1. liga mužů
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2023/24
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
play-off | semifinále | 259 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Tuři Svitavy
|
5. 4. 2024
19:00 |
Městská sportovní hala |
Marek Vošahlík Lukáš Hartig Michaela Scholzová |
Petr Buršík |
91
96
|
27
24
46
53
68
70 |
Review |
play-off | semifinále | 260 |
Královští sokoli
Slavoj BK Litoměřice
|
5. 4. 2024
19:00 |
Sportovní hala Třebeš |
Ivor Matějek Štěpán Pokorný Petr Znamínko |
Zdeněk Ringsmuth |
77
82
|
26
28
41
48
59
64 |
Review |
play-off | finále | 265 |
Slavoj BK Litoměřice
Tuři Svitavy
|
19. 4. 2024
19:00 |
Hala 6. ZŠ |
Lukáš Ulrych Matej Kovačovič Pavel Bohata |
Rudolf Výborný |
80
73
|
27
25
41
39
55
58 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 249 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
22. 3. 2024
19:00 |
Městská sportovní hala |
Štěpán Pokorný Jiří Jedlička Martin Veis |
Zdeněk Ringsmuth |
82
71
|
28
17
43
39
62
60 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 250 |
Královští sokoli
BASKET Brno U23
|
22. 3. 2024
19:00 |
Sportovní hala Třebeš |
Petr Hruša Michaela Scholzová Jan Špaček |
Marek Vondráček |
94
68
|
32
16
53
35
72
53 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 251 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Opava B
|
22. 3. 2024
19:00 |
Hala 6. ZŠ |
Marek Vošahlík Jaroslav Pazourek Ladislav Neuman |
Otakar Beneš |
77
71
|
19
22
46
43
60
58 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 252 |
Tuři Svitavy
Sokol Pražský
|
22. 3. 2024
19:00 |
SH Na Střelnici |
Michal Scholze Jakub Kremser Michal Kult |
Petr Reichl |
76
64
|
16
10
31
22
52
46 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 256 |
Sokol Pražský
Tuři Svitavy
|
24. 3. 2024
14:30 |
Sokol pražský |
Rudolf Salvetr Ivo Melichárek Petr Znamínko |
Jiří Veselý |
66
93
|
16
30
35
50
46
82 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 255 |
BK Opava B
Slavoj BK Litoměřice
|
24. 3. 2024
15:30 |
Víceúčelová hala Opava |
Petr Nejezchleb Michal Kubiš Jan Hecl |
Renáta Kašparová |
63
71
|
14
14
31
29
53
50 |
Review |
play-off | semifinále | 261 |
Tuři Svitavy
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
7. 4. 2024
17:00 |
SH Na Střelnici |
Kamil Karafiát Michal Kubiš Robin Petrák |
Petr Reichl |
83
76
|
21
19
43
46
63
56 |
Review |
play-off | semifinále | 262 |
Slavoj BK Litoměřice
Královští sokoli
|
7. 4. 2024
17:00 |
Hala 6. ZŠ |
Martin Kučírek Ivo Melichárek Lucie Peterková |
Jiří Veselý |
64
92
|
26
24
41
46
56
75 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 254 |
BASKET Brno U23
Královští sokoli
|
24. 3. 2024
17:00 |
SH Morenda |
Filip Dombrovský Michal Komprs Pavel Nehoda |
Václav Dolejš |
76
92
|
21
28
37
50
52
70 |
Review |
play-off | finále | 266 |
Tuři Svitavy
Slavoj BK Litoměřice
|
21. 4. 2024
18:00 |
SH Na Střelnici |
Filip Dombrovský Michal Komprs Maxmilian Zavřel |
Pavel Hlaváček |
78
58
|
18
24
37
38
55
49 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 253 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
25. 3. 2024
19:30 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Petr Blahout Jan Musil Jan Renc |
Jakub Válek |
79
71
|
23
22
40
41
54
52 |
Review |
play-off | semifinále | 264 |
Královští sokoli
Slavoj BK Litoměřice
|
10. 4. 2024
18:30 |
Sportovní hala Třebeš |
Petr Blahout Michal Perlík Jan Musil |
Jiří Kukla |
67
78
|
13
23
32
39
52
56 |
Review |
play-off | čtvrtfinále | 257 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
27. 3. 2024
19:00 |
Městská sportovní hala |
Filip Dombrovský Michal Komprs Maxmilian Zavřel |
Marek Vondráček |
102
54
|
29
12
48
32
76
40 |
Review |
play-off | finále | 267 |
Slavoj BK Litoměřice
Tuři Svitavy
|
24. 4. 2024
19:00 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Blahout Jaroslav Pazourek Jan Renc |
Zdeněk Ringsmuth |
62
69
|
8
20
33
34
40
53 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|
Znamínko Petr | 12 | 3 | 7 | 2 |
Zavřel Maxmilian | 11 | 2 | 7 | 2 |
Zatloukal Ondřej | 9 | 9 | 0 | 0 |
Výborný Dominik | 8 | 8 | 0 | 0 |
Vošahlík Marek | 6 | 6 | 0 | 0 |
Veis Martin | 9 | 2 | 6 | 1 |
Vávrová Veronika | 6 | 6 | 0 | 0 |
Vaníček Marek | 8 | 0 | 8 | 0 |
Ulrych Lukáš | 9 | 8 | 1 | 0 |
Theodor Pavel | 5 | 0 | 5 | 0 |
Tesař Michal | 8 | 0 | 8 | 0 |
Špaček Jan | 6 | 0 | 5 | 1 |
Škaroupka Michal | 10 | 0 | 10 | 0 |
Šenk Pavel | 7 | 0 | 7 | 0 |
Ščurek Vojtěch | 3 | 0 | 3 | 0 |
Šafařík Michal | 5 | 2 | 3 | 0 |
Syrovátka František | 5 | 0 | 5 | 0 |
Sýkora Václav | 9 | 0 | 9 | 0 |
Svejkovský Ondřej | 5 | 0 | 5 | 0 |
Slovák Michal | 3 | 0 | 3 | 0 |
Scholzová Michaela | 10 | 2 | 7 | 1 |
Scholze Michal | 5 | 5 | 0 | 0 |
Salvetr Rudolf | 5 | 5 | 0 | 0 |
Rusz Ondřej | 7 | 0 | 7 | 0 |
Renc Jan | 11 | 7 | 2 | 2 |
Pokorný Štěpán | 9 | 8 | 1 | 0 |
Podhůrský Pavel | 8 | 0 | 8 | 0 |
Petrák Robin | 11 | 9 | 1 | 1 |
Peterková Lucie | 11 | 6 | 4 | 1 |
Perlík Michal | 4 | 3 | 1 | 0 |
Pazourek Jaroslav | 9 | 5 | 4 | 0 |
Neuman Ladislav | 6 | 4 | 1 | 1 |
Nejezchleb Petr | 8 | 8 | 0 | 0 |
Nehoda Pavel | 12 | 4 | 7 | 1 |
Mynarčík Petr | 4 | 0 | 4 | 0 |
Musil Jan | 9 | 3 | 5 | 1 |
Melichárek Ivo | 10 | 7 | 3 | 0 |
Matějek Ivor | 4 | 4 | 0 | 0 |
Mašek Tomáš | 9 | 1 | 8 | 0 |
Linhart Tomáš | 3 | 3 | 0 | 0 |
Kurz Vlastimil | 2 | 2 | 0 | 0 |
Kuncl Michal | 3 | 0 | 3 | 0 |
Kult Michal | 12 | 6 | 5 | 1 |
Kučírek Martin | 6 | 6 | 0 | 0 |
Kubiš Michal | 10 | 7 | 3 | 0 |
Kremser Jakub | 11 | 8 | 3 | 0 |
Kovář Jan | 8 | 2 | 6 | 0 |
Kovačovič Matej | 7 | 6 | 1 | 0 |
Komprs Michal | 11 | 7 | 4 | 0 |
Kočovský Dominik | 5 | 0 | 5 | 0 |
Kocián Michal | 1 | 0 | 1 | 0 |
Klapetek René | 9 | 0 | 9 | 0 |
Kejklíček Roman | 6 | 3 | 3 | 0 |
Kec Jakub | 4 | 4 | 0 | 0 |
Kavan Jonáš | 5 | 4 | 1 | 0 |
Karwowska Klaudia Aleksandra | 3 | 0 | 3 | 0 |
Karafiát Kamil | 9 | 9 | 0 | 0 |
Karabínová Natálie | 7 | 0 | 7 | 0 |
Kapaňa Lukáš | 4 | 4 | 0 | 0 |
Jodl Jiří | 4 | 0 | 4 | 0 |
Jeřáb Jan | 5 | 4 | 1 | 0 |
Jedlička Jiří | 8 | 7 | 1 | 0 |
Hruša Petr | 2 | 2 | 0 | 0 |
Holubek Tomáš | 10 | 6 | 4 | 0 |
Hendrych Jan | 3 | 0 | 3 | 0 |
Hendrich Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 |
Hejduk Jakub | 3 | 0 | 3 | 0 |
Hecl Jan | 11 | 7 | 3 | 1 |
Hartig Lukáš | 10 | 8 | 2 | 0 |
Fanta Jiří | 5 | 0 | 5 | 0 |
Eisner Petr | 8 | 2 | 6 | 0 |
Dombrovský Filip | 12 | 11 | 1 | 0 |
Čížek Daniel | 2 | 0 | 2 | 0 |
Bráblík Jan | 4 | 0 | 4 | 0 |
Bohata Pavel | 11 | 8 | 2 | 1 |
Blahout Petr | 5 | 5 | 0 | 0 |
Billík Dennis | 8 | 0 | 8 | 0 |
Baudyš Petr | 4 | 1 | 3 | 0 |
Barták Dominik | 2 | 2 | 0 | 0 |
Barták Matěj | 3 | 1 | 2 | 0 |
Baloun Jan | 1 | 1 | 0 | 0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Výborný Rudolf | 0 | - | - | - | 0.000 |
Vondráček Marek | 0 | - | - | - | 0.000 |
Veselý Jiří | 0 | - | - | - | 0.000 |
Valoušek Zdeněk | 0 | - | - | - | 0.000 |
Válek Jakub | 0 | - | - | - | 0.000 |
Šmíd Pavel | 0 | - | - | - | 0.000 |
Süss Jiří | 0 | - | - | - | 0.000 |
Smetana Jiří | 0 | - | - | - | 0.000 |
Sládek Oldřich | 0 | - | - | - | 0.000 |
Ringsmuth Zdeněk | 0 | - | - | - | 0.000 |
Reichl Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
Peterka Lubomír | 0 | - | - | - | 0.000 |
Peška Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
Latík Zdeněk | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kukla Jiří | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kmošek Jakub | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kašparová Renáta | 0 | - | - | - | 0.000 |
Kapounek Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
Hošek Jan | 0 | - | - | - | 0.000 |
Hlaváček Pavel | 0 | - | - | - | 0.000 |
Dolejš Václav | 0 | - | - | - | 0.000 |
Buršík Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
Beneš Otakar | 0 | - | - | - | 0.000 |
Andrle Petr | 0 | - | - | - | 0.000 |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře