Středomoravský přebor U13M

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 13007
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
23. 9. 2023
13:30
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Břetislav Kraváček
98
22
24
12
47
12
76
18
Review
Základní část 1. kolo 13008
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BK Mohelnice MIX*+2x10
23. 9. 2023
15:00
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Josef Slavík
64
19
23
6
32
10
58
14
Review
Základní část 2. kolo 13011
FASTAV Zlín
TJ Slavia Kroměříž*1x10
7. 10. 2023
08:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
95
37
19
8
42
16
72
21
Review
Základní část 2. kolo 13012
FASTAV Zlín
TJ Slavia Kroměříž*1x10
7. 10. 2023
10:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Jakub Vyplel
72
49
20
12
40
24
55
34
Review
Základní část 3. kolo 13021
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc A
22. 10. 2023
09:30
Hala TJ Slavia Lukáš Kapaňa
Vít Kostiha
17
93
8
18
17
41
17
63
Review
Základní část 3. kolo 13022
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc A
22. 10. 2023
11:00
Hala TJ Slavia Lukáš Kapaňa
Vít Kostiha
21
69
9
20
15
41
17
56
Review
Základní část 4. kolo 13029
Basketbal Jeseník MIX*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
28. 10. 2023
14:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Patrik Michal
63
52
18
15
33
24
51
37
Review
Základní část 4. kolo 13030
Basketbal Jeseník MIX*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
28. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Patrik Michal
62
77
13
26
31
43
42
69
Review
Základní část 5. kolo 13035
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
12. 11. 2023
12:00
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Filip Silný
90
15
21
6
47
6
59
13
Review
Základní část 5. kolo 13036
TJ Slavia Kroměříž*1x10
SK UP BCM Olomouc B*3x10
12. 11. 2023
13:30
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Filip Novák
72
34
19
6
35
18
56
27
Review
Základní část 6. kolo 13047
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž*1x10
2. 12. 2023
09:00
Sportcentrum DDM 2 Marek Bešina
Jiří Fanta
54
37
14
11
27
21
41
27
Review
Základní část 6. kolo 13048
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž*1x10
2. 12. 2023
11:00
Sportcentrum DDM 2 Jiří Fanta
78
47
24
4
43
16
61
25
Review
Základní část 7. kolo 13049
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basket Valmez MIX
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 7. kolo 13050
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basket Valmez MIX
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 8. kolo 13063
BK Mohelnice MIX*+2x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
13. 1. 2024
12:00
Tělocvična ZŠ Zdeněk Latík
Adéla Lávičková
26
51
7
12
8
28
20
37
Review
Základní část 8. kolo 13064
BK Mohelnice MIX*+2x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
13. 1. 2024
13:30
Tělocvična ZŠ Patrik Michal
Adéla Lávičková
31
83
12
24
18
43
28
55
Review
Základní část 9. kolo 13067
TJ Slavia Kroměříž*1x10
FASTAV Zlín
27. 1. 2024
14:00
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Vít Kostiha
38
58
5
18
15
28
21
40
Review
Základní část 9. kolo 13068
TJ Slavia Kroměříž*1x10
FASTAV Zlín
27. 1. 2024
15:30
Hala TJ Slavia Josef Slavík
Vít Kostiha
50
57
12
12
26
27
32
45
Review
Základní část 10. kolo 13077
SK UP BCM Olomouc A
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 2. 2024
16:30
Gymnázium Hejčín Jakub Kremser
Jiří Fanta
Preview
Základní část 10. kolo 13078
SK UP BCM Olomouc A
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 2. 2024
17:45
Gymnázium Hejčín Jakub Kremser
Jiří Fanta
Preview
Základní část 11. kolo 13085
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
9. 3. 2024
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 11. kolo 13086
TJ Slavia Kroměříž*1x10
Basketbal Jeseník MIX*3x10
9. 3. 2024
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 12. kolo 13091
SK UP BCM Olomouc B*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
23. 3. 2024
12:00
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 12. kolo 13092
SK UP BCM Olomouc B*3x10
TJ Slavia Kroměříž*1x10
23. 3. 2024
13:30
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 13. kolo 13103
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BCM Orli Prostějov
13. 4. 2024
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 13. kolo 13104
TJ Slavia Kroměříž*1x10
BCM Orli Prostějov
13. 4. 2024
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 14. kolo 13105
Basket Valmez MIX
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 4. 2024
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Základní část 14. kolo 13106
Basket Valmez MIX
TJ Slavia Kroměříž*1x10
27. 4. 2024
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 2 0 2 0 - - -
Vyplel Jakub 2 0 2 0 - - -
Vildová Linda 6 6 0 0 - - -
Válek Jakub 4 2 2 0 - - -
Štětkářová Kristýna 2 0 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 6 6 0 0 - - -
Sochor Jakub 2 0 2 0 - - -
Slavík Josef 8 7 1 0 - - -
Silný Filip 6 0 6 0 - - -
Novák Filip 2 0 2 0 - - -
Nehoda Pavel 2 2 0 0 - - -
Michal Patrik 7 4 3 0 - - -
Lávičková Adéla 15 3 12 0 - - -
Latík Zdeněk 11 9 2 0 - - -
Kuba Theodor 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 0 2 0 - - -
Krčmář Dominik 2 0 2 0 - - -
Krčmář Daniel 6 2 4 0 - - -
Kraváček Břetislav 14 11 3 0 - - -
Kostiha Vít 4 0 4 0 - - -
Kopřivová Zuzana 6 0 6 0 - - -
Kopřiva Martin 2 2 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 8 6 2 0 - - -
Fanta Jiří 6 5 1 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 7 4 3 0 - - -
Bešina Marek 3 1 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře