Celostátní liga U19Ž

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 57
BK Pelhřimov
BC Benešov
11. 11. 2023
17:00
SH Pelhřimov Dennis Billík
Daniel Chvála
51
50
20
15
28
28
40
39
Review
Skupina B 2. kolo 62
BC Benešov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
23. 9. 2023
18:00
SH Benešov Jakub Petrák
Michal Mainuš
48
59
11
18
22
29
31
47
Review
Skupina B 3. kolo 66
BC Benešov
BSK TJ Jičín
24. 9. 2023
11:00
SH Benešov Jakub Petrák
Michal Mainuš
49
88
5
27
22
46
36
65
Review
Skupina B 4. kolo 72
BC Benešov
Basketbal Sokol Horní Počernice
7. 10. 2023
17:00
SH Benešov Michal Perlík
Pavel Hendrich
61
28
18
3
32
5
40
21
Review
Skupina B 5. kolo 76
BC Benešov
Basket Slovanka
8. 10. 2023
11:00
SH Benešov Marek Vošahlík
Jáchym Povolný
39
71
7
25
16
39
23
54
Review
Skupina B 6. kolo 80
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
21. 10. 2023
15:30
ZŠ Na Výsluní René Klapetek
Richard Gottfried
45
48
12
10
26
25
36
36
Review
Skupina B 7. kolo 83
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BC Benešov
22. 10. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Lejčko
Mykhailo Shumskyi
82
49
23
13
43
27
63
37
Review
Skupina B 8. kolo 85
BC Benešov
BK Pelhřimov
12. 11. 2023
11:00
SH Benešov Jan Neubauer
Daniel Chvála
78
83
19
19
37
36
60
60
Review
Skupina B 9. kolo 90
BSK TJ Jičín
BC Benešov
2. 12. 2023
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Roman Mareš
Martin Růžička
93
55
22
16
47
31
65
43
Review
Skupina B 10. kolo 94
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BC Benešov
3. 12. 2023
14:00
Hala ZŠ Jan Musil
Michal Tesař
84
40
25
8
42
19
64
25
Review
Skupina B 11. kolo 100
Basket Slovanka
BC Benešov
16. 12. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Podhůrský
Richard Gottfried
81
33
28
2
42
12
65
18
Review
Skupina B 12. kolo 104
Basketbal Sokol Horní Počernice
BC Benešov
17. 12. 2023
16:00
Sokol Horní Počernice Jakub Hejduk
Jakub Petrák
42
50
8
13
22
24
34
28
Review
Skupina B 13. kolo 107
BC Benešov
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
13. 1. 2024
16:00
SH Benešov Petr Havlíček
Daniel Chvála
55
50
10
9
25
24
33
37
Review
Skupina B 14. kolo 112
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
14. 1. 2024
11:00
SH Benešov Petr Havlíček
Daniel Chvála
66
48
19
10
36
15
49
33
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 19 23 1.0 8.5 3.5 0.0 1.4/2.1 68.8 0.9
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 18 1.0 7.4 2.4 0.7 0.4/1.3 0.0* 1.8
Klára Seidlová BC Benešov 18 23 1.0 5.3 1.9 0.3 0.6/1.6 0.0* 2.2
Marika Rýdlová BC Benešov 18 16 1.0 6.9 1.5 1.0 0.9/2.1 42.4 1.1
Valerie Hocková BC Benešov 18 15 1.0 6.3 1.5 0.9 0.7/1.1 0.0* 2.9
Barbora Paličková BC Benešov 18 23 1.0 4.0 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.7
Anna Červenková BC Benešov 17 12 1.0 7.0 2.5 0.1 1.8/3.0 58.3 2.3
Hana Oubrechtová BC Benešov 19 12 1.0 6.8 1.8 0.5 1.6/2.5 63.3 1.1
Alžběta Rýcová BC Benešov 19 24 1.0 3.3 1.3 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.3
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 17 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.8
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 17 1.0 4.3 1.6 0.1 0.8/1.2 0.0* 0.6
Anna Jiráčková BC Benešov 17 19 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.8
Barbora Jiroušková BC Benešov 18 22 1.0 2.1 0.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.9
Jasmin Jiráková BC Benešov 18 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 10 1.0 1.4 0.1 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
Anna Pánková BC Benešov 18 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ema Píbilová BC Benešov 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Svátková BC Benešov 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lucie Kratochvílová BC Benešov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH %
BŠ Tygři Praha B 24 23.1 2.7 7.3 /14.8 49.4
BK Klatovy 24 18.7 3.3 6.5 /11.7 55.7
HB Basket B 22 13.9 3.2 7.0 /14.0 50.0
BK Karlovy Vary 24 23.9 2.9 8.7 /15.4 56.4
BK Pelhřimov 23 22.7 3.5 9.3 /17.4 53.6
Basket Slovanka 24 27.5 6.0 11.0 /17.0 64.6
B. Jablonec n. N. 24 23.4 2.7 8.8 /16.7 52.5
BK Brandýs n.L. 24 18.1 2.4 9.1 /16.1 56.3
BSK TJ Jičín 23 22.7 5.7 12.6 /19.6 64.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 24 23.1 4.7 10.7 /19.1 56.0
Basket Ostrava 24 24.6 9.0 13.7 /22.2 61.6
Studánka Pardubice 24 20.5 4.0 10.0 /18.4 54.5
Sokol Nusle 24 24.0 3.8 10.8 /20.3 53.2
DBaK 24 26.3 3.9 6.7 /15.0 44.6
BK Lvice Litoměřice 22 18.0 3.1 8.6 /16.3 52.9
BA Louny 22 15.7 2.9 7.4 /16.8 44.0
BC Benešov 24 18.3 3.0 8.0 /15.5 51.8
Basketbal Sokol Horní Počernice 24 20.4 2.8 9.4 /15.8 59.4
K2 Prostějov 24 20.7 4.7 8.1 /16.2 49.9
Žabiny Brno B 24 23.3 4.1 10.4 /18.9 55.1
SKB FASTAV Zlín 24 16.8 4.3 10.0 /18.3 54.8
Sokol Hradec Králové B 24 20.7 4.9 6.8 /13.0 52.2
Basket Vlamez 24 18.4 3.6 11.3 /19.8 57.3
BK Frýdek-Místek 24 19.0 4.5 11.2 /17.4 64.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Zemancová Adéla 6 0 6 0 1.0 1.8 1.4
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Volný David 5 0 5 0 1.0 1.2 1.1
Vlach Ondřej 7 0 7 0 1.2 1.4 1.3
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Veis Martin 2 2 0 0 2.5 2.3 2.4
Večeřová Tereza 4 0 4 0 1.6 1.3 1.4
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Tichý David 13 1 12 0 1.2 1.2 1.2
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 8 3 5 0 1.2 1.3 1.3
Tejček Tomáš 16 11 5 0 1.1 1.1 1.1
Šuláková Pavlína 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Štancl Dominik 4 2 2 0 1.3 1.0 1.1
Špaček Jan 8 7 1 0 1.5 1.1 1.3
Šlaj Jiří 5 1 4 0 1.0 1.2 1.1
Šenk Pavel 8 4 4 0 1.0 1.1 1.0
Ščurek Vojtěch 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Syrovátka František 6 5 1 0 1.1 1.1 1.1
Sochor Jakub 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Slovák Michal 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Scholzová Michaela 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojtěch 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 8 5 3 0 1.6 1.2 1.4
Shumskyi Mykhailo 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Sádovský Matěj 4 0 4 0 1.1 1.0 1.1
Růžička Martin 14 5 9 0 1.1 1.2 1.2
Rusz Ondřej 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Račanský Martin 1 0 1 0 2.5 2.5 2.5
Přidal Matouš 6 2 4 0 1.3 1.0 1.2
Povolný Jáchym 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Pokorný Štěpán 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pletánek Matěj 5 0 5 0 2.0 1.9 2.0
Petrák Jakub 11 8 3 0 1.0 1.2 1.1
Peterková Lucie 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 9 6 3 0 1.1 1.0 1.0
Nesper Jindřich 13 5 8 0 1.2 1.5 1.4
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.3 2.3 1.8
Navrátil Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Musil Jan 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Morávek Tomáš 7 6 1 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 11 3 8 0 1.2 1.1 1.2
Menšík Jan 7 7 0 0 1.0 1.1 1.1
Melzer Ondřej 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Matys Pavel 7 2 5 0 1.8 1.1 1.5
Matulka Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 12 9 3 0 1.3 1.4 1.4
Marek Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Mainuš Michal 12 1 11 0 1.3 1.4 1.4
Lysov Fedor 8 2 6 0 1.1 1.1 1.1
Lunhul Vladislav 9 5 4 0 1.3 1.0 1.2
Lejčko Jan 11 2 9 0 1.4 1.2 1.3
Kunclová Natálie 6 1 5 0 1.0 1.5 1.3
Kuncl Michal 6 3 3 0 1.3 1.0 1.1
Kult Michal 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Kubiš Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kubeš Michal 4 0 4 0 1.1 1.3 1.2
Kuba Theodor 5 0 5 0 1.4 1.0 1.2
Krzywoň Jan 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Križanský Adam 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 5 5 0 0 1.4 1.0 1.2
Krčmář Daniel 5 0 5 0 1.8 1.0 1.4
Krčmář Dominik 3 3 0 0 1.3 1.2 1.3
Kraina Tomáš 5 5 0 0 1.0 1.3 1.2
Kozel Martin 7 4 3 0 1.6 1.1 1.4
Kout Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Martin 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Koch Martin 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 4 0 4 0 1.8 1.0 1.4
Klapetek René 3 3 0 0 1.7 1.0 1.3
Kavan Jonáš 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Karwowska Klaudia Aleksandra 4 4 0 0 1.1 1.9 1.5
Karabínová Natálie 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Kapl Antonín 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Kalabza Lukáš 5 2 3 0 1.3 1.0 1.2
Josefus Ondřej 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Jodl Jiří 6 5 1 0 1.2 1.0 1.1
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 3 0 3 0 1.5 1.0 1.3
Jakubík Petr 4 1 3 0 1.1 1.3 1.2
Chvála Daniel 6 0 6 0 1.3 1.8 1.6
Chodura Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Chlup Aleš 4 3 1 0 1.4 1.0 1.2
Hošek Jan 5 4 1 0 1.0 1.5 1.3
Horník Michal 6 1 5 0 1.0 1.1 1.0
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.0 2.5 1.8
Holaň Dominik 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
Hendrych Jan 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Hendrich Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 7 1 6 0 1.0 1.1 1.1
Hejduk Jakub 5 5 0 0 1.1 1.3 1.2
Hecl Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 8 5 3 0 1.1 1.1 1.1
Hartig Lukáš 3 3 0 0 1.2 1.0 1.1
Hackl Filip 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Gottfried Richard 7 1 6 0 1.0 1.1 1.1
Giecek Adam 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jakub 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Frass Rastislav 7 3 4 0 1.0 1.3 1.1
Fanta Jiří 4 4 0 0 1.3 1.1 1.2
Eisner Petr 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 11 8 3 0 1.2 1.0 1.1
Dombrovský Filip 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Čížek Daniel 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 5 3 2 0 1.1 1.5 1.3
Bohata Pavel 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Bočková Lenka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Blahout Petr 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Billík Dennis 11 10 1 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 5 5 0 0 1.2 1.0 1.1
Beran Štěpán 7 5 2 0 1.1 1.1 1.1
Benda Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře