Oblastní přebor starších minižáků U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina A 1. kolo 3
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
17. 9. 2022
17:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
65
45
15
13
33
23
46
35
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 4
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
17. 9. 2022
19:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Ondřej Marek
71
56
8
16
32
23
59
41
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 11
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
15. 10. 2022
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
97
17
28
4
47
9
79
15
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 12
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Orlová
15. 10. 2022
10:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
77
27
23
10
39
16
59
18
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 13
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
5. 11. 2022
12:00
SH Ostrava-Tatran Marek Pilch
Jan Posker
52
33
15
5
31
12
36
21
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 14
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
5. 11. 2022
13:30
SH Ostrava-Tatran Marek Pilch
Jan Posker
70
29
28
8
44
12
60
20
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 17
BK Snakes Ostrava
BK Opava
19. 11. 2022
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
72
34
20
7
36
17
54
28
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 18
BK Snakes Ostrava
BK Opava
19. 11. 2022
10:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
67
26
16
5
28
13
38
21
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 23
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 12. 2022
11:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
48
41
17
6
31
14
40
23
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 24
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
3. 12. 2022
12:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
44
64
9
22
21
42
32
54
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 31
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
29. 1. 2023
09:00
ZŠ Školní Orlová Adam Orlewski
Kryštof Stolarczyk
14
101
4
31
10
51
12
71
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 32
BK Snakes Orlová
BK Snakes Ostrava
29. 1. 2023
10:30
ZŠ Školní Orlová Adam Orlewski
Kryštof Stolarczyk
12
93
4
24
8
46
10
70
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 33
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
18. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - skupina A 9. kolo 34
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
18. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 37
BK Opava
BK Snakes Ostrava
11. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část - skupina A 10. kolo 38
BK Opava
BK Snakes Ostrava
11. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Hráč Tým Věk
Tým Z 2B 3B TH TH %
Snakes Orlová 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Bk Opava 12 16.7 0.1 3.8 /8.2 46.5
NH Poruba 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
FM 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Snakes 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Svoboda Kryštof 2 0 2 0 - - -
Stolarczyk Kryštof 8 0 8 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Seberová Kateřina 8 2 6 0 - - -
Sánchez Alejandro 2 0 2 0 - - -
Přidal Matouš 4 2 2 0 - - -
Přecechtěl Jan 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 8 6 2 0 - - -
Pilch Marek 12 12 0 0 - - -
Pavelková Tereza 2 0 2 0 - - -
Orlewski Adam 4 4 0 0 - - -
Navrátil Jiří 8 0 8 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Marek Ondřej 8 0 8 0 - - -
Máj Michal 4 0 4 0 - - -
Máj Michal 4 2 2 0 - - -
Krzywoň Jan 4 2 2 0 - - -
Kmošek Jakub 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 12 12 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 4 0 4 0 - - -
Jurda Aleš 14 8 6 0 - - -
Hudec Filip 2 0 2 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 2 0 0 - - -
Bočková Lenka 2 2 0 0 - - -
Bill Marek 2 2 0 0 - - -
Bešina Marek 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře