Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha
10. 9. 2022
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Roman Kinka
34
122
14
24
14
58
25
89
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov
Tygři Praha
10. 9. 2022
15:00
Městská sportovní hala - malá Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
30
92
10
25
10
51
20
71
Review
Skupina A 1. kolo 1
BC Slaný
BK Kralupy junior
20. 10. 2022
17:30
Víceúčelová sportovní hala Filip Hackl
Jan Lejčko
77
44
24
5
41
22
54
35
Review
Skupina A 2. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Tygři Praha
11. 9. 2022
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Michal Kuncl
26
137
8
30
13
66
24
96
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
11. 9. 2022
11:00
Městská sportovní hala - malá Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
31
100
5
29
17
49
23
72
Review
Skupina A 3. kolo 7
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 9. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Pavýza
Karel Albrecht
81
25
17
6
43
14
62
16
Review
Skupina A 3. kolo 8
BK Kralupy junior
BK Levhartice Chomutov
17. 11. 2022
11:00
SH Kralupy nad Vltavou Miloslav Jon
Lukáš Balog
57
45
12
11
24
27
43
37
Review
Skupina A 3. kolo 6
USK Praha
Tygři Praha
24. 9. 2022
12:00
Hala Královka, plocha B Lukáš Ulrych
Pavlína Šuláková
73
47
18
8
36
27
59
39
Review
Skupina A 4. kolo 9
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov
25. 9. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala Karel Martínek
Jáchym Povolný
68
52
11
10
31
26
51
40
Review
Skupina A 4. kolo 10
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Karlovy Vary
25. 9. 2022
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
Vojtěch Poláček
97
13
36
4
44
6
70
8
Review
Skupina A 5. kolo 13
Tygři Praha
BK Kralupy junior
8. 10. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Jakub Vampola
Lukáš Balog
114
33
25
11
61
16
96
27
Review
Skupina A 5. kolo 12
USK Praha
BC Slaný
8. 10. 2022
14:00
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Lukáš Kalabza
118
41
25
12
58
27
91
33
Review
Skupina A 5. kolo 11
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
8. 10. 2022
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lucie Moravcová
Jan Lejčko
46
71
14
14
16
43
34
57
Review
Skupina A 6. kolo 14
USK Praha
BK Kralupy junior
9. 10. 2022
10:00
Hala Šantrochova Jan Matulka
Marek Škořepa
125
45
24
5
59
9
85
26
Review
Skupina A 6. kolo 15
Tygři Praha
BC Slaný
9. 10. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Tomáš Morávek
97
29
19
9
50
15
79
19
Review
Skupina A 7. kolo 16
Tygři Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
22. 10. 2022
13:30
Sportovní hala Jeneč Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
104
40
29
13
61
20
86
30
Review
Skupina A 7. kolo 17
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
22. 10. 2022
14:00
Hala Královka, plocha B Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
93
34
30
5
49
13
76
25
Review
Skupina A 8. kolo 20
Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
23. 10. 2022
09:00
Sportovní hala Jeneč Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
65
34
11
4
28
13
46
22
Review
Skupina A 8. kolo 18
BK Kralupy junior
BC Slaný
23. 10. 2022
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Pavýza
Jan Machálek
66
73
10
15
31
28
44
43
62
62
Review
Skupina A 8. kolo 19
USK Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
23. 10. 2022
14:00
Hala Královka, plocha B František Syrovátka
Michal Bakajsa
111
42
36
4
71
15
91
24
Review
Skupina A 9. kolo 22
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Kralupy junior
12. 11. 2022
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
55
54
21
7
26
32
36
40
Review
Skupina A 9. kolo 21
BK Levhartice Chomutov
BC Slaný
12. 11. 2022
16:00
Městská sportovní hala - malá Michal Tesař
Vladislav Lunhul
56
48
13
14
26
26
44
39
Review
Skupina A 10. kolo 24
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
13. 11. 2022
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Barbora Schambergerová
Ingrid Ašenbrenerová
58
40
8
5
30
18
43
35
Review
Skupina A 10. kolo 25
BK Levhartice Chomutov
BK Kralupy junior
13. 11. 2022
13:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
37
62
10
6
21
32
29
46
Review
Skupina A 10. kolo 23
Tygři Praha
USK Praha
13. 11. 2022
17:00
Sportovní hala Jeneč Martin Koudela
Tomáš Tejček
37
80
4
19
8
40
27
61
Review
Skupina A 11. kolo 27
BC Slaný
Tygři Praha
3. 12. 2022
09:00
Víceúčelová sportovní hala František Syrovátka
Albert Jilg
35
97
12
17
18
40
27
68
Review
Skupina A 11. kolo 26
BK Kralupy junior
USK Praha
3. 12. 2022
15:00
Hala Šantrochova Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
36
116
6
31
18
52
29
85
Review
Skupina A 12. kolo 29
BC Slaný
USK Praha
4. 12. 2022
09:00
Víceúčelová sportovní hala Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
34
128
7
44
16
74
21
106
Review
Skupina A 12. kolo 30
BK Kralupy junior
Tygři Praha
4. 12. 2022
09:30
Hala Šantrochova Jiří Pavýza
Petr Jiříček
34
89
5
19
10
35
23
63
34
89
Review
Skupina A 12. kolo 28
BK Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
4. 12. 2022
16:00
Městská sportovní hala - malá Jaroslav Pazourek
Filip Hackl
91
33
13
11
42
19
68
25
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Dominika Pencáková Sokol H. Králové 13 10 1.0 34.7 15.5 0.7 1.6/3.2 50.0 1.8
9 Anežka Misíková USK Praha 13 8 1.0 27.3 12.4 0.1 2.1/3.4 63.0 1.1
Adéla Velická Loko Karlovy Vary 13 7 1.0 26.6 10.1 1.3 2.4/4.3 56.7 2.7
Tereza Listopadová OSK Olomouc 13 9 1.0 20.3 8.8 0.0 2.8/5.1 54.3 1.7
Terezie Göllnerová Tygři Praha 13 8 1.0 22.4 10.1 0.3 1.4/4.3 32.4 1.8
Antonie Šebestová BSK Jičín 13 8 1.0 22.1 8.9 0.8 2.1/4.4 48.6 1.8
Emma Černá Sokol H. Králové 13 10 1.0 17.0 7.2 0.2 2.0/4.8 41.7 1.9
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 13 8 1.0 20.9 8.4 0.1 3.8/5.6 66.7 2.4
Tereza Runštuková BK Havířov 13 7 1.0 22.7 8.9 0.0 5.0/10.1 49.3 2.7
55 Anna Plačková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 8 1.0 18.6 7.1 0.1 4.0/5.0 80.0 1.3
Alice Matějková Studánka Pardubice 12 9 1.0 16.2 7.4 0.0 1.3/3.9 34.3 0.4
15 Barbora Čálková USK Praha 13 8 1.0 17.8 8.4 0.0 1.0/2.0 50.0 1.6
Lucie Varmužková KP Brno 13 8 1.0 17.6 6.8 0.4 3.0/6.5 46.2 2.9
Vendula Salaková SLUNETA Ústí nad Labem 12 9 1.0 14.8 6.2 0.1 2.0/5.3 37.5 1.0
Vanessa Jurašek BK VLČICE Žďár 13 8 1.0 16.5 5.8 0.9 2.4/4.3 55.9 2.6
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 13 8 1.0 15.9 6.4 0.5 1.6/4.9 33.3 2.1
Veronika Čiklová KP Brno 13 7 1.0 18.0 7.9 0.4 1.0/2.1 46.7 1.4
Emma Maurencová SLUNETA Ústí nad Labem 12 9 1.0 13.9 6.0 0.0 1.9/3.2 58.6 2.2
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 13 9 1.0 13.7 5.9 0.3 0.9/3.7 24.2 1.4
Karolína Grossová BK Strakonice 13 8 1.0 15.3 6.5 0.4 1.1/2.9 39.1 0.0
Daryna Sharkan BK Strakonice 13 8 1.0 15.3 6.8 0.1 1.4/2.6 52.4 0.0
Viktorie Volejníková Sokol H. Králové 13 9 1.0 13.6 6.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
Sára Urbanová BC Slaný 13 6 1.0 20.2 8.5 0.0 3.2/9.2 34.5 1.8
Sára Pozníčková HB Basket 13 8 1.0 14.8 6.0 0.3 2.0/4.3 47.1 2.4
4 Tereza Svatoňová Basket Slovanka 12 8 1.0 14.5 4.4 0.9 3.1/7.4 42.4 2.5
Ema Zahradníčková DBaK 13 9 1.0 12.0 5.4 0.1 0.8/2.4 31.8 2.2
Eliška Naarová Sokol H. Králové 13 10 1.0 10.7 4.8 0.0 1.1/2.3 47.8 1.9
Valerie Pastrňáková SBŠ Ostrava U14 13 8 1.0 13.4 5.5 0.4 1.3/2.6 47.6 2.5
17 Aneta Kounovská Sokol Kladno 13 7 1.0 15.1 6.4 0.3 1.4/3.4 41.7 2.6
Marie Choutková HB Basket 13 7 1.0 15.1 6.3 0.4 1.3/2.9 45.0 1.6
Adéla Úlehlová TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 9 1.0 11.8 5.1 0.0 1.6/2.9 53.8 3.6
Nela Vitíková BSK Jičín 11 8 1.0 13.3 6.0 0.1 0.9/2.0 43.8 1.4
Adéla Chodilová OSK Olomouc 13 9 1.0 11.7 4.9 0.0 1.9/4.3 43.6 2.1
Mariana Landová Válečnice Děčín 11 9 1.0 11.7 5.1 0.0 1.4/3.8 38.2 2.7
Lenka Lukášková DBaK 13 9 1.0 11.6 4.9 0.2 1.1/2.7 41.7 1.8
Sára Machurová HB Basket 12 8 1.0 12.4 5.8 0.1 0.5/2.3 22.2 0.8
Sofie Lysoňová BK Havířov 13 9 1.0 10.9 4.6 0.0 1.8/3.8 47.1 3.6
Zuzana Vosková BK Klatovy 13 8 1.0 12.1 4.6 0.3 2.1/4.6 45.9 3.3
Sofie Suchopárková BC Slaný 12 8 1.0 12.0 4.8 0.0 2.5/5.5 45.5 0.4
Klára Zvolánková SBŠ Ostrava U14 13 7 1.0 13.6 4.7 1.0 1.1/3.0 38.1 1.0
Aneta Bohuslavová Sokol H. Králové 13 6 1.0 15.8 7.2 0.2 1.0/3.3 30.0 1.5
18 Lucie Makovcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 8 1.0 11.6 5.3 0.0 1.1/2.8 40.9 0.8
5 Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 13 8 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/3.6 41.4 1.1
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 12 9 1.0 10.1 4.9 0.0 0.3/2.4 13.6 2.0
Denisa Uhlíková BK Levhartice Chomutov 13 9 1.0 10.1 4.2 0.1 1.3/2.8 48.0 1.9
11 Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 13 7 1.0 12.9 5.4 0.1 1.6/2.6 61.1 2.0
Bára Chrapková SBŠ Ostrava U13 12 7 1.0 12.4 5.7 0.0 1.0/2.7 36.8 3.4
Adriana Górná Basket Ostrava 13 8 1.0 10.8 4.1 0.5 1.6/3.6 44.8 1.8
22 Daniela Tonková Basket Slovanka 13 8 1.0 10.8 5.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Karolína Göllnerová Tygři Praha 13 8 1.0 10.4 4.9 0.0 0.6/2.3 27.8 1.6
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 13 8 1.0 10.3 3.9 0.6 0.6/1.3 0.0* 3.4
Lucie Maršolková SBŠ Ostrava U14 13 8 1.0 10.3 4.8 0.1 0.4/1.3 0.0* 2.1
Barbora Žoričová BK Havířov 13 7 1.0 11.6 4.1 0.1 2.9/3.9 74.1 2.1
Veronika Růžičková OSK Olomouc 13 9 1.0 9.0 3.3 0.3 1.3/2.2 60.0 1.1
Tereza Slámová Žabiny Brno 12 8 1.0 10.0 4.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.5
Anežka Zapletalová KP Brno 13 8 1.0 9.9 4.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.9
Eliška Brudná BK Havířov 12 9 1.0 8.6 3.6 0.0 1.4/2.7 54.2 1.1
Hana Malenová Žabiny Brno 12 8 1.0 9.6 4.4 0.0 0.9/2.0 43.8 1.4
Valerie Gashi BK Klatovy 13 8 1.0 9.5 4.5 0.1 0.1/0.8 0.0* 2.8
Magdaléna Krupičková Tygři Praha 13 6 1.0 12.5 5.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.3
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 12 7 1.0 10.7 4.7 0.0 1.3/3.0 42.9 1.6
4 Sofia Robson USK Praha 13 8 1.0 9.3 3.5 0.3 1.5/2.8 54.5 1.5
Adéla Petrová Loko Krnov 13 8 1.0 9.1 4.3 0.0 0.6/5.9 10.6 2.8
18 Lucie Pavlíková BK START Ostrava 13 8 1.0 9.0 3.6 0.0 1.8/4.1 42.4 1.4
19 Natálie Topolová BKj. Kralupy n.V. 13 6 1.0 11.8 4.8 0.5 0.7/2.3 28.6 1.7
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 12 8 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.8
Markéta Steffková Basket Ostrava 13 8 1.0 8.8 4.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
22 Bára Račáková BK START Ostrava 13 8 1.0 8.8 3.3 0.0 2.3/4.1 54.5 1.9
Olga Rozsívalová Žabiny Brno 12 8 1.0 8.6 3.9 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.6
33 Sarah Radosavljević Basket Slovanka 12 7 1.0 9.4 4.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Ellen Krausová BK Klatovy 12 8 1.0 8.3 3.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.1
Dagmar Bláhová KP Brno 13 6 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/4.3 46.2 3.0
Michaela Karoľová BK Strakonice 13 7 1.0 9.4 3.7 0.4 0.7/1.9 0.0* 0.0
11 Barbora Luxová USK Praha 13 6 1.0 10.8 4.3 0.5 0.7/0.8 0.0* 1.5
Markéta Procházková Studánka Pardubice 13 10 1.0 6.4 2.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 2.4
35 Aneta Slabá Basket Slovanka 13 8 1.0 8.0 3.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.9
Nikol Šedivcová DBaK 13 9 1.0 7.1 2.7 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.0
Ema Dyntarová Loko Trutnov 12 6 1.0 10.5 4.5 0.2 1.0/3.8 26.1 2.0
Marie Kročilová Loko Krnov 13 8 1.0 7.9 3.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.9
10 Sofia Sovová USK Praha 11 8 1.0 7.9 3.3 0.3 0.6/1.6 0.0* 1.8
Veronika Novotná DBaK 13 9 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/2.1 42.1 0.8
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 12 8 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.8 26.7 2.8
Anna Fejksová Sokol H. Králové 12 8 1.0 7.6 3.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.9
5 Nikola Drasnarová BC Slaný 12 6 1.0 10.2 4.5 0.0 1.2/5.0 23.3 1.3
13 Eva Woźnická BK Lvice Litoměřice 13 8 1.0 7.6 3.1 0.0 1.4/2.3 61.1 2.1
Mia Špačková BK VLČICE Žďár 13 5 1.0 12.2 5.0 0.0 2.2/6.8 32.4 1.4
Valerie Špicová Žabiny Brno 12 5 1.0 12.2 5.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.6
Kateřina Konopková BK Levhartice Chomutov 13 4 1.0 15.3 7.0 0.0 1.3/3.8 33.3 2.8
Kateřina Javorková Sokol H. Králové 13 10 1.0 6.0 2.3 0.4 0.2/1.7 0.0* 1.7
Barbora Váňová Studánka Pardubice 13 10 1.0 6.0 2.8 0.1 0.1/1.2 0.0* 3.0
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 12 8 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/2.5 25.0 0.8
Karolina Kazdová BSK Jičín 13 8 1.0 7.4 2.8 0.0 1.9/5.1 36.6 3.4
Terezie Janovská Studánka Pardubice 12 10 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.4
Adéla Růžičková Žabiny Brno 12 6 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/3.0 55.6 0.2
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 13 8 1.0 7.3 3.1 0.0 1.0/2.3 44.4 2.3
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 13 8 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.0
5 Lucie Svobodová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 8 1.0 7.3 3.1 0.0 1.0/2.9 34.8 1.3
Victoria Kurfűrst Basket Ostrava 13 5 1.0 11.4 5.2 0.0 1.0/2.4 41.7 2.4
Klára Očenášková OSK Olomouc 13 7 1.0 8.0 3.6 0.0 0.9/1.9 0.0* 0.6
16 Natálie Christen USK Praha 13 8 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Markéta Horáková SBŠ Ostrava U14 13 8 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Veronika Sejvalová HB Basket 13 8 1.0 7.0 2.9 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.0
9 Sofia Padevětová Sokol Kladno 13 8 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.3
Thea Kratochvílová HB Basket 13 8 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/2.0 31.3 1.3
Bára Mrázová BK Strakonice 12 7 1.0 7.9 3.7 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.0
Linda Kotrčová BK Strakonice 13 3 1.0 18.3 8.0 0.7 0.3/0.3 0.0* 0.0
Markéta Špryncová Studánka Pardubice 13 9 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/2.3 19.0 2.2
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 13 6 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/3.5 47.6 1.8
Anežka Vávrová BK Levhartice Chomutov 13 9 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.7 0.0* 2.8
Sára Zbořilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 9 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Martina Hercíková DBaK 13 8 1.0 6.6 2.6 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.9
Angela Poláchová Žabiny Brno 13 8 1.0 6.6 2.8 0.0 1.1/2.5 45.0 1.0
Adéla Kokošková BK Havířov 13 9 1.0 5.9 2.4 0.3 0.0/0.9 0.0* 1.9
Helena Havva Gürbüz OSK Olomouc 13 9 1.0 5.9 2.7 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.9
Tereza Školová HB Basket 13 7 1.0 7.6 3.1 0.3 0.4/1.4 0.0* 0.6
Kateřina Zemanová BK Strakonice 12 7 1.0 7.4 3.4 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.0
Linda Simandlová BK Brandýs n.L. 13 8 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.1
21 Anna Králová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 5 1.0 10.2 4.2 0.2 1.2/2.6 46.2 2.0
Amélie Ciprová Studánka Pardubice 11 8 1.0 6.4 3.1 0.0 0.1/1.9 0.0* 3.4
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 13 5 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/1.2 0.0* 2.8
Aneta Jägrová Válečnice Děčín 12 7 1.0 7.1 2.9 0.1 1.0/2.3 43.8 3.4
Veronika Holínová BK Strakonice 12 7 1.0 7.0 3.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.0
Lucie Bartošová KP Brno 13 8 1.0 6.1 2.4 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.6
Marie Pavlátová SBŠ Ostrava U14 13 8 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.1
7 Petra Klazarová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 8 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.9
Sofie Kýnová Tygři Praha 13 6 1.0 8.0 3.5 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.7
Martina Opová Sokol H. Králové 13 8 1.0 5.9 2.3 0.1 1.0/2.0 50.0 1.1
Zuzana Diabelková Tygři Praha 13 8 1.0 5.9 2.5 0.1 0.5/1.6 0.0* 2.4
Petra Tatarlová SLUNETA Ústí nad Labem 13 9 1.0 5.2 2.1 0.1 0.7/1.8 0.0* 1.7
Lucie Petelová BK Strakonice 12 7 1.0 6.7 3.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.0
Karolína Smrčková HB Basket 12 8 1.0 5.8 2.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
14 Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 12 6 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.2
Kristýna Ježková BSK Jičín 13 8 1.0 5.8 2.4 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
26 Rozárka Nováková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 8 1.0 5.8 2.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.8
Zuzana Jarošová BK VLČICE Žďár 13 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.0 58.3 1.3
Soňa Pokorná Tygři Praha 13 8 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.3
Taťána Bialková SBŠ Ostrava U14 13 8 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.4
Johana Ježáková TJ Rožnov pod Radhoštěm 12 9 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/2.4 36.4 0.7
Magdaléna Vybíralová SBŠ Ostrava U13 12 6 1.0 7.2 3.0 0.2 0.7/3.3 20.0 2.2
Anna Doleželová BK Klatovy 13 7 1.0 6.1 2.6 0.1 0.6/2.7 21.1 0.7
14 Karolína Novotná USK Praha 13 8 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.9
10 Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 13 8 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/2.6 33.3 1.4
Nicole Kadaníková Tygři Praha 13 7 1.0 6.1 2.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Činková Válečnice Děčín 11 7 1.0 6.1 2.9 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.7
5 Amálie Miklová Basket Slovanka 13 6 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.8
Adéla Kutrová SBŠ Ostrava U14 13 5 1.0 8.4 3.6 0.2 0.6/1.8 0.0* 0.6
Anežka Víchová BC Slaný 12 8 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.5
4 Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 13 4 1.0 10.3 4.8 0.0 0.8/2.0 37.5 2.8
Klára Šimůnková Studánka Pardubice 12 9 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.0
Timea Tsameti SBŠ Ostrava U13 12 7 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/1.9 0.0* 0.7
17 Ema Nováková USK Praha 13 4 1.0 10.3 5.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.8
Eliška Urxová HB Basket 13 8 1.0 5.1 2.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.6
Tereza Čechová DBaK 13 8 1.0 5.1 2.0 0.3 0.4/1.0 0.0* 1.5
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 12 9 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Tereza Petrovická HB Basket 13 8 1.0 5.0 1.9 0.3 0.5/0.5 0.0* 1.5
Tereza Röschelová Loko Karlovy Vary 13 9 1.0 4.4 1.6 0.0 1.3/3.9 34.3 2.8
Ema Bohušová SBŠ Ostrava U14 13 6 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/2.2 30.8 0.8
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek 13 2 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.0
Klára Fürbacherová BK Klatovy 12 6 1.0 6.7 3.0 0.2 0.2/0.5 0.0* 2.7
34 Barbora Štěpová TJ Sokol Nusle 13 3 1.0 12.7 6.3 0.0 0.0/2.7 0.0 3.0
Miloslava Kovářová BC Slaný 13 8 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.4
Anna Malygin HB Basket 1 7 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.1
Valérie Heincová BK Havířov 12 7 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.0
40 Kamila Augustinová Basket Slovanka 13 8 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/2.4 21.1 1.5
Lucie Brabcová Žabiny Brno 13 8 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/2.1 23.5 1.9
Marie Hupačová DBaK 13 7 1.0 5.3 2.4 0.0 0.4/2.6 16.7 1.3
Francesca Filippi BK VLČICE Žďár 12 4 1.0 9.3 4.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.0
Karolína Šímová BC Slaný 13 8 1.0 4.6 1.9 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.1
Anna Červená SBŠ Ostrava U14 13 4 1.0 9.3 3.8 0.5 0.3/1.5 0.0* 2.8
Amálie Albrechtová Válečnice Děčín 13 9 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.6
Nela Sedláková TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 9 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.0
Laura Velkoborská BK Havířov 13 5 1.0 7.4 3.6 0.0 0.2/3.6 5.6 1.8
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava U13 12 8 1.0 4.5 1.8 0.3 0.3/1.3 0.0* 1.9
Anděla Suchá BK Klatovy 13 8 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.9 0.0* 0.4
Tereza Horná Studánka Pardubice 12 9 1.0 4.0 1.8 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.7
Eliška Pošarová DBaK 13 7 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.4
Markéta Němcová BK VLČICE Žďár 13 6 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.3 42.9 4.0
17 Nikola Skripová BK START Ostrava 13 8 1.0 4.5 1.6 0.0 1.3/2.5 50.0 3.4
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 12 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/1.8 0.0* 1.4
Barbora Fürbacherová BK Klatovy 13 8 1.0 4.4 1.5 0.3 0.6/2.1 29.4 1.3
Eva Klímová BK VLČICE Žďár 12 8 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/3.4 11.1 2.1
Ema Pospíšilová Sokol H. Králové 13 10 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.5
Eva Havlištová KP Brno 13 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Anna Pataridisová BA Sparta Praha 13 8 1.0 4.4 1.8 0.0 0.9/2.5 35.0 4.0
Elen Havlíčková Loko Krnov 13 8 1.0 4.4 1.8 0.0 0.9/2.4 36.8 1.5
Adéla Hrubá SBŠ Ostrava U13 12 8 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/2.5 30.0 2.0
Tereza Berglerová BA Sparta Praha 13 8 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Rozárie Trojáková TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 8 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.5
19 Luisa Ročková TJ Sokol Nusle 12 6 1.0 5.7 1.7 0.5 0.8/2.7 31.3 1.7
Isabella Gajdáčková SBŠ Ostrava U14 13 8 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
9 Linda Ottová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 6 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.0
Růžena Drgová Basket Ostrava 13 8 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.8 0.0* 3.3
14 Matylda Sacherová TJ Sokol Nusle 12 6 1.0 5.5 2.7 0.0 0.2/1.7 0.0* 1.7
Aneta Nejedlá TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 6 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Julie Kousalíková Tygři Praha 12 4 1.0 8.0 3.3 0.0 1.5/4.8 31.6 1.5
6 Barbora Hájková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 8 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.9
Eliška Víchová BC Slaný 12 7 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/3.0 9.5 0.7
15 Kateřina Byrtusová BK START Ostrava 13 6 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/1.5 0.0* 1.8
Veronika Karbanová BSK Jičín 13 8 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.3
5 Mia Valentina Emes USK Praha 13 7 1.0 4.4 1.6 0.1 0.9/3.0 28.6 1.1
Isabela Polenová BK Strakonice 13 7 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.0
15 Petra Šípková Basket Slovanka 13 7 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Karolína Zíková BA Sparta Praha 13 8 1.0 3.8 1.4 0.1 0.6/3.4 18.5 2.5
Klára Zdobinská Studánka Pardubice 12 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.2
Anna Bínová SLUNETA Ústí nad Labem 13 4 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.8
Marie Sedláčková BA Sparta Praha 13 8 1.0 3.6 1.3 0.1 0.8/2.3 33.3 1.5
Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 11 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/1.3 0.0* 0.8
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 12 6 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/1.5 0.0* 2.7
Simona Němcová Basket Ostrava 12 8 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.6
Petra Tlustošová BK VLČICE Žďár 13 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
Tereza Pantůčková Tygři Praha 12 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
13 Ema Taylor Earl Sokol Kladno 13 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
16 Kateřina Procházková BKj. Kralupy n.V. 12 8 1.0 3.5 1.4 0.0 0.8/2.6 28.6 2.5
Eliška Princová BK Brandýs n.L. 13 2 1.0 13.5 5.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Karolína Keslerová Válečnice Děčín 13 7 1.0 3.9 1.3 0.0 1.3/2.0 64.3 1.9
21 Kateryna Pryimak TJ Sokol Nusle 13 8 1.0 3.4 1.1 0.0 1.1/2.3 50.0 0.4
Karolína Šebestová Loko Krnov 13 8 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.5
Andrea Jurašek BK VLČICE Žďár 10 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.6
Beata Zítková KP Brno 12 8 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.3
34 Valerie Balušková BK START Ostrava 12 8 1.0 3.3 1.3 0.1 0.4/1.3 0.0* 3.4
Lucie Palová Loko Krnov 12 8 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.4
8 Ema Bartošová USK Praha 13 8 1.0 3.3 1.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.1
24 Anna Kaiserová TJ Sokol Nusle 12 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.5
Aneta Šlechtová Sokol H. Králové 13 10 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.3
18 Alžběta Slechanová USK Praha 13 8 1.0 3.3 1.6 0.0 0.0/0.9 0.0* 0.8
Karolína Valentová BSK Jičín 12 6 1.0 4.2 1.3 0.2 1.0/1.3 0.0* 1.5
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 12 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.8
6 Ellen Bozděchová Sokol Kladno 13 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.0
1 Adéla Kočárková USK Praha 13 8 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.6
Ella Petrovská SLUNETA Ústí nad Labem 13 7 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.0
Stella Výrková SBŠ Ostrava U13 12 8 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.5
Ema Vraštilová Studánka Pardubice 13 8 1.0 3.0 1.1 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.6
19 Justýna Melicharová Sokol Kladno 13 9 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek 13 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Gita Čížková BA Sparta Praha 13 8 1.0 3.0 0.9 0.0 1.3/3.6 34.5 1.5
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava U13 12 8 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Adéla Garajová Loko Karlovy Vary 13 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/2.3 11.1 1.8
30 Jasmína Hyšplerová BK Lvice Litoměřice 13 7 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.6
21 Julie Přichystalová Basket Slovanka 13 6 1.0 3.7 1.5 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.5
6 Tereza Šantorová BK Lvice Litoměřice 13 8 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.6
Kateřina Škorpilová BK Brandýs n.L. 13 8 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 13 8 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Nela Zejdová KP Brno 13 8 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Anna Doubková Loko Trutnov 13 7 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/2.4 11.8 1.0
Viktorie Červenková BA Sparta Praha 12 4 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Adéla Burlová DBaK 12 8 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Anežka Voláková DBaK 13 6 1.0 3.5 1.3 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.5
Adriana Dobešová TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 9 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
27 Ella Milošová BKj. Kralupy n.V. 11 4 1.0 5.3 2.0 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.5
10 Anna Opálková Sokol Kladno 13 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/4.0 18.8 1.5
Katka Adamcová Válečnice Děčín 12 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.8
Marie Heřmanová Tygři Praha 13 2 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Natálie Kavková Studánka Pardubice 12 10 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.0
Amálie Krejbichová HB Basket 13 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.5
Pavlína Svobodová Žabiny Brno 13 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 2.0
Anna Uchytilová Basket Slovanka 13 1 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/7.0 28.6 4.0
Anna Mokrá Loko Karlovy Vary 13 8 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.0
Natálie Waitzmanová BK Brandýs n.L. 13 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Adéla Popelářová SBŠ Ostrava U14 13 7 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
15 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 12 9 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.1
11 Nela Trybenekrová Basket Slovanka 12 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Tereza Hejnová Válečnice Děčín 13 9 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.2
Julie Skřivanová Loko Trutnov 12 8 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.9
Ema Kutinová Tygři Praha 11 3 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.3 42.9 0.7
Natálie Řeháková BSK Jičín 12 8 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.8 0.0* 3.1
Sofie Poňuchálková Loko Karlovy Vary 11 9 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.6
Eliška Matušková Basket Opava 2010 12 8 1.0 2.4 0.8 0.0 0.9/2.5 35.0 1.5
Eva Tutterová Tygři Praha 13 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
22 Adéla Valášková Sokol Kladno 12 9 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.0
Sofia Jelínková Studánka Pardubice 12 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.8
Barbora Velflová HB Basket 12 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.3
Kateřina Bednářová Tygři Praha 12 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Valérie Hátlová BK Strakonice 12 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.0
Eliška Bílková Žabiny Brno 13 7 1.0 2.6 0.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 0.9
7 Julie Ondroušková TJ Sokol Nusle 13 7 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.7 0.0* 0.9
Adéla Kadečková BA Sparta Praha 13 2 1.0 8.5 3.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 4.5
Eliška Jánská BK Strakonice 13 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Eliška Rumlová Tygři Praha 13 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
12 Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 13 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
Anastázie Málková Válečnice Děčín 13 9 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Sára Mináriková Loko Krnov 13 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.4
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 12 8 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.3
Alexandra Razuvajeva Loko Karlovy Vary 13 7 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov 13 9 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.6
Veronika Plutová Basket Ostrava 12 8 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 2.1
Lenka Myšíková OSK Olomouc 12 7 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Veronika Wojnarová SBŠ Ostrava U13 12 8 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Viktorie Kolisková BK Levhartice Chomutov 13 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.8
Magdaléna Stašová SBŠ Ostrava U13 12 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.5
Vilma Malečková HB Basket 12 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/0.6 0.0* 2.0
Justýna Harantová DBaK 13 9 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.2
Tereza Zedníčková BK VLČICE Žďár 12 2 1.0 7.5 2.5 0.0 2.5/7.0 35.7 1.5
14 Kristýna Civínová Basket Slovanka 12 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Tereza Bláhová BSK Jičín 12 8 1.0 1.9 0.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.0
Klára Valečková Basket Opava 2010 11 2 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
15 Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 13 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Tereza Slezáková SBŠ Ostrava U13 12 6 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.3
17 Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 13 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Kateřina Rupčíková BK Havířov 13 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.9
Nikola Kaiserová BA Sparta Praha 12 8 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Marie Turečková Loko Trutnov 13 8 1.0 1.6 0.5 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.9
Anna Černá Válečnice Děčín 13 8 1.0 1.6 0.6 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.4
5 Elisabeth Charvátová BK START Ostrava 13 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
35 Karolína Schneiderová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.4
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek 13 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Kristýna Viková Sokol H. Králové 12 9 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Anna Ménerová DBaK 13 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
12 Magdalena Pozdílková Basket Slovanka 13 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Brabencová Tygři Praha 12 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
8 Karolína Hodysová BK Lvice Litoměřice 13 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Veronika Marková Studánka Pardubice 12 9 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Eva Kargerová OSK Olomouc 12 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
7 Nikola Holásková Sokol Kladno 13 7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
19 Zuzana Jílková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 13 7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/2.3 12.5 1.7
Karin Borovičková Válečnice Děčín 13 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
22 Anna Kladišovská TJ Sokol Nusle 12 5 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.0
Sofie Danková SBŠ Ostrava U14 13 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
12 Tina Formánková USK Praha 13 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
Denisa Skácelová SBŠ Ostrava U13 12 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.2
9 Sylvie Bartošková BK Lvice Litoměřice 13 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Ema Novotná BK Brandýs n.L. 12 1 1.0 11.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Eliška Kubíčková BK Brandýs n.L. 13 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/1.3 0.0* 1.3
Dorota Vaňková Sokol H. Králové 13 1 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Anna Zbořilová BK VLČICE Žďár 12 7 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/2.0 21.4 0.4
Tereza Libřická Loko Trutnov 13 7 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/2.9 15.0 1.0
Antonie Rubášová BK Klatovy 13 8 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.5
Natalie Kheilová Loko Karlovy Vary 12 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petra Kudová SLUNETA Ústí nad Labem 13 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krislová BK Havířov 13 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Mariana Zimková TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.1
Nina Zbránková TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 12 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marie Burdová SLUNETA Ústí nad Labem 12 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Polina Dybkina BA Sparta Praha 12 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Pavlína Vančurová Studánka Pardubice 13 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Elizabeth Matalová Žabiny Brno 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov 13 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Michaela Zbedinová Loko Krnov 13 8 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Ema Paverová SBŠ Ostrava U14 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Veronika Tauscheová SLUNETA Ústí nad Labem 11 7 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.9
10 Theodora Ulrichová TJ Sokol Nusle 13 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Soňa Černeková BC Slaný 13 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Emma Dušková TJ Sokol Nusle 13 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/2.0 37.5 0.5
28 Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 12 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Klára Smělá BK Klatovy 12 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Anežka Moravcová Válečnice Děčín 13 7 1.0 1.3 0.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.6
Doubravka Špačková Loko Krnov 13 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Nikola Kuníková Válečnice Děčín 13 4 1.0 2.3 0.5 0.0 1.3/2.5 50.0 2.8
Eva Folwarczna TJ Sokol Nusle 13 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.2
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 13 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.5
Kamila Krampolová Žabiny Brno 13 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
12 Tereza Zlatohlávková TJ Sokol Nusle 12 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.2
Dziyana Yudanava Loko Karlovy Vary 13 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Kateřina Rájková Sokol Kladno 11 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
23 Simona Bociánová BK START Ostrava 12 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
26 Adéla Pekařová BK START Ostrava 13 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Anna Marcela Humpolcová BK VLČICE Žďár 12 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Tereza Smitková Loko Karlovy Vary 12 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
2 Klára Smolková BK Lvice Litoměřice 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
51 Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
8 Soňa Metelková BK START Ostrava 12 6 1.0 1.3 0.3 0.2 0.2/1.0 0.0* 0.5
23 Amélie Králová Basket Slovanka 13 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
8 Nela Bukovská Basket Slovanka 13 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/3.7 18.2 2.3
Karolína Dufková Žabiny Brno 13 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.5
Blanka Sedláčková Tygři Praha 13 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.9
Karolína Deutschová SLUNETA Ústí nad Labem 13 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Eliška Svatošová TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
18 Anna Perglová Sokol Kladno 13 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/1.2 0.0* 1.0
Kristýna Rozumová BK Brandýs n.L. 11 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Eliška Marečková Basket Opava 2010 12 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
Matylda Krupková BK Brandýs n.L. 13 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
Alžběta Baxová DBaK 12 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Natálie Outratová SBŠ Ostrava U13 12 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Přistálová Basket Opava 2010 12 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov 12 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.3
Nina Nevečeřalová Válečnice Děčín 11 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
Ema Pobořilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Tereza Kočová SLUNETA Ústí nad Labem 12 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
Ema Tomková Sokol H. Králové 13 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Samantha ŠIMOVÁ Basket Ostrava 13 8 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.0
Julie Bartáčková BK Strakonice 13 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Alexandra Antonická KP Brno 12 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.3
Agáta Měšťanová BSK Jičín 13 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
19 Sofie Novotná Basket Slovanka 12 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.7
Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov