Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Kvalifikace C 1. kolo 26
BA Sparta
Jižní Supi U12
8. 10. 2022
10:00
Nafukovací hala Kuncova Jan Bartoš
Jiří Daňha
Preview
Kvalifikace C 2. kolo 28
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
8. 10. 2022
13:00
Nafukovací hala Kuncova Jan Bartoš
Jiří Daňha
Preview
Kvalifikace C 3. kolo 30
Jižní Supi U12
TJ Sokol Pražský
8. 10. 2022
11:30
Nafukovací hala Kuncova Jan Bartoš
Jiří Daňha
Preview
Kvalifikace C 4. kolo 32
Jižní Supi U12
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
Kvalifikace C 5. kolo 34
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Kvalifikace C 6. kolo 36
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi U12
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BA Sparta 0 0 0
2. TJ Sokol Pražský 0 0 0
3. Jižní Supi U12 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Matěj Šnobl Tygři Praha 11 1
Jakub Puščizna Sokol Vyšehrad 10 1
Teodor Vyšohlíd PORG Basket 9 1
Jonáš Kadečka Velká Ohrada 11 1
Tobiáš Duspiva Velká Ohrada 11 1
Robin Fuka Jižní Supi U12 10 1
Roman Smáha Tygři Praha 12 1
Viktor Tyl Velká Ohrada 10 1
Maxim Lehocký Jižní Supi U12 12 1
Vojtěch Kuhn Jižní Supi U12 12 1
Marek Weinlich Sokol Vyšehrad 9 1
Jan Zamazal Sokol Vyšehrad 8 1
Jonáš Havel PORG Basket 9 1
Tobias Bouassida Sokol Kbely 9 1
Oskar Leon Novák Sokol Vyšehrad 9 1
Jakub Drbohlav Jižní Supi U12 12 1
Hoang The Tiep Jižní Supi U12 12 1
Ondřej Punčochář USK Praha 10 1
Alois Dyk USK Praha 9 1
Tomáš Vlk Velká Ohrada 11 1
Šimon Hron Velká Ohrada 11 1
Tomáš Vrana Velká Ohrada 10 1
Jakub Iain Manson PORG Basket 11 1
Michal Gaál Velká Ohrada 11 1
Matěj Sova Velká Ohrada 9 1
František Tkačík BA Sparta 12 1
David Štětina BA Sparta 12 1
Sebastian Třešňák Tygři Praha 11 1
Šimon Kronek Sokol Vyšehrad 9 1
Mark Bitar Sokol Vyšehrad 9 1
Marek Drastík BA Sparta 12 1
Tomáš Zíka Sokol Vyšehrad 9 1
Jakub Sedláček Sokol Vyšehrad 9 1
František Němeček Sokol Vyšehrad 8 1
Šimon Lebeda Sokol Vyšehrad 9 1
Max Pazdera BA Radotín 12 1
Maxmilián Bělina BA Radotín 10 1
Jan Pospíchal BA Radotín 10 1
Václav Pospíchal BA Radotín 12 1
Ondřej Molnár BA Sparta 12 1
Antonín Brož Sokol Vyšehrad 8 1
Matteo Chelkowski BA Sparta 12 1
Martin Pfeifer Sokol Vyšehrad 10 1
Denis Tenkl BA Radotín 10 1
Šimon Frydl BA Radotín 11 1
Vojtěch Mydlář Velká Ohrada 11 1
Lukáš Tesarczyk Velká Ohrada 11 1
Tadeáš Moravec Velká Ohrada 11 1
Šimon Kalina Velká Ohrada 10 1
Vojtěch Neumann Velká Ohrada 11 1
Denis Šmejkal Sokol Kbely 12 1
Václav Veverka TJ Sokol Pražský 12 1
Albert Wiedermann PORG Basket 10 1
Richard Dobiaš Sokol Vyšehrad 10 1
Jáchym Bechyně Sokol Vyšehrad 9 1
Martin Douša Sokol Kbely 10 1
Jiří Šedivý Sokol Kbely 8 1
Roman Bašo Sokol Kbely 12 1
Vít Kovanda Sokol Kbely 12 1
Richard Bala TJ Sokol Pražský 11 1
Michal Blaško Sokol Kbely 11 1
Marek Mančík TJ Sokol Pražský 12 1
Matyáš Koštýř Sokol Kbely 11 1
Andrej Malý Sokol Kbely 12 1
Eliáš Mongodi Sokol Kbely 12 1
Adam Štěpaník BA Sparta 9 1
Matěj Bártů BA Sparta 12 1
Andreas Pázler BA Sparta 11 1
Matěj Valek Sokol Vyšehrad 12 1
Robert Newbold Tygři Praha 11 1
Radek Hujdič Jižní Supi U12 12 1
Samuel Cinger TJ Sokol Pražský 11 1
Daris Ilijazi Sokol Kbely 12 1
Kelvin Prince Oduro Velká Ohrada 10 1
Vincent Halata PORG Basket 9 1
Jaroslav Dandár Velká Ohrada 11 1
Milan Ceeh Velká Ohrada 9 1
Mathew Hamdan Velká Ohrada 10 1
Kryštof Tuček Velká Ohrada 10 1
Viktor Voleský PORG Basket 11 1
Duda Matúš Sokol Vyšehrad 10 1
Soyenbo Enkhbaatar Sokol Vyšehrad 10 1
David Bradáč Sokol Vyšehrad 10 1
Oto Galamb Sokol Vyšehrad 11 1
Sebastian Sekanina TJ Sokol Pražský 10 1
Tadeáš Chvosta Sokol Kbely 11 1
Pjeter Nikaj Sokol Kbely 12 1
Robin Mlích PORG Basket 11 1
Tobiáš Vilém Sýkora USK Praha 12 1
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 10 1
Aleksandar Vuk Obrenović TJ Sokol Pražský 11 1
Jakub Ponert Sokol Kbely 11 1
Adam Fridrich Tygři Praha 11 1
Jonáš Tureček TJ Sokol Pražský 11 1
Max Christensen TJ Sokol Pražský 12 1
Petr Buleca TJ Sokol Pražský 12 1
Jan Kolář TJ Sokol Pražský 11 1
Antonín Václav Hess BA Sparta 11 1
Matyáš Chlum Sokol Vyšehrad 11 1
Theodore Temperante TJ Sokol Dubeč 10 1
Adam Lahmar Jižní Supi U12 11 1
Tomáš Rain Jižní Supi U12 11 1
Matěj Bednář Jižní Supi U12 11 1
Jan Hrodek Sokol Kbely 11 1
Matyáš Dvořák Sokol Kbely 10 1
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 9 1
Antonín Čáp TJ Sokol Dubeč 11 1
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 9 1
Maxim Faltus Jižní Supi U12 11 1
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 10 1
Marek Schafer Jižní Supi U12 11 1
Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 10 1
Václav Plesník TJ Sokol Dubeč 9 1
Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 10 1
Štěpán Havránek TJ Sokol Dubeč 10 1
Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 10 1
Dmytro Tymko Sokol Kbely 10 1
Leonard Tuž Tygři Praha 11 1
Roko Prskalo Tygři Praha 9 1
Matyáš Roháč Sokol Kbely 11 1
Tomáš Strnad Jižní Supi U12 11 1
Vojtěch Mühlbauer Sokol Kbely 10 1
Matěj Komárek Velká Ohrada 10 1
Michal Matějovský USK Praha 11 1
Jiří Rauer Sokol Kbely 9 1
Oleh Demchyk Sokol Kbely 10 1
Štěpán Šmrha Sokol Kbely 11 1
David Grgula Sokol Kbely 10 1
Jakub Voharčík Sokol Kbely 9 1
Michal Jindra Sokol Vyšehrad 11 1
Leoš Anderle Sokol Vyšehrad 9 1
Marek Kugler Sokol Vyšehrad 9 1
Sheng Chen Sokol Vyšehrad 11 1
David Malý TJ Sokol Dubeč 11 1
Štěpan Zavadil Tygři Praha 11 1
Matyáš Šilhánek Jižní Supi U12 10 1
David Novák Sokol Kbely 9 1
Václav Nenutil Jižní Supi U12 10 1
Sebastian Pech Sokol Vyšehrad 10 1
Jan Jirmásek Jižní Supi U12 10 1
Dominik Mašek Sokol Vyšehrad 10 1
Antonín Lauda Jižní Supi U12 9 1
Zdeněk Podráský Jižní Supi U12 11 1
Michal Adamčík Jižní Supi U12 11 1
Tadeáš Půlpán Sokol Kbely 11 1
Albert Wieden Sokol Kbely 11 1
Alex Techman PORG Basket 11 1
Tomáš Pirkl USK Praha 11 1
Šimon Žáček BA Sparta 12 1
Daniel Tsalyy Sokol Vyšehrad 11 1
Radim Bouda Sokol Kbely 10 1
Jakub Myška BA Sparta 10 1
Martin Přibyl Sokol Kbely 10 1
Šimon Gába BA Sparta 11 1
Jakub Pecha Sokol Kbely 12 1
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 9 1
Tomáš Ember Sokol Vyšehrad 11 1
Artur Doroš Sokol Vyšehrad 12 1
Denis Lamper BA Sparta 12 1
Oliver Rančák PORG Basket 8 1
Jan Řičica BA Sparta 11 1
Sebastien Oravec Sokol Vyšehrad 9 1
Petr Jungmann Sokol Vyšehrad 10 1
Jonáš Bouša Sokol Vyšehrad 8 1
Phuc Thanh Tran TJ Sokol Pražský 12 1
David Kuzmyk BA Sparta 12 1
Štěpán Altynski Tygři Praha 12 1
Samuel Ordoš TJ Sokol Pražský 12 1
Vincent Vurm Tygři Praha 11 1
Antonín Řezníček BA Sparta 11 1
Josef Somol PORG Basket 11 1
David Rojíček TJ Sokol Pražský 11 1
Marek Andrejsek BA Sparta 11 1
Kamron Rajabiy Tygři Praha 11 1
Omer Gušmirovič TJ Sokol Pražský 10 1
Adam Kratochvíl BA Sparta 9 1
Alexandr Runciv Sokol Vyšehrad 11 1
Eduard Krčah BA Sparta 8 1
David Duong BA Sparta 10 1
Carlo Lichtenberg BA Sparta 9 1
Jan Kolomazník BA Sparta 8 1
Ondřej Jakl BA Sparta 9 1
Jindřich Pichler Sokol Vyšehrad 12 1
Zdeněk Nesveda PORG Basket 9 1
Jaroslav Stočes BA Sparta 12 1
Mark Gololobov BA Sparta 10 1
Matěj Trs Sokol Vyšehrad 10 1
Tobiáš Houf Sokol Vyšehrad 12 1
Alexandr Dem Sokol Vyšehrad 12 1
Noah Müeller BA Sparta 10 1
Oliver Ténai Sokol Kbely 9 1
Jáchym Kuchař BA Sparta 12 1
Vít Bartoš Sokol Kbely 8 1
Ondřej Fořt PORG Basket 10 1
Lukáš Veniger Jižní Supi U12 11 1
Tomáš Lorenc Jižní Supi U12 11 1
Daniel Chalupa TJ Sokol Dubeč 11 1
Jan Matěj Krupička BA Sparta 11 1
František Pech BA Sparta 12 1
Tomáš Dobeš BA Sparta 11 1
Filip Nguyen BA Sparta 11 1
Marek Choutka BA Sparta 12 1
Jakub Vypior BA Sparta 11 1
Samuel Armič-Sponza BA Sparta 12 1
Adam Husák Tygři Praha 10 1
Matěj Rulec Sokol Kbely 12 1
Matěj Matas Tygři Praha 12 1
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 11 1
David Šindler TJ Sokol Pražský 12 1
Čeněk Komárek USK Praha 11 1
Patrik Očadlík TJ Sokol Pražský 11 1
Petr Němec Jižní Supi U12 12 1
Tomáš Pospíchal Tygři Praha 11 1
Richard Svárovský Tygři Praha 12 1
Richard Donev Sokol Kbely 12 1
Patrik Rinda TJ Sokol Dubeč 12 1
Richard Novák TJ Sokol Dubeč 12 1
David Novák TJ Sokol Dubeč 12 1
Jan Bartáček BA Sparta 11 1
Alex Boscarato TJ Sokol Pražský 12 1
Jan Hárovník TJ Sokol Dubeč 11 1
Gorjan Kovačevský Sokol Kbely 11 1
Štěpán Polák Tygři Praha 12 1
Jan Brůček Sokol Kbely 10 1
Filip Egert Tygři Praha 12 1
Matěj Drdácký Tygři Praha 12 1
Šimon Novák Tygři Praha 12 1
Alex Novák Tygři Praha 11 1
Jan Štros Sokol Kbely 10 1
Josef Ďurech Sokol Kbely 12 1
Filip Škraňka Jižní Supi U12 12 1
Karel Kašpárek Sokol Kbely 10 1
Jakub Vokatý Velká Ohrada 9 1
Hynek Košata Jižní Supi U12 12 1
Nicholas Dvořák Jižní Supi U12 12 1
Lukáš Tvrz TJ Sokol Pražský 12 1
Jakub Tvrz TJ Sokol Pražský 12 1
Max Duffek TJ Sokol Pražský 12 1
Albert Spěvák TJ Sokol Pražský 11 1
Vojtěch Riedel BA Radotín 10 1
Vojtěch Kurel BA Radotín 12 1
Robin Štika BA Radotín 11 1
Matouš Fiedler BA Radotín 9 1
Tomáš Michalík TJ Sokol Dubeč 12 1
Kryštof Hachle TJ Sokol Dubeč 12 1
Daniel Šlapák USK Praha 12 1
Matěj Janda Jižní Supi U12 12 1
Jiří Hloušek Sokol Kbely 12 1
Matěj Buchvaldek TJ Sokol Pražský 11 1
Vít Palkovský BA Sparta 12 1
Šimon Lojda TJ Sokol Pražský 12 1
Ondřej Kroupa TJ Sokol Pražský 11 1
David Gregor TJ Sokol Pražský 11 1
Jan Pašek TJ Sokol Pražský 11 1
Petr Šálek TJ Sokol Pražský 12 1
Edward Walter TJ Sokol Dubeč 11 1
Tomáš Barbier Tygři Praha 12 1
Eliáš Zavadil TJ Sokol Pražský 11 1
Petr Popelka Tygři Praha 12 1
Ondřej Sazima Velká Ohrada 11 1
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 10 1
Kryštof Michalík TJ Sokol Dubeč 12 1
Jindřich Vašina Tygři Praha 12 1
Jakub Kalaš TJ Sokol Dubeč 11 1
Jiří Kalabza TJ Sokol Dubeč 12 1
Dominik Kubát TJ Sokol Dubeč 12 1
Jakub Bartoš TJ Sokol Dubeč 12 1
Karim Mawla TJ Sokol Dubeč 12 1
Michal Matoulek Jižní Supi U12 11 1
Kristián Šobr BA Sparta 11 1
Antonín Čermák BA Radotín 12 1
Jiří Kozák Sokol Vyšehrad 12 1
Adam Temilade Horčička TJ Sokol Pražský 11 1
Jonáš Bohman USK Praha 12 1
Adam Baláž USK Praha 11 1
Kryštof Tošer BA Radotín 12 1
Adam Vasilenko USK Praha 11 1
Vítek Severa BA Radotín 12 1
Šimon Havelka BA Radotín 12 1
Jonáš Růžička BA Radotín 12 1
Jan Dollanský BA Radotín 12 1
Jaroslav Kasyanov TJ Sokol Pražský 11 1
Jakub Belha BA Radotín 11 1
Ondřej Havránek USK Praha 11 1
Filip Fischer BA Radotín 12 1
Adam Řeřábek Sokol Vyšehrad 12 1
Lukáš Zbroj Tygři Praha 11 1
Filip Petrovichev Tygři Praha 11 1
David Zbíral BA Sparta 12 1
Petr Antl BA Sparta 12 1
Martin Vrbický Tygři Praha 12 1
Vít Klíma TJ Sokol Pražský 12 1
Alexander Klimánek Sokol Vyšehrad 12 1
Jan Widtman Sokol Kbely 12 1
Mikuláš Košata Jižní Supi U12 9 1
Mikuláš Peška Tygři Praha 12 1
Oleksii Iagupov TJ Sokol Pražský 10 1
Andrei Iagupov TJ Sokol Pražský 10 1
Bruno Mikas TJ Sokol Dubeč 12 1
Petr Dubec Sokol Kbely 12 1
Matyáš Čunderlík TJ Sokol Dubeč 12 1
Rudolf Hájek TJ Sokol Dubeč 11 1
Matěj Váňa Sokol Kbely 12 1
Marek Hoffman TJ Sokol Dubeč 12 1
Kryštof Matěj Budka TJ Sokol Dubeč 12 1
Jakub Hurda USK Praha 12 1
Luka Jeremić Sokol Vyšehrad 12 1
Ondřej Ondráček Sokol Kbely 12 1
Vojtěch Špiláček USK Praha 11 1
Maxim Broda USK Praha 10 1
Viktor Broda USK Praha 12 1
Tobiáš Petřina Velká Ohrada 11 1
Martin Šíp Velká Ohrada 10 1
Tadeáš Kotisa USK Praha 11 1
Vojtěch Marek Sokol Kbely 12 1
Prokop Valášek Sokol Kbely 11 1
Patrik Šokira Sokol Kbely 10 1
David Staněk Tygři Praha 10 1
Karel Janda Tygři Praha 11 1
Jan Kobes BA Radotín 12 1
Marek Šindelář Tygři Praha 12 1
Oliver Pavlas Jižní Supi U12 11 1
Jan Kolář Jižní Supi U12 12 1
Aiden Öymen Tygři Praha 11 1
Jakub Irinkov PORG Basket 11 1
Tobias Třasák PORG Basket 11 1
Sebastian Mark Simmons PORG Basket 11 1
Jan Bára PORG Basket 10 1
Nikolas Jüptner Sokol Vyšehrad 11 1
Petr Chvátal BA Radotín 12 1
Michal Setunský Sokol Vyšehrad 10 1
Jakub Sobotka BA Radotín 11 1
Jiří Šťastný BA Radotín 11 1
Kryštof Fapšo BA Radotín 12 1
Dominik Kmet PORG Basket 10 1
Benjamin Koenigsmark PORG Basket 10 1
Jakub Stoklasa PORG Basket 10 1
Maxim Shako PORG Basket 10 1
Daniel Rousek TJ Sokol Pražský 12 1
Vojtěch Strnad Tygři Praha 12 1
Metoděj Andrle Tygři Praha 10 1
Antonín Wedell Tygři Praha 11 1
František Macháček Tygři Praha 12 1
Vilém Vávra USK Praha 12 1
Kryštof Filip Čechovský BA Radotín 11 1
Vojtěch Dvořák BA Sparta 12 1
Adam Vyšata Velká Ohrada 10 1
Hynek Klíma TJ Sokol Pražský 10 1
Damián Fibír USK Praha 11 1
Daniel Svatoň BA Sparta 10 1
Václav David BA Radotín 10 1
Josef David BA Radotín 12 1
Karel Meloun BA Radotín 12 1
Šimon Marek Čechovský BA Radotín 12 1
Tomáš Forejt BA Sparta 12 1
Filip Štulc TJ Sokol Pražský 10 1
Adam Matějíček USK Praha 11 1
Jakub Jeřábek BA Sparta 10 1
Ernest Mathé Sokol Vyšehrad 11 1
Milan Takáč USK Praha 12 1
Tadeáš Hůrka USK Praha 11 1
Filip Růžička Tygři Praha 12 1
Vladimír Danýšek Sokol Vyšehrad 12 1
Marek Adam PORG Basket 11 1
Ralf Kronďák PORG Basket 11 1
Natanael Petrtýl USK Praha 10 1
Tomáš Sosvor Velká Ohrada 11 1
Antonín Foit USK Praha 11 1
Martin Střela Tygři Praha 10 1
Pavel Mourek TJ Sokol Pražský 12 1
Lukáš Veverka Sokol Vyšehrad 12 1
Filip Fiedler BA Radotín 12 1
Jakub Konarovský TJ Sokol Pražský 10 1
Martin Lipš Velká Ohrada 10 1
František Sládek Sokol Vyšehrad 12 1
Luka Stjepanovič TJ Sokol Pražský 12 1
Matěj Brodský BA Sparta 11 1
Abou Jan Ba TJ Sokol Pražský 11 1
Matěj Melichar TJ Sokol Pražský 12 1
Tobias Chukwuma Azih TJ Sokol Pražský 11 1
Václav Svoboda Jižní Supi U12 12 1
Metoděj Steinbauer TJ Sokol Dubeč 11 1
Jakub Niš Velká Ohrada 11 1
Jakub Vondráček Tygři Praha 11 1
Tomáš Robson USK Praha 11 1
Mykola Yukhnovskyi Sokol Vyšehrad 12 1
Ondřej Vondraš USK Praha 12 1
Jan Panáček USK Praha 11 1
Myroslav Tkalych USK Praha 12 1
Adam Havlíček TJ Sokol Pražský 10 1
Patrik Danko BA Sparta 12 1
Oleksandr Dmytrenko Sokol Kbely 9 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře