Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
SK Slavičín
TJ Sokol Moravská Nová Ves
21. 1. 2024
15:00
Hala SK Slavičín Prokop Slanina
Břetislav Kraváček
62
70
14
28
31
43
43
55
Review
Základní část 1. kolo 1
TJ Znojmo
TJ Spartak Hluk
20. 4. 2024
16:00
TJ Znojmo
Preview
Základní část 1. kolo 3
Jiskra Kyjov B
Sokol Bystřice nad Pern.
20. 1. 2024
18:00
Hala TJ Jiskra Maxmilian Zavřel
Tereza Večeřová
66
57
22
12
28
26
50
42
Review
Základní část 1. kolo 49
Sokol Šlapanice C
JBC Brno B
20. 1. 2024
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Novotný
Jiří Slezák
47
100
15
26
24
52
33
71
Review
Základní část 2. kolo 4
TJ Znojmo
Sokol Šlapanice C
14. 10. 2023
15:00
TJ Znojmo Jiří Sehnal
Zdeněk Juránek
79
60
17
14
41
25
62
41
Review
Základní část 2. kolo 6
TJ Sokol Moravská Nová Ves
Sokol Bystřice nad Pern.
14. 10. 2023
17:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Martin Koch
Jiří Slezák
83
73
21
26
42
45
65
57
Review
Základní část 2. kolo 5
SK Slavičín
Jiskra Kyjov B
14. 10. 2023
17:30
Hala SK Slavičín Filip Hudec
Břetislav Kraváček
51
82
8
24
20
48
39
64
Review
Základní část 2. kolo 43
TJ Spartak Hluk
JBC Brno B
20. 10. 2023
19:00
SH města Hluk Jiří Krejčiřík
Pavel Kryštof
59
74
10
21
20
30
38
55
Review
Základní část 3. kolo 8
SK Slavičín
Sokol Bystřice nad Pern.
15. 10. 2023
09:30
Hala SK Slavičín Filip Hudec
Břetislav Kraváček
52
85
12
27
26
54
41
69
Review
Základní část 3. kolo 7
TJ Spartak Hluk
Sokol Šlapanice C
15. 10. 2023
10:00
SH města Hluk Michal Vybíral
Adam Antoš
48
76
15
18
21
38
29
62
Review
Základní část 3. kolo 44
TJ Znojmo
JBC Brno B
15. 10. 2023
13:30
TJ Znojmo Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
70
54
22
17
38
32
51
50
Review
Základní část 3. kolo 9
TJ Sokol Moravská Nová Ves
Jiskra Kyjov B
1. 12. 2023
19:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Jiří Krejčiřík
Michal Vybíral
85
75
17
24
46
35
68
55
Review
Základní část 4. kolo 11
TJ Znojmo
SK Slavičín
4. 11. 2023
15:30
TJ Znojmo Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
82
76
20
17
44
31
69
56
Review
Základní část 4. kolo 12
TJ Spartak Hluk
TJ Sokol Moravská Nová Ves
4. 11. 2023
17:00
SH města Hluk Jiří Slezák
Ondřej Tesař
47
75
7
22
18
36
32
53
Review
Základní část 4. kolo 10
Sokol Šlapanice C
Jiskra Kyjov B
4. 11. 2023
17:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Štěpán Urbánek
Martin Jansa
81
77
22
21
44
41
70
59
Review
Základní část 4. kolo 45
JBC Brno B
Sokol Bystřice nad Pern.
4. 11. 2023
17:30
SH Morenda Petr Jakubík
Kristýna Jansová
66
58
18
16
35
32
50
51
Review
Základní část 5. kolo 13
Sokol Šlapanice C
Sokol Bystřice nad Pern.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
Základní část 5. kolo 46
JBC Brno B
Jiskra Kyjov B
5. 11. 2023
12:30
SH Morenda Petr Jakubík
Václav Dolejš
51
56
9
13
24
33
35
45
Review
Základní část 5. kolo 14
TJ Znojmo
TJ Sokol Moravská Nová Ves
5. 11. 2023
13:15
TJ Znojmo Jiří Slezák
Jiří Sehnal
61
78
18
16
32
42
43
60
Review
Základní část 5. kolo 15
TJ Spartak Hluk
SK Slavičín
24. 11. 2023
19:00
SH města Hluk Michal Vybíral
Adam Antoš
42
85
6
25
13
41
28
64
Review
Základní část 6. kolo 18
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Spartak Hluk
Bude upřesněno
-
ZŠ Bystřice nad Pernšt.
Preview
Základní část 6. kolo 16
SK Slavičín
Sokol Šlapanice C
9. 12. 2023
15:30
Hala SK Slavičín Filip Hudec
Prokop Slanina
70
75
12
25
28
47
51
64
Review
Základní část 6. kolo 47
TJ Sokol Moravská Nová Ves
JBC Brno B
6. 1. 2024
18:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Jiří Siegfried
Karel Janík
83
72
24
20
49
39
68
54
Review
Základní část 6. kolo 17
Jiskra Kyjov B
TJ Znojmo
9. 12. 2023
18:30
Hala TJ Jiskra Jiří Siegfried
Štěpán Urbánek
63
58
8
17
29
26
43
44
Review
Základní část 7. kolo 21
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
ZŠ Bystřice nad Pernšt.
Preview
Základní část 7. kolo 19
TJ Sokol Moravská Nová Ves
Sokol Šlapanice C
10. 12. 2023
10:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Karel Janík
Pavel Kryštof
88
78
29
24
49
36
75
57
Review
Základní část 7. kolo 20
Jiskra Kyjov B
TJ Spartak Hluk
10. 12. 2023
11:00
Hala TJ Jiskra Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
85
53
20
8
34
22
55
38
Review
Základní část 7. kolo 48
SK Slavičín
JBC Brno B
10. 12. 2023
15:00
Hala SK Slavičín Filip Hudec
Břetislav Kraváček
60
87
14
24
38
45
44
71
Review
Základní část 8. kolo 23
TJ Sokol Moravská Nová Ves
SK Slavičín
Bude upřesněno
-
Sokolovna Moravská Nová Ves
Preview
Základní část 8. kolo 22
TJ Spartak Hluk
TJ Znojmo
21. 1. 2024
10:00
SH města Hluk Štěpán Urbánek
Pavel Kryštof
47
72
14
23
25
31
39
50
Review
Základní část 8. kolo 24
Sokol Bystřice nad Pern.
Jiskra Kyjov B
21. 1. 2024
11:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Petr Kazda
Filip Pošvic
70
65
23
16
46
34
61
50
Review
Základní část 8. kolo 50
JBC Brno B
Sokol Šlapanice C
21. 1. 2024
17:00
SH Morenda Jiří Sehnal
Tomáš Novotný
74
63
10
24
30
33
48
47
Review
Základní část 9. kolo 27
Jiskra Kyjov B
TJ Sokol Moravská Nová Ves
16. 3. 2024
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní část 9. kolo 51
JBC Brno B
TJ Znojmo
10. 2. 2024
16:00
SH Morenda Štěpán Urbánek
Ondřej Tesař
61
55
8
13
25
28
39
42
Review
Základní část 9. kolo 26
Sokol Bystřice nad Pern.
SK Slavičín
10. 2. 2024
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Petr Kazda
Roman Pošvic
90
64
26
13
54
25
71
47
90
64
Review
Základní část 9. kolo 25
Sokol Šlapanice C
TJ Spartak Hluk
10. 2. 2024
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Novotný
Martin Jelínek
107
33
29
9
52
24
80
29
Review
Základní část 10. kolo 28
Sokol Šlapanice C
TJ Znojmo
11. 2. 2024
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Slezák
Jiří Sehnal
67
53
25
6
43
18
57
34
Review
Základní část 10. kolo 29
Jiskra Kyjov B
SK Slavičín
11. 2. 2024
10:00
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Pavel Kryštof
67
53
19
16
34
27
54
40
Review
Základní část 10. kolo 52
JBC Brno B
TJ Spartak Hluk
11. 2. 2024
12:30
SH Morenda Ondřej Tesař
Štěpán Urbánek
64
31
15
5
30
10
48
21
Review
Základní část 10. kolo 30
Sokol Bystřice nad Pern.
TJ Sokol Moravská Nová Ves
9. 3. 2024
14:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt.
Preview
Základní část 11. kolo 32
TJ Sokol Moravská Nová Ves
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
Sokolovna Moravská Nová Ves
Preview
Základní část 11. kolo 31
Sokol Bystřice nad Pern.
Sokol Šlapanice C
2. 3. 2024
17:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Libor Chaloupka
Zdeněk Strmiska
Preview
Základní část 11. kolo 53
Jiskra Kyjov B
JBC Brno B
2. 3. 2024
17:30
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Pavel Kryštof
Preview
Základní část 11. kolo 33
SK Slavičín
TJ Spartak Hluk
8. 3. 2024
19:30
Hala SK Slavičín Filip Hudec
Prokop Slanina
Preview
Základní část 12. kolo 35
SK Slavičín
TJ Znojmo
3. 3. 2024
09:30
Hala SK Slavičín Filip Hudec
Břetislav Kraváček
Preview
Základní část 12. kolo 36
TJ Sokol Moravská Nová Ves
TJ Spartak Hluk
3. 3. 2024
10:00
Sokolovna Moravská Nová Ves Michal Vybíral
Adam Antoš
Preview
Základní část 12. kolo 54
Sokol Bystřice nad Pern.
JBC Brno B
3. 3. 2024
11:00
ZŠ Bystřice nad Pernšt. Petr Kazda
Roman Pošvic
Preview
Základní část 12. kolo 34
Jiskra Kyjov B
Sokol Šlapanice C
3. 3. 2024
12:00
Hala TJ Jiskra Petr Jakubík
Václav Dolejš
Preview
Základní část 13. kolo 38
TJ Spartak Hluk
Jiskra Kyjov B
6. 4. 2024
-
SH města Hluk
Preview
Základní část 13. kolo 55
JBC Brno B
SK Slavičín
6. 4. 2024
-
SH Morenda
Preview
Základní část 13. kolo 37
Sokol Šlapanice C
TJ Sokol Moravská Nová Ves
6. 4. 2024
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
Základní část 13. kolo 39
TJ Znojmo
Sokol Bystřice nad Pern.
6. 4. 2024
17:30
TJ Znojmo
Preview
Základní část 14. kolo 42
TJ Spartak Hluk
Sokol Bystřice nad Pern.
7. 4. 2024
-
SH města Hluk
Preview
Základní část 14. kolo 56
JBC Brno B
TJ Sokol Moravská Nová Ves
7. 4. 2024
-
SH Morenda
Preview
Základní část 14. kolo 41
TJ Znojmo
Jiskra Kyjov B
7. 4. 2024
09:30
TJ Znojmo
Preview
Základní část 14. kolo 40
Sokol Šlapanice C
SK Slavičín
7. 4. 2024
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice
Preview
Hráč Tým Věk Z
Josef Ingr Jiskra Kyjov B 33 1
Martin Bobek JBC Brno B 18 1
Marek Šváb Sok Šlapanice B 21 1
Jan Ehrenberger Sokol Šlapanice C 20 1
Tadeáš Novotný Jiskra Kyjov B 22 1
David Peterka JBC Brno B 19 1
Eduard Martínek Sokol Šlapanice C 19 1
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov B 19 1
Zdeněk Toman TJ Sokol Bystřice nad Pern. 23 1
Jan Zámečník TJ Sokol Bystřice nad Pern. 25 1
Marek Pešák Sokol Šlapanice C 17 1
Filip Zelinka JBC Brno B 18 1
Filip Přikryl TJ Sokol Moravská Nová Ves 16 1
Zdeněk Kolář TJ Sokol Bystřice nad Pern. 23 1
Jan Soukup TJ Znojmo 23 1
Nikolas Šimeček TJ Znojmo 23 1
Přemysl Kočí Spartak Hluk 26 1
David Hradský JBC Brno B 18 1
František Sponar JBC Brno B 20 1
Tomáš Veselý TJ Znojmo 28 1
Petr Klim TJ Sokol Moravská Nová Ves 62 1
David Jílek TJ Sokol Bystřice nad Pern. 26 1
David Mercl Sokol Šlapanice C 20 1
Václav Fitz Sokol Šlapanice C 19 1
Jakub Macek SK Slavičín 21 1
Filip Fridrich Jiskra Kyjov B 20 1
Erik Svoboda JBC Brno B 20 1
Zdeněk Bobrovský Sokol Šlapanice C 21 1
Adam Hradečný Sokol Šlapanice C 20 1
Marek Šudák Sokol Šlapanice C 23 1
Tomáš Nesrovnal Sok Šlapanice B 20 1
Tomáš Nohel Sokol Šlapanice C 20 1
Štěpán Koudelka JBC Brno B 18 1
Dan Vejr JBC Brno B 20 1
Jan Kazatel TJ Znojmo 24 1
Adam Vaník JBC Brno B 19 1
Vladimír Knoflíček TJ Znojmo 18 1
Ivo Šalomoun TJ Znojmo 19 1
Alexander Fikejs Sokol Šlapanice C 20 1
Jan Glier Spartak Hluk 21 1
Evangelos Karvounis Sok Šlapanice B 40 1
Jan Jáchymek TJ Sokol Moravská Nová Ves 21 1
Jan Frühauf TJ Znojmo 20 1
Jakub Zákostelský Sokol Šlapanice C 24 1
Antonín Vágner Spartak Hluk 38 1
Igor Peštuka Spartak Hluk 35 1
Marek Rýznar Spartak Hluk 21 1
Matyáš Držmíšek TJ Znojmo 20 1
Jakub Klečka TJ Sokol Moravská Nová Ves 24 1
Aleš Novák TJ Znojmo 21 1
Daniel Kněžík TJ Znojmo 21 1
Filip Hřebačka TJ Sokol Moravská Nová Ves 16 1
Vojtěch Hemala Sok Šlapanice B 20 1
Ginbert Cucharo SK Slavičín 33 1
Alejandro Larios SK Slavičín 43 1
Marek Kohoutek Sokol Šlapanice C 19 1
Samuel Kadeřábek TJ Znojmo 17 1
Jáchym Písař TJ Znojmo 17 1
Richard Fiala TJ Znojmo 21 1
Filip Pospíšek JBC Brno B 18 1
Roman Proks TJ Sokol Bystřice nad Pern. 21 1
Marek Čížek TJ Sokol Bystřice nad Pern. 21 1
Lukáš Vícha TJ Sokol Bystřice nad Pern. 37 1
Václav Šimeček Jiskra Kyjov B 20 1
Filip Hlaváč JBC Brno B 21 1
Matouš Raška SK Slavičín 25 1
Artur Menšík SK Slavičín 30 1
Tomáš Tydlačka Sok Šlapanice B 25 1
Matěj Kreutzer JBC Brno B 19 1
David Prekop SK Slavičín 27 1
Viktor Šimíček Spartak Hluk 27 1
Simon Šerák TJ Znojmo 22 1
Jakub Müller JBC Brno B 19 1
Marek Opluštil Spartak Hluk 23 1
Dušan Parnicki Jiskra Kyjov B 32 1
Jakub Hamřík TJ Sokol Bystřice nad Pern. 31 1
Martin Koch Jiskra Kyjov B 20 1
Radim Mezihorák Jiskra Kyjov B 32 1
Petr Frýdek TJ Sokol Moravská Nová Ves 38 1
Jiří Víšek TJ Sokol Moravská Nová Ves 44 1
Jakub Duchoslav TJ Sokol Moravská Nová Ves 39 1
Ondřej Novotný Sok Šlapanice B 35 1
Lukáš Rumplík SK Slavičín 40 1
Martin Staněk TJ Sokol Moravská Nová Ves 37 1
David Pintera TJ Sokol Moravská Nová Ves 36 1
Jiří Zugar TJ Sokol Moravská Nová Ves 37 1
Lukáš Šebesta Jiskra Kyjov B 43 1
Martin Grof TJ Sokol Moravská Nová Ves 44 1
Tomáš Konečný TJ Sokol Moravská Nová Ves 41 1
Josef Pilipčinec TJ Sokol Moravská Nová Ves 45 1
Radim Osička TJ Sokol Moravská Nová Ves 52 1
Petr Novotný Sok Šlapanice B 29 1
Jan Řeřicha Jiskra Kyjov B 32 1
Pavel Nebl Sok Šlapanice B 32 1
Radim Kříž Sok Šlapanice B 37 1
Emil Christoph TJ Sokol Moravská Nová Ves 46 1
Štěpán Korčák Sok Šlapanice B 32 1
Tomáš Macek SK Slavičín 51 1
Ivan Vinca Jiskra Kyjov B 33 1
Štěpán Menšík Jiskra Kyjov B 31 1
Tomáš Rajsigl Jiskra Kyjov B 46 1
Petr Kozák TJ Znojmo 48 1
Kamil Svoboda TJ Znojmo 48 1
Mojmír Severin Jiskra Kyjov B 50 1
Zdeněk Argaláš SK Slavičín 51 1
Jaroslav Nunvář TJ Sokol Bystřice nad Pern. 42 1
Michal Vrba SK Slavičín 48 1
Jan Jordán SK Slavičín 47 1
Michal Bajer Sok Šlapanice B 41 1
David Šuránek Spartak Hluk 45 1
Michal Šuránek Spartak Hluk 46 1
Vít Holomucký TJ Sokol Moravská Nová Ves 40 1
Martin Homolka TJ Sokol Bystřice nad Pern. 42 1
Jiří Křepelka Sok Šlapanice B 32 1
Miloš Mička TJ Sokol Bystřice nad Pern. 44 1
Jakub Olšer Jiskra Kyjov B 22 1
Petr Špaček JBC Brno B 21 1
Tomáš Šufeisl JBC Brno B 24 1
Mirko Kuda Sokol Šlapanice C 24 1
Petr Kulíšek SK Slavičín 56 1
Adam Cíleček JBC Brno B 20 1
Martin Venský TJ Znojmo 30 1
Filip Franzl JBC Brno B 21 1
Marek Duchaň Sok Šlapanice B 24 1
Václav Ryba Jiskra Kyjov B 25 1
Tomáš Lukšík Sokol Šlapanice C 21 1
Jiří Opravil TJ Sokol Bystřice nad Pern. 27 1
Milan Dobiáš TJ Sokol Bystřice nad Pern. 29 1
Filip Schütz Sok Šlapanice B 24 1
Tomáš Novotný JBC Brno B 21 1
Jan Hajda SK Slavičín 32 1
Marek Carbol SK Slavičín 30 1
Sebastian Tvarog Jiskra Kyjov B 22 1
Matěj Juránek TJ Sokol Bystřice nad Pern. 33 1
Petr Maška TJ Sokol Moravská Nová Ves 44 1
Tomáš Pospíšek Spartak Hluk 34 1
Jaroslav Kovařík Sok Šlapanice B 40 1
Ondřej Urban Sok Šlapanice B 33 1
Karel Málek SK Slavičín 35 1
Jiří Meindl Sok Šlapanice B 30 1
Jiří Kostrhun TJ Sokol Moravská Nová Ves 42 1
Ondřej Josefus Sok Šlapanice B 25 1
Matěj Anton Sok Šlapanice B 32 1
Vojtěch Těšínský TJ Sokol Moravská Nová Ves 43 1
Miroslav Chaloupka Sok Šlapanice B 52 1
Jiří Klimek Jiskra Kyjov B 59 1
Michal Jakeš Spartak Hluk 32 1
Denis Tvarog Jiskra Kyjov B 25 1
Michal Šuráň Jiskra Kyjov B 26 1
Daniel Stehlík JBC Brno B 27 1
Emanuel Mercl Sok Šlapanice B 50 1
Radek Opluštil Spartak Hluk 33 1
Martin Bartošík SK Slavičín 27 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 4 3 1 0 - - -
Večeřová Tereza 1 0 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 6 4 2 0 - - -
Tesař Ondřej 3 1 2 0 - - -
Slezák Jiří 5 3 2 0 - - -
Slanina Prokop 2 1 1 0 - - -
Siegfried Jiří 2 2 0 0 - - -
Sehnal Jiří 5 2 3 0 - - -
Pošvic Filip 1 0 1 0 - - -
Pošvic Roman 1 0 1 0 - - -
Novotný Tomáš 3 2 1 0 - - -
Kučírek Pavel 1 1 0 0 - - -
Kryštof Pavel 4 0 4 0 - - -
Krejčiřík Jiří 2 2 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 4 0 4 0 - - -
Koch Martin 1 1 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kazda Petr 2 2 0 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Jelínek Martin 1 0 1 0 - - -
Jansová Kristýna 1 0 1 0 - - -
Jansa Martin 1 0 1 0 - - -
Janík Karel 2 1 1 0 - - -
Jakubík Petr 2 2 0 0 - - -
Hudec Filip 4 4 0 0 - - -
Dolejš Václav 1 0 1 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře