Nadregionální liga U19Ž

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 2
BC Kolín
SKB Česká Třebová
23. 9. 2023
09:30
SOU Spojů Kolín Michal Bukovský
Lukáš Balog
86
56
24
17
39
34
60
46
Review
Skupina A 1. kolo 1
BCM Sokolov
TJ Sokol Toužim
24. 9. 2023
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
74
60
21
20
45
35
54
54
Review
Skupina A 1. kolo 3
Válečnice Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
14. 1. 2024
16:45
ARMEX Sportcentrum Zbyněk Pánek
Zajistí pořadatel
65
57
11
15
29
29
48
42
Review
Skupina A 1. kolo 4
Sokol Kladno
BK Medvědi Tábor
23. 9. 2023
17:30
Hala 5. ZŠ Kladno Lukáš Balog
Václav Mezera
54
51
11
10
32
21
47
33
Review
Skupina A 2. kolo 5
BCM Sokolov
Sokol Kladno
7. 10. 2023
09:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
64
57
16
14
28
32
42
48
Review
Skupina A 2. kolo 7
BC Kolín
Válečnice Děčín
7. 10. 2023
11:30
SOU Spojů Kolín Michaela Scholzová
Petr Havlíček
68
42
21
5
38
18
53
36
Review
Skupina A 2. kolo 8
SKB Česká Třebová
TJ Slovan Varnsdorf
7. 10. 2023
16:00
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
81
39
25
6
50
20
67
28
Review
Skupina A 2. kolo 6
TJ Sokol Toužim
BK Medvědi Tábor
7. 10. 2023
17:00
Sportovní hala města Matěj Heřman
Pavel Poliček
60
57
11
19
32
28
43
39
Review
Skupina A 3. kolo 11
BC Kolín
TJ Slovan Varnsdorf
8. 10. 2023
09:30
SOU Spojů Kolín Michaela Scholzová
Petr Havlíček
65
46
19
10
38
22
52
32
Review
Skupina A 3. kolo 10
TJ Sokol Toužim
Sokol Kladno
8. 10. 2023
10:00
Sportovní hala města Matěj Heřman
Pavel Poliček
40
42
9
12
16
25
25
36
Review
Skupina A 3. kolo 12
SKB Česká Třebová
Válečnice Děčín
8. 10. 2023
13:30
hala VOŠ a SŠ Milan Jaroš
65
41
18
6
44
12
55
26
Review
Skupina A 3. kolo 9
BCM Sokolov
BK Medvědi Tábor
8. 10. 2023
14:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
65
52
24
7
42
21
54
31
Review
Skupina A 4. kolo 13
Sokol Kladno
Válečnice Děčín
11. 11. 2023
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
71
33
26
15
45
26
60
30
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Medvědi Tábor
TJ Slovan Varnsdorf
11. 11. 2023
15:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Petrisko
Daniel Tomášek
54
84
20
19
29
40
42
61
Review
Skupina A 4. kolo 16
TJ Sokol Toužim
SKB Česká Třebová
11. 11. 2023
15:00
Sportovní hala města Petr Fiala
Pavel Poliček
46
61
14
10
24
26
34
46
Review
Skupina A 4. kolo 15
BCM Sokolov
BC Kolín
11. 11. 2023
17:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Štefan Čúzy
61
53
7
12
27
25
46
40
Review
Skupina A 5. kolo 19
BCM Sokolov
SKB Česká Třebová
12. 11. 2023
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
62
50
18
18
31
29
46
42
Review
Skupina A 5. kolo 20
TJ Sokol Toužim
BC Kolín
12. 11. 2023
10:00
Sportovní hala města Pavel Poliček
Petr Kalabza
70
76
14
14
30
32
44
55
Review
Skupina A 5. kolo 17
Sokol Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
12. 11. 2023
12:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
60
70
15
19
30
30
45
43
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Medvědi Tábor
Válečnice Děčín
12. 11. 2023
13:00
Sportovní areál Mír Daniel Tomášek
Michal Pivovarský
73
59
15
15
39
30
52
50
Review
Skupina A 6. kolo 23
Válečnice Děčín
BCM Sokolov
2. 12. 2023
10:30
Sportovní hala Křešice Jakub Liga
Romana Machková
48
93
8
27
22
46
33
66
Review
Skupina A 6. kolo 21
BC Kolín
Sokol Kladno
2. 12. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Tomáš Benda
65
57
18
17
33
35
50
45
Review
Skupina A 6. kolo 24
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
2. 12. 2023
13:00
Sportovní hala Zdeněk Strolený
Michal Činka
75
44
26
13
41
23
60
34
Review
Skupina A 6. kolo 22
SKB Česká Třebová
BK Medvědi Tábor
3. 12. 2023
15:00
hala VOŠ a SŠ
67
54
25
13
41
24
51
40
Review
Skupina A 7. kolo 27
Válečnice Děčín
TJ Sokol Toužim
3. 12. 2023
09:00
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
62
72
16
17
29
36
47
57
Review
Skupina A 7. kolo 28
TJ Slovan Varnsdorf
BCM Sokolov
3. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Michal Činka
Zdeněk Strolený
57
88
9
21
20
51
42
65
Review
Skupina A 7. kolo 25
BC Kolín
BK Medvědi Tábor
3. 12. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Karel Martínek
Tomáš Mach
75
61
18
19
42
36
61
42
Review
Skupina A 7. kolo 26
SKB Česká Třebová
Sokol Kladno
3. 12. 2023
11:30
ZŠ Nádražní
67
53
14
7
24
29
44
41
Review
Skupina A 8. kolo 29
TJ Sokol Toužim
BCM Sokolov
14. 1. 2024
10:00
Sportovní hala města Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
46
77
13
18
22
40
33
55
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Medvědi Tábor
Sokol Kladno
13. 1. 2024
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Hána
Martin Janda
46
60
15
19
25
28
39
37
Review
Skupina A 8. kolo 30
SKB Česká Třebová
BC Kolín
13. 1. 2024
12:00
hala VOŠ a SŠ Milan Jaroš
Petr Dočkal
66
54
11
15
32
30
48
43
Review
Skupina A 8. kolo 31
TJ Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
13. 1. 2024
16:00
Sportovní hala Ladislav Jindra
Zajistí pořadatel
75
59
10
12
35
27
56
38
Review
Skupina A 9. kolo 35
TJ Slovan Varnsdorf
BC Kolín
21. 10. 2023
13:00
Sportovní hala Jiří Beran
Jakub Liga
60
76
14
21
30
48
48
61
Review
Skupina A 9. kolo 34
Sokol Kladno
TJ Sokol Toužim
27. 1. 2024
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno David Volný
Fedor Lysov
72
42
20
13
37
19
59
26
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Medvědi Tábor
BCM Sokolov
10. 2. 2024
14:00
Sportovní areál Mír Daniel Tomášek
Jan Hanzal
48
67
16
16
23
29
40
53
Review
Skupina A 9. kolo 36
Válečnice Děčín
SKB Česká Třebová
28. 1. 2024
15:00
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Zajistí pořadatel
51
47
18
13
29
31
43
38
Review
Skupina A 10. kolo 40
TJ Slovan Varnsdorf
SKB Česká Třebová
28. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Ondřej Asztalos
Ladislav Jindra
59
66
18
18
30
36
44
56
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Medvědi Tábor
TJ Sokol Toužim
28. 1. 2024
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
43
40
10
14
16
25
28
31
Review
Skupina A 10. kolo 39
Válečnice Děčín
BC Kolín
28. 1. 2024
13:00
ARMEX Sportcentrum Zbyněk Pánek
Jakub Liga
34
73
4
18
12
33
23
50
Review
Skupina A 10. kolo 37
Sokol Kladno
BCM Sokolov
30. 1. 2024
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
Barbora Jiroušková
62
75
15
21
30
44
47
70
Review
Skupina A 11. kolo 44
BC Kolín
TJ Sokol Toužim
17. 2. 2024
14:00
SOU Spojů Kolín Vojtěch Poláček
Dušan Dvorský
91
68
27
12
49
34
71
47
Review
Skupina A 11. kolo 43
SKB Česká Třebová
BCM Sokolov
17. 2. 2024
15:00
hala VOŠ a SŠ Pavel Šmíd
Marek Kohout
62
55
21
20
27
31
50
43
Review
Skupina A 11. kolo 41
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Kladno
17. 2. 2024
15:30
Sportovní hala Michal Činka
Matěj Šťáhlavský
58
32
17
8
37
24
47
28
Review
Skupina A 11. kolo 42
Válečnice Děčín
BK Medvědi Tábor
17. 2. 2024
17:00
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Romana Machková
59
62
18
23
27
34
45
42
Review
Skupina A 12. kolo 48
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Toužim
18. 2. 2024
09:00
hala VOŠ a SŠ Tomáš Zítko
Marek Kohout
74
36
13
10
36
19
53
26
Review
Skupina A 12. kolo 46
TJ Slovan Varnsdorf
BK Medvědi Tábor
18. 2. 2024
09:30
Sportovní hala Ondřej Špinka
Michal Činka
75
56
17
14
39
29
56
44
Review
Skupina A 12. kolo 47
BC Kolín
BCM Sokolov
18. 2. 2024
10:00
SOU Spojů Kolín Petr Vávra
Dušan Dvorský
71
49
26
6
45
20
63
33
Review
Skupina A 12. kolo 45
Válečnice Děčín
Sokol Kladno
18. 2. 2024
15:00
ARMEX Sportcentrum Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
48
41
6
3
21
10
39
16
Review
Skupina A 13. kolo 50
Sokol Kladno
SKB Česká Třebová
23. 3. 2024
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Strnad
Jakub Hájek
47
74
16
23
27
37
35
52
Review
Skupina A 13. kolo 51
TJ Sokol Toužim
Válečnice Děčín
23. 3. 2024
15:00
Sportovní hala města Pavel Poliček
Vladimír Koranda
46
50
16
17
31
25
37
38
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Medvědi Tábor
BC Kolín
23. 3. 2024
18:00
Sportovní areál Mír Michal Pivovarský
Jan Hanzal
52
90
17
29
35
47
46
72
Review
Skupina A 13. kolo 52
BCM Sokolov
TJ Slovan Varnsdorf
23. 3. 2024
18:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
81
72
19
23
38
36
57
58
Review
Skupina A 14. kolo 53
Sokol Kladno
BC Kolín
24. 3. 2024
08:45
Hala 5. ZŠ Kladno Vojtěch Beneš
Vladimír Pádivý
45
67
8
18
21
35
28
51
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Medvědi Tábor
SKB Česká Třebová
24. 3. 2024
09:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Jan Hanzal
Diana Kratochvílová
64
82
14
18
38
46
50
63
Review
Skupina A 14. kolo 56
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
24. 3. 2024
10:00
Sportovní hala města Pavel Poliček
Petr Kalabza
51
56
14
12
24
30
34
44
Review
Skupina A 14. kolo 55
BCM Sokolov
Válečnice Děčín
24. 3. 2024
14:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
71
36
17
12
37
26
58
33
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Mikovcová BC Kolín 17 16 1.0 20.1 6.9 0.9 3.4/5.2 66.3 1.9
18 Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 18 14 1.0 20.5 5.4 0.9 7.1/10.5 67.3 2.2
25 Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 20 16 1.0 17.4 6.3 1.1 1.6/2.6 59.5 2.5
12 Barbora Michalinová Slovan Varnsdorf 20 14 1.0 19.6 5.8 1.1 4.6/7.9 57.7 3.4
4 Kamila Sinkulová BCM Sokolov 18 15 1.0 17.7 5.9 0.9 3.3/5.8 57.5 2.3
11 Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 18 16 1.0 16.5 4.9 1.6 1.9/4.9 39.7 3.8
9 Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 16 1.0 15.1 4.3 0.9 3.7/5.7 64.8 2.7
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 13 1.0 16.7 4.4 1.9 2.2/3.9 54.9 2.1
15 Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 18 14 1.0 12.7 3.9 1.2 1.2/3.6 34.0 3.6
15 Anna Lhotáková BCM Sokolov 18 15 1.0 11.9 4.9 0.0 2.1/3.7 58.2 1.9
Květa Kvačková BC Kolín 17 15 1.0 11.5 3.1 0.9 2.5/3.9 63.8 2.1
6 Nela Škeříková SKB Česká Třebová 17 14 1.0 12.2 5.6 0.0 0.9/2.0 46.4 1.4
Kamila Bečvářová BC Kolín 17 16 1.0 10.3 3.3 0.8 1.6/3.6 43.9 0.4
13 Simona Králová Sokol Kladno 18 14 1.0 11.2 4.6 0.0 1.9/6.9 27.8 2.3
Natálie Prislupčáková Válečnice Děčín 20 14 1.0 11.1 2.4 0.9 3.5/4.9 71.0 3.1
Barbora Krausová BC Kolín 19 16 1.0 9.4 1.6 1.9 0.4/0.6 0.0* 1.7
16 Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 18 11 1.0 13.1 5.3 0.0 2.5/6.0 42.4 2.0
6 Štěpánka Turanská BCM Sokolov 18 15 1.0 8.8 2.3 1.0 1.1/2.7 41.5 2.0
12 Aneta Svátková BK Medvědi Tábor 16 14 1.0 8.9 3.6 0.2 1.1/2.8 41.0 2.9
Barbora Bencová Válečnice Děčín 18 14 1.0 8.8 2.9 0.8 0.7/2.6 27.0 2.5
12 Michaela Tomšů SKB Česká Třebová 18 15 1.0 8.0 2.1 1.1 0.7/1.3 0.0* 2.6
7 Adéla Rešlová Sokol Toužim 17 9 1.0 13.2 4.7 0.7 1.9/4.1 45.9 2.6
Anna Horká BC Kolín 18 16 1.0 6.8 2.3 0.1 1.9/3.2 58.8 1.8
Tereza Vaňková BC Kolín 17 13 1.0 8.2 2.6 0.8 0.6/1.1 0.0* 1.9
Jana Mouchová Sokol Kladno 17 13 1.0 8.0 1.9 1.3 0.2/0.5 0.0* 2.0
7 Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 20 8 1.0 12.6 2.8 1.9 1.5/2.9 52.2 2.6
Ema Tomášová Válečnice Děčín 16 16 1.0 6.2 1.9 0.5 0.9/3.6 26.3 2.9
Aneta Havlíková Válečnice Děčín 17 16 1.0 6.1 2.6 0.1 0.8/1.1 0.0* 0.9
11 Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 17 14 1.0 6.1 2.1 0.4 0.8/2.1 36.7 1.9
8 Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 18 14 1.0 6.1 1.9 0.5 0.9/2.4 39.4 1.9
14 Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 17 14 1.0 5.8 1.5 0.7 0.6/1.6 0.0* 2.1
Barbora Valachová Válečnice Děčín 19 4 1.0 19.5 4.8 2.8 1.8/3.3 53.8 2.5
17 Jana Tranžíková BCM Sokolov 17 6 1.0 12.8 5.7 0.0 1.5/2.8 52.9 1.7
11 Adéla Kubínková Sokol Toužim 15 7 1.0 10.7 5.0 0.0 0.7/2.7 26.3 0.7
16 Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 17 14 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/2.8 43.6 2.5
14 Viktorie Hejrová BK Medvědi Tábor 18 13 1.0 5.5 1.0 0.9 0.8/1.9 0.0* 1.8
16 Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 16 1.0 4.3 2.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.3
6 Lucie Struhárová Sokol Toužim 17 10 1.0 6.8 2.3 0.6 0.4/1.5 0.0* 2.9
18 Andrea Šulcová Sokol Toužim 19 9 1.0 7.4 2.7 0.6 0.4/1.3 0.0* 2.1
Anna Ulčová BC Kolín 17 16 1.0 3.7 1.3 0.3 0.1/0.8 0.0* 2.1
31 Alžběta Šebelová Sokol Kladno 19 7 1.0 8.3 3.6 0.0 1.1/4.6 25.0 1.7
10 Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 18 10 1.0 5.7 2.3 0.1 0.8/2.8 28.6 2.5
24 Eliška Perglová Sokol Kladno 18 13 1.0 4.0 1.2 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.1
Kateřina Miličová Válečnice Děčín 19 11 1.0 4.2 1.1 0.2 1.5/3.4 43.2 1.1
12 Eliška Keplová Sokol Toužim 17 9 1.0 5.0 1.0 0.9 0.3/0.6 0.0* 1.2
7 Hana Trnková BCM Sokolov 18 14 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.1
Magdaléna Vokálová Válečnice Děčín 17 16 1.0 2.7 0.5 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.6
17 Jolana Kolářová SKB Česká Třebová 18 7 1.0 6.0 2.4 0.1 0.7/0.9 0.0* 2.6
43 Linda Zahradníková Sokol Kladno 17 13 1.0 3.0 1.2 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.0
Viktorie Mrňáková Válečnice Děčín 16 11 1.0 3.5 0.4 0.6 0.8/1.6 0.0* 0.9
11 Kateřina Dupačová Sokol Kladno 17 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
5 Anna Šambergerová Sokol Toužim 17 9 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
14 Natálie Borková SKB Česká Třebová 19 14 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Nina Halámková BC Kolín 16 13 1.0 2.6 0.9 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.3
21 Markéta Hviščová Sokol Kladno 19 14 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.5
5 Emily Vacurová BCM Sokolov 18 13 1.0 2.5 0.8 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.0
17 Veronika Hosnedlová Sokol Toužim 19 9 1.0 3.7 1.6 0.0 0.6/2.4 22.7 1.6
Anna Burdová Válečnice Děčín 17 11 1.0 2.8 0.9 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.5
8 Karolína Jonášová Sokol Toužim 16 8 1.0 3.8 1.4 0.0 1.0/2.8 36.4 1.9
22 Ema Sojková Sokol Kladno 19 8 1.0 3.8 0.3 1.0 0.3/1.0 0.0* 3.0
10 Lucie Zahálková SKB Česká Třebová 19 13 1.0 2.2 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 3.3
17 Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 18 14 1.0 2.1 0.6 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.9
13 Klára Kopecká BCM Sokolov 17 11 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Markéta Pithartová BC Kolín 18 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Eliška Seilerová Válečnice Děčín 20 5 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/2.0 30.0 1.0
9 Nela Málková Sokol Toužim 19 9 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.2
Kira Krejčí Válečnice Děčín 16 9 1.0 2.8 1.2 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.7
8 Petra Porodová BK Medvědi Tábor 17 13 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
15 Ema Zabranská SKB Česká Třebová 16 10 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.0
10 Aneta Skřivánková BCM Sokolov 17 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
5 Adélka Kalinová BK Medvědi Tábor 18 9 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.9 0.0* 1.6
15 Michaela Červená Sokol Toužim 19 8 1.0 2.6 0.9 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.6
44 Sabina Valášková Sokol Kladno 16 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
9 Barborka Varga Slovan Varnsdorf 18 14 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.7
6 Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 3.4 1.0 0.2 0.8/2.0 40.0 1.6
9 Klárka Porodová BK Medvědi Tábor 15 13 1.0 1.3 0.5 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.8
Tereza Hrbková Válečnice Děčín 19 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/2.0 20.0 2.6
4 Marie Kutová Slovan Varnsdorf 17 14 1.0 1.1 0.4 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.3
12 Veronika Šihovcová BCM Sokolov 17 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Vendula Boskovicová BC Kolín 18 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
13 Johana Blaško SKB Česká Třebová 16 13 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Adéla Dobrovolná Válečnice Děčín 18 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.9
34 Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 17 9 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.4
10 Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 17 13 1.0 0.7 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.7
4 Kristýnka Porodová BK Medvědi Tábor 15 14 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.4
7 Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 18 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.6
14 Klára Koutecká BCM Sokolov 17 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
5 Žofie Barnetová SKB Česká Třebová 16 13 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Ema Flegelová Válečnice Děčín 19 8 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.3
Markéta Šindelářová Válečnice Děčín 16 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Lucie Veselková BK Medvědi Tábor 16 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
20 Karolína Shonová Sokol Kladno 16 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
21 Jolana Severová SKB Česká Třebová 19 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Zuzana Nepomucká Válečnice Děčín 18 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.2
10 Aneta Málková Sokol Toužim 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šubrtová BC Kolín 19 15 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Anna Šindelářová Válečnice Děčín 16 8 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Karolína Mikšů BK Medvědi Tábor 18 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Veronika Převrátilová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Jindřichová BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Margarita Tothová BCM Sokolov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Pospíchalová BK Medvědi Tábor 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
8 Natálie Sotolářová BCM Sokolov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Johnová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Klára Weberová Slovan Varnsdorf 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Sára Petráková Slovan Varnsdorf 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kottová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Blaško SKB Česká Třebová 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Sabina Veselá Sokol Toužim 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Wernerová BCM Sokolov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Stejskalová BK Medvědi Tábor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Votrubová BK Medvědi Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Karolína Mikovcová BC Kolín 17 27 11 2 9 3
18 Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 18 32 10 3 12 5
25 Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 20 25 10 4 6 5
12 Barbora Michalinová Slovan Varnsdorf 20 36 14 4 8 5
4 Kamila Sinkulová BCM Sokolov 18 33 9 2 9 5
11 Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 18 28 10 3 6 5
9 Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 27 7 2 10 4
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 32 11 4 5 5
15 Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 18 29 12 3 4 5
15 Anna Lhotáková BCM Sokolov 18 23 11 0 9 3
Květa Kvačková BC Kolín 17 29 8 2 7 4
6 Nela Škeříková SKB Česká Třebová 17 21 9 0 5 4
Kamila Bečvářová BC Kolín 17 24 8 3 5 2
13 Simona Králová Sokol Kladno 18 20 7 0 6 5
Natálie Prislupčáková Válečnice Děčín 20 19 5 4 9 5
Barbora Krausová BC Kolín 19 23 5 7 2 5
16 Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 18 22 9 0 5 3
6 Štěpánka Turanská BCM Sokolov 18 19 6 3 3 5
12 Aneta Svátková BK Medvědi Tábor 16 18 7 1 4 5
Barbora Bencová Válečnice Děčín 18 19 7 4 2 5
12 Michaela Tomšů SKB Česká Třebová 18 18 6 4 2 5
7 Adéla Rešlová Sokol Toužim 17 19 8 3 5 5
Anna Horká BC Kolín 18 16 5 1 5 5
Tereza Vaňková BC Kolín 17 19 4 3 2 4
Jana Mouchová Sokol Kladno 17 15 6 3 2 4
7 Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 20 19 4 4 5 4
Ema Tomášová Válečnice Děčín 16 16 5 2 2 5
Aneta Havlíková Válečnice Děčín 17 15 6 1 2 3
11 Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 17 12 5 2 3 5
8 Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 18 13 6 2 3 4
14 Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 17 14 4 4 3 4
Barbora Valachová Válečnice Děčín 19 28 7 4 4 4
17 Jana Tranžíková BCM Sokolov 17 19 9 0 3 4
11 Adéla Kubínková Sokol Toužim 15 20 9 0 2 2
16 Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 17 11 5 0 4 5
14 Viktorie Hejrová BK Medvědi Tábor 18 21 3 5 2 4
16 Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 8 4 0 2 4
6 Lucie Struhárová Sokol Toužim 17 15 5 1 2 4
18 Andrea Šulcová Sokol Toužim 19 12 4 2 1 4
Anna Ulčová BC Kolín 17 11 4 1 2 4
31 Alžběta Šebelová Sokol Kladno 19 11 5 0 3 4
10 Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 18 12 4 1 3 5
24 Eliška Perglová Sokol Kladno 18 11 3 2 3 3
Kateřina Miličová Válečnice Děčín 19 10 3 1 4 3
12 Eliška Keplová Sokol Toužim 17 11 3 3 2 3
7 Hana Trnková BCM Sokolov 18 8 4 0 2 5
Magdaléna Vokálová Válečnice Děčín 17 7 2 2 3 5
17 Jolana Kolářová SKB Česká Třebová 18 12 6 1 2 5
43 Linda Zahradníková Sokol Kladno 17 12 4 0 4 3
Viktorie Mrňáková Válečnice Děčín 16 17 2 5 2 3
11 Kateřina Dupačová Sokol Kladno 17 10 4 0 2 4
5 Anna Šambergerová Sokol Toužim 17 13 6 0 2 3
14 Natálie Borková SKB Česká Třebová 19 8 4 0 1 2
Nina Halámková BC Kolín 16 8 4 0 3 4
21 Markéta Hviščová Sokol Kladno 19 5 2 0 2 5
5 Emily Vacurová BCM Sokolov 18 6 3 1 3 3
17 Veronika Hosnedlová Sokol Toužim 19 9 4 0 2 3
Anna Burdová Válečnice Děčín 17 7 2 1 3 3
8 Karolína Jonášová Sokol Toužim 16 9 3 0 3 3
22 Ema Sojková Sokol Kladno 19 9 1 2 1 5
10 Lucie Zahálková SKB Česká Třebová 19 8 4 0 1 5
17 Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 18 6 3 1 4 4
13 Klára Kopecká BCM Sokolov 17 6 3 0 1 3
Markéta Pithartová BC Kolín 18 8 4 0 0 4
Eliška Seilerová Válečnice Děčín 20 8 4 1 2 2
9 Nela Málková Sokol Toužim 19 8 4 0 2 5
Kira Krejčí Válečnice Děčín 16 12 6 1 0 3
8 Petra Porodová BK Medvědi Tábor 17 8 4 0 1 3
15 Ema Zabranská SKB Česká Třebová 16 6 3 1 1 4
10 Aneta Skřivánková BCM Sokolov 17 5 2 0 1 5
5 Adélka Kalinová BK Medvědi Tábor 18 5 2 1 2 4
15 Michaela Červená Sokol Toužim 19 7 2 1 1 3
44 Sabina Valášková Sokol Kladno 16 8 4 0 0 2
9 Barborka Varga Slovan Varnsdorf 18 4 2 0 2 3
6 Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 18 14 4 1 3 3
9 Klárka Porodová BK Medvědi Tábor 15 5 1 1 2 3
Tereza Hrbková Válečnice Děčín 19 6 2 1 2 5
4 Marie Kutová Slovan Varnsdorf 17 5 2 1 1 4
12 Veronika Šihovcová BCM Sokolov 17 6 3 0 2 1
Vendula Boskovicová BC Kolín 18 4 2 0 1 3
13 Johana Blaško SKB Česká Třebová 16 4 2 0 2 4
Adéla Dobrovolná Válečnice Děčín 18 2 1 0 1 3
34 Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 17 5 1 1 1 1
10 Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 17 4 2 1 0 2
4 Kristýnka Porodová BK Medvědi Tábor 15 3 1 0 2 2
7 Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 18 4 2 0 2 4
14 Klára Koutecká BCM Sokolov 17 3 1 0 1 2
5 Žofie Barnetová SKB Česká Třebová 16 4 2 0 0 1
Ema Flegelová Válečnice Děčín 19 4 1 0 2 3
Markéta Šindelářová Válečnice Děčín 16 2 1 0 1 1
Lucie Veselková BK Medvědi Tábor 16 2 1 0 1 2
20 Karolína Shonová Sokol Kladno 16 2 1 0 0 1
21 Jolana Severová SKB Česká Třebová 19 4 1 0 2 2
Zuzana Nepomucká Válečnice Děčín 18 3 1 0 1 4
10 Aneta Málková Sokol Toužim 19 2 1 0 0 0
Nikola Šubrtová BC Kolín 19 2 1 0 0 2
Anna Šindelářová Válečnice Děčín 16 1 0 0 1 5
Karolína Mikšů BK Medvědi Tábor 18 1 0 0 1 5
Monika Jindřichová BK Medvědi Tábor 18 0 0 0 0 0
Nela Pospíchalová BK Medvědi Tábor 19 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F+
BC Kolín 16 21.0 5.0 10.5 /18.7 56.2 0.0
SKB Česká Třebová 15 21.9 3.9 5.7 /12.4 46.0 0.0
BCM Sokolov 16 24.7 2.8 12.1 /21.8 55.5 18.8
Sokol Toužim 15 12.8 1.8 3.7 /10.5 35.0 0.0
Sokol Kladno 15 15.5 3.7 5.9 /15.4 38.4 0.0
BK Medvědi Tábor 14 18.3 3.7 7.5 /18.8 39.9 0.0
Válečnice Děčín 14 13.7 4.1 9.2 /19.8 46.6 0.0
Slovan Varnsdorf 15 17.6 3.1 14.5 /25.4 57.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zítko Tomáš 1 1 0 0 - - -
Zajistí pořadatel 5 1 4 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Volný David 1 1 0 0 - - -
Veselý Jiří 5 4 1 0 - - -
Vávra Petr 1 1 0 0 - - -
Tomášek Daniel 3 2 1 0 - - -
Šťáhlavský Matěj 1 0 1 0 - - -
Špinka Ondřej 1 1 0 0 - - -
Šmíd Pavel 1 1 0 0 - - -
Šlehofer Martin 1 0 1 0 - - -
Strolený Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Strnad Pavel 1 1 0 0 - - -
Scholzová Michaela 2 2 0 0 - - -
Průša Jan 2 0 2 0 - - -
Poliček Pavel 6 3 3 0 - - -
Poláček Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Pivovarský Michal 3 2 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pavýza Jiří 3 2 1 0 - - -
Pánek Zbyněk 2 2 0 0 - - -
Pádivý Vladimír 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 1 1 0 0 - - -
Mezera Václav 1 0 1 0 - - -
Martínek Karel 1 1 0 0 - - -
Machková Romana 3 0 3 0 - - -
Mach Tomáš 1 0 1 0 - - -
Lysov Fedor 3 2 1 0 - - -
Liga Jakub 6 4 2 0 - - -
Kratochvílová Diana 1 0 1 0 - - -
Koudela Martin 1 0 1 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Kohout Marek 2 0 2 0 - - -
Kinka Roman 6 4 2 0 - - -
Kalabza Petr 2 0 2 0 - - -
Jiroušková Barbora 1 0 1 0 - - -
Jindra Ladislav 2 1 1 0 - - -
Jaroš Milan 2 2 0 0 - - -
Janda Martin 1 0 1 0 - - -
Heřman Matěj 7 4 3 0 - - -
Havlíček Petr 3 1 2 0 - - -
Hanzal Jan 3 1 2 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Hájek Jakub 3 0 3 0 - - -
Hacklová Rozálie 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 2 2 0 0 - - -
Fiala Petr 2 1 1 0 - - -
Dvorský Dušan 2 0 2 0 - - -
Dočkal Petr 1 0 1 0 - - -
Čúzy Štefan 1 0 1 0 - - -
Činka Michal 4 2 2 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Beran Jiří 1 1 0 0 - - -
Beneš Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Benda Tomáš 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 3 2 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře