Oblastní přebor mladších minižáků U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 2. kolo 11
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Ostrava
8. 10. 2022
10:15
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jiří Navrátil
10
65
6
13
7
35
7
45
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Ostrava
8. 10. 2022
11:45
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jiří Navrátil
8
64
1
12
2
37
6
57
Review
Základní část 3. kolo 13
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
22. 10. 2022
11:15
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
64
20
14
6
36
6
48
14
Review
Základní část 3. kolo 14
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
22. 10. 2022
12:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
47
10
13
4
22
4
34
6
Review
Základní část 4. kolo 21
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
12. 11. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 4. kolo 22
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
12. 11. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 5. kolo 27
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
26. 11. 2022
08:00
SH Ostrava-Tatran Michal Máj
Michal Máj
72
12
25
2
32
5
58
9
Review
Základní část 5. kolo 28
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
26. 11. 2022
09:15
SH Ostrava-Tatran Michal Máj
Michal Máj
82
3
24
1
44
3
66
3
Review
Základní část 6. kolo 31
BK Snakes Hrabůvka
BK NH MOaP
10. 12. 2022
12:00
ZŠ Dvorského Jan Posker
Aleš Jurda
1
78
1
21
1
40
1
61
Review
Základní část 6. kolo 32
BK Snakes Hrabůvka
BK NH MOaP
10. 12. 2022
13:30
ZŠ Dvorského Jan Posker
Aleš Jurda
1
99
0
18
0
38
1
64
Review
Základní část 7. kolo 41
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
7. 1. 2023
11:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
69
11
20
5
47
6
55
7
69
11
Review
Základní část 7. kolo 42
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
7. 1. 2023
12:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
56
5
16
2
26
3
46
3
56
5
Review
Základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
11. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 9. kolo 54
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
11. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 10. kolo 55
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
4. 3. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 10. kolo 56
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
4. 3. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 11. kolo 63
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
18. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 11. kolo 64
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
18. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 12. kolo 69
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
1. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 12. kolo 70
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
1. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 13. kolo 73
BK NH MOaP
BK Snakes Hrabůvka
22. 4. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní část 13. kolo 74
BK NH MOaP
BK Snakes Hrabůvka
22. 4. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní část 14. kolo 83
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
29. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 14. kolo 84
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
29. 4. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vavrečka Kamil 2 2 0 0 - - -
Vaněk Dalibor 4 0 4 0 - - -
Šesták Matěj 2 2 0 0 - - -
Svoboda Kryštof 4 0 4 0 - - -
Střalka Jaroslav 6 2 4 0 - - -
Snopková Barbora 4 4 0 0 - - -
Posker Jan 6 6 0 0 - - -
Pilch Marek 4 4 0 0 - - -
Navrátil Jiří 6 2 4 0 - - -
Marek Ondřej 4 2 2 0 - - -
Máj Michal 10 3 7 0 - - -
Máj Michal 2 1 1 0 - - -
Kučeva Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Krzywoň Jan 2 0 2 0 - - -
Klapetek René 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 4 4 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 4 2 2 0 - - -
Jurda Aleš 6 0 6 0 - - -
Bočková Lenka 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře