Oblastní přebor starších minižáků U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina B 2. kolo 47
BK Snakes Ostrava B
BK NH MOaP
1. 10. 2022
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Kateřina Seberová
12
65
6
23
9
30
12
51
Review
Základní část - skupina B 2. kolo 48
BK Snakes Ostrava B
BK NH MOaP
1. 10. 2022
10:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Kateřina Seberová
21
67
9
23
11
35
15
56
Review
Základní část - skupina B 3. kolo 49
BK Příbor
BK Snakes Ostrava B
16. 10. 2022
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Ondřej Marek
37
39
9
8
14
18
22
29
Review
Základní část - skupina B 3. kolo 50
BK Příbor
BK Snakes Ostrava B
16. 10. 2022
10:30
tělocvična Masarykova gymnázia Radim Kavka
Ondřej Marek
25
43
10
13
13
25
15
31
Review
Základní část - skupina B 4. kolo 53
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
5. 11. 2022
09:00
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Jiří Navrátil
39
35
15
8
30
22
34
30
Review
Základní část - skupina B 4. kolo 54
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
5. 11. 2022
10:30
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Jiří Navrátil
53
26
9
7
21
13
27
22
Review
Základní část - skupina B 5. kolo 59
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Ostrava B
19. 11. 2022
09:00
Gymnázium Hladnov Kateřina Seberová
Alejandro Sánchez
22
66
5
22
10
40
19
50
Review
Základní část - skupina B 5. kolo 60
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Ostrava B
19. 11. 2022
11:00
Gymnázium Hladnov Kateřina Seberová
Alejandro Sánchez
16
83
5
14
5
44
13
60
Review
Základní část - skupina B 7. kolo 67
BK NH MOaP
BK Snakes Ostrava B
15. 1. 2023
09:30
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Kateřina Seberová
57
11
15
1
32
2
39
7
Review
Základní část - skupina B 7. kolo 68
BK NH MOaP
BK Snakes Ostrava B
15. 1. 2023
11:00
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Kateřina Seberová
52
26
17
6
32
10
47
18
Review
Základní část - skupina B 8. kolo 69
BK Snakes Ostrava B
BK Příbor
28. 1. 2023
09:00
ZŠ Dvorského Matouš Přidal
Jiří Navrátil
36
28
2
4
16
15
32
20
Review
Základní část - skupina B 8. kolo 70
BK Snakes Ostrava B
BK Příbor
28. 1. 2023
10:30
ZŠ Dvorského Matouš Přidal
Jiří Navrátil
32
36
4
8
18
19
22
28
Review
Základní část - skupina B 9. kolo 73
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
19. 2. 2023
09:00
SH Krytý bazén
Preview
Základní část - skupina B 9. kolo 74
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava B
19. 2. 2023
10:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní část - skupina B 10. kolo 79
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
11. 2. 2023
09:30
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - skupina B 10. kolo 80
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
11. 2. 2023
11:00
ZŠ Dvorského
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Svoboda Kryštof 2 0 2 0 - - -
Stolarczyk Kryštof 8 0 8 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Seberová Kateřina 8 2 6 0 - - -
Sánchez Alejandro 2 0 2 0 - - -
Přidal Matouš 4 2 2 0 - - -
Přecechtěl Jan 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 8 6 2 0 - - -
Pilch Marek 12 12 0 0 - - -
Pavelková Tereza 2 0 2 0 - - -
Orlewski Adam 4 4 0 0 - - -
Navrátil Jiří 8 0 8 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Marek Ondřej 8 0 8 0 - - -
Máj Michal 4 0 4 0 - - -
Máj Michal 4 2 2 0 - - -
Krzywoň Jan 4 2 2 0 - - -
Kmošek Jakub 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 12 12 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 4 0 4 0 - - -
Jurda Aleš 14 8 6 0 - - -
Hudec Filip 2 0 2 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 2 0 0 - - -
Bočková Lenka 2 2 0 0 - - -
Bill Marek 2 2 0 0 - - -
Bešina Marek 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře