BS Český Brod

Kategorie
Starší žákyně U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2023
Jakub Nekolný
jakub.nekolny@praha.eu
725 022 434

Asistent trenéra

od: 31. 8. 2023
Lukáš Šlégr
Lukas.slegr@hugotravel.cz

Organizační pracovník

od: 1. 9. 2023
Klára Kunešová
klaris.kunesova@seznam.cz

Trenér

od: 1. 9. 2023
Klára Kunešová
klaris.kunesova@seznam.cz

Technický zápis

od: 3. 10. 2023
Klára Kunešová
klaris.kunesova@seznam.cz

Adresa

TJ Slavoj Český Brod, z.s.
Komenského
282 01 Český Brod

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Julie Kulvajtová 2009 15 11 13.1 5.4 0.5 1.0/2.8 35.5 3.1
Lucie Vorlická 2008 164 16 11 12.0 4.6 0.7 0.5/2.3 24.0 3.2
Anna Majerová 2009 0 15 8 7.4 3.0 0.0 1.4/2.5 55.0 1.3
Nela Růžková 2010 14 10 4.4 1.8 0.1 0.5/1.3 38.5 1.2
Ema Petraturová 2010 14 6 6.7 3.2 0.0 0.3/0.8 40.0 1.5
Dora Nývltová 2011 13 9 4.4 2.2 0.0 0.0/0.4 0.0 1.7
7 Anna Horová 2008 162 16 7 4.9 1.0 0.7 0.7/1.7 41.7 1.6
Sofie Šlégrová 2011 13 4 6.0 2.5 0.3 0.3/1.3 20.0 0.8
Lucie Stankovičová 2011 13 4 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8
Adina Chmelová 2009 0 15 4 3.8 1.8 0.0 0.3/1.5 16.7 1.0
Anežka Chaloupková 2011 13 8 1.5 0.6 0.0 0.3/1.1 22.2 0.5
Eliška Jarochová 2010 14 10 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0 0.2
Pavlína Pátková 2010 14 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Vítková 2009 0 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ela Nývltová 2010 14 8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Natálie Šlégrová 2013 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Karolína Karlíková 2009 15 7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.9
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
128 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 24. 3. 2024 BS ČB : 0 /0 %
119 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 10. 3. 2024 AŠ Mladá Boleslav : 0 /0 %
117 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 9. 3. 2024 BK Brandýs nad Labem : 0 /0 %
111 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 18. 2. 2024 Válečnice Děčín 90:36 12 4 0/4 0%
108 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 17. 2. 2024 Slovan Varnsdorf 123:19 9 0 1/10 10%
104 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 28. 1. 2024 Sokol Nehvizdy 83:16 39 1 2/9 22.2%
98 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 14. 1. 2024 ASK Lovosice 106:37 13 3 2/8 25%
86 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 2. 12. 2023 Basket Poděbrady 54:81 24 2 0/0 %
85 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 12. 11. 2023 BK Brandýs nad Labem 80:44 17 1 7/20 35%
81 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 11. 11. 2023 AŠ Mladá Boleslav 54:52 18 3 7/22 31.8%
76 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 22. 10. 2023 Slovan Varnsdorf 25:149 8 0 9/18 50%
73 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 21. 10. 2023 Válečnice Děčín 68:107 26 2 10/29 34.5%
64 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 7. 10. 2023 Sokol Nehvizdy 29:87 38 3 2/6 33.3%
60 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 23. 9. 2023 ASK Lovosice 62:100 27 1 5/8 62.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 23. 9. 2023
10:00
BS Český Brod
ASK Lovosice
62
100
17
22
35
47
58
62
Skupina B Review
3. kolo 7. 10. 2023
09:30
Sokol Nehvizdy
BS Český Brod
29
87
10
27
12
52
19
72
Skupina B Review
5. kolo 21. 10. 2023
16:00
BS Český Brod
Válečnice Děčín
68
107
25
30
40
58
54
80
Skupina B Review
6. kolo 22. 10. 2023
09:00
BS Český Brod
Slovan Varnsdorf
25
149
10
30
17
73
23
114
Skupina B Review
7. kolo 11. 11. 2023
15:00
AŠ Mladá Boleslav
BS Český Brod
54
52
12
12
22
25
37
40
Skupina B Review
8. kolo 12. 11. 2023
13:00
BK Brandýs nad Labem
BS Český Brod
80
44
13
13
35
24
63
35
Skupina B Review
9. kolo 2. 12. 2023
09:00
BS Český Brod
Basket Poděbrady
54
81
8
17
10
22
15
15
Skupina B Review
12. kolo 14. 1. 2024
10:00
ASK Lovosice
BS Český Brod
106
37
25
9
49
17
79
26
Skupina B Review
14. kolo 28. 1. 2024
09:00
BS Český Brod
Sokol Nehvizdy
83
16
Skupina B Review
15. kolo 17. 2. 2024
13:30
Slovan Varnsdorf
BS Český Brod
123
19
25
10
64
12
92
17
Skupina B Review
16. kolo 18. 2. 2024
13:00
Válečnice Děčín
BS Český Brod
90
36
15
11
41
19
71
28
Skupina B Review
17. kolo 9. 3. 2024
12:00
BS Český Brod
BK Brandýs nad Labem
Skupina B Preview
18. kolo 10. 3. 2024
09:00
BS Český Brod
AŠ Mladá Boleslav
Skupina B Preview
20. kolo 24. 3. 2024
00:00
Basket Poděbrady
BS Český Brod
Skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů