Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 11001
SŠB Pardubice
BVK Holice
1. 10. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 1. kolo 11002
SŠB Pardubice
BVK Holice
1. 10. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 1. kolo 11003
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
1. 10. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 1. kolo 11004
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
1. 10. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 1. kolo 11005
BK Vividbooks Pardubice
BK Přelouč
1. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 1. kolo 11006
BK Vividbooks Pardubice
BK Přelouč
1. 10. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 1. kolo 11007
Sokol Hradec Králové
BK Ústí nad Orlicí
1. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 1. kolo 11008
Sokol Hradec Králové
BK Ústí nad Orlicí
1. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 1. kolo 11009
Sokol Hradec Králové "B"
Královští Sokoli
1. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 1. kolo 11010
Sokol Hradec Králové "B"
Královští Sokoli
1. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 1. kolo 11011
Draci Vysoké Mýto
TJ Sokol Stěžery
1. 10. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 1. kolo 11012
Draci Vysoké Mýto
TJ Sokol Stěžery
1. 10. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 2. kolo 11013
Královští Sokoli
Draci Vysoké Mýto
15. 10. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 2. kolo 11014
Královští Sokoli
Draci Vysoké Mýto
15. 10. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 2. kolo 11015
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
15. 10. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 2. kolo 11016
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
15. 10. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 2. kolo 11017
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové
15. 10. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 2. kolo 11018
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové
15. 10. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 2. kolo 11019
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Vividbooks Pardubice
15. 10. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 2. kolo 11020
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Vividbooks Pardubice
15. 10. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 2. kolo 11021
BVK Holice
ADFORS Basket Litomyšl
15. 10. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 2. kolo 11022
BVK Holice
ADFORS Basket Litomyšl
15. 10. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 2. kolo 11023
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
15. 10. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 2. kolo 11024
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
15. 10. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 3. kolo 11025
ADFORS Basket Litomyšl
BK NAPOS Vysoká n.L.
5. 11. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 3. kolo 11026
ADFORS Basket Litomyšl
BK NAPOS Vysoká n.L.
5. 11. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 3. kolo 11027
BK Vividbooks Pardubice
BVK Holice
5. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 3. kolo 11028
BK Vividbooks Pardubice
BVK Holice
5. 11. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 3. kolo 11029
Sokol Hradec Králové
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 3. kolo 11030
Sokol Hradec Králové
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 3. kolo 11031
Sokol Hradec Králové "B"
BK Přelouč
5. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 3. kolo 11032
Sokol Hradec Králové "B"
BK Přelouč
5. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 3. kolo 11033
Draci Vysoké Mýto
BK Ústí nad Orlicí
5. 11. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 3. kolo 11034
Draci Vysoké Mýto
BK Ústí nad Orlicí
5. 11. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 3. kolo 11035
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
5. 11. 2022
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 3. kolo 11036
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
5. 11. 2022
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 4. kolo 11038
BK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
19. 11. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 4. kolo 11039
BK Přelouč
Draci Vysoké Mýto
19. 11. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 4. kolo 11040
BK Přelouč
Draci Vysoké Mýto
19. 11. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 4. kolo 11041
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Hradec Králové "B"
19. 11. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 4. kolo 11042
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Hradec Králové "B"
19. 11. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 4. kolo 11043
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
19. 11. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 4. kolo 11044
BVK Holice
Sokol Hradec Králové
19. 11. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 4. kolo 11045
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Vividbooks Pardubice
19. 11. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 4. kolo 11046
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Vividbooks Pardubice
19. 11. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 4. kolo 11047
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
19. 11. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 4. kolo 11048
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
19. 11. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 4. kolo 11037
BK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
19. 11. 2022
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 5. kolo 11049
BK Vividbooks Pardubice
SŠB Pardubice
3. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 5. kolo 11050
BK Vividbooks Pardubice
SŠB Pardubice
3. 12. 2022
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 5. kolo 11051
Sokol Hradec Králové
BK NAPOS Vysoká n.L.
3. 12. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 5. kolo 11052
Sokol Hradec Králové
BK NAPOS Vysoká n.L.
3. 12. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 5. kolo 11053
Sokol Hradec Králové "B"
BVK Holice
3. 12. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 5. kolo 11054
Sokol Hradec Králové "B"
BVK Holice
3. 12. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 5. kolo 11055
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. 12. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 5. kolo 11056
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. 12. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 5. kolo 11057
TJ Sokol Stěžery
BK Přelouč
3. 12. 2022
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 5. kolo 11058
TJ Sokol Stěžery
BK Přelouč
3. 12. 2022
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 5. kolo 11059
Královští Sokoli
BK Ústí nad Orlicí
3. 12. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 5. kolo 11060
Královští Sokoli
BK Ústí nad Orlicí
3. 12. 2022
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 6. kolo 11061
BK Přelouč
Královští Sokoli
17. 12. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 6. kolo 11062
BK Přelouč
Královští Sokoli
17. 12. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 6. kolo 11063
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol Stěžery
17. 12. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 6. kolo 11064
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol Stěžery
17. 12. 2022
-
Kotlina
Preview
základní 6. kolo 11065
BVK Holice
Draci Vysoké Mýto
17. 12. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 6. kolo 11066
BVK Holice
Draci Vysoké Mýto
17. 12. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 6. kolo 11067
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové "B"
17. 12. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 6. kolo 11068
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové "B"
17. 12. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 6. kolo 11069
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové
17. 12. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 6. kolo 11070
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové
17. 12. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 6. kolo 11071
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vividbooks Pardubice
17. 12. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 6. kolo 11072
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vividbooks Pardubice
17. 12. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 7. kolo 11073
Sokol Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl
14. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 7. kolo 11074
Sokol Hradec Králové
ADFORS Basket Litomyšl
14. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 7. kolo 11075
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice
14. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 7. kolo 11076
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice
14. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 7. kolo 11077
Draci Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n.L.
14. 1. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 7. kolo 11078
Draci Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n.L.
14. 1. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 7. kolo 11079
TJ Sokol Stěžery
BVK Holice
14. 1. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 7. kolo 11080
TJ Sokol Stěžery
BVK Holice
14. 1. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 7. kolo 11081
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14. 1. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 7. kolo 11082
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14. 1. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 7. kolo 11083
BK Ústí nad Orlicí
BK Přelouč
14. 1. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 7. kolo 11084
BK Ústí nad Orlicí
BK Přelouč
14. 1. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 8. kolo 11085
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Ústí nad Orlicí
28. 1. 2023
-
Kotlina
Preview
základní 8. kolo 11086
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Ústí nad Orlicí
28. 1. 2023
-
Kotlina
Preview
základní 8. kolo 11087
BVK Holice
Královští Sokoli
28. 1. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 8. kolo 11088
BVK Holice
Královští Sokoli
28. 1. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 8. kolo 11089
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
28. 1. 2023
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 8. kolo 11090
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
28. 1. 2023
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 8. kolo 11091
SŠB Pardubice
Draci Vysoké Mýto
28. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 8. kolo 11092
SŠB Pardubice
Draci Vysoké Mýto
28. 1. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 8. kolo 11093
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové "B"
28. 1. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 8. kolo 11094
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové "B"
28. 1. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 8. kolo 11095
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové
28. 1. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 8. kolo 11096
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové
28. 1. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 9. kolo 11097
Sokol Hradec Králové "B"
BK Vividbooks Pardubice
18. 2. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 9. kolo 11098
Sokol Hradec Králové "B"
BK Vividbooks Pardubice
18. 2. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 9. kolo 11099
Draci Vysoké Mýto
ADFORS Basket Litomyšl
18. 2. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 9. kolo 11100
Draci Vysoké Mýto
ADFORS Basket Litomyšl
18. 2. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 9. kolo 11101
TJ Sokol Stěžery
SŠB Pardubice
18. 2. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 9. kolo 11102
TJ Sokol Stěžery
SŠB Pardubice
18. 2. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 9. kolo 11103
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 2. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 9. kolo 11104
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 2. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 9. kolo 11105
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
18. 2. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 9. kolo 11106
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
18. 2. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 9. kolo 11107
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 2. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 9. kolo 11108
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 2. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 10. kolo 11109
BVK Holice
BK Přelouč
4. 3. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 10. kolo 11110
BVK Holice
BK Přelouč
4. 3. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 10. kolo 11111
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
4. 3. 2023
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 10. kolo 11112
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
4. 3. 2023
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 10. kolo 11113
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
4. 3. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 10. kolo 11114
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
4. 3. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 10. kolo 11115
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Stěžery
4. 3. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 10. kolo 11116
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Stěžery
4. 3. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 10. kolo 11117
BK Vividbooks Pardubice
Draci Vysoké Mýto
4. 3. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 10. kolo 11118
BK Vividbooks Pardubice
Draci Vysoké Mýto
4. 3. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 10. kolo 11119
Sokol Hradec Králové
Sokol Hradec Králové "B"
4. 3. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 10. kolo 11120
Sokol Hradec Králové
Sokol Hradec Králové "B"
4. 3. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 11. kolo 11121
Draci Vysoké Mýto
Sokol Hradec Králové
18. 3. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 11. kolo 11122
Draci Vysoké Mýto
Sokol Hradec Králové
18. 3. 2023
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 11. kolo 11123
TJ Sokol Stěžery
BK Vividbooks Pardubice
18. 3. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 11. kolo 11124
TJ Sokol Stěžery
BK Vividbooks Pardubice
18. 3. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 11. kolo 11125
Královští Sokoli
ADFORS Basket Litomyšl
18. 3. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 11. kolo 11126
Královští Sokoli
ADFORS Basket Litomyšl
18. 3. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 11. kolo 11127
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
18. 3. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 11. kolo 11128
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
18. 3. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 11. kolo 11129
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 3. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 11. kolo 11130
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
18. 3. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 11. kolo 11131
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BVK Holice
18. 3. 2023
-
Kotlina
Preview
základní 11. kolo 11132
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BVK Holice
18. 3. 2023
-
Kotlina
Preview
základní 12. kolo 11133
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 3. 2023
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 12. kolo 11134
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 3. 2023
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní 12. kolo 11135
SŠB Pardubice
BK Přelouč
25. 3. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 12. kolo 11136
SŠB Pardubice
BK Přelouč
25. 3. 2023
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 12. kolo 11137
ADFORS Basket Litomyšl
BK Ústí nad Orlicí
25. 3. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 12. kolo 11138
ADFORS Basket Litomyšl
BK Ústí nad Orlicí
25. 3. 2023
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 12. kolo 11139
BK Vividbooks Pardubice
Královští Sokoli
25. 3. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 12. kolo 11140
BK Vividbooks Pardubice
Královští Sokoli
25. 3. 2023
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní 12. kolo 11141
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
25. 3. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 12. kolo 11142
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
25. 3. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 12. kolo 11143
Sokol Hradec Králové "B"
Draci Vysoké Mýto
25. 3. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 12. kolo 11144
Sokol Hradec Králové "B"
Draci Vysoké Mýto
25. 3. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 13. kolo 11145
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
15. 4. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 13. kolo 11146
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
15. 4. 2023
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní 13. kolo 11147
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
15. 4. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 13. kolo 11148
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
15. 4. 2023
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní 13. kolo 11149
BK Ústí nad Orlicí
BK Vividbooks Pardubice
15. 4. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 13. kolo 11150
BK Ústí nad Orlicí
BK Vividbooks Pardubice
15. 4. 2023
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 13. kolo 11151
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
15. 4. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 13. kolo 11152
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
15. 4. 2023
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 13. kolo 11153
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
15. 4. 2023
-
Kotlina
Preview
základní 13. kolo 11154
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
15. 4. 2023
-
Kotlina
Preview
základní 13. kolo 11155
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
15. 4. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 13. kolo 11156
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
15. 4. 2023
-
SH Holubova ul.
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Královští Sokoli 0 0 0
2. BK Ústí nad Orlicí 0 0 0
3. BK Přelouč 0 0 0
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0 0
5. BVK Holice 0 0 0
6. BK NAPOS Vysoká n.L. 0 0 0
7. TJ Sokol Stěžery 0 0 0
8. SŠB Pardubice 0 0 0
9. ADFORS Basket Litomyšl 0 0 0
10. BK Vividbooks Pardubice 0 0 0
11. Sokol Hradec Králové 0 0 0
12. Sokol Hradec Králové "B" 0 0 0
13. Draci Vysoké Mýto 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Magdaléna Michaela Kulichová TJ Sokol Stěžery 11 1
Laura Velcová Sokol Hradec "B" 10 1
Lucie Hrabálková ADFORS Basket Litomy 12 1
Sofia Švarcová ADFORS Basket Litomy 11 1
Sára Králová ADFORS Basket Litomy 11 1
Nela Diblíková ADFORS Basket Litomy 10 1
Josef Doležal ADFORS Basket Litomy 9 1
Dorota Doležalová ADFORS Basket Litomy 12 1
Martin Havel ADFORS Basket Litomy 10 1
Dominik Škraňka ADFORS Basket Litomy 10 1
Aila Hammoud ADFORS Basket Litomy 11 1
Jakub Pokorný ADFORS Basket Litomy 11 1
Sára Kladivová ADFORS Basket Litomy 10 1
Stella Fiedlerová Sokol Hradec "B" 10 1
Ema Hynková Sokol Hradec "B" 9 1
Nikol Bělková Sokol Hradec "B" 8 1
Samuel Vinzens BK Ústí nad Orlicí 12 1
Růžena Lindrová Sokol Hradec "B" 8 1
Lucie Švábenická Sokol Hradec "B" 10 1
Michaela Smetanová Sokol Hradec 11 1
Kateřina Etrychová Sokol Hradec "B" 9 1
Jan Mlejnek BK Ústí nad Orlicí 12 1
Kryštof Koblížek BK Ústí nad Orlicí 10 1
Adam Hýrek BK Ústí nad Orlicí 9 1
Martin Čižmárik BK Ústí nad Orlicí 10 1
Kateřina Vondráková Sokol Hradec "B" 9 1
Natálie Pešavová Sokol Hradec "B" 8 1
Aleš Vítek BK Ústí nad Orlicí 11 1
Ondřej Tomik BK Ústí nad Orlicí 9 1
Matouš Mikyska BK Ústí nad Orlicí 8 1
Kryštof Kühn BK Ústí nad Orlicí 9 1
Adam Brýdl ADFORS Basket Litomy 10 1
Anna Tisoňová BK Ústí nad Orlicí 11 1
Dominik Krejsa BK Ústí nad Orlicí 10 1
Leona Mrázová TJ Sokol Stěžery 9 1
Josef Chmel Královští Sokoli 10 1
Kryštof Suchomel BK Ústí nad Orlicí 8 1
Štěpán Svítil Královští Sokoli 10 1
Jan Bertram Doubek Královští Sokoli 10 1
Tadeáš Josiek Královští Sokoli 10 1
Lukáš Majerík BK Vividbooks Pardub 8 1
Zuzana Nová TJ Sokol Stěžery 7 1
Adam Bradáč TJ Sokol Stěžery 10 1
Denis Kantor TJ Sokol Stěžery 10 1
Sofie Dušková Sokol Hradec "B" 10 1
Sofie Sehnoutková TJ Sokol Stěžery 10 1
Štěpán Kefurt TJ Sokol Stěžery 11 1
Jakub Straňák TJ Sokol Stěžery 9 1
Eliška Primasová TJ Sokol Stěžery 7 1
Adam Votroubek TJ Sokol Stěžery 8 1
Eliška Machaňová TJ Sokol Stěžery 11 1
Samuel Motálek TJ Sokol Stěžery 11 1
Vanesa Motálková TJ Sokol Stěžery 7 1
Jáchym Blaško BK Ústí nad Orlicí 10 1
Noel Javůrek TJ Sokol Stěžery 10 1
Adéla Novotná TJ Sokol Stěžery 10 1
Nela Bergerová Sokol Hradec "B" 10 1
Zuzana Horvathová Sokol Hradec "B" 10 1
Eliška Javorková Sokol Hradec "B" 10 1
