 0.1/0.2 0.0* 0.7
Oliver Ténai Sokol Kbely 11 6 1.0 1.3 0.5 0.3/1.7 0.0* 0.7
Dominik Cinka USK Praha 12 11 1.0 0.7 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.3
Filip Skala USK Praha 12 14 1.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kryštof Světlík Jižní Supi 12 24 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.9
Lukáš Orlando Chavez Sokol Vyšehrad 11 4 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Dvořák Sokol Kbely 12 10 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jakub Jeřábek BA Sparta 12 16 1.0 0.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 0.6
Tomáš Fremuth Sokol Vyšehrad 10 6 1.0 1.2 0.3 0.5/1.3 0.0* 0.5
Deniz Öztekin Sokol Žižkov Cubs 11 10 1.0 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 0.0
Vojtěch Sychra BA Radotín 11 8 1.0 0.9 0.4 0.1/0.9 0.0* 0.5
Semyon Dybkin BA Sparta 11 10 1.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Martin Mach Sokol Žižkov Cubs 12 18 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Nicolas Menabde USK Praha 12 1 1.0 6.0 3.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Metoděj Kubín Sokol Vyšehrad 11 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.3 0.0* 0.1
Daniel Pour TJ Slovan Bohnice 12 21 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Hugo Šefraný Sokol Žižkov Cubs 12 18 1.0 0.3 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.3
Vít Vacín Velká Ohrada 10 6 1.0 1.0 0.5 0.0/0.3 0.0* 0.8
David Otřísal TJ Slovan Bohnice 12 16 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.9
Martin Halámek Tygři Praha 11 1 1.0 6.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vítek Bielecki Sokol Vyšehrad 12 8 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0* 0.1
Kryštof Svoboda BA Radotín 11 8 1.0 0.6 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.0
Tamim Khoujah Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 1.7 0.7 0.3/1.3 0.0* 0.3
Jan Hrazděra USK Praha 12 6 1.0 0.7 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.2
Vladislav Hanyn BA Sparta 11 5 1.0 0.8 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.2
Soyenbo Enkhbaatar Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Teo Štědronský Sokol Vyšehrad 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.6
Václav Ignác Plesník TJ Sokol Dubeč 11 16 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.2
Mark Gololobov BA Sparta 12 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jindřich Tocl Sokol Žižkov Cubs 12 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Turek Velká Ohrada 11 5 1.0 0.8 0.2 0.4/0.4 0.0* 0.8
Teodor Filip Velká Ohrada 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Bohdan Naruševyč Sokol Žižkov Cubs 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.4 0.0* 1.0
Jakub Pachota TJ Slovan Bohnice 10 16 1.0 0.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.4
Dominik Duchoslav BA Sparta 12 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
Eduard Mlejnek Sokol Žižkov Cubs 12 10 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
Tobias Bouassida Sokol Kbely 11 6 1.0 0.5 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.7
Jakub Kulhánek Sokol Vyšehrad 10 2 1.0 1.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 0.5
Oto Novák TJ Sokol Pražský 11 3 1.0 1.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.0
Jiří Opluštil TJ Slovan Bohnice 12 16 1.0 0.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
Ondřej Svrček Sokol Kbely 12 22 1.0 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.2
Antonín Kočík Sokol Vyšehrad 9 7 1.0 0.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.9
Jakub Sedláček Sokol Vyšehrad 11 5 1.0 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Matěj Trs Sokol Vyšehrad 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Lízálek TJ Slovan Bohnice 10 17 1.0 0.1 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.8
Elvis Eliáš USK Praha 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Maxim Lazic USK Praha 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Botek TJ Sokol Dubeč 11 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mazur Velká Ohrada 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Komárek Velká Ohrada 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Staníček Sokol Vyšehrad 11 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Dušek Jižní Supi 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matěj Šampalík BA Radotín 11 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Filip Hampl BA Radotín 12 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Artem Bondar USK Praha 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Dvořák Sokol Kbely 12 20 1.0 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Matěj Smida Velká Ohrada 10 1 1.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Leoš Anderle Sokol Vyšehrad 11 3 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Jan Chládek BA Radotín 11 8 1.0 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.0
Lukáš Hloupý BA Radotín 12 2 1.0 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Matěj Smolon Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kolařík Jižní Supi 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Lovas TJ Sokol Dubeč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pohl Jižní Supi 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Urbanec Jižní Supi 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mark Litovets BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Victor Chrobok TJ Sokol Dubeč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darek Svoboda Sokol Žižkov Cubs 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Haubert Jižní Supi 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Horák BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Jiří Herber Jižní Supi 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Dowse Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Deyssig Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Hála Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oto Slowik TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Mrakeš Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Pershin TJ Slovan Bohnice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Skuhravý Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vasyl Cubera BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benedikt Dlabaja Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Klimánek Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Boch BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Novák Sokol Vyšehrad 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucas Sparavalo Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksandr Shak Sokol Žižkov Cubs 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Čapek TJ Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šula TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Aksamit TJ Sokol Dubeč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamin Havlín BA Radotín 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Oliver Kunzmann BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastien Hell Jižní Supi 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kilian  Ornstein Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Omar Mammadli Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Procházka TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bajus BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Zachary Polanecký Jižní Supi 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Wallenfels Jižní Supi 12 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Martin Ryger TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zábranský Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Václavík Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Průša BA Radotín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Polášek BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksandr Dmytrenko Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rauer Sokol Kbely 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Dimitrov USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Dubitzký TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Ládek USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Jakub Weiss TJ Sokol Dubeč 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eduard Krčah BA Sparta 10 9 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Kolomazník BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jakl BA Sparta 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Futas Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mareček Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kročák BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pavlát Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Šich Tygři Praha 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Zíka Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Kadlec Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Synčák Tygři Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Frajt Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Matoušek Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dostál Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Bechyně Tygři Praha 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Šedivý Sokol Kbely 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vyšata Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Mžika USK Praha 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jiří Švorc Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kubec Sokol Kbely 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Musílek TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Kotál Sokol Kbely 11 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Bogodelov Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Richter Sokol Vyšehrad 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Štulc Sokol Vyšehrad 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Hrbek TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Vlajič Velká Ohrada 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefan Voronko Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kopal TJ Slovan Bohnice 11 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Nicolas Katona USK Praha 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zelinger Sokol Kbely 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Záruba BA Sparta 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zdeněk Šíma TJ Sokol Dubeč 6 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludvík Wlazel Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pavelka TJ Sokol Dubeč 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Malecha BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Hoffelner BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Malíř Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Čurila TJ Sokol Dubeč 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rachnev Tygři Praha 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodor Kroupa Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodor Alexis Tahri Sokol Žižkov Cubs 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Oliver Michalík Sokol Žižkov Cubs 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Josef Šrámek BA Radotín 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Musil TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Volín TJ Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kočí BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Daniel Svatoň BA Sparta 12 35 17 8 5
Michal Setunský USK Praha 12 23 10 7 3
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 21 10 4 3
Miloš Bešlič Jižní Supi 12 27 12 7 5
Antonín Lauda Jižní Supi 11 26 13 4 3
Damian Filip Sokol Žižkov Cubs 12 23 11 5 5
Adam Husák Tygři Praha 12 22 9 5 3
Antonín Geršl BA Sparta 12 25 12 2 4
Matyáš Šilhánek Jižní Supi 12 22 11 3 4
Kryštof Drozd Jižní Supi 12 19 9 6 5
Roko Prskalo Tygři Praha 11 20 10 5 3
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 19 9 7 3
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 12 44 22 6 5
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 12 22 9 8 4
Maxim Broda USK Praha 12 19 9 5 3
Matěj Šára Tygři Praha 12 18 9 3 3
Adam Štěpaník BA Sparta 11 25 12 6 5
Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 12 29 14 7 4
Omer Gušmirovič TJ Sokol Pražský 12 23 11 2 5
Hugo Benža Tygři Praha 12 14 7 3 4
Lukáš Novák Sokol Žižkov Cubs 12 20 9 5 4
Kelvin Prince Oduro Velká Ohrada 12 17 8 4 4
Sebastian Sekanina TJ Sokol Pražský 12 15 7 2 4
Rostislav Hušák Sokol Žižkov Cubs 11 21 10 6 2
Martin Douša Sokol Kbely 12 18 8 2 2
Filip Štulc TJ Sokol Pražský 12 18 9 3 3
David Bezpalec Sokol Žižkov Cubs 12 13 6 5 3
Lukáš Souček USK Praha 12 18 9 3 2
Albrecht Černík TJ Sokol Pražský 11 17 8 4 3
Miloslav Budín Tygři Praha 11 16 7 4 3
Andrei Iagupov TJ Sokol Pražský 12 14 6 5 5
Natanael Petrtýl USK Praha 12 17 8 3 3
Martin Střela Tygři Praha 12 16 8 2 3
Oliver Erneker TJ Sokol Pražský 11 13 5 3 4
Jakub Konarovský TJ Sokol Pražský 12 17 8 3 5
Andre Pekergin USK Praha 12 12 6 3 5
Alois Dyk USK Praha 11 14 7 6 2
Mikuláš Prajzler USK Praha 12 18 8 2 3
Matyáš Šesták BA Sparta 12 27 13 4 5
Kryštof Palatý Jižní Supi 12 12 6 5 3
Kryštof Tuček Velká Ohrada 12 14 7 3 2
Dmytro Tymko Sokol Kbely 12 12 6 5 5
Mikuláš Košata TJ Sokol Dubeč 11 30 14 6 3
Matyáš Holotík TJ Slovan Bohnice 11 15 6 5 3
Jan Jirmásek Jižní Supi 12 14 6 3 4
Daniel Moreno Sokol Žižkov Cubs 12 10 5 3 2
Václav David BA Radotín 12 28 14 5 4
Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 12 12 4 5 5
Jan Štros Sokol Kbely 12 12 5 2 5
Zacharias Milonakis TJ Slovan Bohnice 11 14 7 3 4
Sebastian Vait Tygři Praha 12 12 6 1 3
Václav Nenutil Jižní Supi 12 11 5 1 3
Adam Otčenáš Sokol Žižkov Cubs 12 10 5 4 3
Martin Šíp Velká Ohrada 12 12 6 4 3
Jovan Ristović BA Sparta 12 12 6 1 3
Jonathan Maurer Tygři Praha 12 8 4 2 5
Adam Havlíček TJ Sokol Pražský 12 20 10 2 4
Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 12 8 3 5 5
Alexandr Šlesinger USK Praha 12 12 5 4 3
Tomáš Vrana Velká Ohrada 12 17 8 3 4
Lukáš Smolík TJ Sokol Pražský 11 9 4 2 4
Oliver Johan Rančák Sokol Žižkov Cubs 10 13 6 4 3
Kryštof Knapp BA Sparta 12 18 9 2 5
David Grgula USK Praha 12 10 5 4 3
Marek Novotný Tygři Praha 12 10 5 1 2
Robin Fuka Jižní Supi 12 12 5 2 3
Filip Havel TJ Sokol Pražský 11 12 5 3 3
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 11 10 5 1 3
Alexandr Andrjuščenko Sokol Kbely 12 8 4 2 4
Theodore Anthony Temperante TJ Sokol Dubeč 12 12 6 1 5
Šimon Ťopek TJ Slovan Bohnice 11 15 7 1 2
Jan Kalousek Tygři Praha 12 6 3 1 2
Oscar Armah Sokol Žižkov Cubs 11 7 3 4 4
Daniel Říha Tygři Praha 12 8 3 2 3
Vít Hanuš Tygři Praha 10 7 3 5 5
Antonín Vlach USK Praha 12 12 6 2 3
Alex Zaťko TJ Slovan Bohnice 12 12 6 2 5
Hynek Klíma TJ Sokol Pražský 12 11 4 3 3
Adam Mertl Tygři Praha 12 8 4 1 3
Vojtěch Riedel BA Radotín 12 21 9 3 3
Jakub Myška BA Sparta 12 17 8 2 3
Mykola Nikirka Velká Ohrada 12 10 5 1 4
Milan Miličić TJ Sokol Pražský 12 8 4 2 4
Jan Špinka Jižní Supi 11 6 3 1 2
Uroš Vlajič BA Sparta 12 8 4 2 3
Šimon Kalina Velká Ohrada 12 10 5 2 4
Martin Marek TJ Sokol Pražský 12 14 5 4 3
Václav Novotný TJ Sokol Dubeč 12 10 5 2 1
Michal Kazda Tygři Praha 12 8 4 2 3
Jan Pospíchal BA Radotín 12 18 9 2 4
Antonín Konarovský TJ Sokol Pražský 10 10 5 3 2
Matouš Fiedler BA Radotín 11 14 7 2 3
Barnabáš Finnegan Meyers TJ Sokol Pražský 11 7 3 2 2
Maxmilián Nádvorník TJ Slovan Bohnice 11 8 4 3 4
Adam Skrbek Sokol Žižkov Cubs 12 6 3 1 2
Ondřej Punčochář USK Praha 12 12 6 2 1
Šimon Fanta Jižní Supi 11 9 4 1 2
Vojtěch Kobes BA Radotín 12 14 6 3 4
Tymoteusz Chocholowicz Velká Ohrada 11 6 3 0 2
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 11 15 7 2 2
Vojtěch Koubek Velká Ohrada 11 8 4 2 2
Štěpán Kuchař BA Sparta 12 8 4 2 2
Jiří Středa USK Praha 12 7 3 2 2
Ondřej Škvaridlo Sokol Kbely 12 6 3 0 3
Adam Matějovský USK Praha 11 8 4 1 4
Jakub Adam Pavlata TJ Slovan Bohnice 11 10 4 2 3
Jakub Svoboda BA Sparta 11 5 2 1 1
Adam Břichnáč BA Sparta 12 6 3 2 1
Tobias Nádvorník TJ Slovan Bohnice 11 4 2 2 2
Tobias Jan Jáchim TJ Sokol Dubeč 12 5 2 1 4
Adam Kaplan USK Praha 12 9 4 2 1
Noah Müller BA Sparta 12 6 3 1 4
Viktor Tyl Velká Ohrada 12 4 2 1 2
Mychailo Bokoch BA Sparta 11 6 2 2 3
Patrik Šokira Sokol Kbely 12 10 4 3 3
Vojtěch Mühlbauer Sokol Kbely 12 6 3 1 2
Radim Bouda Sokol Kbely 12 5 2 1 3
Leonardo Alex Křiváček Sokol Žižkov Cubs 11 6 3 2 3
Jakub Novotný TJ Sokol Pražský 12 6 3 0 1
Dominik Mašek Sokol Vyšehrad 12 11 5 2 3
Jiří Bezděk TJ Slovan Bohnice 11 6 3 1 2
Jáchym Šlechtický TJ Sokol Pražský 12 10 5 1 4
Filip Varvařovský Sokol Žižkov Cubs 12 4 2 2 4
Richard Jelínek BA Sparta 11 5 2 3 4
Vladan Petrović Velká Ohrada 10 6 3 0 1
Sebastian Pech Sokol Vyšehrad 12 7 3 1 4
Maxim Filkuka Velká Ohrada 11 8 4 2 1
Jan Barák TJ Slovan Bohnice 12 10 5 2 3
David Novák Sokol Kbely 11 4 2 1 1
Štefan Lapšanský USK Praha 11 10 4 2 1
Samuel John Lockhart Sokol Vyšehrad 12 9 2 5 4
Mathew Hamdan Velká Ohrada 12 6 3 1 2
Martin Lipš Velká Ohrada 12 4 2 2 2
Jakub Koller Jižní Supi 12 8 3 2 2
Martin Šafránek Jižní Supi 12 8 4 1 4
Tobiáš Jičínský Velká Ohrada 10 8 4 2 2
Nazar Tytarchuk BA Radotín 12 9 4 1 2
Zdeněk Pech Jižní Supi 12 9 4 1 3
Marcel Kašpar USK Praha 12 12 6 0 2
Vincent Kolář Velká Ohrada 11 6 3 1 3
Jakub Neumann TJ Slovan Bohnice 11 4 2 1 2
Matěj Kutnohorský Sokol Kbely 12 4 2 2 2
Ladislav Fialka TJ Slovan Bohnice