Oblastní přebor starších minižáků U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina A 1. kolo 1
BK Opava
BK Snakes Orlová
17. 9. 2022
13:00
Víceúčelová hala Opava Jakub Kmošek
Jan Krzywoň
75
25
10
11
33
16
52
18
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 2
BK Opava
BK Snakes Orlová
17. 9. 2022
15:00
Víceúčelová hala Opava Jakub Kmošek
Jan Krzywoň
65
28
19
14
34
20
26
47
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 5
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
22. 11. 2022
16:30
ZŠ Školní Orlová Aleš Jurda
Kryštof Stolarczyk
30
64
6
25
16
32
22
45
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 6
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
22. 11. 2022
18:00
ZŠ Školní Orlová Aleš Jurda
Kryštof Stolarczyk
38
58
13
13
20
31
29
45
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 11
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
15. 10. 2022
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
97
17
28
4
47
9
79
15
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 12
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
15. 10. 2022
10:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
77
27
23
10
39
16
59
18
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 19
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava Poruba
19. 11. 2022
09:30
ZŠ Školní Orlová Jan Posker
Kryštof Stolarczyk
18
80
1
23
8
44
12
58
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 20
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava Poruba
19. 11. 2022
11:00
ZŠ Školní Orlová Jan Posker
Kryštof Stolarczyk
23
86
9
17
11
41
15
68
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 21
BK Snakes Orlová
BK Opava
3. 12. 2022
12:00
ZŠ Školní Orlová Adam Orlewski
Kryštof Stolarczyk
45
50
12
12
22
24
35
38
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 22
BK Snakes Orlová
BK Opava
3. 12. 2022
13:30
ZŠ Školní Orlová Adam Orlewski
Kryštof Stolarczyk
34
77
10
13
16
41
30
61
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 25
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
15. 1. 2023
09:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
65
45
22
11
40
21
54
29
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 26
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Orlová
15. 1. 2023
10:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
86
28
26
4
45
13
70
19
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 31
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
29. 1. 2023
09:00
ZŠ Školní Orlová Adam Orlewski
Kryštof Stolarczyk
14
101
4
31
10
51
12
71
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 32
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
29. 1. 2023
10:30
ZŠ Školní Orlová Adam Orlewski
Kryštof Stolarczyk
12
93
4
24
8
46
10
70
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 39
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Orlová
11. 3. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 40
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Orlová
11. 3. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Svoboda Kryštof 2 0 2 0 - - -
Stolarczyk Kryštof 8 0 8 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Seberová Kateřina 8 2 6 0 - - -
Sánchez Alejandro 2 0 2 0 - - -
Přidal Matouš 4 2 2 0 - - -
Přecechtěl Jan 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 8 6 2 0 - - -
Pilch Marek 12 12 0 0 - - -
Pavelková Tereza 2 0 2 0 - - -
Orlewski Adam 4 4 0 0 - - -
Navrátil Jiří 8 0 8 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Marek Ondřej 8 0 8 0 - - -
Máj Michal 4 0 4 0 - - -
Máj Michal 4 2 2 0 - - -
Krzywoň Jan 4 2 2 0 - - -
Kmošek Jakub 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 12 12 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 4 0 4 0 - - -
Jurda Aleš 14 8 6 0 - - -
Hudec Filip 2 0 2 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 2 0 0 - - -
Bočková Lenka 2 2 0 0 - - -
Bill Marek 2 2 0 0 - - -
Bešina Marek 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře