Severomoravská liga mužů - 2.třídaM

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 31
BC Nový Jičín C
TJ Sigma Hranice
20. 9. 2023
20:00
SH Krytý bazén Ondřej Marek
Radim Kavka
98
49
21
19
46
35
71
41
Review
Skupina B 1. kolo 32
BK Labrador Ostrava
BK Odry B
21. 9. 2023
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Matouš Přidal
72
76
12
12
25
32
44
56
64
64
Review
Skupina B 2. kolo 33
TJ Sigma Hranice
BK Labrador Ostrava
5. 1. 2024
20:00
Gymnázium Hranice Filip Hudec
Ladislav Sokolovský
58
67
18
21
32
41
49
59
Review
Skupina B 2. kolo 34
BK Frýdek-Místek
BC Nový Jičín C
19. 12. 2023
20:15
7. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Michal Máj
65
79
18
22
27
47
43
72
Review
Skupina B 3. kolo 36
TJ Sigma Hranice
BK Odry B
15. 12. 2023
20:00
Gymnázium Hranice Filip Hudec
Ladislav Sokolovský
67
60
19
16
35
27
54
50
Review
Skupina B 3. kolo 35
BK Labrador Ostrava
BK Frýdek-Místek
19. 10. 2023
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Tomáš Holubek
76
82
16
20
40
42
57
62
Review
Skupina B 4. kolo 38
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava
10. 11. 2023
19:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
David Tichý
67
56
9
9
21
25
46
41
Review
Skupina B 4. kolo 37
BK Frýdek-Místek
BK Odry B
7. 11. 2023
20:15
7. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Lubomír Kahánek
74
61
19
21
38
31
59
47
Review
Skupina B 5. kolo 39
BK Odry B
BC Nový Jičín C
21. 11. 2023
19:00
Odry Filip Hudec
Tomáš Nevřela
57
83
20
21
30
41
44
60
Review
Skupina B 5. kolo 40
TJ Sigma Hranice
BK Frýdek-Místek
24. 11. 2023
20:00
Gymnázium Hranice Ivo Dolinek
Ladislav Sokolovský
52
71
15
21
32
39
45
54
Review
Skupina B 6. kolo 42
BK Odry B
BK Labrador Ostrava
12. 12. 2023
19:20
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
81
75
23
18
40
35
66
49
Review
Skupina B 6. kolo 41
TJ Sigma Hranice
BC Nový Jičín C
8. 12. 2023
20:00
Gymnázium Hranice Filip Hudec
Ladislav Sokolovský
53
69
16
26
33
42
42
53
Review
Skupina B 7. kolo 44
BC Nový Jičín C
BK Frýdek-Místek
28. 2. 2024
19:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
89
70
32
22
55
39
72
57
Review
Skupina B 7. kolo 43
BK Labrador Ostrava
TJ Sigma Hranice
12. 10. 2023
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Aleš Jurda
65
56
10
15
27
30
48
40
Review
Skupina B 8. kolo 46
BK Odry B
TJ Sigma Hranice
26. 1. 2024
19:15
Odry Filip Hudec
Vratislav Doležal
45
36
7
8
20
25
33
30
Review
Skupina B 8. kolo 45
BK Frýdek-Místek
BK Labrador Ostrava
23. 1. 2024
20:15
7. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Michal Máj
68
76
13
20
30
36
51
51
Review
Skupina B 9. kolo 47
BK Odry B
BK Frýdek-Místek
2. 2. 2024
19:15
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
53
64
9
8
19
22
38
41
Review
Skupina B 9. kolo 48
BK Labrador Ostrava
BC Nový Jičín C
8. 2. 2024
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Jiří Navrátil
55
103
9
32
24
48
36
80
Review
Skupina B 10. kolo 49
BC Nový Jičín C
BK Odry B
14. 2. 2024
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
81
48
20
9
44
25
60
35
Review
Skupina B 10. kolo 50
BK Frýdek-Místek
TJ Sigma Hranice
20. 2. 2024
20:30
7. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Michal Máj
73
75
15
20
30
37
44
54
Review
Hráč Tým Věk Z
Pavel Hurník Hladnov C 38 1
Damián Džubera Snakes Háj 20 1
Petr Němčík SK Bruntál 22 1
Petr Šindler Nový Jičín C 24 1
Ferdinand Tischlinger Nový Jičín C 57 1
Lukáš Kaplan Snakes Háj 27 1
Tomáš Dokoupil Rikones Odry 45 1
Marek Dokoupil Rikones Odry 41 1
Zbyněk Hladný Rikones Odry 42 1
Jan Kabeláč Rikones Odry 37 1
David Mihál BK Odry B 20 1
Jan Samek Hlučín 28 1
Radan Swaczyna Labrador 32 1
Patrik Hlisnikovský Hlučín 20 1
Lukáš Hanzelka Nový Jičín C 19 1
Vojtěch Kučeva Restart Havířov 19 1
Denis Němec Hlučín 19 1
Michal Štěnička Snakes Háj 20 1
Martin Mikenda Hlučín 18 1
Jiří Zadovei SK Bruntál 47 1
David Hrňa BK Odry B 27 1
Tadeáš Kolomý SK Bruntál 20 1
David Paťorek Labrador 48 1
Přemysl Kořínek Snakes Háj 24 1
Tomáš Khýr Restart Havířov 56 1
Karel Bednář Snakes Háj 24 1
Jaroslav Bednář Snakes Háj 24 1
Jakub Tarábek Hranice 34 1
Martin Jakubík Hranice 44 1
Jakub Fegler Rikones Odry 28 1
David Wiesner Snakes Háj 25 1
Jan Bystroň Nový Jičín C 22 1
Tomáš Kubíček Rikones Odry 30 1
Radim Jašek Nový Jičín C 19 1
Svatopluk Vodička SK Bruntál 22 1
Aleš Zapletal Snakes Háj 22 1
Tomáš Hrabec Snakes Háj 20 1
Jan Kolarčík Hlučín 38 1
Omar Alvado i Blanco Hranice 45 1
Radek Menšík Hranice 41 1
Jakub Tkačík SK Bruntál 27 1
Robert Schuska SK Bruntál 27 1
Tomáš Němec BK Odry B 28 1
Lukáš Hegar Nový Jičín C 19 1
Milan Žák Labrador 65 1
Jiří Klepáč Snakes Háj 24 1
Jaroslav Meduna BK Odry B 44 1
Martin Nevrlý Hladnov C 33 1
Martin Hykel Hladnov C 36 1
Vojtěch Divinec BK Odry B 24 1
Igor Mihalčík Labrador 62 1
Danylo Lobach BK Odry B 26 1
Serhii Yakhno BK Odry B 26 1
Martin Černý BK Odry B 35 1
Matěj Janírek BK Odry B 18 1
Robert Mališ BK Odry B 31 1
Ondřej Králík Hranice 22 1
Patrik Boháč Rikones Odry 29 1
Jaromír Konrád Rikones Odry 41 1
František Horák Rikones Odry 42 1
Eduard Hansel Rikones Odry 46 1
Jiří Zimmermann Rikones Odry 55 1
Filip Mikula SK Bruntál 21 1
Jiří Jiskra SK Bruntál 34 1
René Waclawik Snakes Háj 42 1
David Orság Rikones Odry 42 1
Bohumír Pollak Rikones Odry 51 1
Marek Viola Snakes Háj 20 1
Simon Jurdanov Nový Jičín C 19 1
Jiří Rešl Nový Jičín C 35 1
Roman Smolka Hranice 25 1
Lukáš Horký BK FM 45 1
Patrik Matzke Nový Jičín C 25 1
Ondřej Žurek Hladnov C 39 1
Tomáš Vlček BK Odry B 28 1
Matěj Pešák BK Odry B 26 1
Miroslav Turna Hranice 19 1
David Tichý BK Odry B 26 1
Štěpán Matela SK Bruntál 20 1
Jiří Šustek BK Odry B 20 1
Václav Makový BK FM 34 1
Jaroslav Beňo Hladnov C 42 1
Ondřej Michalčák Hladnov C 44 1
Jozef Ďurovič Restart Havířov 39 1
Mikuláš Kalisz SK Bruntál 23 1
Dominik Martinec BK Odry B 24 1
Vladislav Gajdoš Rikones Odry 42 1
Tomáš Čagan Hranice 21 1
Vojtěch Vons Snakes Háj 24 1
Štěpán Vons Snakes Háj 24 1
Vladimír Němčák Hranice 42 1
Roman Brys BK FM 42 1
Jakub Nowak Hladnov C 38 1
Filip Talacek Hlučín 37 1
Petr Pešat BK FM 42 1
Petr Burian Hranice 44 1
Ondřej Palacký Hranice 43 1
Pavel Kahánek Hladnov C 39 1
Jan Stebel Restart Havířov 43 1
Martin Lokaj Hlučín 37 1
Tomáš Plzák Hlučín 38 1
Lukáš Mik Nový Jičín C 40 1
Vladimír Rolinc Hranice 44 1
Jiří Kohutek Hladnov C 35 1
Petr Sabol BK FM 42 1
Michal Důjka Hranice 42 1
Petr Sobčák BK FM 36 1
Michal Hájek BK FM 43 1
Michal Enter BK FM 33 1
Karel Polívka Hlučín 36 1
Václav Mojžíšek BK FM 43 1
Jaromír Kudela BK FM 39 1
Vojtěch Gruchala Labrador 41 1
Petr Mořkovský Hranice 56 1
Ludvík Magnusek Labrador 54 1
Tomáš Opletal Hladnov C 33 1
Adam Černý Labrador 25 1
Tomáš Tkačík BK Odry B 30 1
Ondřej Rusz Hladnov C 30 1
Jiří Horký Hranice 57 1
Vladimír Vaněk Labrador 44 1
Ondřej Pečta Labrador 42 1
Radek Paus Hranice 52 1
Tomáš Wrobel Hlučín 53 1
Jan Krčmář Hranice 47 1
Lukáš Pospíšilík Nový Jičín C 40 1
Martin Křídlo Nový Jičín C 44 1
Martin Pachlopník BK FM 42 1
René Ruffer BK FM 51 1
Jan Roško BK FM 42 1
Petr Lukeš Restart Havířov 53 1
Jiří Malík Restart Havířov 47 1
Marián Križan Restart Havířov 53 1
Petr Lokša Hlučín 33 1
Petr Polách Nový Jičín C 44 1
Lukáš Holčapek Snakes Háj 24 1
Ondřej Dostál Labrador 41 1
Jiří Šajna Restart Havířov 43 1
Sebastián Luňáček Rikones Odry 31 1
Ondřej Navrátil Hladnov C 34 1
Adam Giecek Hladnov C 38 1
Jan Kvaček Hranice 39 1
Jan Šutovský SK Bruntál 34 1
Lukáš Stáňa Restart Havířov 41 1
Roman Musil SK Bruntál 40 1
Jan Poczatek Hladnov C 31 1
Radek Mocek Nový Jičín C 45 1
Miroslav Buchta Hlučín 46 1
Václav Novotný Hlučín 34 1
Michael Dostál Labrador 42 1
Adam Havlík Hlučín 27 1
Ota Baďura BK Odry B 34 1
Tomáš Noga BK FM 31 1
Jaromír Sládek Hladnov C 33 1
Jakub Kmošek SK Bruntál 32 1
Jakub Brenner Restart Havířov 38 1
Tomáš Beier Hladnov C 33 1
Jan Štembírek Hladnov C 43 1
Martin Zdražil Nový Jičín C 45 1
Petr Karkoška Restart Havířov 51 1
Michal Malík Restart Havířov 43 1
Richard Výtisk Hlučín 28 1
Jakub Bednář Hlučín 28 1
Filip Adámek Hladnov C 34 1
Martin Janík Nový Jičín C 47 1
Petr Šupol Restart Havířov 45 1
Tomáš Bedrunka Hlučín 57 1
Pavel Olka BK FM 35 1
Filip Gregor Nový Jičín C 35 1
Ondřej Vícha Hlučín 30 1
Jan Heidrich BK FM 33 1
Ivo Štěpán SK Bruntál 40 1
Dalibor Vaněk Nový Jičín C 37 1
Petr Olka BK FM 28 1
Jan Hlobil SK Bruntál 34 1
Ondřej Florčík Labrador 29 1
Petr Martinásek Labrador 37 1
Michal Martinásek Labrador 39 1
Nolvin Herrera Perez SK Bruntál 41 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tichý David 6 0 6 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 3 3 0 0 - - -
Sýkora Václav 3 3 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 5 0 5 0 - - -
Seberová Kateřina 2 1 1 0 - - -
Rusz Ondřej 1 1 0 0 - - -
Přidal Matouš 3 2 1 0 - - -
Posker Jan 11 2 9 0 - - -
Pilch Marek 1 0 1 0 - - -
Orlewski Adam 3 0 3 0 - - -
Nevřela Tomáš 5 3 2 0 - - -
Navrátil Jiří 3 1 2 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Marek Ondřej 2 1 1 0 - - -
Máj Michal 4 0 4 0 - - -
Križanová Johana 2 1 1 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Kraina Tomáš 4 3 1 0 - - -
Kmošek Jakub 1 0 1 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Kavka Radim 6 5 1 0 - - -
Kahánek Lubomír 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 6 0 6 0 - - -
Jedličková Kateřina 6 1 5 0 - - -
Hudec Filip 14 7 7 0 - - -
Holubek Tomáš 6 5 1 0 - - -
Holaň Dominik 4 3 1 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 4 1 3 0 - - -
Dolinek Ivo 10 10 0 0 - - -
Doležal Vratislav 1 0 1 0 - - -
Čarnecký Martin 6 6 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře