Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 31
TJ Sokol Nusle
HB Basket Praha
10. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 1. kolo 32
Sokol Kladno
BK Strakonice
10. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 1. kolo 33
DBaK
BK Klatovy
10. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 2. kolo 34
Sokol Kladno
BK Klatovy
11. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 2. kolo 35
DBaK
BK Strakonice
11. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 3. kolo 36
BK Strakonice
BK Klatovy
24. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 3. kolo 37
TJ Sokol Nusle
Sokol Kladno
24. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 3. kolo 38
HB Basket Praha
DBaK
24. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 4. kolo 39
TJ Sokol Nusle
DBaK
25. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 4. kolo 40
HB Basket Praha
Sokol Kladno
25. 9. 2022
-
Preview
Skupina B 5. kolo 41
Sokol Kladno
DBaK
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 5. kolo 42
BK Strakonice
TJ Sokol Nusle
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 5. kolo 43
BK Klatovy
HB Basket Praha
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 6. kolo 44
BK Strakonice
HB Basket Praha
9. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 6. kolo 45
BK Klatovy
TJ Sokol Nusle
9. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 7. kolo 46
BK Klatovy
Sokol Kladno
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 7. kolo 47
BK Strakonice
DBaK
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 8. kolo 48
HB Basket Praha
TJ Sokol Nusle
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 8. kolo 49
BK Strakonice
Sokol Kladno
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 8. kolo 50
BK Klatovy
DBaK
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina B 9. kolo 51
DBaK
TJ Sokol Nusle
12. 11. 2022
-
Preview
Skupina B 9. kolo 52
Sokol Kladno
HB Basket Praha
12. 11. 2022
-
Preview
Skupina B 10. kolo 53
BK Klatovy
BK Strakonice
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina B 10. kolo 54
Sokol Kladno
TJ Sokol Nusle
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina B 10. kolo 55
DBaK
HB Basket Praha
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina B 11. kolo 56
HB Basket Praha
BK Strakonice
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina B 11. kolo 57
TJ Sokol Nusle
BK Klatovy
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina B 12. kolo 58
DBaK
Sokol Kladno
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina B 12. kolo 59
TJ Sokol Nusle
BK Strakonice
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina B 12. kolo 60
HB Basket Praha
BK Klatovy
4. 12. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Sokol Nusle 0 0 0
2. Sokol Kladno 0 0 0
3. DBaK 0 0 0
4. BK Strakonice 0 0 0
5. HB Basket 0 0 0
6. BK Klatovy 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Kateřina Kričfalušiová Loko Karlovy Vary 14 1
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov 13 1
Ella Černá BA Sparta Praha 14 1
Tereza Petrovická HB Basket 13 1
Klára Joudová HB Basket 13 1
8 Soňa Metelková BK START Ostrava 12 1
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 14 1
Zuzana Urbancová BA Sparta Praha 14 1
Zuzana Dobrá DBaK 14 1
Valérie Hátlová BK Strakonice 12 1
15 Ema Konvičná Basket Slovanka 14 1
25 Lucie Vorlická Basket Slovanka 14 1
Barbora Gorčáková BK Havířov 14 1
Ema Václavíková HB Basket 13 1
20 Nela Kupčíková Basket Slovanka 14 1
Denisa Uhlíková BK Levhartice Chomutov 13 1
Leona Gáborová BK Levhartice Chomutov 14 1
Zuzana Jílková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 1
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov 14 1
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek 13 1
Karolína Hodysová BK Lvice Litoměřice 13 1
Veronika Plutová Basket Ostrava 12 1
28 Irena Soukupová Basket Slovanka 14 1
Karolína Kalasová BK Lvice Litoměřice 12 1
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov 12 1
Klára Valová KP Brno 13 1
Kateřina Májová BK Frýdek-Místek 13 1
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 14 1
Nikola Spurná USK Praha 14 1
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 13 1
Diana Krejzová BK Lvice Litoměřice 13 1
40 Viktorie Baslová Basket Slovanka 14 1
Barbora Spíchalová Loko Trutnov 14 1
Eliška Šoustarová BK VLČICE Žďár 14 1
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek 14 1
Beata Benešová BK VLČICE Žďár 14 1
Pavlína Svobodová Žabiny Brno 13 1
Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 13 1
Markéta Špryncová Studánka Pardubice 13 1
18 Lucie Pavlíková BK START Ostrava 13 1
Viktorie Svobodová SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Nikola Drasnarová BC Slaný 12 1
Karolína Krislová BK Havířov 13 1
Alžběta Chlebová BK Havířov 13 1
Tereza Mišiková BC Slaný 14 1
Karolína Göllnerová Tygři Praha 13 1
Terezie Göllnerová Tygři Praha 13 1
Eliška Urxová HB Basket 13 1
Tereza Navrátilová DBaK 14 1
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov 13 1
Kateřina Čuřínová BK Strakonice 13 1
Kristýna Perun Sokol H. Králové 14 1
Adriana Smolková OSK Olomouc 14 1
13 Terezie Lukáčová BK START Ostrava 14 1
12 Gabriela Lukáčová BK START Ostrava 14 1
Alena Žáková BK Strakonice 14 1
16 Denisa Rokosová Basket Slovanka 14 1
Viola Šlesingrová BSK Jičín 14 1
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 14 1
34 Arlinda Mustafa Basket Slovanka 14 1
Eliška Procházková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Liliana Poučenská OSK Olomouc 14 1
Linda Mikešová KP Brno 14 1
Kristýna Novotná Loko Trutnov 13 1
31 Natálie Rundtová BK START Ostrava 13 1
Sofie Beránková BK Lvice Litoměřice 11 1
Rozálie Ježková HB Basket 14 1
Lucie Slavíčková SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Vanda Černošek KP Brno 14 1
Adéla Váňová OSK Olomouc 13 1
Tereza Röschelová Loko Karlovy Vary 13 1
Simona Olbertová BK Havířov 14 1
Eliška Naarová Sokol H. Králové 13 1
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 12 1
Julie Ressová BK Havířov 14 1
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 13 1
Rozárka Nováková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 1
Lucie Makovcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 1
Barbora Hájková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 1
Adéla Vildová BK Havířov 14 1
30 Natali Kadaníková Basket Slovanka 13 1
Michaela Brudná BK Havířov 14 1
Eliška Brudná BK Havířov 12 1
Adéla Kokošková BK Havířov 13 1
Klára Očenášková OSK Olomouc 13 1
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno 14 1
Klára Žáková Sokol H. Králové 14 1
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno 14 1
Magdalena Vašková USK Praha 14 1
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 12 1
Frida Jelínková Tygři Praha 14 1
98 Jana Havránková Basket Slovanka 14 1
13 Klaudie Jahodářová Basket Slovanka 14 1
19 Anna Horová Basket Slovanka 14 1
Adéla Kurková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Eva Tutterová Tygři Praha 13 1
Nela Vitíková BSK Jičín 11 1
Aneta Ponerová BSK Jičín 12 1
Marianna Pémová HB Basket 14 1
Agáta Bubeníková BSK Jičín 14 1
Kristýna Moldříková Basket Ostrava 12 1
Šarlota Kusáková Žabiny Brno 14 1
5 Amálie Miklová Basket Slovanka 13 1
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 14 1
Hana Nožinová BK Lvice Litoměřice 13 1
50 Matylda Šenkýřová Basket Slovanka 14 1
Kateřina Rupčíková BK Havířov 13 1
Ema Bohušová SBŠ Ostrava U14 13 1
Zuzana Holečková SLUNETA Ústí nad Labem 13 1
Linda Poláková KP Brno 14 1
Veronika Marázová KP Brno 14 1
Barbora Žoričová BK Havířov 13 1
16 Lian Al Taji Basket Slovanka 14 1
Viktorie Kende BA Sparta Praha 13 1
Elen Vágnerová BC Slaný 14 1
Zuzana Mášová KP Brno 14 1
Tereza Hocková KP Brno 14 1
Dagmar Bláhová KP Brno 13 1
Paola Buš Tygři Praha 14 1
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov 14 1
Tereza Runštuková BK Havířov 13 1
Ema Križanská Tygři Praha 14 1
15 Petra Šípková Basket Slovanka 13 1
Julie Černínová Žabiny Brno 14 1
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek 13 1
Natálie Sochorová BK Lvice Litoměřice 14 1
Julie Lávicová BK Lvice Litoměřice 14 1
Kristýna Sokolová Loko Trutnov 14 1
Nicole Hargašová BA Sparta Praha 14 1
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 13 1
Karolína Králová DBaK 14 1
Soňa Pokorná Tygři Praha 13 1
Emma Panýrková DBaK 14 1
Kateřina Javorková Sokol H. Králové 13 1
Markéta Tomanová BK Levhartice Chomutov 14 1
Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov 12 1
Matylda Bela Galiová BK Lvice Litoměřice 10 1
Kristýna Ježková BSK Jičín 13 1
Aneta Prokopová Loko Trutnov 14 1
Julie Bartáčková BK Strakonice 13 1
Sofie Danková SBŠ Ostrava U14 13 1
Emílie Hanzíková BK Lvice Litoměřice 10 1
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov 14 1
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov 13 1
Karolína Schneiderová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 1
Alžběta Soušková OSK Olomouc 13 1
Anna Doubková Loko Trutnov 13 1
Valentina Folcová Loko Trutnov 13 1
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 14 1
15 Tereza Ledinská Basket Slovanka 14 1
Tereza Houdková DBaK 14 1
Natálie Lysenko BK Strakonice 13 1
Tereza Libřická Loko Trutnov 13 1
Petra Kudová SLUNETA Ústí nad Labem 13 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 11 1
17 Veronika Lodlová Basket Slovanka 14 1
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 12 1
Markéta Steffková Basket Ostrava 13 1
Blanka Vaňourková BK Levhartice Chomutov 14 1
Barbora Bušová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 1
3 Julie Novotná Basket Slovanka 14 1
Isabela Polenová BK Strakonice 13 1
Karolína Junková DBaK 14 1
Marie Vojáčková Basket Ostrava 14 1
Sofie Salehová HB Basket 14 1
Adriana Górná Basket Ostrava 13 1
Viktorie Krejčíková BK Strakonice 14 1
Natálie Zoubková BK Strakonice 14 1
Anna Matylda Krumpová SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Tereza Vanišová Sokol H. Králové 14 1
Linda Flachsová USK Praha 14 1
29 Veronika Jakešová Basket Slovanka 14 1
Tereza Němcová Basket Ostrava 14 1
Sandra Hanáková KP Brno 14 1
Veronika Karbanová BSK Jičín 13 1
Nikola Kostecká BK VLČICE Žďár 14 1
Natalia Malečková BK VLČICE Žďár 14 1
Eliška Hrabalová KP Brno 14 1
Lucie Magyaricsová BK Havířov 12 1
Samantha ŠIMOVÁ Basket Ostrava 13 1
Ema Šindlerová BK Havířov 12 1
Karolína Mintělová BK Havířov 12 1
Anna Staňková BK Havířov 13 1
Kristýna Hýlová BK Havířov 12 1
Bibiana Smažilová BK VLČICE Žďár 13 1
Anna Zbořilová BK VLČICE Žďár 12 1
Eva Klímová BK VLČICE Žďár 12 1
Nela Šuniarová BK Havířov 12 1
Helena Červená BK Levhartice Chomutov 13 1
Michaela Javůrková BSK Jičín 13 1
Růžena Drgová Basket Ostrava 13 1
14 Lenka Škraňková Basket Slovanka 14 1
Karolína Kostková BK Havířov 12 1
Viktorie Kopčáková BK Havířov 12 1
Nikola Šigutová Basket Ostrava 13 1
26 Adéla Kubínová BK START Ostrava 13 1
32 Aneta Dedková BK START Ostrava 14 1
Sofie Hejnalová SBŠ Ostrava U14 14 1
Iveta Roubíková BK Levhartice Chomutov 14 1
Eliška Čapková BK Strakonice 12 1
Petra Ptáčková BK Strakonice 13 1
Adéla Barvíková BK Havířov 14 1
Tereza Berglerová BA Sparta Praha 13 1
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov 13 1
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov 13 1
Eva Habinová KP Brno 14 1
Bára Kocmundová Basket Ostrava 14 1
Tereza Bláhová BSK Jičín 12 1
Simona Němcová Basket Ostrava 12 1
4 Radka Chrenková Basket Slovanka 14 1
Apolena Fraňková Loko Trutnov 13 1
Anna Sedlářová KP Brno 14 1
22 Bára Račáková BK START Ostrava 13 1
Mia Špačková BK VLČICE Žďár 13 1
Tereza Zedníčková BK VLČICE Žďár 12 1
Sára Sáblíková BK VLČICE Žďár 13 1
Magda Valenčinová Basket Ostrava 14 1
Gréta Švecová BK Frýdek-Místek 13 1
28 Tereza Račáková BK START Ostrava 11 1
17 Nikola Skripová BK START Ostrava 13 1
Adéla Zicháčková Basket Ostrava 12 1
Julie Tumová BK Lvice Litoměřice 11 1
Ema Zahradníčková DBaK 13 1
Adéla Konieczná Basket Ostrava 12 1
Markéta Procházková Studánka Pardubice 13 1
Eliška Bílková Žabiny Brno 13 1
Tereza Školová HB Basket 13 1
Michaela Slavíčková Sokol H. Králové 14 1
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 12 1
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 12 1
Sofie Lysoňová BK Havířov 13 1
Eliška Baumruková BK Lvice Litoměřice 11 1
Lucie Kalhousová Studánka Pardubice 13 1
Michaela Zelenková BA Sparta Praha 13 1
Nikol Ostruszková Basket Ostrava 14 1
Lucie Brabcová Žabiny Brno 13 1
Jasmína Hyšplerová BK Lvice Litoměřice 13 1
Barbora Baxová DBaK 14 1
Martina Hercíková DBaK 13 1
Alžběta Baxová DBaK 12 1
Bára Ožďanová Loko Trutnov 14 1
Adéla Jará BSK Jičín 14 1
25 Laura Vávrová BK START Ostrava 14 1
Tereza Listopadová OSK Olomouc 13 1
Lucie Mazáčová BK Lvice Litoměřice 12 1
Barbora Benková BK Levhartice Chomutov 12 1
Terezie Kovářová BK Levhartice Chomutov 14 1
27 Tereza Kondratievová Basket Slovanka 14 1
Anna Kundrátová BK Levhartice Chomutov 14 1
Elena Stádníková BK Levhartice Chomutov 12 1
Julie Meisel Tygři Praha 14 1
27 Daniela Tonková Basket Slovanka 13 1
Markéta Štorková BK Levhartice Chomutov 13 1
Dominika Hejduková BC Slaný 14 1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 12 1
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 12 1
Sofie Kýnová Tygři Praha 13 1
Lucie Marcinková Basket Ostrava 13 1
Tereza Zbojková Basket Ostrava 14 1
Nela Popelková Loko Trutnov 14 1
Anežka Voláková DBaK 13 1
Štěpánka Vondráčková SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 13 1
Marie Turečková Loko Trutnov 13 1
Adéla Pomajzlová BK Strakonice 12 1
Klára Konečná BK Frýdek-Místek 13 1
Nelly Maulisová BA Sparta Praha 14 1
Tereza Gajarová Loko Karlovy Vary 14 1
Kristýna Konečná KP Brno 14 1
Karolina Kazdová BSK Jičín 13 1
Nella Adamová BK Lvice Litoměřice 11 1
Dorota Škoulová BK Lvice Litoměřice 10 1
23 Amélie Králová Basket Slovanka 13 1
35 Aneta Slabá Basket Slovanka 13 1
Tereza Jašková BK Frýdek-Místek 13 1
Apolena Loužecká USK Praha 14 1
Anna Fraňková Loko Trutnov 14 1
Anna Antonová Žabiny Brno 14 1
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 14 1
Hana Novotná Studánka Pardubice 14 1
Bára Mrázová BK Strakonice 12 1
Barbora Havranová Studánka Pardubice 14 1
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 14 1
Laura Ptáčková Studánka Pardubice 14 1
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 14 1
Barbora Váňová Studánka Pardubice 13 1
Vendula Mináriková SBŠ Ostrava U14 13 1
Anna Hrubá SBŠ Ostrava U14 14 1
Karolína Piková Basket Ostrava 13 1
24 Ema Herichová Basket Slovanka 14 1
Klára Zvolánková SBŠ Ostrava U14 13 1
Barbora Chvílová SBŠ Ostrava U14 14 1
Karolína Viková Sokol H. Králové 14 1
Natálie Pospíšilová Loko Karlovy Vary 14 1
Lucie Maršolková SBŠ Ostrava U14 13 1
Kristýna Vildová SBŠ Ostrava U14 14 1
Kateřina Štíchová DBaK 14 1
21 Nikol Hermannová BK START Ostrava 14 1
Lucie Veselková BK Strakonice 14 1
14 Kristýna Humlíčková BK START Ostrava 14 1
Eliška Košáková BK Strakonice 14 1
Kristýna Vodvářková BK Strakonice 14 1
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 14 1
Adéla Petříková Sokol H. Králové 14 1
Klára Červenková SBŠ Ostrava U14 14 1
Markéta Horáková SBŠ Ostrava U14 13 1
Adéla Chodilová OSK Olomouc 13 1
Anežka Vávrová BK Levhartice Chomutov 13 1
Kateřina Konopková BK Levhartice Chomutov 13 1
Nikol Šedivcová DBaK 13 1
Lenka Lukášková DBaK 13 1
Kristýna Antošová Loko Karlovy Vary 14 1
Viktorie Kolisková BK Levhartice Chomutov 13 1
Sára Součková OSK Olomouc 14 1
18 Anna Uchytilová Basket Slovanka 13 1
Zuzana Diabelková Tygři Praha 13 1
7 Klára Brezňanová BK START Ostrava 13 1
20 Natálie Hofmanová Basket Slovanka 14 1
Adéla Kadečková BA Sparta Praha 13 1
Karolína Burdová Tygři Praha 14 1
Kristýna Černá Loko Karlovy Vary 14 1
Linda Přídová Tygři Praha 14 1
Veronika Varyšová Žabiny Brno 14 1
Kateřina Zemanová BK Strakonice 12 1
Eliška Rumlová Tygři Praha 13 1
Natálie Topinková BK Strakonice 14 1
Barbora Botková KP Brno 14 1
Tereza Čechová DBaK 13 1
Eliška Pošarová DBaK 13 1
Vendula Wronková BK Havířov 14 1
Jana Štruncová DBaK 14 1
Veronika Novotná DBaK 13 1
Markéta Homolová Tygři Praha 14 1
Nela Hajdová BA Sparta Praha 14 1
Johana Kaplická Tygři Praha 13 1
Barbora Ota Urbanová HB Basket 14 1
Petra Fidranská BK Lvice Litoměřice 14 1
Adéla Velická Loko Karlovy Vary 13 1
Kateřina Hostoušová BK Lvice Litoměřice 14 1
Amélie Kadlečková DBaK 14 1
Karolína Kotrcová BK Strakonice 14 1
Tereza Mádrová DBaK 14 1
163 Nela Stachová SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Agáta Božková Žabiny Brno 14 1
Radka Mrázková Sokol H. Králové 14 1
Klára Žižková Sokol H. Králové 14 1
Anna Bínová SLUNETA Ústí nad Labem 13 1
Renata Petlanová USK Praha 14 1
Michaela Karoľová BK Strakonice 13 1
Anna Červená SBŠ Ostrava U14 13 1
Monika Klementová Loko Karlovy Vary 14 1
Kateřina Klementová Loko Karlovy Vary 14 1
Linda Kotrčová BK Strakonice 13 1
Karolína Papežová Basket Ostrava 14 1
Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 14 1
Eliška Lomičková BA Sparta Praha 14 1
Markéta Musilová Loko Karlovy Vary 14 1
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 1
Klára Johanidesová Loko Karlovy Vary 14 1
Anna Běláčová Tygři Praha 14 1
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 14 1
Marie Hupačová DBaK 13 1
Barbora Šubová Žabiny Brno 14 1
Sára Bílková BA Sparta Praha 14 1
12 Tereza Tegelová BSK Jičín 14 1
Jana Holá ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Tereza Řeháčková BSK Jičín 14 1
Valentýna Havránková BSK Jičín 14 1
Julie Janková BSK Jičín 14 1
Veronika Čiklová KP Brno 13 1
Nikola Kvízová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Valérie Strnadová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Amálie Kolaříková Tygři Praha 14 1
Eliška Pechanová SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Kateřina Hofmanová KP Brno 14 1
Karolína Grossová BK Strakonice 13 1
Tereza Novotná Žabiny Brno 14 1
Eliška Adamcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Stella Bílková BA Sparta Praha 14 1
Marie Pavlátová SBŠ Ostrava U14 13 1
Adéla Janků OSK Olomouc 14 1
Nikola Kuřitková Loko Trutnov 13 1
Viktorie Frodlová KP Brno 14 1
Ema Sedláková Tygři Praha 14 1
Kateřina Vodešilová OSK Olomouc 13 1
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 12 1
Helena Třeštíková SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Klára Dvořáková USK Praha 14 1
Petra Hánělová Sokol H. Králové 14 1
Valérie Heincová BK Havířov 12 1
Johana Bláhová Sokol H. Králové 14 1
Ivana Kopková HB Basket 14 1
Terezie Švrlingová Žabiny Brno 14 1
Ela Nenadálová USK Praha 14 1
Amálie Březinová USK Praha 14 1
Dominika Pencáková Sokol H. Králové 13 1
Amelie Uhříčková Loko Trutnov 14 1
Karolína Kusynová SBŠ Ostrava U14 14 1
Petra Tatarlová SLUNETA Ústí nad Labem 13 1
Taťána Bialková SBŠ Ostrava U14 13 1
Valerie Pastrňáková SBŠ Ostrava U14 13 1
Nela Holaňová SBŠ Ostrava U14 14 1
Eliška Rychlíková SBŠ Ostrava U14 14 1
Tereza Malířská BK Strakonice 14 1
Klaudia Bohm BK Havířov 14 1
Vendula Salaková SLUNETA Ústí nad Labem 12 1
Barbora Luxová USK Praha 13 1
Klára Ciprová SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Ema Tomášová SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Aneta Wronková BK Havířov 14 1
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 14 1
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 14 1
Kateřina Staszková USK Praha 14 1
Adriana Svatušková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 1
Valérie Bínová SLUNETA Ústí nad Labem 13 1
Francesca Filippi BK VLČICE Žďár 12 1
Marie Sedláčková BA Sparta Praha 13 1
Kateřina Malířská BK Strakonice 14 1
Barbora Vyhlídová Tygři Praha 14 1
Emma Komárková Studánka Pardubice 14 1
Lucie Petelová BK Strakonice 12 1
Veronika Olšarová BK Havířov 14 1
Emma Černá Sokol H. Králové 13 1
Blanka Sedláčková Tygři Praha 13 1
Ivana Klímová Sokol H. Králové 14 1
Anastázie Řezáčová USK Praha 14 1
Pavlína Rozsívalová Loko Trutnov 13 1
Leontina Poňuchálková Loko Karlovy Vary 14 1
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek 13 1
Barbora Hyjánková Loko Trutnov 14 1
Kateřina Lachmanová Loko Trutnov 14 1
Simona Vacková Loko Trutnov 14 1
Aneta Bosáková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 1
Helena Havva Gürbüz OSK Olomouc 13 1
Viktorie Ballková USK Praha 14 1
Amálie Pospíšilová Loko Karlovy Vary 14 1
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 1
Magdaléna Krupičková Tygři Praha 13 1
Sofia Krenciv BA Sparta Praha 14 1
Nikola Horná Studánka Pardubice 14 1
8 Nela Bukovská Basket Slovanka 13 1
Lucie Varmužková KP Brno 13 1
Kristýna Procházková BA Sparta Praha 13 1
Anna Mokrá Loko Karlovy Vary 13 1
Veronika Růžičková OSK Olomouc 13 1
20 Eliška Jančarová BK START Ostrava 14 1
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov 14 1
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 14 1
Barbora Adamcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 11 1
Julie Jarošová Loko Karlovy Vary 14 1
Simona Hillerová Loko Trutnov 13 1
Kateřina Vince BK VLČICE Žďár 14 1
Sofie Fňukalová BK VLČICE Žďár 14 1
Markéta Kamitzová Loko Trutnov 14 1
Lucie Roubíčková BC Slaný 14 1
Tereza Smitková Loko Karlovy Vary 12 1
Karin Oberlová Loko Karlovy Vary 13 1
Justýna Jakubková Basket Ostrava 12 1
Veronika Holínová BK Strakonice 12 1
Julie Mlynářová Basket Ostrava 12 1
Kateřina Folbrechtová SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Tereza Petráňková BSK Jičín 14 1
Esther Nigrini HB Basket 13 1
Thea Kratochvílová HB Basket 13 1
Sofia Robson USK Praha 13 1
Miriam Skalická Loko Trutnov 14 1
Eliška Nácovská HB Basket 14 1
Karolína Deutschová SLUNETA Ústí nad Labem 13 1
Veronika Sejvalová HB Basket 13 1
Natálie Kulatá HB Basket 13 1
Amálie Krejbichová HB Basket 13 1
Anna Recmanová BK Frýdek-Místek 12 1
Elen Vrzalová HB Basket 14 1
Marie Choutková HB Basket 13 1
Sára Pozníčková HB Basket 13 1
Adriana Rosca Tygři Praha 14 1
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov 14 1
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov 14 1
Sára Urbanová BC Slaný 13 1
Nicole Kadaníková Tygři Praha 13 1
Ema Nováková USK Praha 13 1
Eliška Marie Černá USK Praha 14 1
Eliška Kaderková SBŠ Ostrava U14 14 1
77 Klára Szotková BK START Ostrava 14 1
Emma Maurencová SLUNETA Ústí nad Labem 12 1
Petra Klazarová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 1
Eliška Sedláková SLUNETA Ústí nad Labem 14 1
Anna Chaloupková Žabiny Brno 14 1
Anna Králová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 1
Adéla Adamušková Loko Trutnov 14 1
Adéla Šváchová USK Praha 14 1
Františka Kaštánková BA Sparta Praha 14 1
Anna Plačková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 1
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 14 1
4 Nicol Štampochová BSK Jičín 14 1
Karolína Bodláková BSK Jičín 14 1
Miloslava Kovářová BC Slaný 13 1
Kateřina Colová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Lenka Klokočníková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1
Kateřina Hájková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře