Žákovská liga U14Ž

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 199
BK Panter Javorník
SK Bruntál
28. 9. 2023
10:00
ZŠ Javorník Ondřej Chodura
Jakub Kmošek
59
51
21
7
31
12
47
28
Review
Skupina E 1. kolo 200
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
28. 9. 2023
10:00
Sportovní hala SŠP Marek Bešina
Theodor Kuba
86
50
22
11
43
23
67
35
Review
Skupina E 1. kolo 198
Basket Ostrava
BK Havířov
28. 9. 2023
16:00
Trojhalí Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
171
21
47
6
90
12
116
18
Review
Skupina E 1. kolo 197
SBŠ Ostrava
SBŠ Ostrava B
27. 9. 2023
17:45
SH Ostravské univerzity Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
85
39
25
7
49
19
70
27
Review
Skupina E 2. kolo 204
BK Havířov
SK Bruntál
16. 9. 2023
17:00
SPŠE Havířov René Klapetek
Lukáš Fajkus
76
51
13
14
27
25
54
27
Review
Skupina E 2. kolo 201
SBŠ Ostrava
OSK Olomouc
25. 10. 2023
17:25
SH Ostravské univerzity David Tichý
Jiří Navrátil
87
63
16
12
39
29
63
50
Review
Skupina E 2. kolo 202
SBŠ Ostrava B
BK Frýdek-Místek
25. 10. 2023
17:25
SH Ostravské univerzity Lenka Bočková
45
48
16
12
27
22
37
35
Review
Skupina E 2. kolo 203
Basket Ostrava
BK Panter Javorník
9. 10. 2023
17:30
Trojhalí Tomáš Holubek
Tomáš Kraina
193
3
64
0
105
0
147
1
Review
Skupina E 3. kolo 207
Basket Ostrava
SK Bruntál
17. 9. 2023
09:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Lenka Bočková
Ondřej Marek
109
19
33
1
67
10
85
16
Review
Skupina E 3. kolo 208
BK Havířov
BK Panter Javorník
17. 9. 2023
10:00
SPŠE Havířov Václav Sýkora
Kateřina Seberová
119
40
22
13
60
19
89
32
Review
Skupina E 3. kolo 205
SBŠ Ostrava
BK Frýdek-Místek
11. 10. 2023
18:00
SH Ostravské univerzity Adam Giecek
Petr Opletal
103
24
36
3
56
5
72
15
Review
Skupina E 3. kolo 206
SBŠ Ostrava B
OSK Olomouc
11. 10. 2023
18:00
SH Ostravské univerzity Vojtěch Ščurek
Tomáš Holubek
43
87
5
27
18
44
29
58
Review
Skupina E 4. kolo 210
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
30. 9. 2023
10:00
Gymnázium Petra Bezruče Theodor Kuba
Ondřej Marek
73
37
18
11
47
25
57
29
Review
Skupina E 4. kolo 212
SBŠ Ostrava B
BK Havířov
19. 11. 2023
12:30
SH Ostravské univerzity Václav Sýkora
Adam Giecek
59
43
16
6
34
9
50
20
Review
Skupina E 4. kolo 209
OSK Olomouc
BK Panter Javorník
30. 9. 2023
14:30
Sportovní hala UP 2 Jakub Válek
Daniel Krčmář
101
40
15
13
48
22
75
26
Review
Skupina E 4. kolo 211
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
30. 9. 2023
14:45
SH Ostravské univerzity Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
64
62
15
13
33
36
49
50
Review
Skupina E 5. kolo 214
BK Frýdek-Místek
BK Panter Javorník
1. 10. 2023
10:00
Gymnázium Petra Bezruče Theodor Kuba
Ondřej Marek
86
60
10
17
32
30
68
32
Review
Skupina E 5. kolo 216
SBŠ Ostrava B
Basket Ostrava
1. 10. 2023
12:30
SH Ostravské univerzity Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
38
53
6
19
18
27
29
34
Review
Skupina E 5. kolo 215
SBŠ Ostrava
BK Havířov
1. 10. 2023
14:15
SH Ostravské univerzity Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
113
23
30
5
60
15
91
21
Review
Skupina E 5. kolo 213
OSK Olomouc
SK Bruntál
1. 10. 2023
14:30
Sportovní hala UP 2 Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
77
21
24
6
40
15
52
19
Review
Skupina E 6. kolo 217
Basket Ostrava
OSK Olomouc
14. 10. 2023
14:00
Trojhalí Jan Menšík
Johana Križanová
65
58
18
12
34
19
39
40
56
56
Review
Skupina E 6. kolo 220
SK Bruntál
SBŠ Ostrava B
14. 10. 2023
16:00
Sportovní hala Bruntál Petr Opletal
Kryštof Svoboda
33
56
9
14
15
31
24
39
Review
Skupina E 6. kolo 218
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
14. 10. 2023
17:00
SPŠE Havířov Ondřej Marek
Kateřina Seberová
76
47
25
13
50
23
60
33
Review
Skupina E 6. kolo 219
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava
14. 10. 2023
19:00
ZŠ Javorník Vojtěch Ščurek
Lukáš Fajkus
2
192
0
44
0
81
0
142
Review
Skupina E 7. kolo 221
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
15. 10. 2023
09:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Jan Menšík
Johana Križanová
68
21
32
2
47
6
58
8
Review
Skupina E 7. kolo 223
BK Panter Javorník
SBŠ Ostrava B
15. 10. 2023
09:00
ZŠ Javorník Vojtěch Ščurek
Lukáš Fajkus
14
89
4
19
10
48
10
72
Review
Skupina E 7. kolo 222
BK Havířov
OSK Olomouc
15. 10. 2023
10:00
SPŠE Havířov Ondřej Marek
Kateřina Seberová
58
60
9
27
19
42
35
54
Review
Skupina E 7. kolo 224
SK Bruntál
SBŠ Ostrava
15. 10. 2023
12:00
Sportovní hala Bruntál Petr Opletal
Kryštof Svoboda
22
126
8
30
11
66
20
94
Review
Skupina E 8. kolo 227
SK Bruntál
BK Panter Javorník
17. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Bruntál Kryštof Svoboda
Jan Krzywoň
116
23
22
7
44
11
79
17
Review
Skupina E 8. kolo 228
BK Frýdek-Místek
OSK Olomouc
17. 11. 2023
10:00
Gymnázium Petra Bezruče Petr Opletal
Matouš Přidal
42
59
13
12
20
31
31
48
Review
Skupina E 8. kolo 225
SBŠ Ostrava B
SBŠ Ostrava
17. 11. 2023
16:30
SH Ostravské univerzity Kateřina Seberová
Lukáš Fajkus
26
106
4
23
13
58
19
82
Review
Skupina E 8. kolo 226
BK Havířov
Basket Ostrava
17. 11. 2023
17:00
SPŠE Havířov Adam Giecek
Jiří Navrátil
50
98
8
27
17
51
26
75
Review
Skupina E 9. kolo 229
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava
4. 11. 2023
10:00
Gymnázium Petra Bezruče Johana Križanová
Ondřej Marek
35
113
13
27
17
64
23
90
Review
Skupina E 9. kolo 230
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava B
4. 11. 2023
16:00
Sportovní hala SŠP Jiří Krejčiřík
Martin Koch
65
40
18
6
29
19
46
30
Review
Skupina E 9. kolo 232
BK Panter Javorník
BK Havířov
4. 11. 2023
16:00
Sportovní hala ZŠ Jiří Navrátil
Lukáš Fajkus
53
67
22
6
43
20
43
52
Review
Skupina E 9. kolo 231
SK Bruntál
Basket Ostrava
5. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Bruntál David Tichý
Kryštof Svoboda
17
93
4
25
4
52
8
75
Review
Skupina E 10. kolo 233
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava
5. 11. 2023
09:00
Sportovní hala SŠP Jiří Krejčiřík
Martin Koch
50
104
15
22
26
55
42
87
Review
Skupina E 10. kolo 234
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava B
5. 11. 2023
10:00
Gymnázium Petra Bezruče Kateřina Seberová
Ondřej Marek
53
47
9
8
15
24
33
30
Review
Skupina E 10. kolo 235
BK Panter Javorník
Basket Ostrava
5. 11. 2023
10:00
Sportovní hala ZŠ Jiří Navrátil
Lukáš Fajkus
20
122
5
27
16
53
16
93
Review
Skupina E 10. kolo 236
SK Bruntál
BK Havířov
23. 11. 2023
18:00
Sportovní hala Bruntál Vojtěch Ščurek
Tomáš Nevřela
47
78
14
25
32
31
36
48
Review
Skupina E 11. kolo 237
SK Bruntál
OSK Olomouc
18. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kremser
Antonín Kapl
44
67
8
18
22
32
33
50
Review
Skupina E 11. kolo 239
BK Havířov
SBŠ Ostrava
18. 11. 2023
17:00
SPŠE Havířov Ondřej Marek
Kryštof Svoboda
48
112
5
23
19
54
35
81
Review
Skupina E 11. kolo 240
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava B
18. 11. 2023
17:00
Trojhalí Matouš Přidal
Johana Križanová
80
35
25
5
41
14
65
26
Review
Skupina E 11. kolo 238
BK Panter Javorník
BK Frýdek-Místek
18. 11. 2023
17:30
ZŠ Javorník Jiří Navrátil
Kateřina Seberová
22
83
4
14
11
38
13
61
Review
Skupina E 12. kolo 241
BK Panter Javorník
OSK Olomouc
19. 11. 2023
10:00
ZŠ Javorník Jiří Navrátil
Kateřina Seberová
4
121
2
29
2
60
4
83
Review
Skupina E 12. kolo 242
SK Bruntál
BK Frýdek-Místek
19. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
42
89
14
24
21
51
30
75
Review
Skupina E 12. kolo 243
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
19. 11. 2023
12:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Matouš Přidal
Johana Križanová
51
74
22
19
29
47
45
60
Review
Skupina E 12. kolo 244
BK Havířov
SBŠ Ostrava B
29. 9. 2023
17:00
SPŠE Havířov Jan Menšík
Petr Opletal
21
84
8
26
10
48
14
67
Review
Skupina E 13. kolo 245
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
9. 12. 2023
09:00
Gymnázium Petra Bezruče Tomáš Nevřela
Johana Križanová
35
84
9
24
13
43
23
59
Review
Skupina E 13. kolo 247
SBŠ Ostrava B
BK Panter Javorník
9. 12. 2023
14:00
SH Ostravské univerzity Lenka Bočková
Lukáš Fajkus
97
37
20
14
49
17
74
27
Review
Skupina E 13. kolo 248
SBŠ Ostrava
SK Bruntál
9. 12. 2023
16:00
SH Ostravské univerzity Lenka Bočková
Lukáš Fajkus
175
41
34
8
78
21
133
29
Review
Skupina E 13. kolo 246
OSK Olomouc
BK Havířov
8. 12. 2023
17:20
Sportovní hala SŠP Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
68
74
32
13
49
36
59
62
Review
Skupina E 14. kolo 251
SBŠ Ostrava
BK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
SH Ostravské univerzity
20
0
*
Review
Skupina E 14. kolo 249
OSK Olomouc
Basket Ostrava
10. 12. 2023
10:00
Sportovní hala SŠP Daniel Krčmář
Jakub Válek
34
86
11
10
15
22
25
59
Review
Skupina E 14. kolo 252
SBŠ Ostrava B
SK Bruntál
10. 12. 2023
12:30
SH Ostravské univerzity Lenka Bočková
Jiří Navrátil
89
28
22
6
44
11
64
22
Review
Skupina E 14. kolo 250
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
6. 12. 2023
16:45
1. ZŠ Frýdek-Místek Jan Menšík
Petr Opletal
72
66
11
27
27
41
49
55
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Anna Fejksová Sokol H. Králové 14 29 1.0 22.4 9.1 0.2 3.6/6.6 54.7 2.0
20 Nela Vitíková BSK TJ Jičín 13 23 1.0 26.1 10.2 1.3 1.7/3.4 51.3 1.1
55 Anna Plačková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 30 1.0 18.8 7.4 0.6 2.2/3.0 73.6 1.2
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 14 31 1.0 17.8 8.2 0.1 1.0/1.9 0.0* 1.0
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 24 1.0 21.3 8.3 0.5 3.2/5.5 57.6 1.9
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 14 29 1.0 17.5 5.9 1.0 2.9/6.8 42.9 2.4
5 Lucie Svobodová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 31 1.0 14.5 5.6 0.5 1.8/4.5 41.3 2.5
Veronika Kocourková BK Havířov 13 26 1.0 16.8 7.8 0.0 1.3/3.4 38.6 1.1
Mariana Landová Válečnice Děčín 13 29 1.0 15.0 6.3 0.0 2.4/6.2 38.7 2.2
Eliška Brudná BK Havířov 14 25 1.0 16.9 6.6 0.2 3.1/6.4 48.8 1.4
67 Alice Matějková Studánka Pardubice 14 30 1.0 14.0 6.1 0.0 1.7/3.4 50.5 1.0
38 Sarah Radosavljević ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 23 1.0 18.1 7.2 0.3 2.9/5.1 56.8 2.7
Karolína Černošková Basket Ostrava 14 22 1.0 18.8 7.5 0.5 2.1/4.0 52.9 1.7
Valérie Heincová BK Havířov 14 25 1.0 16.5 7.8 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.6
Adéla Růžičková Žabiny Brno 14 27 1.0 15.2 7.0 0.1 1.1/2.1 50.9 1.0
18 Lucie Makovcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 25 1.0 16.1 5.8 0.3 3.6/6.6 53.6 0.9
Sára Machurová Tygři Praha 14 29 1.0 13.4 5.8 0.1 1.5/3.2 45.7 1.8
Valerie Špicová Žabiny Brno 14 31 1.0 12.4 5.1 0.2 1.5/2.5 63.2 1.2
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava 14 23 1.0 16.6 6.8 0.4 1.9/5.3 35.2 2.0
Vendula Salaková Válečnice Děčín 14 28 1.0 13.6 5.3 0.2 2.5/4.8 51.9 0.9
Nikola Kaiserová BA Sparta Praha 14 21 1.0 17.9 7.4 0.3 2.2/5.0 45.2 2.7
23 Simona Bociánová SK Bruntál 14 24 1.0 15.3 6.0 0.3 2.3/5.6 41.5 1.3
Timea Tsameti SBŠ Ostrava 14 23 1.0 15.9 6.9 0.0 2.0/3.4 59.0 1.6
11 Klára Štanclová FASTAV Zlín 14 28 1.0 12.3 5.0 0.2 1.6/3.3 47.3 2.3
Lucie Petelová BK Strakonice 14 25 1.0 13.8 5.2 0.6 1.5/3.1 48.7 0.0
Tereza Slámová Žabiny Brno 14 25 1.0 13.4 5.7 0.4 0.8/1.8 0.0* 1.4
Nina Nevečeřalová Válečnice Děčín 13 29 1.0 11.4 5.1 0.1 1.0/2.1 45.2 1.7
Tereza Pantůčková Tygři Praha 14 28 1.0 11.5 4.8 0.0 1.9/3.8 48.6 1.9
Olga Josefína Rozsívalová Žabiny Brno 14 29 1.0 11.0 4.3 0.6 0.8/1.1 0.0* 1.3
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 14 24 1.0 13.1 5.0 0.3 2.5/4.6 53.6 1.8
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 26 1.0 12.1 5.2 0.1 1.3/3.8 35.0 2.2
Vilma Malečková HB Basket 14 26 1.0 12.0 4.3 0.3 2.5/6.2 40.7 2.6
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 14 23 1.0 13.3 6.0 0.0 1.2/2.3 50.0 1.3
Bára Mrázová BK Strakonice 14 26 1.0 11.7 5.0 0.1 1.2/2.6 47.8 0.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 28 1.0 10.8 3.5 0.6 2.1/4.0 51.3 1.8
Stella Výrková SBŠ Ostrava 14 25 1.0 11.9 5.0 0.2 1.2/2.8 42.0 1.0
Nella Pencáková Sokol H. Králové 13 26 1.0 11.4 4.3 0.5 1.4/2.7 52.9 2.4
11 Matylda Sacherová TJ Sokol Nusle 14 21 1.0 14.0 5.4 0.6 1.2/3.1 40.0 2.7
Ema Dyntarová BK Brandýs n.L. 14 27 1.0 10.6 3.6 0.4 2.2/3.9 56.2 1.4
Kateřina Procházková Basket Slovanka 14 27 1.0 10.5 3.4 0.2 2.9/5.7 51.0 2.6
Ema Novotná BK Brandýs n.L. 14 27 1.0 10.2 3.6 0.1 2.5/4.6 53.6 1.2
Amy Elizabeth Springthorpe Basket Slovanka 14 29 1.0 9.4 3.8 0.3 1.1/2.4 46.4 2.1
Ella Benýšková K2 Prostějov 13 16 1.0 17.0 6.8 0.2 2.9/7.4 39.5 2.1
4 Alžběta Baxová DBaK 14 24 1.0 11.3 4.8 0.1 1.4/4.0 35.1 1.9
Adéla Hrubá SBŠ Ostrava 14 24 1.0 11.2 5.1 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.8
88 Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 13 18 1.0 14.8 6.1 0.1 2.3/5.2 44.7 1.7
Nikola Drasnarová BC Slaný 14 21 1.0 12.5 5.2 0.0 2.1/4.9 43.1 2.4
23 Penny Makovičková BCM Sokolov 13 24 1.0 10.8 3.4 0.7 1.8/3.1 58.7 1.6
Sára Vaňková Sokol H. Králové 13 24 1.0 10.7 4.8 0.0 1.1/2.8 40.3 1.8
Adéla Mlejnková Sokol H. Králové 14 29 1.0 8.8 3.2 0.6 0.6/1.0 0.0* 2.0
Kateřina Zemanová BK Strakonice 14 26 1.0 9.7 3.3 0.6 1.3/2.6 51.5 0.0
36 Emma Bělohubá AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 13.9 5.5 0.2 2.3/7.1 32.3 2.8
8 Kateřina Rájková Sokol Kladno 13 18 1.0 13.9 5.9 0.0 2.0/4.9 40.4 1.8
98 Klára Šimůnková Studánka Pardubice 14 26 1.0 9.5 4.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Aneta Jägrová Válečnice Děčín 14 28 1.0 8.9 3.5 0.4 0.6/2.1 30.5 2.8
Bára Chrapková SBŠ Ostrava 14 19 1.0 12.9 5.7 0.1 1.3/3.1 41.4 2.1
Alexandra Antonická KP Brno 14 23 1.0 10.6 3.8 0.4 1.7/3.1 56.3 1.3
Justýna Lorencová OSK Olomouc 14 27 1.0 8.9 2.9 0.6 1.3/2.5 50.0 1.4
Emma Maurencová Válečnice Děčín 14 20 1.0 12.0 4.4 0.6 1.4/2.5 55.1 1.4
Natálie Vejrová Sokol H. Králové 14 29 1.0 8.2 3.6 0.0 1.1/2.3 46.3 1.4
Hana Malenová Žabiny Brno 14 30 1.0 7.9 3.4 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.2
Veronika Plutová Basket Ostrava 14 27 1.0 8.7 3.6 0.2 0.9/3.1 28.9 2.3
14 Lilly Sofie Šímová DBaK 14 26 1.0 9.0 3.8 0.0 1.4/3.8 36.7 2.0
Simona Novotná BK Brandýs n.L. 13 27 1.0 8.7 3.5 0.0 1.7/4.2 41.6 2.7
6 Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 22 1.0 10.6 4.0 0.3 1.7/3.5 48.7 2.0
Michaela Musilová Žabiny Brno B 13 24 1.0 9.7 3.5 0.2 2.2/5.5 39.7 1.3
37 Tereza Horná Studánka Pardubice 14 30 1.0 7.5 2.1 0.7 1.1/2.4 45.8 1.6
22 Julie Kalinová TJ Sokol Nusle 14 19 1.0 11.8 5.3 0.1 0.9/3.2 30.0 2.6
Sofie Pencáková Sokol H. Králové 13 26 1.0 8.6 3.6 0.2 0.7/1.7 0.0* 2.0
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 14 27 1.0 8.3 3.1 0.3 1.4/3.0 45.1 1.4
Viktorie Červenková BC Benešov 14 22 1.0 10.1 3.5 0.3 2.1/4.3 48.9 1.0
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava 14 27 1.0 8.3 2.9 0.4 1.2/2.8 43.4 2.1
Karolína Smrčková HB Basket 14 21 1.0 10.6 3.8 0.3 2.0/4.6 42.3 2.1
15 Terezie Janovská Studánka Pardubice 14 27 1.0 8.2 2.7 0.5 1.3/2.4 55.4 2.0
Barbora Tejmarová USK Praha 13 24 1.0 9.1 4.0 0.0 1.1/2.5 43.3 1.3
Kateřina Kočičková Žabiny Brno 14 30 1.0 7.3 3.2 0.2 0.4/0.9 0.0* 2.2
Ema Kutinová Tygři Praha 13 27 1.0 8.0 3.5 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.8
Nela Sumcová Panter Javorník 14 20 1.0 10.8 4.9 0.1 0.9/2.8 30.9 2.3
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 25 1.0 8.6 3.5 0.0 1.6/3.5 44.8 0.9
17 Veronika Zimáková FASTAV Zlín 13 26 1.0 8.3 3.0 0.3 1.5/3.3 46.5 1.7
6 Kateřina Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 22 1.0 9.7 3.2 0.2 2.6/5.6 46.8 1.8
Amálie Pečtová SBŠ Ostrava B 13 25 1.0 8.5 4.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Lenka Myšíková OSK Olomouc 14 27 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.3
Ellen Krausová Tygři Praha 14 23 1.0 9.1 4.1 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.9
Veronika Holínová BK Strakonice 14 24 1.0 8.5 3.4 0.2 1.1/2.9 37.7 0.0
10 Luisa Ročková TJ Sokol Nusle 14 19 1.0 10.8 4.3 0.3 1.5/2.7 53.8 2.5
45 Tereza Mazancová Sojky Pelhřimov 13 23 1.0 8.9 3.7 0.0 1.6/3.9 40.4 0.7
Veronika Procházková USK Praha 14 26 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.7
22 Natalie Kheilová BCM Sokolov 14 21 1.0 9.7 3.9 0.0 2.0/3.6 54.7 2.2
3 Anna Vičíková FASTAV Zlín 13 28 1.0 7.1 2.9 0.1 1.0/2.7 38.7 2.1
Sára Mocová Basket Slovanka 14 26 1.0 7.7 3.5 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.3
59 Karolína Mendelová KP Brno 14 21 1.0 9.5 3.0 0.7 1.3/2.0 66.7 3.1
Adéla Chalupová HB Basket 14 24 1.0 8.1 3.1 0.1 1.5/3.6 42.5 1.5
Tereza Činková Válečnice Děčín 13 27 1.0 7.1 2.9 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.6
Kaiba Bílková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 10.7 4.8 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
21 Nela Trybenekrová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 13.6 6.4 0.0 0.8/3.4 22.9 2.0
22 Karolína Jurková SK Bruntál 14 28 1.0 6.8 2.8 0.1 0.9/2.0 0.0* 1.3
Kateřina Bednářová Tygři Praha 14 20 1.0 9.5 4.2 0.1 1.0/2.7 35.8 1.3
9 Lucie Palová SK Bruntál 14 24 1.0 7.9 3.3 0.0 1.1/2.2 49.1 2.5
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 14 12 1.0 15.8 5.1 1.3 1.6/3.2 50.0 1.3
22 Valentina Vyplelová FASTAV Zlín 14 26 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Magdaléna Vybíralová Basket Ostrava 14 18 1.0 10.4 4.7 0.1 0.6/2.6 23.4 1.3
11 Nikol Šimlová DBaK 14 25 1.0 7.5 3.0 0.3 0.6/1.8 0.0* 1.5
9 Natálie Vaněčková FASTAV Zlín 14 21 1.0 8.9 4.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.0
Sofie Novotná Basket Slovanka 14 28 1.0 6.6 2.3 0.5 0.6/1.6 0.0* 1.6
Eliška Urbanová BC Benešov 14 19 1.0 9.7 4.4 0.1 0.8/2.6 30.0 2.3
Adéla Kárová OSK Olomouc 12 25 1.0 7.4 2.7 0.0 2.0/3.5 57.5 0.3
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 29 1.0 6.2 2.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
Natálie Brabencová Tygři Praha 14 29 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
10 Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 14 25 1.0 7.1 2.4 0.3 1.4/3.3 42.7 1.4
Eliška Ličková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 9.8 4.2 0.2 0.9/2.6 34.8 1.1
Kamila Doležalová Žabiny Brno 14 29 1.0 6.0 2.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Isabella Martinková BK Havířov 13 28 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/2.0 30.4 0.9
Natálie Srchová Sokol H. Králové 14 26 1.0 6.6 2.4 0.3 1.0/1.6 0.0* 3.0
Natálie Outratová SBŠ Ostrava 14 27 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.9
18 Tereza Jasińska BSK TJ Jičín 13 25 1.0 6.8 3.0 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.8
Julie Kousalíková Tygři Praha 14 21 1.0 8.0 3.4 0.0 1.3/3.0 42.9 2.5
Sára Obadalová USK Praha 14 26 1.0 6.5 2.8 0.0 0.7/2.0 32.1 2.1
Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava B 12 23 1.0 7.3 3.1 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.7
Valérie Hátlová BK Strakonice 14 24 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/2.3 37.5 0.0
19 Natálie Kavková Studánka Pardubice 14 27 1.0 6.1 2.2 0.5 0.3/0.9 0.0* 2.3
Eliška Horká Žabiny Brno B 13 26 1.0 6.3 2.4 0.0 1.5/4.3 34.8 2.5
31 Kristýna Rutschová Sojky Pelhřimov 14 17 1.0 9.7 2.8 0.3 3.2/4.9 65.1 0.8
Magdaléna Gábiková BK Strakonice 14 23 1.0 7.1 3.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.0
Vanesa Podracká USK Praha 14 20 1.0 8.1 3.5 0.1 1.1/2.8 38.2 1.5
Nicole Jedlička K2 Prostějov 13 18 1.0 8.9 3.6 0.1 1.7/5.7 29.1 3.3
Eliška Víchová BC Slaný 14 17 1.0 9.4 4.1 0.1 1.1/3.2 35.2 1.5
16 Barbora Houdková DBaK 13 22 1.0 7.2 3.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.0
Kristýna Civínová Tygři Praha 14 26 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.3
Tereza Slezáková SBŠ Ostrava 14 19 1.0 8.4 3.6 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.5
18 Tereza Mladá AŠ Mladá Boleslav 12 13 1.0 12.2 5.0 0.0 2.2/5.8 37.3 0.4
Amálie Bedřichová SKB Tišnov 14 21 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/2.6 44.4 1.7
Katka Adamcová Válečnice Děčín 14 25 1.0 6.3 1.8 0.4 1.5/3.4 44.0 3.4
Šárka Štětinová BC Benešov 14 21 1.0 7.4 3.3 0.1 0.6/2.0 0.0* 1.1
Eliška Baumruková BK Lvice Litoměřice 13 26 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.4
19 Zuzana Jílková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 30 1.0 5.2 2.2 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.1
Anna Duchoslavová SKB Tišnov 13 24 1.0 6.5 2.8 0.0 0.8/2.3 33.9 2.5
Aneta Roháčová BC Slaný 13 21 1.0 7.4 3.0 0.0 1.3/3.2 41.2 1.9
21 Františka Baborovská BCM Sokolov 14 20 1.0 7.8 3.1 0.1 1.4/2.5 54.0 1.3
Polina Dybkina BA Sparta Praha 14 20 1.0 7.8 2.9 0.1 1.9/5.8 33.0 3.6
Nela Hlaváčová Žabiny Brno B 13 18 1.0 8.6 3.8 0.1 0.7/2.8 25.5 1.4
Hana Pešková Tygři Praha 14 25 1.0 6.1 2.6 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.2
Julie Skřivanová Loko Trutnov 14 19 1.0 8.0 3.7 0.0 0.5/2.6 20.4 2.7
Sofie Suchopárková BC Slaný 14 14 1.0 10.8 4.4 0.0 1.9/4.4 43.5 1.1
Lucie Magyaricsová BK Havířov 14 24 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.1
11 Šárka Bromová Sojky Pelhřimov 14 26 1.0 5.8 2.5 0.2 0.3/1.4 0.0* 3.3
68 Sofia Jelínková Studánka Pardubice 14 23 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.6
Alena Kudová Žabiny Brno B 13 26 1.0 5.8 2.4 0.0 0.9/2.7 33.8 1.0
Zuzana Piliarová Žabiny Brno 14 26 1.0 5.8 2.4 0.1 0.7/1.8 0.0* 0.1
15 Tereza Korbelová KP Brno 14 23 1.0 6.5 2.2 0.4 1.0/2.0 46.8 2.5
8 Natálie Machová BCM Sokolov 14 23 1.0 6.5 2.7 0.0 1.0/3.3 30.3 2.0
10 Veronika Marková Studánka Pardubice 14 29 1.0 5.1 1.7 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.4
8 Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 14 21 1.0 7.0 3.0 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.8
23 Leontýna Houšková TJ Sokol Nusle 14 23 1.0 6.3 2.2 0.4 0.6/1.5 0.0* 2.5
Aneta Janáková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 8.1 3.6 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Heda Ospalá Žabiny Brno 14 30 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
12 Anna Dotlačilová Sokol Kladno 13 22 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/2.4 35.8 1.8
Simona Němcová Basket Ostrava 14 25 1.0 5.8 1.8 0.5 0.7/1.5 0.0* 1.5
Ema Haflantová Panter Javorník 14 13 1.0 11.0 5.2 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.9
Kristýna Rozumová BK Brandýs n.L. 13 26 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/2.7 42.3 1.7
Adéla Ježová Žabiny Brno B 12 24 1.0 5.9 2.4 0.1 0.9/1.8 0.0* 0.7
4 Lucie Ornstová Sokol Kladno 13 23 1.0 6.1 2.4 0.2 0.8/2.9 28.4 2.0
17 Anežka Zemanová BCM Sokolov 14 24 1.0 5.8 2.4 0.0 1.0/2.5 37.7 1.1
Nikol Procházková Loko Trutnov 13 24 1.0 5.8 2.3 0.0 1.3/4.4 30.5 1.0
13 Adina Hoduláková TJ Sokol Nusle 14 23 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.9
Natálie Pavlatová BK Karlovy Vary 14 23 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/3.3 27.6 2.0
17 Vendula Martínková Sojky Pelhřimov 14 24 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Magdaléna Stašová SBŠ Ostrava 14 14 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
Magdalena Vlčková BK Brandýs n.L. 14 12 1.0 10.8 4.1 0.0 2.7/4.0 66.7 0.7
Ema Vojancová Žabiny Brno B 13 25 1.0 5.2 2.0 0.0 1.1/2.7 39.7 1.8
Elena Pastýříková USK Praha 13 26 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.3
Hana Korecká Žabiny Brno 14 27 1.0 4.8 2.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.0
Lucie Sobotová USK Praha 14 23 1.0 5.6 2.3 0.0 0.9/2.0 0.0* 1.9
12 Tereza Macnerová BSK TJ Jičín 13 21 1.0 6.1 2.4 0.2 0.6/1.9 0.0* 3.1
74 Eliška Hrdličková Studánka Pardubice 13 28 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/2.1 41.4 1.3
Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 14 27 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.9
70 Amélie Ciprová Studánka Pardubice 13 14 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/3.1 30.2 2.0
Liliana Šedivcová HB Basket 13 20 1.0 6.3 2.7 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.8
15 Terezie Zeidlerová Sokol Kladno 14 21 1.0 5.9 2.5 0.0 0.7/2.5 28.3 2.4
Anna Malá Loko Trutnov 12 24 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.7
11 Kateřina Špičáková SK Bruntál 14 26 1.0 4.7 1.8 0.0 1.0/2.8 35.1 1.9
Michaela Koďousková Sokol H. Králové 14 27 1.0 4.5 1.7 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.1
30 Tereza Němcová SK Bruntál 14 27 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
91 Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 5.0 1.7 0.4 0.5/1.3 0.0* 2.5
5 Lucie Řezníčková Sojky Pelhřimov 14 23 1.0 5.1 1.7 0.4 0.6/1.3 0.0* 1.7
Julie Táborská USK Praha 13 23 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Beata Přibylová Tygři Praha 13 25 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/2.6 28.8 1.0
16 Klára Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 26 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Eva Hasilová BK Havířov 13 23 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/2.4 36.4 0.9
5 Markéta Pařízková FASTAV Zlín 12 26 1.0 4.3 1.7 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
4 Amálie Voráčová FASTAV Zlín 14 25 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.3
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 14 13 1.0 8.5 3.3 0.2 1.2/3.4 36.4 1.6
71 Klára Zdobinská Studánka Pardubice 14 18 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/2.2 35.0 2.1
Adéla Kohoutová SKB Tišnov 14 24 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.5
12 Emma Smeets Sojky Pelhřimov 12 24 1.0 4.5 1.9 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.0
Sofia Sovová USK Praha 13 6 1.0 17.8 5.7 1.0 3.5/7.0 50.0 2.2
8 Klára Buličková KP Brno 14 25 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.4
Magdaléna Michaela Kulichová Sokol H. Králové 13 23 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.9
94 Eliška Sýkorová Studánka Pardubice 14 24 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
10 Aneta Zronková Sokol Kladno 14 20 1.0 5.3 2.2 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.0
Veronika Bílová OSK Olomouc 13 25 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
Adéla Domašíková SBŠ Ostrava B 13 24 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
Mia Bendíková USK Praha 13 21 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.4
Adéla Marková BC Slaný 14 22 1.0 4.6 1.7 0.0 1.3/3.9 32.9 2.9
98 Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.5
Barbora Velflová HB Basket 14 22 1.0 4.6 1.9 0.0 0.8/2.0 38.6 1.8
Kateřina Švancarová BK Brandýs n.L. 14 28 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/2.0 40.4 0.8
Kristýna Pokorná Sokol H. Králové 13 26 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.7
36 Beata Zítková KP Brno 14 23 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/1.7 0.0* 2.6
Lucie Trejbalová Loko Trutnov 13 22 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.7
22 Ilona Kazdová BSK TJ Jičín 12 25 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/2.1 26.9 3.0
2 Dora Sedláčková KP Brno 14 27 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
84 Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 4.0 1.5 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.3
12 Nela Němcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 27 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.4
Tereza Veselková SBŠ Ostrava B 13 25 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.8
Sofie Poňuchálková BK Karlovy Vary 13 21 1.0 4.5 1.9 0.0 0.8/2.0 38.1 1.9
Jana Fialová Sokol H. Králové 14 27 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Dominika Trunkátová SBŠ Ostrava B 13 26 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.3
27 Natálie Svobodová SK Bruntál 14 25 1.0 3.8 1.5 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.8
Alice Jaworková K2 Prostějov 13 19 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Natálie Poláchová BC Slaný 13 22 1.0 4.2 1.5 0.0 1.2/3.0 40.0 1.9
Laura Matuszková Žabiny Brno B 13 16 1.0 5.8 2.4 0.0 0.9/2.1 42.4 0.6
Eliška Dolejší BC Benešov 13 15 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/2.5 37.8 0.3
Amálie Slánská BC Benešov 13 20 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 0.5
Laura Venigerová Basket Slovanka 14 11 1.0 8.2 3.3 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.4
Matylda Bela Galiová BK Lvice Litoměřice 12 27 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.2
Viktorie Trávníčková K2 Prostějov 13 10 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/3.5 25.7 1.4
17 Viola Motlíková DBaK 14 22 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.3
Adéla Kmeciková OSK Olomouc 13 27 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Petra Dvořáčková SKB Tišnov 14 24 1.0 3.7 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Barbora Adamcová Basket Slovanka 13 22 1.0 4.0 1.3 0.2 0.6/1.7 0.0* 1.9
Julie Chromá BK Karlovy Vary 13 21 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
Sára Tuháčková BC Slaný 13 14 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/2.0 46.4 1.0
21 Eliška Stýblová FASTAV Zlín 14 17 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.4
19 Eliška Holečková Sokol Kladno 13 24 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Tereza Hubníková SBŠ Ostrava B 12 23 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
63 Sofie Hájková AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 2.2
26 Adriana Hrušková TJ Sokol Nusle 14 23 1.0 3.6 1.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.5
Michaela Havlíčková BK Karlovy Vary 13 19 1.0 4.3 1.5 0.1 1.1/2.4 46.7 0.8
15 Stella Suchánková FASTAV Zlín 13 24 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
4 Barbora Nenutilová TJ Sokol Nusle 14 21 1.0 3.9 1.5 0.0 0.8/2.0 40.5 1.6
16 Nicol Urielová Studánka Pardubice 13 17 1.0 4.8 1.6 0.2 0.8/1.9 0.0* 1.1
Eliška Hovorková BC Benešov 14 19 1.0 4.2 1.6 0.1 0.7/2.5 29.8 1.6
32 Eliška Pohanová Sojky Pelhřimov 14 23 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Rosa Schubertová Loko Trutnov 13 25 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Alžběta Borkalová SBŠ Ostrava B 13 27 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Johana Diabelková Tygři Praha 13 27 1.0 2.9 1.0 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.6
9 Anna Holečková Sokol Kladno 13 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.2
Anna Olšáková BK Havířov 13 23 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
23 Alena Havlová DBaK 14 21 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.7
72 Nikola Řezáčová AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.5
Klára Kuldová BC Benešov 14 20 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/2.3 32.6 1.1
80 Nicol Schovancová BK Levhartice Chomutov 13 16 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.3 40.5 1.4
Emily Christlová Loko Trutnov 14 13 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.5
17 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 14 14 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.5
Michaela Hovorková BC Benešov 14 23 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.7
Barbora Malečková SBŠ Ostrava 14 23 1.0 3.2 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.1
Michaela Streitová Žabiny Brno B 12 20 1.0 3.7 1.4 0.1 0.8/2.7 27.8 0.8
4 Nikola Bulisová AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 3.8
20 Natálie Hartová Sojky Pelhřimov 13 24 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.7
Eliška Florčíková Basket Ostrava 13 14 1.0 5.0 2.1 0.0 0.9/3.1 27.9 1.6
Ema Petříková BK Brandýs n.L. 13 26 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
15 Aneta Hlaváčová AŠ Mladá Boleslav 13 25 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.0
33 Natálie Janišová Studánka Pardubice 14 26 1.0 2.7 1.0 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.5
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 14 19 1.0 3.6 1.7 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.8
Hana Vávrová Basket Ostrava 14 25 1.0 2.7 1.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.9
Olívia Kinčíková BA Sparta Praha 13 21 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/3.2 29.4 1.6
Andrea Žídková KP Brno 13 20 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.9
22 Ema Pěcháčková KP Brno 13 23 1.0 3.0 1.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.2
60 Adéla Picková AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/2.6 45.9 1.7
32 Nora Scharingerová TJ Sokol Nusle 13 18 1.0 3.7 1.3 0.2 0.4/1.1 0.0* 0.8
Mariana Prokůpková Loko Trutnov 13 22 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.7
17 Aneta Ponerová BSK TJ Jičín 14 25 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.2
23 Vanesa Marie Michalová Sojky Pelhřimov 14 24 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/1.5 0.0* 2.0
34 Karolína Schneiderová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 23 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
18 Adriana Bradáčová KP Brno 13 15 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/3.1 13.0 2.5
Václava Zatloukalová BC Benešov 13 14 1.0 4.6 1.5 0.1 1.4/3.2 42.2 1.1
3 Anna Kladišovská TJ Sokol Nusle 14 15 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
16 Adéla Valášková Sokol Kladno 14 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.4
11 Tereza Häcklová Sokol Kladno 13 21 1.0 3.0 1.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Aneta Kopecká BK Strakonice 13 23 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.0
Tereza Zbrojová Tygři Praha 13 22 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
48 Martina Abtová BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 2.6 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.9
7 Adéla Pelikánová DBaK 14 18 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Barbora Čapková Basket Slovanka 13 22 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Natálie Steffková Basket Ostrava 13 22 1.0 2.8 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.2
57 Bára Abrahám AŠ Mladá Boleslav 14 19 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Barbora Machálková Basket Ostrava 14 27 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
5 Klára Šustrová DBaK 14 23 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.3
Anna Kmoníčková Basket Slovanka 14 22 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Marie Pawingerová BK Brandýs n.L. 13 27 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
19 Klára Ježová FASTAV Zlín 13 17 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.5
Kristýna Šváchová BK Brandýs n.L. 13 19 1.0 3.1 1.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.7
Lucie Přivřelová SBŠ Ostrava B 13 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Olesia Cherchelyuk Válečnice Děčín 14 24 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.5
Dora Bartoňková Žabiny Brno 14 19 1.0 3.0 1.1 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.6
Iva Ambrožová OSK Olomouc 13 24 1.0 2.4 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Bára Horáková Žabiny Brno B 13 21 1.0 2.7 1.0 0.1 0.3/1.3 0.0* 0.9
Štěpánka Štefková Panter Javorník 14 9 1.0 6.3 2.8 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.0
Kristýna Viková Sokol H. Králové 14 24 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.5
Nikola Mervartová BC Slaný 13 13 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/3.1 25.0 0.9
Natálie Zemánková K2 Prostějov 13 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Lucie Lazárková BC Benešov 13 16 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
5 Rylee Margaret Meyer KP Brno 14 27 1.0 2.1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Lucie Růžičková Žabiny Brno B 11 15 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
5 Anežka Netíková BSK TJ Jičín 13 24 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.8
6 Justýna Klimešová SK Bruntál 14 22 1.0 2.5 0.8 0.0 0.9/2.1 41.3 2.7
13 Justýna Hacklová Sokol Kladno 14 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Leontýna Hrubinová BK Brandýs n.L. 14 27 1.0 2.0 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
13 Karolína Klímová DBaK 14 24 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.6
Klára Galovičová USK Praha 14 21 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.1
9 Dora Sýkorová DBaK 13 22 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Pavlína Kuželová Loko Trutnov 14 20 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.3
Nicol Nikrmajerová BK Karlovy Vary 14 7 1.0 7.7 3.3 0.0 1.1/3.4 33.3 1.9
Lucie Mrvová BC Benešov 13 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.5
Mariia Shelest HB Basket 13 24 1.0 2.2 0.9 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.2
18 Alžběta Soukupová Sokol Kladno 13 13 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.7
Melánie Knápková Basket Ostrava 13 10 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.3
Michaela Vilášková SBŠ Ostrava B 13 25 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Charlotte Divišová Žabiny Brno B 13 26 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
Ema Šindlerová BK Havířov 14 28 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Eliška Čapková BK Strakonice 14 20 1.0 2.6 0.8 0.1 0.7/1.6 0.0* 0.0
Edita Richtrová BK Brandýs n.L. 14 23 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
22 Jana Kučerová Sokol Kladno 13 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Anežka Víchová BC Slaný 14 13 1.0 3.9 1.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.5
Izabela Hopjanová SBŠ Ostrava B 13 23 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.1
Karolína Berková BC Benešov 14 14 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Anna Formánková BC Slaný 13 15 1.0 3.4 1.3 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.4
94 Lenka Lisá BK Levhartice Chomutov 14 19 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.7
Laura Kopová USK Praha 14 23 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.7
10 Viktorie Sedlářová KP Brno 13 17 1.0 2.9 1.4 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
28 Viktorie Vlková BCM Sokolov 13 24 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Barbora Kozaková Panter Javorník 13 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
96 Eliška Růžičková Studánka Pardubice 14 17 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.8
Isabela Nováková BC Slaný 14 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
25 Sara Hedvika Franzová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 21 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.2
Eliška Zimmermannová BK Karlovy Vary 14 20 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.1
Viktoria Parmová USK Praha 13 18 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
Emma Prellová BA Sparta Praha 14 20 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.5
23 Bára Ovčáčková FASTAV Zlín 14 24 1.0 1.9 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.7
Jana Losmanová Panter Javorník 13 14 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.5
Amálie Kopecká K2 Prostějov 13 17 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Tereza Hübnerová Žabiny Brno 14 28 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Michaela Procházková SKB Tišnov 14 19 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.6
Sofie Beránková BK Lvice Litoměřice 13 28 1.0 1.6 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Eliška Dobošová Válečnice Děčín 13 23 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.5
50 Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov 14 13 1.0 3.4 1.5 0.1