Základní informace
Organizační pracovník
od: 17. 9. 2021
David
Váňa
david.vana@valeo.com
225 355 148
Adresa
Jižní Supi, zapsaný spolek
Brechtova
149 00 Praha 4
# | Hráč | Pozice | Rok narození | Výška | Věk | Z | Min. | B | 2B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miloš Bešlič | 2012 | 12 | 24 | 1.0 | 11.0 | 4.5 | 2.0/4.5 | 45.4 | 1.7 | |||
Antonín Lauda | 2013 | 11 | 24 | 1.0 | 10.7 | 4.9 | 1.0/1.8 | 0.0 | 1.0 | |||
Matyáš Šilhánek | 2012 | 12 | 23 | 1.0 | 9.4 | 4.4 | 0.6/1.7 | 0.0 | 1.0 | |||
Kryštof Drozd | 2012 | 12 | 24 | 1.0 | 8.9 | 3.8 | 1.4/3.1 | 45.9 | 2.6 | |||
Kryštof Palatý | 2012 | 12 | 24 | 1.0 | 5.1 | 2.2 | 0.7/1.1 | 0.0 | 0.8 | |||
Jan Jirmásek | 2012 | 12 | 24 | 1.0 | 4.5 | 1.8 | 0.8/2.0 | 38.8 | 1.6 | |||
Václav Nenutil | 2012 | 12 | 17 | 1.0 | 5.8 | 2.7 | 0.4/1.6 | 0.0 | 1.4 | |||
Robin Fuka | 2012 | 12 | 21 | 1.0 | 3.4 | 1.5 | 0.3/1.2 | 0.0 | 1.0 | |||
Jan Špinka | 2013 | 11 | 16 | 1.0 | 3.3 | 1.6 | 0.2/0.9 | 0.0 | 0.8 | |||
Šimon Fanta | 2013 | 11 | 13 | 1.0 | 3.1 | 1.4 | 0.3/1.7 | 0.0 | 0.7 | |||
Martin Šafránek | 2012 | 12 | 21 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.1/0.2 | 0.0 | 0.7 | |||
Jakub Koller | 2012 | 12 | 13 | 1.0 | 1.4 | 0.6 | 0.2/0.6 | 0.0 | 0.5 | |||
Zdeněk Pech | 2012 | 12 | 21 | 1.0 | 0.8 | 0.4 | 0.0/0.1 | 0.0 | 0.3 | |||
Šimon Zalek | 2013 | 11 | 12 | 1.0 | 1.2 | 0.5 | 0.2/0.7 | 0.0 | 0.1 | |||
Kryštof Světlík | 2012 | 12 | 24 | 1.0 | 0.3 | 0.2 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.9 | |||
Dominik Dušek | 2012 | 12 | 3 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 | |||
Adam Volšík | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Erik Wallenfels | 2012 | 12 | 12 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.2 | 0.0 | 0.3 | |||
Dominik Zachary Polanecký | 2014 | 10 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Sebastien Hell | 2013 | 11 | 4 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Max Jiří Herber | 2014 | 10 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Marek Pohl | 2013 | 11 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Michal Urbanec | 2014 | 10 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Tomáš Haubert | 2013 | 11 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
David Žabljak | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Adam Kolařík | 2012 | 12 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Michal Adamčík | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Lukáš Veniger | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Adam Lahmar | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Radim Bielik | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Karel Bureš | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Jaroslav Dušák | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Vojtěch Fischkandl | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Jamal Jafaru | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Jindřich Jandera | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Mikuláš Košata | 2013 | 11 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Mikuláš Lelek | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Tomáš Strnad | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Tomáš Lorenc | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Michal Matoulek | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Nicolas Nikodým | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Oliver Pavlas | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Zdeněk Podraský | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Tomáš Rain | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Matěj Bednář | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
Marek Schäfer | 2011 | 13 | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 |
Číslo utkání | Soutěž | Domácí/hosté | Datum | Soupeř | Skóre | 2B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
150 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 21. 4. 2024 | TJ Slovan Bohnice | 76:21 | 31 | 14/31 | 45.2% |
156 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 21. 4. 2024 | BA Sparta | 31:70 | 29 | 12/28 | 42.9% |
135 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 20. 4. 2024 | TJ Slovan Bohnice | 34:87 | 36 | 15/29 | 51.7% |
143 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 20. 4. 2024 | Velká Ohrada | 92:40 | 39 | 14/25 | 56% |
121 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 10. 3. 2024 | Sokol Vyšehrad | 89:12 | 41 | 7/16 | 43.8% |
128 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 9. 3. 2024 | Velká Ohrada | 30:55 | 25 | 5/13 | 38.5% |
146 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 9. 3. 2024 | BA Radotín | 40:43 | 20 | 3/20 | 15% |
131 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 28. 1. 2024 | BA Radotín | 50:39 | 21 | 8/16 | 50% |
141 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 28. 1. 2024 | BA Sparta | 44:40 | 17 | 10/21 | 47.6% |
120 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 27. 1. 2024 | TJ Slovan Bohnice | 82:33 | 37 | 8/16 | 50% |
126 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 27. 1. 2024 | BA Sparta | 58:36 | 13 | 10/27 | 37% |
105 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 7. 1. 2024 | TJ Slovan Bohnice | 12:81 | 31 | 19/42 | 45.2% |
113 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 7. 1. 2024 | Velká Ohrada | 89:30 | 40 | 9/18 | 50% |
106 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 6. 1. 2024 | Sokol Vyšehrad | 19:83 | 40 | 3/9 | 33.3% |
98 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 10. 12. 2023 | Velká Ohrada | 9:102 | 47 | 8/25 | 32% |
116 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 10. 12. 2023 | BA Radotín | 44:54 | 24 | 6/13 | 46.2% |
111 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 9. 12. 2023 | BA Sparta | 38:51 | 18 | 2/17 | 11.8% |
101 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 9. 12. 2023 | BA Radotín | 48:45 | 22 | 4/13 | 30.8% |
33 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 19. 11. 2023 | Sokol Vyšehrad | 81:19 | 40 | 1/5 | 20% |
32 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 18. 11. 2023 | TJ Sokol Pražský | 37:61 | 16 | 5/16 | 31.3% |
36 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 18. 11. 2023 | TJ Sokol Dubeč | 43:41 | 15 | 11/18 | 61.1% |
30 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 15. 10. 2023 | TJ Sokol Dubeč | 45:50 | 21 | 3/5 | 60% |
26 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 14. 10. 2023 | TJ Sokol Pražský | 100:16 | 6 | 4/22 | 18.2% |
27 | Přebor (mladší minižáci U12) | Hosté | 14. 10. 2023 | Sokol Vyšehrad | 17:82 | 40 | 2/9 | 22.2% |
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. kolo |
14. 10. 2023
11:45 |
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
|
100
16
|
28
6
23
6
23
0
26
4 |
Kvalifikace C | Review |
2. kolo |
14. 10. 2023
13:30 |
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
|
17
82
|
3
12
5
30
13
46 |
Kvalifikace C | Review |
3. kolo |
15. 10. 2023
09:00 |
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
|
45
50
|
4
14
15
26
25
42 |
Kvalifikace C | Review |
6. kolo |
18. 11. 2023
10:30 |
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
|
43
41
|
6
9
14
14
33
19 |
Kvalifikace C | Review |
4. kolo |
18. 11. 2023
09:00 |
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
|
37
61
|
14
12
24
33
32
52 |
Kvalifikace C | Review |
5. kolo |
19. 11. 2023
12:00 |
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
|
81
19
|
28
7
42
11
77
14 |
Kvalifikace C | Review |
5. kolo |
9. 12. 2023
11:00 |
Jižní Supi
BA Sparta
|
38
51
|
8
14
18
22
27
41 |
F2 | Review |
2. kolo |
9. 12. 2023
12:30 |
Jižní Supi
BA Radotín
|
48
45
|
12
12
18
26
28
43 |
F2 | Review |
1. kolo |
10. 12. 2023
11:30 |
Velká Ohrada
Jižní Supi
|
9
102
|
0
31
0
69
6
93 |
F2 | Review |
7. kolo |
10. 12. 2023
13:00 |
BA Radotín
Jižní Supi
|
44
54
|
12
14
25
35
38
48 |
F2 | Review |
4. kolo |
6. 1. 2024
10:00 |
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
|
19
83
|
4
24
13
33
17
59 |
F2 | Review |
3. kolo |
7. 1. 2024
16:00 |
TJ Slovan Bohnice
Jižní Supi
|
12
81
|
2
23
7
38
10
66 |
F2 | Review |
6. kolo |
7. 1. 2024
14:30 |
Jižní Supi
Velká Ohrada
|
89
30
|
26
12
47
12
72
20 |
F2 | Review |
10. kolo |
27. 1. 2024
13:15 |
BA Sparta
Jižní Supi
|
58
36
|
16
13
24
22
39
30 |
F2 | Review |
8. kolo |
27. 1. 2024
09:45 |
Jižní Supi
TJ Slovan Bohnice
|
82
33
|
32
0
40
12
58
19 |
F2 | Review |
15. kolo |
28. 1. 2024
13:15 |
Jižní Supi
BA Sparta
|
44
40
|
12
10
26
17
32
26 |
F2 | Review |
12. kolo |
28. 1. 2024
11:30 |
Jižní Supi
BA Radotín
|
50
39
|
13
8
29
14
35
24 |
F2 | Review |
11. kolo |
9. 3. 2024
13:15 |
Velká Ohrada
Jižní Supi
|
30
55
|
6
15
17
21
24
39 |
F2 | Review |
17. kolo |
9. 3. 2024
11:30 |
BA Radotín
Jižní Supi
|
40
43
|
8
10
17
21
35
29 |
F2 | Review |
9. kolo |
10. 3. 2024
11:00 |
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
|
89
12
|
24
4
48
5
66
7 |
F2 | Review |
16. kolo |
20. 4. 2024
13:15 |
Jižní Supi
Velká Ohrada
|
92
40
|
26
6
44
20
74
25 |
F2 | Review |
13. kolo |
20. 4. 2024
11:30 |
TJ Slovan Bohnice
Jižní Supi
|
34
87
|
5
22
21
38
25
63 |
F2 | Review |
20. kolo |
21. 4. 2024
11:30 |
BA Sparta
Jižní Supi
|
31
70
|
8
26
20
42
26
51 |
F2 | Review |
18. kolo |
21. 4. 2024
09:45 |
Jižní Supi
TJ Slovan Bohnice
|
76
21
|
13
4
33
7
56
10 |
F2 | Review |