Oblastní přebor mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
SBŠ Ostrava U11
SBŠ Třinec
10. 9. 2022
10:00
TJ Sokol Pustkovec Jaroslav Střalka
Kateřina Seberová
13
69
2
18
4
36
4
52
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Frýdek-Místek
BK Mohelnice
10. 9. 2022
10:00
1. ZŠ Frýdek-Místek 19
55
10
17
10
32
15
47
Review
Základní část 1. kolo 2
SBŠ Ostrava U11
SBŠ Třinec
10. 9. 2022
11:15
TJ Sokol Pustkovec Jaroslav Střalka
Kateřina Seberová
20
47
6
10
10
27
12
33
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Frýdek-Místek
BK Mohelnice
10. 9. 2022
11:30
1. ZŠ Frýdek-Místek 34
37
13
11
17
19
21
25
Review
Základní část 1. kolo 3
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
1. 10. 2022
13:30
Základní škola Stupkova Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
56
52
12
9
26
22
38
36
Review
Základní část 1. kolo 7
Basket Ostrava
BK Havířov
10. 9. 2022
14:30
Trojhalí Adam Orlewski
61
20
25
2
27
12
51
16
Review
Základní část 1. kolo 4
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
1. 10. 2022
14:45
Základní škola Stupkova Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
47
64
18
16
20
42
35
56
Review
Základní část 1. kolo 8
Basket Ostrava
BK Havířov
10. 9. 2022
16:00
Trojhalí Adam Orlewski
48
17
14
0
20
8
34
11
Review
Základní část 2. kolo 13
Basket Opava 2010
BK Frýdek-Místek
24. 9. 2022
08:15
Sportovní hala Malé Hoštice Ondřej Chodura
Lukáš Fajkus
36
27
14
10
22
17
32
25
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Mohelnice
Basket Ostrava
24. 9. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
34
29
8
8
16
19
20
28
Review
Základní část 2. kolo 14
Basket Opava 2010
BK Frýdek-Místek
24. 9. 2022
09:30
Sportovní hala Malé Hoštice Ondřej Chodura
Lukáš Fajkus
24
30
2
10
8
20
12
26
Review
Základní část 2. kolo 15
SBŠ Ostrava U11
OSK Olomouc
24. 9. 2022
10:00
TJ Sokol Pustkovec Kateřina Seberová
Eva Němcová
10
83
6
28
6
51
10
67
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Mohelnice
Basket Ostrava
24. 9. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
42
21
8
6
18
12
34
20
Review
Základní část 2. kolo 16
SBŠ Ostrava U11
OSK Olomouc
24. 9. 2022
11:30
TJ Sokol Pustkovec Kateřina Seberová
Eva Němcová
22
56
12
10
12
20
16
40
Review
Základní část 2. kolo 9
SBŠ Třinec
BK Havířov
1. 12. 2022
17:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
33
34
5
3
14
8
23
16
Review
Základní část 2. kolo 10
SBŠ Třinec
BK Havířov
8. 12. 2022
17:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
32
58
10
5
22
24
31
36
Review
Základní část 3. kolo 19
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U11
9. 10. 2022
09:00
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Lubomír Kahánek
52
18
16
7
30
9
40
18
Review
Základní část 3. kolo 23
BK Havířov
BK Mohelnice
9. 10. 2022
09:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
30
47
12
8
14
23
34
35
Review
Základní část 3. kolo 17
OSK Olomouc
SBŠ Třinec
8. 10. 2022
10:00
Základní škola Stupkova Linda Vildová
Jakub Válek
51
70
10
18
23
38
41
56
Review
Základní část 3. kolo 20
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U11
9. 10. 2022
10:30
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Lubomír Kahánek
60
14
20
8
24
10
44
14
Review
Základní část 3. kolo 24
BK Havířov
BK Mohelnice
9. 10. 2022
11:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
32
58
11
6
15
24
19
42
Review
Základní část 3. kolo 18
OSK Olomouc
SBŠ Třinec
8. 10. 2022
12:00
Základní škola Stupkova Linda Vildová
Jakub Válek
47
55
18
14
29
29
43
39
Review
Základní část 3. kolo 21
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
9. 10. 2022
12:00
Trojhalí Aleš Jurda
Kateřina Seberová
56
43
17
12
40
19
54
31
Review
Základní část 3. kolo 22
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
9. 10. 2022
13:30
Trojhalí Aleš Jurda
Kateřina Seberová
53
32
19
6
27
12
41
22
Review
Základní část 4. kolo 25
SBŠ Třinec
BK Mohelnice
22. 10. 2022
09:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Michal Máj
Michal Máj
36
50
12
13
18
30
32
33
Review
Základní část 4. kolo 26
SBŠ Třinec
BK Mohelnice
22. 10. 2022
11:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Michal Máj
Michal Máj
28
79
6
22
16
42
24
61
Review
Základní část 4. kolo 27
Basket Opava 2010
BK Havířov
21. 11. 2022
15:30
Sportovní hala Malé Hoštice Kamil Vavrečka
Jan Přecechtěl
16
40
8
14
13
25
13
35
Review
Základní část 4. kolo 31
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
10. 12. 2022
15:45
Základní škola Stupkova Vratislav Doležal
Lukáš Kaprál
52
42
6
14
27
21
44
29
Review
Základní část 4. kolo 29
SBŠ Ostrava U11
Basket Ostrava
19. 10. 2022
16:15
TJ Sokol Pustkovec Aleš Jurda
Eva Němcová
6
39
4
16
4
20
4
30
Review
Základní část 4. kolo 28
Basket Opava 2010
BK Havířov
21. 11. 2022
16:45
Sportovní hala Malé Hoštice Kamil Vavrečka
Jan Přecechtěl
31
19
0
4
13
6
19
17
Review
Základní část 4. kolo 32
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
10. 12. 2022
17:00
Základní škola Stupkova Vratislav Doležal
Lukáš Kaprál
55
51
8
14
20
19
40
36
Review
Základní část 4. kolo 30
SBŠ Ostrava U11
Basket Ostrava
19. 10. 2022
17:30
TJ Sokol Pustkovec Aleš Jurda
Eva Němcová
16
65
7
3
8
14
12
37
Review
Základní část 5. kolo 33
BK Frýdek-Místek
SBŠ Třinec
12. 11. 2022
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek Lubomír Kahánek
Michal Máj
70
25
27
10
28
14
56
18
Review
Základní část 5. kolo 39
BK Mohelnice
Basket Opava 2010
13. 11. 2022
09:00
ZŠ Mlýnská Mohelnice Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
55
26
13
8
25
14
37
22
Review
Základní část 5. kolo 34
BK Frýdek-Místek
SBŠ Třinec
12. 11. 2022
10:30
SH SPŠ Frýdek Místek Lubomír Kahánek
Michal Máj
53
34
10
8
21
20
41
26
Review
Základní část 5. kolo 40
BK Mohelnice
Basket Opava 2010
13. 11. 2022
10:30
ZŠ Mlýnská Mohelnice Vratislav Doležal
Jakub Sochor
42
24
12
7
22
13
32
23
Review
Základní část 5. kolo 35
Basket Ostrava
OSK Olomouc
13. 11. 2022
12:00
Trojhalí Aleš Jurda
Eva Němcová
47
26
9
9
21
16
37
24
Review
Základní část 5. kolo 36
Basket Ostrava
OSK Olomouc
13. 11. 2022
13:30
Trojhalí Aleš Jurda
Eva Němcová
43
29
11
4
27
7
35
21
Review
Základní část 5. kolo 37
BK Havířov
SBŠ Ostrava U11
7. 11. 2022
16:00
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
28
23
3
6
13
13
21
20
Review
Základní část 5. kolo 38
BK Havířov
SBŠ Ostrava U11
7. 11. 2022
17:30
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
37
39
6
14
22
22
29
28
Review
Základní část 6. kolo 45
OSK Olomouc
BK Havířov
4. 12. 2022
09:00
Základní škola Stupkova Zdeněk Latík
Patrik Michal
72
67
6
20
34
29
43
51
63
63
Review
Základní část 6. kolo 47
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
4. 12. 2022
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek Ondřej Marek
Michal Máj
35
47
6
16
15
28
25
41
Review
Základní část 6. kolo 41
SBŠ Třinec
Basket Opava 2010
3. 12. 2022
09:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
20
39
5
14
10
22
12
35
Review
Základní část 6. kolo 48
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
4. 12. 2022
10:30
SH SPŠ Frýdek Místek Ondřej Marek
Michal Máj
30
36
8
2
12
18
18
30
Review
Základní část 6. kolo 42
SBŠ Třinec
Basket Opava 2010
3. 12. 2022
11:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
42
38
6
8
15
10
21
25
34
34
Review
Základní část 6. kolo 46
OSK Olomouc
BK Havířov
4. 12. 2022
11:00
Základní škola Stupkova Zdeněk Latík
Patrik Michal
66
53
14
13
30
23
52
41
Review
Základní část 6. kolo 43
SBŠ Ostrava U11
BK Mohelnice
3. 12. 2022
12:00
Hala Sportovního Gymnázia Kateřina Seberová
Eva Němcová
54
34
15
6
24
20
36
24
Review
Základní část 6. kolo 44
SBŠ Ostrava U11
BK Mohelnice
3. 12. 2022
13:30
Hala Sportovního Gymnázia Kateřina Seberová
Eva Němcová
36
39
8
1
8
20
24
28
Review
Základní část 7. kolo 49
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Základní část 7. kolo 50
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Základní část 7. kolo 51
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
8. 1. 2023
09:00
SPŠE Havířov Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
27
40
12
8
18
24
22
36
Review
Základní část 7. kolo 53
BK Mohelnice
OSK Olomouc
7. 1. 2023
09:00
ZŠ Mlýnská Mohelnice Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
58
31
8
7
26
15
38
23
Review
Základní část 7. kolo 54
BK Mohelnice
OSK Olomouc
7. 1. 2023
10:30
ZŠ Mlýnská Mohelnice Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
54
41
15
7
29
15
38
27
Review
Základní část 7. kolo 52
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
8. 1. 2023
11:00
SPŠE Havířov Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
37
45
8
11
18
21
24
33
Review
Základní část 7. kolo 55
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava U11
7. 1. 2023
12:00
Sportovní hala Malé Hoštice Matěj Šesták
Kamil Vavrečka
17
67
1
10
6
27
11
49
Review
Základní část 7. kolo 56
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava U11
7. 1. 2023
13:30
Sportovní hala Malé Hoštice Matěj Šesták
Kamil Vavrečka
43
34
14
16
29
16
39
28
Review
Základní část 8. kolo 59
Basket Opava 2010
OSK Olomouc
28. 1. 2023
09:00
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Mikuláš Celta
63
39
15
11
39
18
43
24
Review
Základní část 8. kolo 61
BK Mohelnice
BK Frýdek-Místek
22. 1. 2023
09:00
ZŠ Mlýnská Mohelnice Vojtěch Jurník
Patrik Michal
77
30
17
1
37
12
61
18
Review
Základní část 8. kolo 57
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava U11
21. 1. 2023
09:30
5. ZŠ Třinec-Terasa Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
43
40
4
16
20
20
27
36
Review
Základní část 8. kolo 60
Basket Opava 2010
OSK Olomouc
28. 1. 2023
10:30
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Mikuláš Celta
30
39
12
4
20
25
26
31
Review
Základní část 8. kolo 62
BK Mohelnice
BK Frýdek-Místek
22. 1. 2023
10:30
ZŠ Mlýnská Mohelnice Vojtěch Jurník
Patrik Michal
44
49
15
6
29
21
39
31
Review
Základní část 8. kolo 58
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava U11
21. 1. 2023
11:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
35
57
7
14
15
25
19
39
Review
Základní část 8. kolo 63
BK Havířov
Basket Ostrava
22. 1. 2023
11:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
37
38
8
15
20
21
25
34
Review
Základní část 8. kolo 64
BK Havířov
Basket Ostrava
22. 1. 2023
13:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
22
49
0
16
14
24
14
47
Review
Základní část 9. kolo 65
BK Havířov
SBŠ Třinec
4. 2. 2023
09:00
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
Preview
Základní část 9. kolo 67
Basket Ostrava
BK Mohelnice
5. 2. 2023
09:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Marek Pilch
Jan Posker
Preview
Základní část 9. kolo 71
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava U11
4. 2. 2023
09:00
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 9. kolo 69
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010
5. 2. 2023
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Michal Máj
Michal Máj
Preview
Základní část 9. kolo 68
Basket Ostrava
BK Mohelnice
5. 2. 2023
10:20
Sportovní hala SPŠ Ostrava Marek Pilch
Jan Posker
Preview
Základní část 9. kolo 66
BK Havířov
SBŠ Třinec
4. 2. 2023
11:00
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
Preview
Základní část 9. kolo 72
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava U11
4. 2. 2023
11:00
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 9. kolo 70
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010
5. 2. 2023
11:30
SH SPŠ Frýdek Místek Michal Máj
Michal Máj
Preview
Základní část 10. kolo 73
SBŠ Třinec
OSK Olomouc
25. 2. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 10. kolo 74
SBŠ Třinec
OSK Olomouc
25. 2. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 10. kolo 75
SBŠ Ostrava U11
BK Frýdek-Místek
25. 2. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 10. kolo 76
SBŠ Ostrava U11
BK Frýdek-Místek
25. 2. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 10. kolo 77
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
25. 2. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 10. kolo 78
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
25. 2. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 10. kolo 79
BK Mohelnice
BK Havířov
26. 2. 2023
09:00
ZŠ Mlýnská Mohelnice
Preview
Základní část 10. kolo 80
BK Mohelnice
BK Havířov
26. 2. 2023
10:30
ZŠ Mlýnská Mohelnice
Preview
Základní část 11. kolo 83
BK Havířov
Basket Opava 2010
11. 3. 2023
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 11. kolo 84
BK Havířov
Basket Opava 2010
11. 3. 2023
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 11. kolo 85
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U11
11. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 86
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U11
11. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 81
BK Mohelnice
SBŠ Třinec
11. 3. 2023
09:00
ZŠ Mlýnská Mohelnice
Preview
Základní část 11. kolo 87
BK Frýdek-Místek
OSK Olomouc
11. 3. 2023
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 11. kolo 82
BK Mohelnice
SBŠ Třinec
11. 3. 2023
10:30
ZŠ Mlýnská Mohelnice
Preview
Základní část 11. kolo 88
BK Frýdek-Místek
OSK Olomouc
11. 3. 2023
11:30
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 12. kolo 89
SBŠ Třinec
BK Frýdek-Místek
1. 4. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 12. kolo 90
SBŠ Třinec
BK Frýdek-Místek
1. 4. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 12. kolo 91
OSK Olomouc
Basket Ostrava
1. 4. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 92
OSK Olomouc
Basket Ostrava
1. 4. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 93
SBŠ Ostrava U11
BK Havířov
1. 4. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 12. kolo 94
SBŠ Ostrava U11
BK Havířov
1. 4. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 12. kolo 95
Basket Opava 2010
BK Mohelnice
2. 4. 2023
10:00
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 12. kolo 96
Basket Opava 2010
BK Mohelnice
2. 4. 2023
11:30
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 97
Basket Opava 2010
SBŠ Třinec
22. 4. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 98
Basket Opava 2010
SBŠ Třinec
22. 4. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 103
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
22. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 13. kolo 104
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
22. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 13. kolo 99
BK Mohelnice
SBŠ Ostrava U11
22. 4. 2023
09:00
ZŠ Mlýnská Mohelnice
Preview
Základní část 13. kolo 101
BK Havířov
OSK Olomouc
22. 4. 2023
10:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 13. kolo 100
BK Mohelnice
SBŠ Ostrava U11
22. 4. 2023
10:30
ZŠ Mlýnská Mohelnice
Preview
Základní část 13. kolo 102
BK Havířov
OSK Olomouc
22. 4. 2023
12:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 14. kolo 105
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
6. 5. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 14. kolo 106
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
6. 5. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 14. kolo 109
OSK Olomouc
BK Mohelnice
6. 5. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 14. kolo 110
OSK Olomouc
BK Mohelnice
6. 5. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 14. kolo 111
SBŠ Ostrava U11
Basket Opava 2010
6. 5. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 14. kolo 112
SBŠ Ostrava U11
Basket Opava 2010
6. 5. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 14. kolo 107
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
6. 5. 2023
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 14. kolo 108
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
6. 5. 2023
10:30
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Hráč Tým Věk Z
Simona Nejedlá Mohelnice 12 1
Klára Jeřábková SBŠ Ostrava U11 11 1
Ema Kubásková SBŠ Třinec 12 1
Sára Šrámková SBŠ Třinec 12 1
Bára Přistálová Basket Opava 2010 11 1
Ema Lukánková SBŠ Třinec 13 1
Nelly Roszková SBŠ Třinec 9 1
Viktorie Kaiserová SBŠ Ostrava U11 8 1
Petra Štěrbová Basket Ostrava 10 1
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 11 1
Eliška Václavíková SBŠ Ostrava U11 10 1
Štěpánka Krejčířová SBŠ Ostrava U11 10 1
Sára Hoferková SBŠ Ostrava U11 11 1
Ema Trávníčková SBŠ Ostrava U11 11 1
Diana Filipová Basket Opava 2010 11 1
Eliška Valášková SBŠ Ostrava U11 8 1
Berenika Kuzníková SBŠ Ostrava U11 10 1
Isabella Kotková SBŠ Ostrava U11 10 1
Stela Anderková SBŠ Ostrava U11 10 1
Isabel Václavíková SBŠ Ostrava U11 11 1
Viktorie Jurečková Basket Ostrava 13 1
Daniela Pallová Mohelnice 11 1
Zuzana Drlíková Mohelnice 10 1
Nela Drlíková Mohelnice 10 1
Andrea Trejbalová Basket Ostrava 11 1
Michaela Vavříčková Basket Ostrava 11 1
Michaela Schäferová Basket Ostrava 10 1
Zuzana Stýskalová BK FM 11 1
Marie Schenková BK FM 12 1
Ema Bubelová SBŠ Třinec 11 1
Nikol Kidoňová SBŠ Třinec 11 1
Barbora Seberová SBŠ Třinec 11 1
Katarina Ciencialová SBŠ Třinec 12 1
Patricia Bocková SBŠ Třinec 12 1
Ellen Roszková SBŠ Třinec 11 1
Valerie Linetová SBŠ Třinec 11 1
Zuzana Lichnová BK FM 11 1
Nicol Janíková BK FM 10 1
Barbora Božoňová BK FM 11 1
Adéla Cieślarová SBŠ Třinec 12 1
Markéta Valíčková BK FM 11 1
Ella Sofie Vašíčková SBŠ Třinec 11 1
Olga Živníčková BK FM 11 1
Kateřina Mojová Havířov 11 1
Denisa Pallová Mohelnice 11 1
Adéla Tchuřová Basket Ostrava 10 1
Irmuun Ariunjargal Basket Ostrava 10 1
Agáta Surovecká Basket Ostrava 10 1
Valerie Nouzovská Basket Ostrava 12 1
Johana Sztefková SBŠ Třinec 11 1
Nela Mrkvová Basket Ostrava 10 1
Adéla Kmeciková OSK 12 1
Tereza Přichystalová Mohelnice 11 1
Lenka Činčarová Mohelnice 11 1
Eva Hasilová Havířov 12 1
Helena Sklářová Basket Ostrava 12 1
Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava U11 11 1
Bára Hetflajšová Mohelnice 12 1
Elen Valentová OSK 12 1
Nela Vítková Havířov 12 1
Sofie Protivánková OSK 12 1
Denisa Gorniaková Basket Ostrava 10 1
Eliška Hutníková OSK 11 1
Adéla Frömlová OSK 12 1
Elen Pavlanová Basket Opava 2010 12 1
Elen Mertová Basket Opava 2010 12 1
Michaela Křižanovská Basket Opava 2010 11 1
Nela Matějková Basket Opava 2010 12 1
Vendula Kvapilová OSK 12 1
Stella Sirotová SBŠ Třinec 12 1
Tamara Žižková Havířov 11 1
Sára Petrovská Basket Opava 2010 11 1
Karolína Domanská Basket Opava 2010 10 1
Stella Dubinská Basket Opava 2010 10 1
Nikola Kupková Basket Opava 2010 12 1
Alžbeta Pálociová Basket Opava 2010 12 1
Natálie Strnisková OSK 11 1
Elen Dosedělová Basket Opava 2010 12 1
Jasmin Maali Basket Ostrava 12 1
Veronika Bílová OSK 12 1
Anna Bednářová OSK 11 1
Tiara Gáborová Basket Ostrava 11 1
Eliška Nohlová BK FM 12 1
Kristýna Přichystalová Mohelnice 12 1
Melánie Knápková Basket Ostrava 12 1
Rozálie Blažková Basket Opava 2010 10 1
Sofie Kunertová Mohelnice 12 1
Klára Zacharová Havířov 12 1
Tamara Kypúsová Havířov 11 1
Eliška Dudková Mohelnice 12 1
Elena Králová Mohelnice 12 1
Nella Štrbáková Basket Ostrava 10 1
Veronika Kocourková Havířov 12 1
Adéla Ševčíková Basket Opava 2010 10 1
Viktorie Švrčková BK FM 12 1
Marie Zimová Mohelnice 13 1
Kateřina Čechová Havířov 11 1
Kristýna Kořínková Basket Opava 2010 12 1
Klára Burianová Basket Opava 2010 9 1
Viktorie Konečná Basket Opava 2010 11 1
Nora Svobodová Basket Opava 2010 11 1
Miriam Granzerová Basket Opava 2010 11 1
Ema Dvořáková BK FM 11 1
Adéla Přecechtělová Basket Opava 2010 12 1
Adriana Gáliková BK FM 11 1
Tereza Formánková BK FM 12 1
Nela Bernatíková BK FM 12 1
Viktorie Delongová BK FM 11 1
Kristýna Šebestová BK FM 12 1
Laura Mátyási BK FM 12 1
Eva Běčáková SBŠ Třinec 13 1
Madla Ruszová SBŠ Třinec 11 1
Anna Recmanová BK FM 13 1
Ráchel Kaplová Mohelnice 13 1
Nicol Morkesová BK FM 13 1
Adéla Kárová Mohelnice 11 1
Linda Nejezchlebová Mohelnice 12 1
Anna Kučerová Mohelnice 10 1
Sára Rochlová BK FM 11 1
Berenika Ševčíková Mohelnice 11 1
Vanda Jašková OSK 12 1
Gabriela Vozňáková Basket Ostrava 13 1
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 13 1
Nela Václavíková Basket Ostrava 10 1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 13 1
Eliška Hamplová Mohelnice 12 1
Tereza Tesaříková Basket Ostrava 13 1
Isabela Anlauf Havířov 12 1
Ema Kučová Mohelnice 13 1
Martina Hanková OSK 11 1
Ema Kocmundová Basket Ostrava 12 1
Elen Kocmundová Basket Ostrava 12 1
Viktorie Hnatičová Havířov 11 1
Eliška Kaderková Basket Ostrava 12 1
Laura Diasová BK FM 12 1
Valerie Elblová SBŠ Ostrava U11 10 1
Nina Langrová Mohelnice 11 1
Eva Ambrožová OSK 12 1
Simona Masnicová BK FM 12 1
Renata Janoviaková BK FM 13 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 12 1
Simona Němcová Basket Ostrava 13 1
Julie Mlynářová Basket Ostrava 13 1
Justýna Jakubková Basket Ostrava 13 1
Kristýna Moldříková Basket Ostrava 13 1
Ema Valentová OSK 12 1
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 12 1
Markéta Šimková SBŠ Ostrava U11 11 1
Veronika Hertvíková Basket Ostrava 12 1
Veronika Plutová Basket Ostrava 13 1
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 11 1
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 13 1
Adéla Konieczná Basket Ostrava 13 1
Miriam Tomanová Basket Ostrava 13 1
Daniela Dojčáková BK FM 13 1
Ema Szmeková BK FM 13 1
Marika Vojkůvková BK FM 11 1
Natálie Pšenčíková BK FM 12 1
Adéla Zicháčková Basket Ostrava 13 1
Dominika Marušáková SBŠ Ostrava U11 11 1
Vladimíra Bistová BK FM 13 1
Anastázie Matyšková Basket Opava 2010 12 1
Sofie Krausová SBŠ Ostrava U11 11 1
Denisa Pavlíková Havířov 12 1
Klára Valečková Basket Opava 2010 12 1
Ella Elblová SBŠ Ostrava U11 11 1
Iva Ambrožová OSK 12 1
Ludmila Pražáková OSK 11 1
Ema Figurová Havířov 12 1
Anna Pavlíková Basket Opava 2010 11 1
Linda Polášková OSK 12 1
Lucie Šupová OSK 12 1
Markéta Čechová OSK 12 1
Adéla Theimerová Havířov 11 1
Šárka Bajerová OSK 12 1
Anna Šebestová Basket Opava 2010 12 1
Adéla Wolfová Basket Opava 2010 11 1
Nela Honková Basket Opava 2010 12 1
Laura Ondřejová Basket Opava 2010 11 1
Vivien Fialová Basket Opava 2010 11 1
Sofie Fryčková Basket Opava 2010 11 1
Victoria Kotasová Havířov 12 1
Eliška Szczepaniková Havířov 11 1
Isabella Martinková Havířov 12 1
Zuzana Glabasňová Basket Opava 2010 11 1
Anna Olšáková Havířov 12 1
Karolína Outratová SBŠ Ostrava U11 9 1
Rozálie Pečtová SBŠ Ostrava U11 10 1
Viktoria Valková SBŠ Ostrava U11 8 1
Anna Trunkátová SBŠ Ostrava U11 10 1
Eliška Majkútová Basket Ostrava 10 1
Eliška Florčíková Basket Ostrava 12 1
Hana Vávrová Basket Ostrava 13 1
Diana Stepanenko SBŠ Ostrava U11 11 1
Berenika Pokorná OSK 12 1
Helena Bohušová SBŠ Ostrava U11 11 1
Jana Stryjová Basket Ostrava 12 1
Bára Mlčáková OSK 12 1
Tereza Hubníková SBŠ Ostrava U11 11 1
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 11 1
Sofie Pustková SBŠ Ostrava U11 11 1
Hana Valková SBŠ Ostrava U11 11 1
Ella Marie Copová SBŠ Ostrava U11 10 1
Aneta Bártková SBŠ Ostrava U11 10 1
Anna Chudíková SBŠ Ostrava U11 10 1
Aneta Chowaniecová SBŠ Ostrava U11 10 1
Aneta Šajerová Basket Ostrava 10 1
Kristýna Rošková Basket Ostrava 10 1
Sabina Bačíková OSK 12 1
Nela Valášková SBŠ Ostrava U11 10 1
Karolína Milerská Havířov 12 1
Anna Maria Besuchová SBŠ Ostrava U11 10 1
Petra Cymorková SBŠ Třinec 11 1
Monika Židková SBŠ Ostrava U11 11 1
Kateřina Dopiráková SBŠ Třinec 12 1
Alicja Staszko SBŠ Třinec 12 1
Karolína Ramešová SBŠ Třinec 12 1
Vendula Tkáčová SBŠ Třinec 11 1
Julie Podaná SBŠ Třinec 12 1
Marika Petřek Basket Ostrava 10 1
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 10 1
Zuzana Foretová Havířov 11 1
Sára Spáčilová OSK 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vildová Linda 2 2 0 0 - - -
Vavrečka Kamil 4 2 2 0 - - -
Vaněk Dalibor 8 0 8 0 - - -
Válek Jakub 2 0 2 0 - - -
Šesták Matěj 2 2 0 0 - - -
Střalka Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 4 2 2 0 - - -
Sochor Jakub 1 0 1 0 - - -
Snopková Barbora 2 2 0 0 - - -
Seberová Kateřina 8 4 4 0 - - -
Přecechtěl Jan 2 0 2 0 - - -
Orlewski Adam 8 8 0 0 - - -
Němcová Eva 8 0 8 0 - - -
Michal Patrik 4 0 4 0 - - -
Marek Ondřej 2 2 0 0 - - -
Máj Michal 4 2 2 0 - - -
Máj Michal 4 0 4 0 - - -
Latík Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Kučeva Vojtěch 12 6 6 0 - - -
Krčmář Dominik 1 1 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 2 0 0 - - -
Klapetek René 2 2 0 0 - - -
Keřt Lukáš 2 0 2 0 - - -
Kavka Radim 2 2 0 0 - - -
Kaprál Lukáš 2 0 2 0 - - -
Kahánek Lubomír 4 2 2 0 - - -
Jurník Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Jurda Aleš 6 6 0 0 - - -
Chodura Ondřej 2 2 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 0 2 0 - - -
Doležal Vratislav 8 5 3 0 - - -
Celta Mikuláš 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře