Oblastní přebor mladších minižákyň U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Třinec
10. 9. 2022
10:00
TJ Sokol Pustkovec Jaroslav Střalka
Kateřina Seberová
13
69
2
18
4
36
4
52
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Frýdek-Místek
BK Mohelnice
10. 9. 2022
10:00
1. ZŠ Frýdek-Místek 19
55
10
17
10
32
15
47
Review
Základní část 1. kolo 2
SBŠ Ostrava Poruba
SBŠ Třinec
10. 9. 2022
11:15
TJ Sokol Pustkovec Jaroslav Střalka
Kateřina Seberová
20
47
6
10
10
27
12
33
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Frýdek-Místek
BK Mohelnice
10. 9. 2022
11:30
1. ZŠ Frýdek-Místek 34
37
13
11
17
19
21
25
Review
Základní část 1. kolo 3
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
1. 10. 2022
13:30
Základní škola Stupkova Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
56
52
12
9
26
22
38
36
Review
Základní část 1. kolo 7
Basket Ostrava
BK Havířov
10. 9. 2022
14:30
Trojhalí Adam Orlewski
61
20
25
2
27
12
51
16
Review
Základní část 1. kolo 4
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
1. 10. 2022
14:45
Základní škola Stupkova Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
47
64
18
16
20
42
35
56
Review
Základní část 1. kolo 8
Basket Ostrava
BK Havířov
10. 9. 2022
16:00
Trojhalí Adam Orlewski
48
17
14
0
20
8
34
11
Review
Základní část 2. kolo 9
SBŠ Třinec
BK Havířov
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 2. kolo 10
SBŠ Třinec
BK Havířov
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 2. kolo 13
Basket Opava 2010
BK Frýdek-Místek
24. 9. 2022
08:15
Sportovní hala Malé Hoštice Ondřej Chodura
Lukáš Fajkus
36
27
14
10
22
17
32
25
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Mohelnice
Basket Ostrava
24. 9. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
34
29
8
8
16
19
20
28
Review
Základní část 2. kolo 14
Basket Opava 2010
BK Frýdek-Místek
24. 9. 2022
09:30
Sportovní hala Malé Hoštice Ondřej Chodura
Lukáš Fajkus
24
30
2
10
8
20
12
26
Review
Základní část 2. kolo 15
SBŠ Ostrava Poruba
OSK Olomouc
24. 9. 2022
10:00
TJ Sokol Pustkovec Kateřina Seberová
Eva Němcová
10
83
6
28
6
51
10
67
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Mohelnice
Basket Ostrava
24. 9. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
42
21
8
6
18
12
34
20
Review
Základní část 2. kolo 16
SBŠ Ostrava Poruba
OSK Olomouc
24. 9. 2022
11:30
TJ Sokol Pustkovec Kateřina Seberová
Eva Němcová
22
56
12
10
12
20
16
40
Review
Základní část 3. kolo 19
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava Poruba
9. 10. 2022
09:00
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Lubomír Kahánek
Preview
Základní část 3. kolo 23
BK Havířov
BK Mohelnice
9. 10. 2022
09:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
Preview
Základní část 3. kolo 17
OSK Olomouc
SBŠ Třinec
8. 10. 2022
10:00
Základní škola Stupkova Linda Vildová
Jakub Válek
Preview
Základní část 3. kolo 20
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava Poruba
9. 10. 2022
10:30
1. ZŠ Frýdek-Místek Radim Kavka
Lubomír Kahánek
Preview
Základní část 3. kolo 24
BK Havířov
BK Mohelnice
9. 10. 2022
11:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
Preview
Základní část 3. kolo 18
OSK Olomouc
SBŠ Třinec
8. 10. 2022
12:00
Základní škola Stupkova Linda Vildová
Jakub Válek
Preview
Základní část 3. kolo 21
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
9. 10. 2022
12:00
Trojhalí Aleš Jurda
Kateřina Seberová
Preview
Základní část 3. kolo 22
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
9. 10. 2022
13:30
Trojhalí Aleš Jurda
Kateřina Seberová
Preview
Základní část 4. kolo 27
Basket Opava 2010
BK Havířov
22. 10. 2022
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 4. kolo 28
Basket Opava 2010
BK Havířov
22. 10. 2022
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 4. kolo 31
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
22. 10. 2022
09:00
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 4. kolo 25
SBŠ Třinec
BK Mohelnice
22. 10. 2022
09:30
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 4. kolo 26
SBŠ Třinec
BK Mohelnice
22. 10. 2022
11:00
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 4. kolo 32
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
22. 10. 2022
11:00
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 4. kolo 29
SBŠ Ostrava Poruba
Basket Ostrava
19. 10. 2022
16:15
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 4. kolo 30
SBŠ Ostrava Poruba
Basket Ostrava
19. 10. 2022
17:30
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 5. kolo 35
Basket Ostrava
OSK Olomouc
12. 11. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 5. kolo 36
Basket Ostrava
OSK Olomouc
12. 11. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 5. kolo 33
BK Frýdek-Místek
SBŠ Třinec
12. 11. 2022
09:00
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 5. kolo 39
BK Mohelnice
Basket Opava 2010
13. 11. 2022
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 5. kolo 34
BK Frýdek-Místek
SBŠ Třinec
12. 11. 2022
10:30
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 5. kolo 40
BK Mohelnice
Basket Opava 2010
13. 11. 2022
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 5. kolo 37
BK Havířov
SBŠ Ostrava Poruba
13. 11. 2022
11:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 5. kolo 38
BK Havířov
SBŠ Ostrava Poruba
13. 11. 2022
13:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 6. kolo 41
SBŠ Třinec
Basket Opava 2010
3. 12. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 6. kolo 42
SBŠ Třinec
Basket Opava 2010
3. 12. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 6. kolo 43
SBŠ Ostrava Poruba
BK Mohelnice
3. 12. 2022
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 6. kolo 44
SBŠ Ostrava Poruba
BK Mohelnice
3. 12. 2022
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 6. kolo 45
OSK Olomouc
BK Havířov
3. 12. 2022
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 6. kolo 46
OSK Olomouc
BK Havířov
3. 12. 2022
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 6. kolo 47
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
4. 12. 2022
09:00
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 6. kolo 48
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
4. 12. 2022
10:30
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 7. kolo 49
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
7. 1. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 7. kolo 50
Basket Ostrava
SBŠ Třinec
7. 1. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 7. kolo 55
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava Poruba
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 7. kolo 56
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava Poruba
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 7. kolo 51
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
8. 1. 2023
09:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 7. kolo 53
BK Mohelnice
OSK Olomouc
7. 1. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 54
BK Mohelnice
OSK Olomouc
7. 1. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 52
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
8. 1. 2023
11:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 8. kolo 57
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Poruba
21. 1. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 8. kolo 58
SBŠ Třinec
SBŠ Ostrava Poruba
21. 1. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 8. kolo 59
Basket Opava 2010
OSK Olomouc
21. 1. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 8. kolo 60
Basket Opava 2010
OSK Olomouc
21. 1. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 8. kolo 61
BK Mohelnice
BK Frýdek-Místek
22. 1. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 63
BK Havířov
Basket Ostrava
22. 1. 2023
09:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 8. kolo 62
BK Mohelnice
BK Frýdek-Místek
22. 1. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 64
BK Havířov
Basket Ostrava
22. 1. 2023
11:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 9. kolo 67
Basket Ostrava
BK Mohelnice
4. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 9. kolo 68
Basket Ostrava
BK Mohelnice
4. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 9. kolo 71
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava Poruba
4. 2. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 9. kolo 72
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava Poruba
4. 2. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 9. kolo 65
BK Havířov
SBŠ Třinec
4. 2. 2023
09:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 9. kolo 69
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010
5. 2. 2023
10:00
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 9. kolo 66
BK Havířov
SBŠ Třinec
4. 2. 2023
11:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 9. kolo 70
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010
5. 2. 2023
11:30
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 10. kolo 73
SBŠ Třinec
OSK Olomouc
25. 2. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 10. kolo 74
SBŠ Třinec
OSK Olomouc
25. 2. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 10. kolo 75
SBŠ Ostrava Poruba
BK Frýdek-Místek
25. 2. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 10. kolo 76
SBŠ Ostrava Poruba
BK Frýdek-Místek
25. 2. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 10. kolo 77
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
25. 2. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 10. kolo 78
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
25. 2. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 10. kolo 79
BK Mohelnice
BK Havířov
26. 2. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 80
BK Mohelnice
BK Havířov
26. 2. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 11. kolo 83
BK Havířov
Basket Opava 2010
11. 3. 2023
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 11. kolo 84
BK Havířov
Basket Opava 2010
11. 3. 2023
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 11. kolo 85
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Poruba
11. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 86
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava Poruba
11. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 81
BK Mohelnice
SBŠ Třinec
11. 3. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 11. kolo 87
BK Frýdek-Místek
OSK Olomouc
11. 3. 2023
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 11. kolo 82
BK Mohelnice
SBŠ Třinec
11. 3. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 11. kolo 88
BK Frýdek-Místek
OSK Olomouc
11. 3. 2023
11:30
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 12. kolo 89
SBŠ Třinec
BK Frýdek-Místek
1. 4. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 12. kolo 90
SBŠ Třinec
BK Frýdek-Místek
1. 4. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 12. kolo 91
OSK Olomouc
Basket Ostrava
1. 4. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 92
OSK Olomouc
Basket Ostrava
1. 4. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 93
SBŠ Ostrava Poruba
BK Havířov
1. 4. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 12. kolo 94
SBŠ Ostrava Poruba
BK Havířov
1. 4. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 12. kolo 95
Basket Opava 2010
BK Mohelnice
2. 4. 2023
10:00
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 12. kolo 96
Basket Opava 2010
BK Mohelnice
2. 4. 2023
11:30
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 97
Basket Opava 2010
SBŠ Třinec
22. 4. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 98
Basket Opava 2010
SBŠ Třinec
22. 4. 2023
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 13. kolo 103
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
22. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 13. kolo 104
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
22. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 13. kolo 99
BK Mohelnice
SBŠ Ostrava Poruba
22. 4. 2023
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 101
BK Havířov
OSK Olomouc
22. 4. 2023
10:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 13. kolo 100
BK Mohelnice
SBŠ Ostrava Poruba
22. 4. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 102
BK Havířov
OSK Olomouc
22. 4. 2023
12:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 14. kolo 105
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
6. 5. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 14. kolo 106
SBŠ Třinec
Basket Ostrava
6. 5. 2023
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 14. kolo 109
OSK Olomouc
BK Mohelnice
6. 5. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 14. kolo 110
OSK Olomouc
BK Mohelnice
6. 5. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 14. kolo 111
SBŠ Ostrava Poruba
Basket Opava 2010
6. 5. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 14. kolo 112
SBŠ Ostrava Poruba
Basket Opava 2010
6. 5. 2023
-
TJ Sokol Pustkovec
Preview
Základní část 14. kolo 107
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
6. 5. 2023
09:00
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Základní část 14. kolo 108
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
6. 5. 2023
10:30
1. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Hráč Tým Věk Z
Simona Nejedlá Mohelnice 11 1
Zuzana Stýskalová BK FM 10 1
Agáta Surovecká Basket Ostrava 9 1
Valerie Nouzovská Basket Ostrava 11 1
Johana Sztefková SBŠ Třinec 10 1
Nela Mrkvová Basket Ostrava 9 1
Adéla Kmeciková OSK 11 1
Tereza Přichystalová Mohelnice 10 1
Lenka Činčarová Mohelnice 10 1
Olga Živníčková BK FM 10 1
Diana Filipová Basket Opava 2010 10 1
Adéla Tchuřová Basket Ostrava 9 1
Michaela Schäferová Basket Ostrava 9 1
Ema Kubásková SBŠ Třinec 11 1
Sára Šrámková SBŠ Třinec 11 1
Bára Přistálová Basket Opava 2010 10 1
Ema Lukánková SBŠ Třinec 12 1
Nelly Roszková SBŠ Třinec 8 1
Viktorie Kaiserová SBŠ Poruba 7 1
Petra Štěrbová Basket Ostrava 9 1
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 10 1
Irmuun Ariunjargal Basket Ostrava 9 1
Denisa Pallová Mohelnice 10 1
Štěpánka Krejčířová SBŠ Poruba 9 1
Katarina Ciencialová SBŠ Třinec 11 1
Viktoria Valková SBŠ Poruba 7 1
Eliška Majkútová Basket Ostrava 9 1
Eliška Florčíková Basket Ostrava 11 1
Hana Vávrová Basket Ostrava 12 1
Diana Stepanenko SBŠ Poruba 10 1
Ema Figurová Havířov 11 1
Eva Běčáková SBŠ Třinec 12 1
Nikol Kidoňová SBŠ Třinec 10 1
Barbora Seberová SBŠ Třinec 10 1
Patricia Bocková SBŠ Třinec 11 1
Kateřina Mojová Havířov 10 1
Ellen Roszková SBŠ Třinec 10 1
Valerie Linetová SBŠ Třinec 10 1
Zuzana Lichnová BK FM 10 1
Nicol Janíková BK FM 9 1
Barbora Božoňová BK FM 10 1
Adéla Cieślarová SBŠ Třinec 11 1
Markéta Valíčková BK FM 10 1
Ema Bubelová SBŠ Třinec 10 1
Ella Sofie Vašíčková SBŠ Třinec 10 1
Eliška Václavíková SBŠ Poruba 9 1
Sára Hoferková SBŠ Poruba 10 1
Zuzana Glabasňová Basket Opava 2010 10 1
Adriana Gáliková BK FM 10 1
Marie Zimová Mohelnice 12 1
Kateřina Čechová Havířov 10 1
Rozálie Blažková Basket Opava 2010 9 1
Kristýna Kořínková Basket Opava 2010 11 1
Viktorie Konečná Basket Opava 2010 10 1
Nora Svobodová Basket Opava 2010 10 1
Miriam Granzerová Basket Opava 2010 10 1
Ema Dvořáková BK FM 10 1
Adéla Přecechtělová Basket Opava 2010 11 1
Tereza Formánková BK FM 11 1
Adéla Ševčíková Basket Opava 2010 9 1
Nela Bernatíková BK FM 11 1
Viktorie Delongová BK FM 10 1
Kristýna Šebestová BK FM 11 1
Laura Mátyási BK FM 11 1
Klára Burianová Basket Opava 2010 8 1
Kristýna Přichystalová Mohelnice 11 1
Tamara Žižková Havířov 10 1
Nela Vítková Havířov 1
Eliška Hutníková OSK 10 1
Viktorie Švrčková BK FM 11 1
Veronika Kocourková Havířov 11 1
Klára Jeřábková SBŠ Poruba 10 1
Andrea Trejbalová Basket Ostrava 10 1
Ema Trávníčková SBŠ Poruba 10 1
Eliška Valášková SBŠ Poruba 7 1
Berenika Kuzníková SBŠ Poruba 9 1
Isabella Kotková SBŠ Poruba 9 1
Isabel Václavíková SBŠ Poruba 10 1
Viktorie Jurečková Basket Ostrava 12 1
Daniela Pallová Mohelnice 10 1
Zuzana Drlíková Mohelnice 9 1
Nela Drlíková Mohelnice 9 1
Michaela Vavříčková Basket Ostrava 10 1
Nella Štrbáková Basket Ostrava 9 1
Eva Hasilová Havířov 11 1
Marie Schenková BK FM 11 1
Helena Sklářová Basket Ostrava 11 1
Melánie Knápková Basket Ostrava 11 1
Sofie Kunertová Mohelnice 11 1
Klára Zacharová Havířov 11 1
Tamara Kypúsová Havířov 10 1
Eliška Dudková Mohelnice 11 1
Elena Králová Mohelnice 11 1
Anna Olšáková Havířov 11 1
Isabella Martinková Havířov 11 1
Anna Recmanová BK FM 12 1
Gabriela Vozňáková Basket Ostrava 12 1
Simona Masnicová BK FM 11 1
Nicol Morkesová BK FM 12 1
Adéla Kárová Mohelnice 10 1
Linda Nejezchlebová Mohelnice 11 1
Anna Kučerová Mohelnice 9 1
Sára Rochlová BK FM 10 1
Berenika Ševčíková Mohelnice 10 1
Vanda Jašková OSK 11 1
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 12 1
Renata Janoviaková BK FM 12 1
Nela Václavíková Basket Ostrava 9 1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 12 1
Ráchel Kaplová Mohelnice 12 1
Eliška Hamplová Mohelnice 11 1
Isabela Anlauf Havířov 11 1
Ema Kučová Mohelnice 12 1
Martina Hanková OSK 10 1
Ema Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Elen Kocmundová Basket Ostrava 11 1
Tereza Tesaříková Basket Ostrava 12 1
Daniela Dojčáková BK FM 12 1
Eliška Kaderková Basket Ostrava 11 1
Adéla Konieczná Basket Ostrava 12 1
Julie Mlynářová Basket Ostrava 12 1
Justýna Jakubková Basket Ostrava 12 1
Kristýna Moldříková Basket Ostrava 12 1
Ema Valentová OSK 11 1
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 11 1
Veronika Hertvíková Basket Ostrava 11 1
Veronika Plutová Basket Ostrava 12 1
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 10 1
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 12 1
Simona Němcová Basket Ostrava 12 1
Klára Valečková Basket Opava 2010 11 1
Miriam Tomanová Basket Ostrava 12 1
Ema Szmeková BK FM 12 1
Marika Vojkůvková BK FM 10 1
Natálie Pšenčíková BK FM 11 1
Adéla Zicháčková Basket Ostrava 12 1
Dominika Marušáková SBŠ Poruba 10 1
Vladimíra Bistová BK FM 12 1
Anastázie Matyšková Basket Opava 2010 11 1
Denisa Pavlíková Havířov 11 1
Viktorie Hnatičová Havířov 10 1
Laura Diasová BK FM 11 1
Victoria Kotasová Havířov 11 1
Lucie Šupová OSK 11 1
Julie Podaná SBŠ Třinec 11 1
Marika Petřek Basket Ostrava 9 1
Melanie Zapalačová Basket Ostrava 9 1
Zuzana Foretová Havířov 10 1
Karolína Milerská Havířov 11 1
Helena Bohušová SBŠ Poruba 10 1
Eliška Szczepaniková Havířov 10 1
Berenika Pokorná OSK 11 1
Linda Polášková OSK 11 1
Markéta Čechová OSK 11 1
Karolína Ramešová SBŠ Třinec 11 1
Adéla Theimerová Havířov 10 1
Šárka Bajerová OSK 11 1
Anna Šebestová Basket Opava 2010 11 1
Adéla Wolfová Basket Opava 2010 10 1
Nela Honková Basket Opava 2010 11 1
Laura Ondřejová Basket Opava 2010 10 1
Vivien Fialová Basket Opava 2010 10 1
Sofie Fryčková Basket Opava 2010 10 1
Anna Pavlíková Basket Opava 2010 10 1
Vendula Tkáčová SBŠ Třinec 10 1
Alicja Staszko SBŠ Třinec 11 1
Nina Langrová Mohelnice 10 1
Aneta Bártková SBŠ Poruba 9 1
Eva Ambrožová OSK 11 1
Iva Ambrožová OSK 11 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 11 1
Ludmila Pražáková OSK 10 1
Jana Stryjová Basket Ostrava 11 1
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 10 1
Sofie Pustková SBŠ Poruba 10 1
Hana Valková SBŠ Poruba 10 1
Ella Marie Copová SBŠ Poruba 9 1
Anna Chudíková SBŠ Poruba 9 1
Kateřina Dopiráková SBŠ Třinec 11 1
Aneta Chowaniecová SBŠ Poruba 9 1
Aneta Šajerová Basket Ostrava 9 1
Kristýna Rošková Basket Ostrava 9 1
Sabina Bačíková OSK 11 1
Bára Mlčáková OSK 11 1
Nela Valášková SBŠ Poruba 9 1
Anna Maria Besuchová SBŠ Poruba 9 1
Petra Cymorková SBŠ Třinec 10 1
Monika Židková SBŠ Poruba 10 1
Michaela Křižanovská Basket Opava 2010 10 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Střalka Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 - - -
Seberová Kateřina 4 2 2 0 - - -
Orlewski Adam 2 2 0 0 - - -
Němcová Eva 2 0 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 2 0 0 - - -
Keřt Lukáš 2 0 2 0 - - -
Chodura Ondřej 2 2 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 0 2 0 - - -
Doležal Vratislav 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře