Oblastní přebor mladších minižáků U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
24. 9. 2022
16:30
ZŠ Dvorského Jaroslav Střalka
Jiří Navrátil
31
28
9
7
18
17
25
20
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
24. 9. 2022
18:00
ZŠ Dvorského Jaroslav Střalka
Jiří Navrátil
33
30
9
6
18
18
22
25
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Ostrava
8. 10. 2022
10:15
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jiří Navrátil
10
65
6
13
7
35
7
45
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Ostrava
8. 10. 2022
11:45
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jiří Navrátil
8
64
1
12
2
37
6
57
Review
Základní část 4. kolo 23
BK Snakes Ostrava
TJ Start Havířov
13. 11. 2022
11:15
ZŠ Dvorského Jiří Navrátil
Jaroslav Střalka
40
19
20
8
29
12
34
17
Review
Základní část 4. kolo 24
BK Snakes Ostrava
TJ Start Havířov
13. 11. 2022
12:45
ZŠ Dvorského Jiří Navrátil
Jaroslav Střalka
73
17
19
5
47
7
59
13
Review
Základní část 5. kolo 25
BK Opava
BK Snakes Ostrava
26. 11. 2022
09:00
Víceúčelová hala Opava René Klapetek
Kryštof Svoboda
56
29
9
5
23
15
40
21
Review
Základní část 5. kolo 26
BK Opava
BK Snakes Ostrava
26. 11. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava René Klapetek
Kryštof Svoboda
49
43
6
10
26
15
29
29
37
37
Review
Základní část 6. kolo 33
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
10. 12. 2022
15:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jaroslav Střalka
41
27
9
14
17
20
31
23
Review
Základní část 6. kolo 34
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
10. 12. 2022
16:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jaroslav Střalka
45
24
11
11
26
17
32
22
Review
Základní část 7. kolo 39
BK NH MOaP
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní část 7. kolo 40
BK NH MOaP
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní část 8. kolo 43
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní část 8. kolo 44
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
11. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 9. kolo 54
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
11. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 11. kolo 65
TJ Start Havířov
BK Snakes Ostrava
18. 3. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Základní část 11. kolo 66
TJ Start Havířov
BK Snakes Ostrava
18. 3. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Základní část 12. kolo 67
BK Snakes Ostrava
BK Opava
1. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 12. kolo 68
BK Snakes Ostrava
BK Opava
1. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 13. kolo 75
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
22. 4. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní část 13. kolo 76
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
22. 4. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní část 14. kolo 81
BK Snakes Ostrava
BK NH MOaP
29. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 14. kolo 82
BK Snakes Ostrava
BK NH MOaP
29. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Hráč Tým Věk Z
Alan Kosniovský Snakes Ostrava 13 1
Matyáš Bugoš Snakes Ostrava 12 1
Štěpán Kusiak Snakes Ostrava 12 1
Milan Nožička Snakes Ostrava 13 1
Vojtěch Posmyk Snakes Ostrava 13 1
Tadeáš Adamec Snakes Ostrava 13 1
Lukáš Krejča Snakes Ostrava 13 1
Šimon Kaděra Snakes Ostrava 12 1
Vojtěch Mrověc Snakes Ostrava 12 1
Lukáš Lázenský Snakes Ostrava 11 1
Radim Čechaček Snakes Ostrava 13 1
Šimon Hrabánek Snakes Ostrava 12 1
Filip Šaja Snakes Ostrava 12 1
Jonáš Jureček Snakes Ostrava 12 1
Jan Filipec Snakes Ostrava 11 1
Matyáš Neumann Snakes Ostrava 11 1
Vojta Maschke Snakes Ostrava 11 1
Tomáš Seidler Snakes Ostrava 11 1
Dalibor Váňa Snakes Ostrava 12 1
Tadeáš Vašťák Snakes Ostrava 13 1
Antoni Soberats Snakes Ostrava 13 1
Filip Hudeczek Snakes Ostrava 13 1
Tomáš Poloch Snakes Ostrava 13 1
Jiří Vitovský Snakes Ostrava 12 1
Václav Kundrát Snakes Ostrava 12 1
David Kolář Snakes Ostrava 13 1
Štěpán Procházka Snakes Ostrava 12 1
Michal Horák Snakes Ostrava 13 1
Sebastian Pastierovič Snakes Ostrava 13 1
Lukáš Odstrčilík Snakes Ostrava 13 1
Eduard Žemla Snakes Ostrava 12 1
Lukáš Ďurnek Snakes Ostrava 13 1
Ondřej Čajka Snakes Ostrava 13 1
Eliáš Riedl Snakes Ostrava 13 1
Karel Latečka Snakes Ostrava 12 1
Jakub Kuhejda Snakes Ostrava 12 1
Vojtěch Ulmann Snakes Ostrava 12 1
Vojtěch Kopecký Snakes Ostrava 12 1
Vojtěch Krejčiřík Snakes Ostrava 13 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z 2B TH TH %
NH Poruba 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Opava 12 19.5 3.2 /8.0 39.6
NH MOaP 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basketpoint 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Snakes Ostrava 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Start Havířov 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vavrečka Kamil 2 2 0 0 - - -
Vaněk Dalibor 4 0 4 0 - - -
Šesták Matěj 2 2 0 0 - - -
Svoboda Kryštof 4 0 4 0 - - -
Střalka Jaroslav 6 2 4 0 - - -
Snopková Barbora 4 4 0 0 - - -
Posker Jan 6 6 0 0 - - -
Pilch Marek 4 4 0 0 - - -
Navrátil Jiří 6 2 4 0 - - -
Marek Ondřej 4 2 2 0 - - -
Máj Michal 10 3 7 0 - - -
Máj Michal 2 1 1 0 - - -
Kučeva Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Krzywoň Jan 2 0 2 0 - - -
Klapetek René 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 4 4 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 4 2 2 0 - - -
Jurda Aleš 6 0 6 0 - - -
Bočková Lenka 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře