Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina G 1. kolo 15105
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Háj ve Slezsku
17. 9. 2022
10:00
5. ZŠ Třinec-Terasa Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
13
91
2
36
4
52
4
62
Review
Skupina G 2. kolo 15106
BK Příbor
BK Snakes Háj ve Slezsku
2. 10. 2022
12:30
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Ondřej Marek
58
67
8
16
26
30
41
49
Review
Skupina G 3. kolo 15111
BK Snakes Háj ve Slezsku
SK Bruntál
7. 1. 2023
09:30
Hala Háj ve Slezsku Lukáš Fajkus
Jan Krzywoň
88
43
23
6
42
19
69
28
Review
Skupina G 4. kolo 15113
TJ Start Havířov
BK Snakes Háj ve Slezsku
5. 11. 2022
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Posker
Marek Pilch
94
60
23
18
46
29
73
44
Review
Skupina G 5. kolo 15116
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Orlová
16. 11. 2022
16:30
Hala Háj ve Slezsku Kamil Vavrečka
Lukáš Fajkus
44
57
10
7
20
20
31
38
Review
Skupina G 6. kolo 15120
BK Snakes Háj ve Slezsku
TJ TŽ Třinec
3. 12. 2022
09:00
Hala Háj ve Slezsku Ondřej Chodura
Kryštof Svoboda
130
24
35
6
69
9
104
15
Review
Skupina G 7. kolo 15121
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Příbor
Bude upřesněno
-
Hala Háj ve Slezsku
Preview
Skupina G 8. kolo 15126
SK Bruntál
BK Snakes Háj ve Slezsku
29. 1. 2023
14:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
50
100
16
21
28
50
42
78
Review
Skupina G 9. kolo 15128
BK Snakes Háj ve Slezsku
TJ Start Havířov
18. 2. 2023
-
Hala Háj ve Slezsku
Preview
Skupina G 10. kolo 15131
BK Snakes Orlová
BK Snakes Háj ve Slezsku
11. 3. 2023
-
Hala Gymnázia
Preview
Hráč Tým Věk
Tým Z 2B 3B TH TH %
BLNP 6 10.2 0.3 1.3 /6.6 20.0
Loko Trutnov 6 53.2 1.2 6.7 /15.9 42.1
BK Teplice 13 20.7 1.1 8.5 /21.1 40.4
BK Levharti Chomutov 13 24.2 2.4 8.6 /19.6 43.9
BK Lions J. Hradec 16 25.8 1.6 7.9 /20.3 39.1
BC Vysočina 15 39.0 0.5 8.0 /20.1 39.7
Slavoj Č. Brod 14 34.6 1.9 7.6 /15.7 48.4
BC Benešov 15 18.7 0.8 5.7 /15.9 36.0
TJ AŠ Mladá Boleslav 6 19.2 0.5 5.5 /15.3 35.9
TJ Turnov 6 18.7 0.3 2.7 /11.2 23.9
BK Bizoni Náchod 6 43.3 0.7 6.3 /19.3 32.8
BK Ústí nad Orlicí 6 21.8 2.0 7.8 /20.3 38.5
BA 2006 Roudnice n.L. 12 27.7 1.4 8.1 /19.6 41.3
Jižní Supi 10 26.0 1.3 5.9 /17.8 33.1
BA Lynx Liberec B 13 20.9 1.2 3.8 /11.3 33.8
R&J EBC Mělník 11 23.1 1.5 6.2 /14.7 42.2
TJ Třebíč 16 26.2 0.3 5.1 /13.5 38.0
BC Kolín 15 33.1 1.1 5.7 /14.0 41.0
TBS Přerov 7 23.4 1.7 8.6 /23.2 37.0
Basket Valmez 7 15.6 0.3 4.7 /11.3 41.8
Vsetínský basket 6 18.8 0.3 4.0 /19.5 20.5
Slavia Kroměříž 8 32.8 1.1 6.4 /13.5 47.2
Jiskra Humpolec 15 16.6 0.3 3.0 /11.2 26.8
TJ Start Havířov 8 47.6 1.0 8.4 /17.8 47.2
BK Snakes Orlová 8 37.4 1.5 4.6 /12.6 36.6
BK Příbram 2000 6 34.7 0.3 4.5 /14.0 32.1
Sokol Bor 6 10.8 1.0 3.5 /9.3 37.5
BK M. Lázně 6 30.7 1.0 5.2 /14.7 35.2
BK Sokolov 7 49.3 2.3 8.4 /19.1 44.0
Sokol Šlapanice 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BBK Blansko 14 40.4 1.6 8.7 /21.4 40.7
TJ Šumperk 7 33.3 3.4 6.9 /15.2 45.3
BK Příbor 7 22.4 1.1 4.6 /16.9 27.1
Snakes Háj 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SK Žabovřesky "B" 14 19.6 0.4 3.7 /10.1 36.6
Sokol Židlochovice 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SKB Strakonice 6 22.3 0.7 6.2 /16.5 37.4
SKB Rokycany 7 37.7 0.4 8.3 /16.0 51.8
Spartak Uh. Brod 7 19.0 1.3 5.7 /17.7 32.3
TJ TŽ Třinec 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SK Bruntál 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basketbal Dubňany 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
SKB Tišnov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Zima Jan 2 2 0 0 - - -
Zemancová Adéla 5 0 5 0 - - -
Zajistí pořadatel 22 9 13 0 - - -
Vyplel David 2 2 0 0 - - -
Vybíral Michal 6 3 3 0 - - -
Vondraš Vladimír 1 0 1 0 - - -
Volný David 5 1 4 0 - - -
Vitovská Pavlína 1 0 1 0 - - -
Vidlák Filip 7 3 4 0 - - -
Veselý Jiří 1 0 1 0 - - -
Velda Pavel 3 2 1 0 - - -
Večeřová Tereza 11 7 4 0 - - -
Vavrečka Kamil 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 4 4 0 0 - - -
Vaněk Dalibor 1 0 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 9 6 3 0 - - -
Tomášek Daniel 2 2 0 0 - - -
Tichý David 2 1 1 0 - - -
Tesař Ondřej 2 0 2 0 - - -
Tejček Tomáš 1 1 0 0 - - -
Tauber Pavel 1 0 1 0 - - -
Šmíd Pavel 1 0 1 0 - - -
Šlehofer Martin 3 2 1 0 - - -
Šesták Matěj 2 0 2 0 - - -
Svoboda Kryštof 1 0 1 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 1 0 0 - - -
Stolarczyk Kryštof 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 3 1 2 0 - - -
Slovák Roman 2 1 1 0 - - -
Slezák Jiří 5 3 2 0 - - -
Slavík Josef 6 4 2 0 - - -
Slanina Prokop 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Schuster Radek 1 0 1 0 - - -
Schambergerová Barbora 1 1 0 0 - - -
Schaffner Vojta 1 1 0 0 - - -
Seidlová Klára 3 0 3 0 - - -
Sehnal Jiří 2 1 1 0 - - -
Sádovský Matěj 2 1 1 0 - - -
Rubanová Daniela 4 2 2 0 - - -
Roubíček Filip 3 0 3 0 - - -
Roubiček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Repka Josef 1 0 1 0 - - -
Račanský Martin 1 1 0 0 - - -
Prokešová Veronika 2 1 1 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Povolný Jáchym 2 0 2 0 - - -
Pošvic Roman 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 1 1 0 0 - - -
Porvich Lubomír 3 2 1 0 - - -
Pommer Roman 1 0 1 0 - - -
Poliček Pavel 6 6 0 0 - - -
Polák Richard 4 0 4 0 - - -
Poláček Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Pivovarský Michal 3 1 2 0 - - -
Pilch Marek 1 0 1 0 - - -
Pilátová Simona 2 0 2 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 - - -
Petrenko Artem 3 3 0 0 - - -
Pešout Vincent 1 0 1 0 - - -
Pavýza Jiří 2 1 1 0 - - -
Orlewski Adam 6 0 6 0 - - -
Olbort Jan 3 2 1 0 - - -
Novotný Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Novotný Tomáš 1 0 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 3 1 2 0 - - -
Nesper Jindřich 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 1 1 0 0 - - -
Mužík Jiří 1 0 1 0 - - -
Martínek Karel 3 3 0 0 - - -
Mareš Roman 1 0 1 0 - - -
Marek Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Marek Ondřej 2 0 2 0 - - -
Máj Michal 2 0 2 0 - - -
Máj Michal 1 1 0 0 - - -
Lysov Fedor 2 1 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 0 1 0 - - -
Kundert Mattias 4 4 0 0 - - -
Kučírek Pavel 2 2 0 0 - - -
Kučeva Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Kubeš Michal 1 0 1 0 - - -
Kuba Theodor 2 1 1 0 - - -
Křenek Karel 1 1 0 0 - - -
Krzywoň Jan 1 0 1 0 - - -
Križanová Johana 1 1 0 0 - - -
Krčmář Dominik 3 3 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 1 0 0 - - -
Kratochvílová Diana 3 3 0 0 - - -
Krajcigr Jan 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 6 6 0 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Kopřivová Zuzana 1 1 0 0 - - -
Kopřiva Martin 3 0 3 0 - - -
Kolbabová Klaudie 2 1 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kohout Marek 2 1 1 0 - - -
Kočí Jaroslav 9 7 2 0 - - -
Kněbortová Anna Marie 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Keřt Lukáš 2 0 2 0 - - -
Kavka Radim 3 3 0 0 - - -
Karásek Jan 3 2 1 0 - - -
Kahánek Lubomír 2 1 1 0 - - -
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Jon Miloslav 2 2 0 0 - - -
Jiříček Petr 2 2 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 1 1 0 - - -
Jaroš Milan 1 1 0 0 - - -
Jarolímek Otto 5 3 2 0 - - -
Jansová Kristýna 4 2 2 0 - - -
Janovský Jaroslav 4 1 3 0 - - -
Janík Karel 2 2 0 0 - - -
Chvála Marek 4 1 3 0 - - -
Chvála Daniel 9 4 5 0 - - -
Chodura Ondřej 1 1 0 0 - - -
Chlup Aleš 3 3 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Humlová Lucie 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 3 1 2 0 - - -
Horký Radim 4 3 1 0 - - -
Hlaváček Tomáš 1 1 0 0 - - -
Heřman Matěj 2 1 1 0 - - -
Hanzal Jan 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 3 2 1 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Frintová Bára 2 1 1 0 - - -
Frass Rastislav 2 2 0 0 - - -
Frána Petr 4 3 1 0 - - -
Foltýnová Andrea 2 0 2 0 - - -
Flaisigová Aneta 1 1 0 0 - - -
Fiala Matouš 1 1 0 0 - - -
Fiala Petr 1 1 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 1 1 0 - - -
Dvořák František 1 0 1 0 - - -
Dubnová Lucie 1 1 0 0 - - -
Duben Tomáš 2 1 1 0 - - -
Dub Michal 1 1 0 0 - - -
Dřevová Markéta 1 0 1 0 - - -
Dostal Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Doležal Vratislav 5 2 3 0 - - -
Dočkal Petr 1 1 0 0 - - -
Čúzy Štefan 1 0 1 0 - - -
Čarnecký Martin 2 2 0 0 - - -
Čabala Tadeáš 1 0 1 0 - - -
Cicvárek Tomáš 6 0 6 0 - - -
Buryšek Zdeněk 4 3 1 0 - - -
Buršík Petr 3 2 1 0 - - -
Buňková Klára 1 1 0 0 - - -
Bulíček Adam 1 0 1 0 - - -
Bukovský Michal 2 2 0 0 - - -
Brom Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Borek Dan 2 1 1 0 - - -
Bočková Lenka 1 1 0 0 - - -
Bill Marek 6 1 5 0 - - -
Benešová Anna 2 1 1 0 - - -
Benda Tomáš 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
Balicz Ondřej 2 0 2 0 - - -
Baasandorj Enkhbold 1 0 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 - - -
Antoš Adam 8 4 4 0 - - -
Adamcová Michaela 4 1 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře