Nadregionální liga U15Ž

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 15101
SK K2 Prostějov *
SK Bruntál
26. 11. 2023
10:00
ZŠ Palackého Theodor Kuba
Jakub Sochor
56
44
15
4
29
19
49
34
Review
Skupina C 1. kolo 15102
TJ Šumperk*
BK START Ostrava
24. 9. 2023
10:00
Hala Tyršův stadion Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
35
55
4
16
12
30
21
46
Review
Skupina C 2. kolo 15104
SK Bruntál
TJ Šumperk*
7. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
24
68
7
21
16
40
20
56
Review
Skupina C 2. kolo 15103
Basket Valmez
SK K2 Prostějov *
7. 10. 2023
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Daniel Krčmář
Jakub Sochor
63
29
12
7
30
17
47
23
Review
Skupina C 3. kolo 15107
TJ Šumperk*
SK K2 Prostějov *
22. 10. 2023
10:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Patrik Michal
49
31
16
3
28
14
38
21
Review
Skupina C 3. kolo 15105
TJ Šumperk*
Basket Valmez
21. 10. 2023
14:00
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
61
37
16
10
36
14
46
21
Review
Skupina C 3. kolo 15106
BK START Ostrava
SK Bruntál
22. 10. 2023
14:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
68
41
19
16
43
20
55
32
Review
Skupina C 4. kolo 15108
Basket Valmez
BK START Ostrava
10. 12. 2023
09:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Kristýna Štětkářová
83
57
22
7
41
28
61
43
Review
Skupina C 4. kolo 15110
Basket Valmez
SK Bruntál
5. 11. 2023
15:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
Kristýna Štětkářová
81
41
24
0
54
18
71
34
Review
Skupina C 4. kolo 15109
SK K2 Prostějov *
TJ Šumperk*
4. 11. 2023
18:30
ZŠ Palackého Jakub Válek
Břetislav Kraváček
24
49
9
11
17
19
21
34
Review
Skupina C 5. kolo 15111
BK START Ostrava
SK K2 Prostějov *
18. 11. 2023
09:00
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Lukáš Macura
110
37
26
6
57
22
83
32
Review
Skupina C 5. kolo 15112
SK Bruntál
Basket Valmez
14. 4. 2024
10:00
Hala Slavoj Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
45
24
8
6
25
8
30
14
Review
Skupina C 5. kolo 15113
BK START Ostrava
TJ Šumperk*
19. 11. 2023
10:00
ZŠ pro sluchově postižené Aleš Jurda
Tomáš Macura
63
53
15
11
43
26
53
42
Review
Skupina C 6. kolo 15114
SK K2 Prostějov *
Basket Valmez
2. 12. 2023
14:30
ZŠ Palackého Pavel Nehoda
Martin Kopřiva
51
40
18
10
23
22
35
26
Review
Skupina C 6. kolo 15116
SK K2 Prostějov *
BK START Ostrava
29. 11. 2023
17:30
ZŠ Palackého Zdeněk Latík
Jakub Sochor
42
62
13
12
27
28
34
47
Review
Skupina C 6. kolo 15115
TJ Šumperk*
SK Bruntál
26. 2. 2024
18:15
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Patrik Michal
57
32
17
4
33
11
46
19
Review
Skupina C 7. kolo 15119
SK Bruntál
SK K2 Prostějov *
17. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
41
52
4
21
20
29
28
42
Review
Skupina C 7. kolo 15118
Basket Valmez
TJ Šumperk*
16. 12. 2023
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
Jakub Kroutil
44
41
7
12
23
23
34
33
Review
Skupina C 7. kolo 15117
SK Bruntál
BK START Ostrava
11. 4. 2024
15:30
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
37
58
9
19
20
34
27
44
Review
Skupina C 8. kolo 15122
TJ Šumperk*
SK Bruntál
14. 1. 2024
10:00
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
56
34
7
5
24
13
32
21
Review
Skupina C 8. kolo 15120
TJ Šumperk*
SK K2 Prostějov *
27. 4. 2024
16:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Patrik Michal
65
39
18
1
33
10
47
22
Review
Skupina C 8. kolo 15121
BK START Ostrava
Basket Valmez
9. 1. 2024
18:00
ZŠ pro sluchově postižené Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
55
52
15
22
30
35
43
44
Review
Skupina C 9. kolo 15125
Basket Valmez
TJ Šumperk*
28. 1. 2024
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jakub Válek
Vratislav Doležal
67
50
17
12
35
21
55
31
Review
Skupina C 9. kolo 15124
SK K2 Prostějov *
BK START Ostrava
27. 1. 2024
13:30
ZŠ Palackého Břetislav Kraváček
Daniel Krčmář
42
66
6
23
24
45
34
57
Review
Skupina C 9. kolo 15123
Basket Valmez
SK Bruntál
27. 1. 2024
14:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Jakub Válek
Zdeněk Latík
52
51
4
16
28
34
32
47
Review
Skupina C 10. kolo 15126
BK START Ostrava
TJ Šumperk*
17. 2. 2024
09:30
ZŠ pro sluchově postižené Kateřina Seberová
Aleš Jurda
37
75
6
20
15
40
24
57
Review
Skupina C 10. kolo 15128
BK START Ostrava
Basket Valmez
11. 2. 2024
10:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Jaroslav Střalka
73
69
17
16
29
27
60
49
Review
Skupina C 10. kolo 15127
SK Bruntál
SK K2 Prostějov *
17. 2. 2024
11:00
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
54
34
10
17
29
26
46
30
Review
Skupina C 11. kolo 15129
SK K2 Prostějov *
SK Bruntál
2. 3. 2024
10:00
ZŠ Palackého Martin Kopřiva
Ladislav Sokolovský
38
25
8
2
20
9
30
14
Review
Skupina C 11. kolo 15130
TJ Šumperk*
BK START Ostrava
25. 2. 2024
13:15
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Adéla Lávičková
70
53
12
13
44
25
63
36
Review
Skupina C 11. kolo 15131
SK K2 Prostějov *
Basket Valmez
3. 3. 2024
14:30
ZŠ Palackého Martin Kopřiva
Ladislav Sokolovský
47
44
11
9
20
28
38
34
Review
Skupina C 12. kolo 15132
SK Bruntál
TJ Šumperk*
23. 3. 2024
10:00
Sportovní hala Bruntál Ivo Dolinek
Kateřina Jedličková
26
50
4
10
10
16
14
37
Review
Skupina C 12. kolo 15134
SK Bruntál
BK START Ostrava
18. 4. 2024
15:30
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
38
84
14
22
20
44
24
69
Review
Skupina C 12. kolo 15133
Basket Valmez
SK K2 Prostějov *
22. 3. 2024
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
Kristýna Štětkářová
88
23
20
6
42
11
62
19
Review
Skupina C 13. kolo 15135
BK START Ostrava
SK Bruntál
13. 4. 2024
09:30
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
53
24
9
5
24
12
38
16
Review
Skupina C 13. kolo 15137
BK START Ostrava
SK K2 Prostějov *
14. 4. 2024
10:00
ZŠ pro sluchově postižené Jan Posker
Aleš Jurda
75
13
19
2
34
7
55
9
Review
Skupina C 13. kolo 15136
TJ Šumperk*
Basket Valmez
13. 4. 2024
16:00
Hala Tyršův stadion Adéla Lávičková
Patrik Michal
92
25
15
0
50
2
74
13
Review
Skupina C 14. kolo 15139
SK K2 Prostějov *
TJ Šumperk*
28. 4. 2024
10:00
ZŠ Palackého Ladislav Sokolovský
Zdeněk Latík
45
49
20
8
24
22
32
38
Review
Skupina C 14. kolo 15140
SK Bruntál
Basket Valmez
28. 4. 2024
10:00
Sportovní hala Bruntál Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
27
63
4
14
6
31
13
49
Review
Skupina C 14. kolo 15138
Basket Valmez
BK START Ostrava
27. 4. 2024
13:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jakub Kroutil
Jakub Vyplel
74
53
22
13
41
28
62
42
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ema Dyntarová Basket Poděbrady 14 16 1.0 22.1 7.8 0.5 4.9/7.6 65.3 1.7
Karolína Novotná ASK Lovosice 16 14 1.0 24.1 11.9 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.3
77 Nikola Kuníková Slovan Varnsdorf 15 16 1.0 18.3 8.5 0.0 1.3/2.5 50.0 1.9
18 Lucie Pavlíková BK START Ostrava 15 12 1.0 23.8 10.3 0.3 2.3/4.8 48.3 2.0
8 Karolína Keslerová Slovan Varnsdorf 15 16 1.0 16.3 7.1 0.3 1.4/2.6 52.4 1.3
14 Aneta Jägrová Slovan Varnsdorf 14 15 1.0 17.1 7.5 0.2 1.4/4.3 32.8 1.8
Eliška Čadková ŠSK Příbram 15 17 1.0 13.7 6.3 0.0 1.1/3.0 37.3 1.1
Amálie Albrechtová Válečnice Děčín 15 14 1.0 16.1 7.4 0.0 1.4/4.5 31.7 1.0
18 Tereza Činková Slovan Varnsdorf 13 16 1.0 14.1 6.1 0.3 1.2/2.3 52.8 1.3
13 Lucie Iva Janíčková TJ Šumperk 16 13 1.0 17.2 7.9 0.0 1.3/4.8 27.4 2.4
4 Amálie Risplerová SKB Rokycany 15 17 1.0 13.1 5.5 0.1 1.8/5.3 33.3 2.7
Eliška Zdobinská ŠSK Příbram 16 16 1.0 13.6 6.2 0.0 1.2/3.8 31.1 2.1
Bára Vernerová ASK Lovosice 14 14 1.0 14.4 6.2 0.1 1.8/3.6 49.0 2.8
22 Bára Račáková BK START Ostrava 15 15 1.0 13.4 5.8 0.0 1.8/4.3 41.5 1.9
Tereza Hejnová Válečnice Děčín 15 15 1.0 13.3 5.9 0.0 1.6/4.5 35.8 2.6
Ema Procházková ŠSK Příbram 14 16 1.0 12.4 5.6 0.0 1.2/3.4 35.2 3.4
Mariana Landová Válečnice Děčín 13 8 1.0 24.6 11.0 0.0 2.6/7.1 36.8 1.5
Adéla Úlehlová Basket Valmez 15 8 1.0 23.0 8.9 1.1 1.9/2.9 65.2 2.8
Eliška Urbanová BC Benešov 14 16 1.0 11.4 4.9 0.1 1.5/3.9 38.7 2.2
Štěpánka Šmídová ŠSK Příbram 15 16 1.0 11.1 4.4 0.6 0.5/0.7 0.0* 0.6
Julie Kulvajtová BS ČB 15 14 1.0 12.1 4.9 0.4 0.9/2.5 37.1 3.3
13 Klára Kočová SKB Rokycany 16 17 1.0 9.8 4.5 0.1 0.6/1.2 0.0* 2.8
Emily Christlová Basket Poděbrady 14 16 1.0 10.4 4.9 0.0 0.6/2.1 29.4 1.2
Alžběta Bartoníčková BK Beroun 16 11 1.0 14.5 5.5 0.3 2.5/5.2 49.1 3.5
Monika Nedorostová ASK Lovosice 15 12 1.0 12.9 5.7 0.1 1.3/3.6 37.2 2.7
Zuzana Trávníčková ASK Lovosice 15 14 1.0 10.8 4.6 0.0 1.5/4.0 37.5 1.3
24 Alžběta Slaná BK START Ostrava 14 16 1.0 9.3 3.8 0.1 1.6/5.4 28.7 2.9
Lucie Vorlická BS ČB 16 14 1.0 10.4 3.9 0.7 0.4/1.9 0.0* 3.1
23 Simona Bociánová SK Bruntál 14 8 1.0 17.1 5.9 0.8 3.1/6.1 51.0 0.6
26 Adéla Pekařová BK START Ostrava 15 15 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/3.0 44.4 1.9
Emma Bělohubá AŠ Mladá Boleslav 14 8 1.0 16.1 7.0 0.1 1.8/5.8 30.4 2.4
Michaela Zelenková BK Beroun 15 12 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/3.4 43.9 1.6
15 Tereza Žáková TJ Šumperk 15 14 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/2.8 33.3 2.6
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 16 8 1.0 15.3 4.9 1.0 2.5/5.6 44.4 1.6
Eliška Manželová Basket Poděbrady 13 12 1.0 10.2 4.4 0.1 1.1/3.4 31.7 1.4
Nina Nevečeřalová Válečnice Děčín 13 9 1.0 13.4 6.3 0.1 0.4/2.6 17.4 1.9
Lucie Vaňáčová ŠSK Příbram 13 16 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.7
16 Ema Kutinová SKB Rokycany 13 7 1.0 16.9 7.0 0.4 1.6/2.9 55.0 2.6
10 Sofie Poborská SKB Rokycany 15 15 1.0 7.8 3.1 0.1 1.3/3.7 34.5 2.8
Renata Fojtíková TJ Šumperk 16 10 1.0 11.4 5.0 0.1 1.1/3.3 33.3 1.1
13 Adina Hoduláková Nobiles 14 14 1.0 7.9 3.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.7
Natálie Ouředníčková BK Brandýs n. L. 16 13 1.0 8.5 3.7 0.2 0.6/1.8 0.0* 2.3
Aneta Kalousová BC Benešov 15 16 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.8
Aneta Šašková BC Benešov 15 14 1.0 7.6 3.2 0.2 0.5/1.3 0.0* 2.4
23 Leontýna Houšková Nobiles 14 11 1.0 9.5 3.8 0.5 0.5/2.3 24.0 1.9
Ema Boušková SKB Rokycany 14 10 1.0 10.3 4.8 0.1 0.4/2.6 15.4 1.3
Lilly Sofie Šímová DBaK B 14 8 1.0 12.5 4.6 0.0 3.3/6.0 54.2 2.1
Natálie Waitzmanová BK Brandýs n. L. 15 11 1.0 9.0 4.3 0.1 0.2/1.0 0.0* 1.4
Anna Poleshová Basket Slovanka "B" 14 12 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.0
9 Justýna Harantová SKB Rokycany 15 9 1.0 11.0 5.1 0.0 0.8/2.0 38.9 2.1
Michaela Körnerová TJ Šumperk 15 16 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.5
Ella Benýšková SK K2 Prostějov 13 5 1.0 19.4 8.0 1.0 0.4/3.4 11.8 1.8
9 Laura Mikulášová TJ Šumperk 13 13 1.0 7.4 3.2 0.0 0.9/2.8 32.4 2.3
41 Michaela Činková Slovan Varnsdorf 15 8 1.0 11.9 5.0 0.1 1.5/2.9 52.2 2.1
10 Lucie Sýkorová TJ Šumperk 13 16 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.9
Viktorie Šimková Basket Poděbrady 15 15 1.0 6.1 2.6 0.1 0.7/2.3 32.4 2.3
17 Nikol Kalvachová Slovan Varnsdorf 14 15 1.0 6.1 2.5 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.3
14 Amália Feteriková TJ Šumperk 13 10 1.0 8.9 3.9 0.0 1.1/1.5 0.0* 2.0
22 Karolína Jurková SK Bruntál 14 10 1.0 8.7 3.6 0.1 1.2/2.9 41.4 0.9
Annamari Brychtová Basket Slovanka "B" 14 14 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.6
28 Beáta Vanduchová Nobiles 16 13 1.0 6.6 2.2 0.6 0.5/1.3 0.0* 1.9
Karolína Kůrková SK K2 Prostějov 15 11 1.0 7.7 3.2 0.0 1.4/3.3 41.7 2.7
Anna Bathke Basket Valmez 15 13 1.0 6.5 3.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Nella Turinová Basket Poděbrady 14 12 1.0 7.0 2.9 0.0 1.2/2.1 56.0 1.3
Anna Kmoníčková Basket Slovanka "B" 14 13 1.0 6.5 2.5 0.3 0.5/1.8 0.0* 1.8
Anna Majerová BS ČB 15 11 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.5 48.1 1.2
Tereza Šrámková Basket Valmez 15 6 1.0 13.7 5.5 0.8 0.2/1.0 0.0* 2.0
Anna Honalová BK Brandýs n. L. 16 12 1.0 6.8 2.8 0.3 0.6/1.3 0.0* 2.2
Sára Zbořilová Basket Valmez 15 7 1.0 11.6 5.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Nicole Jedlička SK K2 Prostějov 13 7 1.0 11.6 5.1 0.0 1.3/4.4 29.0 2.9
Johana Ježáková Basket Valmez 14 11 1.0 7.3 3.0 0.2 0.7/2.6 27.6 1.7
Eliška Kubíčková BK Brandýs n. L. 15 10 1.0 8.0 3.4 0.3 0.3/3.1 9.7 2.0
7 Lilien Krejčíková SKB Rokycany 16 11 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.7
Šárka Štětinová BC Benešov 14 9 1.0 8.8 4.2 0.0 0.3/1.8 0.0* 0.9
Nikola Jajčišinová BC Benešov 15 15 1.0 5.0 2.1 0.0 0.9/3.1 28.3 1.1
17 Nikola Skripová BK START Ostrava 15 16 1.0 4.6 1.7 0.3 0.3/0.6 0.0* 3.3
Eliška Průchová BK Brandýs n. L. 15 11 1.0 6.7 2.7 0.1 1.0/1.7 0.0* 2.9
21 Nela Šišuláková Slovan Varnsdorf 16 8 1.0 9.3 4.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.9
28 Tereza Račáková BK START Ostrava 13 13 1.0 5.6 2.0 0.2 0.9/3.4 27.3 0.8
Ema Gotvaldová SK K2 Prostějov 15 9 1.0 8.1 3.1 0.3 0.9/1.8 0.0* 4.3
Eliška Hovorková BC Benešov 14 11 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.2
Sofie Hájková AŠ Mladá Boleslav 14 8 1.0 9.0 4.3 0.1 0.1/0.8 0.0* 1.5
Nina Zbránková Basket Valmez 15 15 1.0 4.7 2.3 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.4
Valérie Kůstková BC Benešov 15 16 1.0 4.3 1.8 0.1 0.5/1.8 0.0* 4.3
6 Tereza Drančáková Slovan Varnsdorf 15 13 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
11 Nikol Šimlová DBaK B 14 5 1.0 13.6 5.8 0.4 0.8/1.8 0.0* 1.6
Michaela Hovorková BC Benešov 14 10 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.1
Ema Hamplová BK Beroun 14 12 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.3
Ella Hellebrandová Basket Slovanka "B" 14 15 1.0 4.3 2.1 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.3
9 Valeria Balabanová Slovan Varnsdorf 14 13 1.0 4.9 2.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Klára Kuldová BC Benešov 14 10 1.0 6.4 2.7 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.5
Valérie Suková BC Benešov 15 11 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.9
6 Anna Růžičková SKB Rokycany 15 7 1.0 8.6 4.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.6
Viola Motlíková DBaK B 14 7 1.0 8.6 4.1 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.4
30 Tereza Němcová SK Bruntál 14 12 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.7
8 Barbora Závodná TJ Šumperk 14 13 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/2.8 5.4 1.8
11 Kateřina Špičáková SK Bruntál 14 13 1.0 4.5 1.5 0.2 1.1/2.6 41.2 0.9
Dora Nývltová BS ČB 13 12 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.8
49 Eliška Rychterová AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 3.0
Zuzana Sobotová SK K2 Prostějov 14 6 1.0 9.3 3.5 0.3 1.3/2.8 47.1 1.3
8 Soňa Metelková BK START Ostrava 14 15 1.0 3.7 1.6 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jana Šmídová BK Beroun 15 12 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/2.0 41.7 2.5
18 Emma Dušková Nobiles 15 14 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.6
34 Patricie Fridrichovská AŠ Mladá Boleslav 15 9 1.0 6.0 2.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Adriana Dobešová Basket Valmez 15 9 1.0 5.9 2.4 0.2 0.3/1.4 0.0* 0.9
26 Adriana Hrušková Nobiles 14 14 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.3
12 Tereza Čechová SKB Rokycany 15 3 1.0 17.7 8.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Hříbalová ŠSK Příbram 13 8 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.1
7 Anna Horová BS ČB 16 10 1.0 5.2 1.4 0.6 0.6/1.6 0.0* 1.4
27 Natálie Svobodová SK Bruntál 14 14 1.0 3.7 1.0 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.3
8 Barbora Lucká Nobiles 15 12 1.0 4.3 1.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.4
Tereza Zbrojová SKB Rokycany 13 5 1.0 10.2 5.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Olesia Cherchelyuk Válečnice Děčín 14 10 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.2
Ema Novotná BK Brandýs n. L. 14 3 1.0 16.0 7.3 0.0 1.3/2.7 50.0 0.3
Nela Růžková BS ČB 14 11 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.2
Ema Petraturová BS ČB 14 9 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.7
96 Edita Richtrová Sokol Nehvizdy 14 13 1.0 3.6 1.5 0.2 0.1/1.2 0.0* 2.0
Sára Blechová BC Benešov 14 10 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
Barbora Bušová Basket Poděbrady 14 13 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.3
Aneta Jílková BK Beroun 14 8 1.0 5.8 2.4 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
3 Anna Kladišovská Nobiles 14 9 1.0 4.9 2.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Zuzana Klančíková ASK Lovosice 14 8 1.0 5.5 2.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.1
Anna Černá Válečnice Děčín 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.0
Marie Burdová Válečnice Děčín 14 7 1.0 6.0 2.4 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.7
Nikola Kettnerová ŠSK Příbram 14 14 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.9
4 Barbora Nenutilová Nobiles 14 8 1.0 5.3 2.1 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.3
Mariia Kedrovska Basket Slovanka "B" 14 14 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Zuzana Marešová ŠSK Příbram 16 12 1.0 3.4 1.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.3
5 Veronika Sedláková Nobiles 14 11 1.0 3.6 1.3 0.3 0.3/1.1 0.0* 1.1
Karolína Macíčková Basket Valmez 14 15 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
13 Karolína Klímová DBaK B 14 8 1.0 5.0 1.9 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.0
Rozárie Víšková BC Benešov 14 9 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.6
5 Klára Šustrová DBaK B 14 8 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/1.1 0.0* 3.0
Karolína Berková BC Benešov 14 9 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.6
Nela Sedláková Basket Valmez 15 8 1.0 4.6 1.6 0.1 1.0/2.6 38.1 2.8
Emílie Lukasová BK Beroun 14 12 1.0 3.1 1.1 0.1 0.7/1.3 0.0* 0.9
Adéla Picková AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/3.8 21.7 0.2
6 Justýna Klimešová SK Bruntál 14 13 1.0 2.8 0.8 0.2 0.8/2.5 31.3 2.6
Jolana Jelínková SKB Rokycany 15 3 1.0 11.7 5.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
Apolena Tomečková SK K2 Prostějov 14 12 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Barbora Laudátová BK Beroun 14 9 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.7
19 Marie Panochová SK Bruntál 15 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.8
Rebeka Forejtová BK Brandýs n. L. 15 11 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.3
Karin Borovičková Válečnice Děčín 15 13 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.8
Nikola Bulisová AŠ Mladá Boleslav 14 8 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.3
Anežka Chaloupková BS ČB 13 11 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/1.3 0.0* 0.4
2 Eva Folwarczna Nobiles 15 12 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/1.9 0.0* 1.3
11 Ema Trčálková AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.1
12 Andrea Buchtelová Nobiles 14 8 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.5
6 Stella Muroňová Nobiles 15 4 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.3
Anna Zavitaieva ASK Lovosice 14 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.7
22 Berenika Hrotková AŠ Mladá Boleslav 16 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/2.3 7.1 1.3
47 Veronika Civochová Sokol Nehvizdy 14 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
70 Matylda Hrstková Sokol Nehvizdy 14 11 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
Denisa Neuwirthová Basket Slovanka "B" 15 4 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 1.8
12 Karolína Jandová AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.2
Adéla Urbancová Basket Valmez 14 9 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
34 Eliška Baloghová BK START Ostrava 15 7 1.0 3.6 1.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.4
Anastázie Junková DBaK B 14 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
14 Julie Holanová Nobiles 15 5 1.0 5.0 1.6 0.2 1.2/1.6 0.0* 1.8
29 Laura Scharingerová Nobiles 15 15 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
31 Eva Horká Nobiles 15 5 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/2.4 25.0 0.2
Marie Pokorná Basket Slovanka "B" 14 12 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.8 0.0* 1.2
27 Adéla Ryšavá Nobiles 15 6 1.0 4.0 1.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Magdaléna Švecová ŠSK Příbram 15 13 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Budošová ŠSK Příbram 14 8 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Kristýna Kreutzerová Válečnice Děčín 14 14 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
Klára Kosinková Basket Poděbrady 15 7 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.7
Alžběta Hlavsová Válečnice Děčín 14 5 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/2.0 60.0 1.2
20 Marie Bielčíková SK Bruntál 15 14 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Marie Vepřeková Válečnice Děčín 15 12 1.0 1.9 0.7 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.4
Anastázie Málková Válečnice Děčín 15 9 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Libuše Havlenová ŠSK Příbram 13 14 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Elizabeth Čekalová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Pelikánová DBaK B 14 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.8
Valerie Marková SK K2 Prostějov 15 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Anna Krňová SK K2 Prostějov 15 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
10 Bára Hlavatá AŠ Mladá Boleslav 15 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Anna Kolářová SK K2 Prostějov 15 8 1.0 2.6 1.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.0
4 Alžběta Baxová DBaK B 14 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
12 Natálie Křížková DBaK B 14 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
20 Eliška Dostálová AŠ Mladá Boleslav 15 10 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Sára Tesaříková SK K2 Prostějov 16 12 1.0 1.7 0.6 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.9
Eva Stodůlková Basket Valmez 14 13 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
4 Adéla Kahounová Slovan Varnsdorf 13 15 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.3
Michaela Fousová ŠSK Příbram 13 9 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
33 Eliška Buriánková Sokol Nehvizdy 14 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Katka Adamcová Válečnice Děčín 14 2 1.0 9.5 3.5 0.0 2.5/6.0 41.7 4.0
Karolína Schneiderová Sokol Nehvizdy 14 7 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.3
Michaela Nečásková BK Brandýs n. L. 15 11 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Laura Nováčková ASK Lovosice 15 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Barbora Zedníková Basket Poděbrady 13 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Laura Tallerová Basket Poděbrady 15 15 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Adina Chmelová BS ČB 15 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.8
Mariana Zimková Basket Valmez 15 9 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.0
38 Eliška Válková SK Bruntál 13 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Pavla Šústková Basket Valmez 15 13 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Rozárie Trojáková Basket Valmez 15 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.6
45 Tereza Javůrková Slovan Varnsdorf 15 10 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
74 Zuzana Grundová Sokol Nehvizdy 13 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Barbara Čežek BK Beroun 14 12 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
6 Adéla Zicháčková BK START Ostrava 14 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Dora Sýkorová DBaK B 13 4 1.0 3.8 1.0 0.5 0.3/2.0 12.5 1.3
Eva Svobodová Basket Poděbrady 14 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.5
Eliška Vojtková Basket Valmez 14 9 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Lucie Stankovičová BS ČB 13 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.8
26 Emma Filipi AŠ Mladá Boleslav 15 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
44 Alžběta Závorková Sokol Nehvizdy 14 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Aneta Nejedlá Basket Valmez 15 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Nela Mäsiarová SKB Rokycany 14 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Rozálie Juppová DBaK B 14 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
5 Marie Honsová SKB Rokycany 15 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.3
Natálie Truncová Basket Slovanka "B" 14 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
14 Stela Spěváčková SKB Rokycany 15 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Veronika Kolářová BK Brandýs n. L. 15 9 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.4
Johana Haklová Válečnice Děčín 14 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.5
5 Kristýna Baklíková TJ Šumperk 13 15 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Eliška Dykastová ASK Lovosice 14 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Milena Filipová Basket Poděbrady 14 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Leona Pánková Slovan Varnsdorf 15 13 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.7
Klaudia Tsarucha SK Bruntál 13 9 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
63 Nikola Štindlová Sokol Nehvizdy 14 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Eliška Jarochová BS ČB 14 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Kristýna Šváchová BK Brandýs n. L. 13 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
30 Kristýna Holoubková BK START Ostrava 15 13 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Romana Homolková BK Brandýs n. L. 14 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Nela Marková AŠ Mladá Boleslav 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
23 Alena Havlová DBaK B 14 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/2.0 0.0 3.0
Ema Haratková SK K2 Prostějov 15 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Kamila Augustinová Basket Slovanka "B" 15 1 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Zita Spěváčková SKB Rokycany 12 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Ema Hanáková SK K2 Prostějov 14 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Julie Kaňovská BK Brandýs n. L. 15 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Karolína Kubátová Basket Poděbrady 14 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.7
Karolína Křížová Basket Slovanka "B" 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
21 Nela Vaštová DBaK B 14 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Simona Kabíčková ŠSK Příbram 14 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martina Rajskupová SK Bruntál 13 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Barbora Houdková DBaK B 13 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Fikrlová DBaK B 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.2
Lily Christlová Basket Poděbrady 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
37 Dina Benešová Sokol Nehvizdy 14 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Sára Kahounová BK Beroun 14 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Julie Vokurková Basket Poděbrady 15 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
19 Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 16 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.7
75 Eliška Vedralová Sokol Nehvizdy 13 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Tereza Zindulková BK Beroun 13 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Kateřina Švancarová BK Brandýs n. L. 14 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Matylda Krupková BK Brandýs n. L. 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Barbora Bulíčková Basket Slovanka "B" 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Lucie Paroulková Basket Poděbrady 15 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ally Nováčková ASK Lovosice 13 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Tereza Kalová ŠSK Příbram 13 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sophie Elizabeth Harris Basket Slovanka "B" 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Viktorie Petrášová Válečnice Děčín 15 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Pavlína Pátková BS ČB 14 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
9 Ema Štembírková BK START Ostrava 12 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Anežka Wimmerová ŠSK Příbram 15 7 1.0 0.7 0.1 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.1
17 Kristýna Macháčková Nobiles 14 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 0.0
Kristýna Kovářová Basket Slovanka "B" 14 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Darja Tůmová SK K2 Prostějov 14 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Markéta Medová ASK Lovosice 13 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
81 Aneta Lorencová Sokol Nehvizdy 14 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
12 Eliška Langerová TJ Šumperk 13 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Johana Kolářová BK Brandýs n. L. 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Michaela Frantová BC Benešov 16 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Monika Janková Válečnice Děčín 15 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Ema Petříková BK Brandýs n. L. 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Tereza Šampalíková ŠSK Příbram 14 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Barbora Slavíková ASK Lovosice 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Vobořilová BC Benešov 15 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
7 Tina Ročková TJ Šumperk 13 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
9 Eliška Procházková AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Barbora Bednářová TJ Šumperk 16 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.5
64 Karolína Švastalová Sokol Nehvizdy 14 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Ema Pobořilová Basket Valmez 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Bára Abrahám AŠ Mladá Boleslav 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
1 Beáta Richterová Sokol Nehvizdy 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Ludvíková Sokol Nehvizdy 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Anna Alexijová Basket Slovanka "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Folková Basket Slovanka "B" 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Nikola Řezáčová AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
11 Michaela Mošnová Sokol Nehvizdy 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Lucie Chmelová DBaK B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Sofronová DBaK B 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Svatošová Basket Valmez 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amelie Axon BK Brandýs n. L. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Machová Basket Valmez 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
76 Amy Lu Sokol Nehvizdy 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Lilly Černochová ASK Lovosice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Helena Dancheva BK Brandýs n. L. 14 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Marcela Zdvořáková ASK Lovosice 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Magdaléna Žemlová Basket Slovanka "B" 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0
14 Nikol Šedivcová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Zohornová AŠ Mladá Boleslav 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Polociková Basket Valmez 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Jolana Martinková TJ Šumperk 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Směšná TJ Šumperk 13 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
5 Veronika Novotná DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Bartošová Basket Slovanka "B" 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Veltruská ASK Lovosice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Barbora Veroňková Slovan Varnsdorf 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Karolína Karlíková BS ČB 15 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Veronika Brázdová AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Hrušová Basket Slovanka "B" 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kozelková ŠSK Příbram 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Amálie Hašková Válečnice Děčín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Adebayo AŠ Mladá Boleslav 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anastasiia Ivashkina DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Morávková AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Eliška Pošarová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Voborská Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Valerie Vlková Slovan Varnsdorf 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Fáberová Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Thea Kortanová Basket Slovanka "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Válková ASK Lovosice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Paulová ASK Lovosice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Lenka Lukášková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Štěpánová BC Benešov 14 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Natálie Pavelková ASK Lovosice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Nikola Patáková Nobiles 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Viktorie Bahníková AŠ Mladá Boleslav 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Elizaveta Isaychenko Nobiles 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Nývltová BS ČB 14 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Kateřina Štorcová DBaK B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iveta Nedorostová ASK Lovosice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žaludová Aneta ŠSK Příbram 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Pokorná Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Ema Zahradníčková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Rouleová SKB Rokycany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kubicová BK START Ostrava 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radka Chrenková Basketbal Sokol H. Počernice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Anežka Voláková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amélie Králová Basket Slovanka "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Slabá Basket Slovanka "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zapletalová SK K2 Prostějov 14 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Justýna Plecitá BK Beroun 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Šlégrová Basket Poděbrady 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Koláčková Basket Valmez 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vítková BS ČB 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marie Hupačová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Pawingerová BK Brandýs n. L. 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofija Kravecká Sokol Nehvizdy 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Klára Remencová Sokol Nehvizdy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Červenková BC Benešov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hlaváčová AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Klusová BK Brandýs n. L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Trnová BK Brandýs n. L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Fišerová AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Pernicová AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Vondráková AŠ Mladá Boleslav 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Jelínková Basket Poděbrady 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Filipová Basket Poděbrady 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
21 Martina Hercíková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Hueberová Válečnice Děčín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Krňanská Basket Slovanka "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Tina Formánková Nobiles 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicole Kadaníková Basketbal Sokol H. Počernice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Marie Bartůňková Basket Slovanka "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Anna Árvai Nobiles 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Alexijová Basket Slovanka "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Benčíková Basketbal Sokol H. Počernice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Krutilková Basket Slovanka "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Šoralová SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Poustecká ŠSK Příbram 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Amélie Nuslová ŠSK Příbram 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Aneta Deáková AŠ Mladá Boleslav 16