Jakub Antoš BK Vividbooks Pardub 8 1
Michal Matys BK Vividbooks Pardub 10 1
Tomáš Vykypěl ADFORS Basket Litomy 11 1
Evelína Vykypělová ADFORS Basket Litomy 12 1
Beáta Mülerová Sokol Hradec "B" 9 1
Filip Krsička BK Ústí nad Orlicí 9 1
Antonín Jukl BK Ústí nad Orlicí 11 1
Ondřej Tušl BK Vividbooks Pardub 11 1
Šimon Vyčítal BK Vividbooks Pardub 10 1
Sára Jacková Sokol Hradec 11 1
Monika Ballonová Sokol Hradec 11 1
Nela Krušinová Sokol Hradec 11 1
Sára Vaňková Sokol Hradec 11 1
Veronika Suchomelová Sokol Hradec 11 1
David Svatoň BK Vividbooks Pardub 11 1
Jonáš Bartheldi BK Vividbooks Pardub 10 1
Agáta Jakubcová ADFORS Basket Litomy 11 1
Václav Beran BK Vividbooks Pardub 11 1
Kristýna Pokorná Sokol Hradec 11 1
Maxmilián Chadima ADFORS Basket Litomy 11 1
František Pokorný ADFORS Basket Litomy 10 1
Daniel Zahradník BK Vividbooks Pardub 11 1
Adam Konvalina BK Vividbooks Pardub 11 1
Michal Majerík BK Vividbooks Pardub 10 1
Michal Jarolím BK Vividbooks Pardub 11 1
Filip Paulíček BK Vividbooks Pardub 10 1
Patrik Matějka BK Vividbooks Pardub 10 1
David Skalecký BK Vividbooks Pardub 11 1
Vojtěch Beneš TJ Sokol Stěžery 10 1
Pavel Cihlář TJ Sokol Stěžery 11 1
Viktor Beneš TJ Sokol Stěžery 10 1
Dominik Nečas BK Vividbooks Pardub 11 1
Jakub Šotola Královští Sokoli 9 1
Filip Vejražka Královští Sokoli 10 1
Matyáš Peterka ADFORS Basket Litomy 11 1
Dorota Vyleťalová TJ Sokol Stěžery 12 1
Karina Horáková Sokol Hradec "B" 10 1
Sofie Pencáková Sokol Hradec 11 1
Michaela Etrychová Sokol Hradec 11 1
Sofie Sokolová Sokol Hradec 11 1
Štěpán Hýrek BK Ústí nad Orlicí 11 1
Laura Gazsóová ADFORS Basket Litomy 11 1
Vít Hruška BK Ústí nad Orlicí 9 1
Viet Long Doan BK Ústí nad Orlicí 10 1
Ondřej Bárta BK Ústí nad Orlicí 9 1
Nella Pencáková Sokol Hradec 11 1
Anna Boháčová Sokol Hradec 11 1
Samuel Čapek BK Vividbooks Pardub 10 1
Petr Šrámek BK Vividbooks Pardub 10 1
Samuel Urbánek BK Vividbooks Pardub 11 1
Vojtěch Matucha BK Vividbooks Pardub 11 1
Jiří Klimeš BK Vividbooks Pardub 11 1
Šimon Beneš BK Vividbooks Pardub 10 1
Anika Šmídová Sokol Hradec "B" 10 1
Babeta Novotná Sokol Hradec "B" 10 1
Barbora Čapková Sokol Hradec 11 1
Isabella Votrubová Sokol Hradec "B" 9 1
Nikol Hodková ADFORS Basket Litomy 8 1
Viktorie Vosáhlová Sokol Hradec "B" 10 1
Adam Škop TJ Sokol Stěžery 10 1
Barbora Vrbatová TJ Sokol Stěžery 12 1
Alan Vrbata TJ Sokol Stěžery 10 1
Kryštof Hron Královští Sokoli 10 1
Martin Franc Královští Sokoli 10 1
Amálie Černá Sokol Hradec "B" 10 1
Nikola Kosová Sokol Hradec "B" 9 1
Charlotte Kammel Sokol Hradec "B" 10 1
Jan Klouček TJ Sokol Stěžery 9 1
Monika Nováková Sokol Hradec "B" 10 1
Tereza Jenčková Sokol Hradec "B" 10 1
Marie Tomášová Sokol Hradec 11 1
Adam Sádovský Královští Sokoli 10 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře