2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 73
BC Benešov
ŠKO-ENERGO MB
24. 9. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina B 1. kolo 74
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
24. 9. 2022
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 1. kolo 75
Bižuterie Jablonec n.N.
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
24. 9. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 1. kolo 76
TJ Lokomotiva Liberec I
Vlčice Žďár
24. 9. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 2. kolo 77
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
25. 9. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina B 2. kolo 78
BC Kolín
ŠKO-ENERGO MB
25. 9. 2022
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 2. kolo 79
Bižuterie Jablonec n.N.
Vlčice Žďár
25. 9. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 2. kolo 80
TJ Lokomotiva Liberec I
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
25. 9. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 3. kolo 81
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Vlčice Žďár
8. 10. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 3. kolo 82
ŠKO-ENERGO MB
Bižuterie Jablonec n.N.
8. 10. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 3. kolo 83
BK Brandýs nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec I
8. 10. 2022
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 3. kolo 84
Basket Ostrava
BC Benešov
8. 10. 2022
-
Preview
skupina B 4. kolo 85
ŠKO-ENERGO MB
TJ Lokomotiva Liberec I
9. 10. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 4. kolo 86
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
9. 10. 2022
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 4. kolo 87
Basket Ostrava
BC Kolín
9. 10. 2022
-
Preview
skupina B 5. kolo 88
BC Benešov
BC Kolín
22. 10. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina B 5. kolo 89
Bižuterie Jablonec n.N.
Basket Ostrava
22. 10. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 5. kolo 90
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
ŠKO-ENERGO MB
22. 10. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 5. kolo 91
Vlčice Žďár
BK Brandýs nad Labem
22. 10. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 92
TJ Lokomotiva Liberec I
Basket Ostrava
23. 10. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 6. kolo 93
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
BK Brandýs nad Labem
23. 10. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 6. kolo 94
Vlčice Žďár
ŠKO-ENERGO MB
23. 10. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 95
ŠKO-ENERGO MB
BK Brandýs nad Labem
12. 11. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 7. kolo 96
Basket Ostrava
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
12. 11. 2022
-
Preview
skupina B 7. kolo 97
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
12. 11. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina B 7. kolo 98
BC Kolín
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 11. 2022
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 8. kolo 99
Basket Ostrava
Vlčice Žďár
13. 11. 2022
-
Preview
skupina B 8. kolo 100
BC Benešov
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 11. 2022
-
SH Benešov
Preview
skupina B 8. kolo 101
BC Kolín
Bižuterie Jablonec n.N.
13. 11. 2022
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 9. kolo 102
Bižuterie Jablonec n.N.
TJ Lokomotiva Liberec I
3. 12. 2022
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 9. kolo 103
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
BC Benešov
3. 12. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 9. kolo 104
Vlčice Žďár
BC Kolín
3. 12. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 9. kolo 105
ŠKO-ENERGO MB
Basket Ostrava
3. 12. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 10. kolo 106
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
BC Kolín
4. 12. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 10. kolo 107
Vlčice Žďár
BC Benešov
4. 12. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 10. kolo 108
BK Brandýs nad Labem
Basket Ostrava
4. 12. 2022
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 11. kolo 109
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
7. 1. 2023
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 11. kolo 110
ŠKO-ENERGO MB
BC Kolín
7. 1. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 11. kolo 111
Vlčice Žďár
Bižuterie Jablonec n.N.
7. 1. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 11. kolo 112
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
TJ Lokomotiva Liberec I
7. 1. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 12. kolo 113
ŠKO-ENERGO MB
BC Benešov
8. 1. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 12. kolo 114
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
8. 1. 2023
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 12. kolo 115
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Bižuterie Jablonec n.N.
8. 1. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 12. kolo 116
Vlčice Žďár
TJ Lokomotiva Liberec I
8. 1. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 117
TJ Lokomotiva Liberec I
ŠKO-ENERGO MB
21. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 13. kolo 118
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs nad Labem
21. 1. 2023
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 13. kolo 119
BC Kolín
Basket Ostrava
21. 1. 2023
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 14. kolo 120
Vlčice Žďár
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
22. 1. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 14. kolo 121
Bižuterie Jablonec n.N.
ŠKO-ENERGO MB
22. 1. 2023
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 14. kolo 122
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Brandýs nad Labem
22. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 14. kolo 123
BC Benešov
Basket Ostrava
22. 1. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina B 15. kolo 124
Basket Ostrava
TJ Lokomotiva Liberec I
4. 2. 2023
-
Preview
skupina B 15. kolo 125
BK Brandýs nad Labem
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
4. 2. 2023
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 15. kolo 126
ŠKO-ENERGO MB
Vlčice Žďár
4. 2. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 16. kolo 127
BC Kolín
BC Benešov
5. 2. 2023
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 16. kolo 128
Basket Ostrava
Bižuterie Jablonec n.N.
5. 2. 2023
-
Preview
skupina B 16. kolo 129
ŠKO-ENERGO MB
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
5. 2. 2023
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 16. kolo 130
BK Brandýs nad Labem
Vlčice Žďár
5. 2. 2023
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 17. kolo 131
Vlčice Žďár
Basket Ostrava
25. 2. 2023
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 17. kolo 132
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Benešov
25. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 17. kolo 133
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Kolín
25. 2. 2023
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 18. kolo 134
BK Brandýs nad Labem
ŠKO-ENERGO MB
26. 2. 2023
-
Sportcentrum
Preview
skupina B 18. kolo 135
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basket Ostrava
26. 2. 2023
-
Městská hala Litomyšl
Preview
skupina B 18. kolo 136
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
26. 2. 2023
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 18. kolo 137
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Kolín
26. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 19. kolo 138
BC Kolín
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
11. 3. 2023
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 19. kolo 139
BC Benešov
Vlčice Žďár
11. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina B 19. kolo 140
Basket Ostrava
BK Brandýs nad Labem
11. 3. 2023
-
Preview
skupina B 20. kolo 141
TJ Lokomotiva Liberec I
Bižuterie Jablonec n.N.
12. 3. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina B 20. kolo 142
BC Benešov
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
12. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina B 20. kolo 143
BC Kolín
Vlčice Žďár
12. 3. 2023
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
skupina B 20. kolo 144
Basket Ostrava
ŠKO-ENERGO MB
12. 3. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Brandýs n.L. 0 0 0
2. Basket Ostrava 0 0 0
3. Vlčice Žďár 0 0 0
4. BC Benešov 0 0 0
5. BC Kolín 0 0 0
6. B. Jablonec n. N. 0 0 0
7. Lokomotiva Liberec 0 0 0
8. BK Litomyšl 0 0 0
9. Ško-Energo MB 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Věra Reisingerová BK Strakonice B 41 1
Aneta Sedláčková BK Strakonice B 22 1
Markéta Jurásková Basket Ostrava 18 1
Johana Staňková Levhartice Chomutov B 18 1
Eliška Staňková Levhartice Chomutov B 18 1
Petra Janderová B. Jablonec n. N. 21 1
Natálie Čerebová BK Litomyšl 19 1
Kristýna Vighová BC Benešov 23 1
Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 18 1
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 19 1
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 18 1
Jindřiška Hrubá BK Lvice Litoměřice 18 1
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 19 1
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 18 1
Natálie Ryvolová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Michaela Tintěrová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Tereza Maruštíková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Viktorie Urbánková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Adéla Hrdinková TB Č. Budějovice 17 1
Johanka Kindermannová Sla 18 1
Marie Riegertová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Emma Juchelková Basket Ostrava 19 1
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 1
Veronika Bisová BK Lvice Litoměřice 20 1
Nikola Samcová Sla 17 1
Natálie Mádlová TB Č. Budějovice 20 1
Aneta Svobodová BC Benešov 21 1
Viola Zajícová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Karolína Červinková Ško-Energo MB 20 1
Jolana Chylíková BK Strakonice B 19 1
Diana Soukupová TB Č. Budějovice 19 1
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 18 1
Karin Theerová TB Č. Budějovice 19 1
Tereza Brůžková TB Č. Budějovice 20 1
Timotea Najbrtová TB Č. Budějovice 18 1
Lenka Bočková BC Benešov 22 1
Iva Ničová Sla 37 1
Barbora Pešatová Sla 19 1
Anna Pospíšilová Sla 18 1
Agáta Seidelová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Kateřina Dolejšová DBaK 21 1
Michaela Hrzánová BK Lvice Litoměřice 21 1
Marie Žabkovská Sla 19 1
Veronika Mašíková BK Lvice Litoměřice 20 1
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov B 20 1
Štěpánka Ježková B. Jablonec n. N. 20 1
Barbora Soukupová TB Č. Budějovice 18 1
Nela Černá BCKol 22 1
Natálie Mihalová Basket Ostrava 20 1
10 Barbora Froňková DBaK 21 1
Tereza Soukupová BK Strakonice B 19 1
Nikola Dvořáková Sluneta Ústí n. L. 21 1
Eliška Kuchařová Basket Ostrava 22 1
Gabriela Rubinová Basket Ostrava 21 1
Darina Peterková TB Č. Budějovice 18 1
Adéla Vondráková TB Č. Budějovice 22 1
Adéla Jiránková Lokomotiva Liberec 22 1
11 Kateřina Čejková DBaK 19 1
4 Nikola Švambergová DBaK 21 1
Adéla Kortusová TB Č. Budějovice 21 1
Tereza Zajíčková TB Č. Budějovice 18 1
Adéla Rabasová Sla 20 1
Kateřina Votavová BK Strakonice B 21 1
44 Lucie Lucáková DBaK 19 1
Tereza Bartoňová BC Benešov 21 1
Daniela Vacková TB Č. Budějovice 20 1
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Sára Vadlejchová BK Strakonice B 20 1
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 19 1
Štěpánka Teršlová DBaK 19 1
Daniela Hartmanová Levhartice Chomutov B 21 1
Klára Běloušková Levhartice Chomutov B 21 1
Monika Fučíková BC Benešov 20 1
22 Kateřina Kaiserová DBaK 19 1
Barbora Dudáčková Sla 19 1
Pavlína Vitovská Ško-Energo MB 19 1
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 20 1
Natálie Čížová Basket Ostrava 20 1
Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 18 1
Klára Krejčí BK Litomyšl 43 1
Julie Gončárová Sla 18 1
Alena Šímová Lokomotiva Liberec 18 1
Markéta Andrlová Lokomotiva Liberec 18 1
Barbora Andrlová Lokomotiva Liberec 19 1
Viktorie Hromková Lokomotiva Liberec 19 1
Anna Horká BCKol 16 1
Klára Spilková DBaK 18 1
Magdaléna Beťková Sla 25 1
Martina Blahová Levhartice Chomutov B 18 1
Dominika Drábková Ško-Energo MB 19 1
Vanessa Hawigerová Basket Ostrava 21 1
Valérie Nováková Levhartice Chomutov B 19 1
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 1
Natálie Hušková Ško-Energo MB 19 1
Tereza Bočková BC Benešov 18 1
Tereza Kuntošová Lokomotiva Liberec 18 1
Valerie Hocková BC Benešov 16 1
Jana Foltinková Basket Ostrava 18 1
Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 18 1
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov B 18 1
Nikola Krýdová TB Č. Budějovice 27 1
Ofir Lavy BK Brandýs n.L. 25 1
Aneta Kohoutová TB Č. Budějovice 18 1
Yelyzaveta Apanovych TB Č. Budějovice 22 1
Anna Šmírová Basket Ostrava 18 1
Leeza Chanel Burdgess BK Brandýs n.L. 31 1
Klára Szentesiová Sla 19 1
Adéla Sýkorová Basket Ostrava 20 1
Ema Taleski Lokomotiva Liberec 19 1
Anna Vávrová TB Č. Budějovice 18 1
Barbora Krausová BCKol 17 1
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 1
Nikola Chundelová Lokomotiva Liberec 19 1
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 18 1
Natálie Lavírová BK Brandýs n.L. 18 1
Magdaléna Neradová Sla 17 1
Nela Sadílková Sla 18 1
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 1
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 1
Iva Procházková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Barbora Jorová Levhartice Chomutov B 18 1
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov B 18 1
Markéta Najmanová Levhartice Chomutov B 19 1
Hana Gottwaldová Levhartice Chomutov B 21 1
Kateřina Pazourková TB Č. Budějovice 19 1
Klára Seidlová BC Benešov 16 1
Tereza Herišerová Sluneta Ústí n. L. 16 1
180 Eliška Kubečková Lokomotiva Liberec 18 1
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 1
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 1
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 20 1
Viktorie Novotná B. Jablonec n. N. 20 1
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 1
Dana Fejfarová Lokomotiva Liberec 21 1
Eliška Urbanová BK Brandýs n.L. 18 1
Zuzana Havelková Ško-Energo MB 19 1
Adéla Krejčová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Magdaléna Šmolíková DBaK 18 1
Radka Štěpánková BCKol 26 1
Klára Vondřičková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Dominika Máchová BCKol 26 1
Anna Chalupecká Sluneta Ústí n. L. 19 1
Tereza Nidrlová Lokomotiva Liberec 19 1
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 1
Michaela Hofmanová Basket Ostrava 19 1
Barbora Krásná DBaK 18 1
Petra Havlínová Sla 17 1
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 1
Žaneta Gucko TB Č. Budějovice 17 1
Valentýna Bernacik Basket Ostrava 19 1
Natálie Kubíková Vlčice Žďár 18 1
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 19 1
Štěpánka Marková Sla 19 1
Žaneta Suchá Vlčice Žďár 19 1
Hana Klečková Basket Ostrava 18 1
Klára Válková Basket Ostrava 18 1
Markéta Šoltysová TB Č. Budějovice 21 1
Daniela Marková BK Litomyšl 22 1
Alena Koubová Sluneta Ústí n. L. 38 1
Kristýna Lačná BC Benešov 22 1
Jana Maršíková BK Brandýs n.L. 32 1
Lenka Šípová Ško-Energo MB 33 1
Hana Kuncipálová SKB Strakonice 26 1
Dita Vrkoslavová BC Benešov 26 1
Viktorie Vltavská Basket Ostrava 23 1
Radka Navrátilová Lokomotiva Liberec 22 1
Alexandra Soukupová TB Č. Budějovice 24 1
Dana Maršíková SKB Strakonice 26 1
Radka Šedivá BC Benešov 24 1
Barbora Hájková BC Benešov 26 1
Anna Svobodová BK Lvice Litoměřice 24 1
Kristýna Herinková B. Jablonec n. N. 24 1
Barbora Čmejrková B. Jablonec n. N. 25 1
Michaela Kolářová TB Č. Budějovice 28 1
Dominika Bezoušková BCKol 27 1
Jolana Krejčová SKB Strakonice 25 1
Kristýna Nováková SKB Strakonice 28 1
9 Simona Westfalová Ško-Energo MB 31 1
Eliška Malá SKB Strakonice 25 1
Kateřina Čadková BK Strakonice B 33 1
Sabina Suchancová Basket Ostrava 23 1
Hana Kelbichová Nezdařilová Ško-Energo MB 38 1
Aneta Krejčová BC Benešov 24 1
Adéla Stiborová BK Strakonice B 21 1
Edita Holubová BCKol 24 1
Michaela Rosenbergová Sla 34 1
Lucie Jeřábková BK Litomyšl 25 1
Eliška Vondrysová SKB Strakonice 27 1
Lucie Honnerová TB Č. Budějovice 28 1
Lucie Kadlecová TB Č. Budějovice 28 1
Michaela Šafranková BCKol 28 1
Kateřina Kozáková Sla 35 1
Kateřina Matějková BK Brandýs n.L. 40 1
Jitka Jančáková Levhartice Chomutov B 37 1
12 Klára Buňková DBaK 24 1
Andrea Zíková TB Č. Budějovice 36 1
Andrea Jurašek Vlčice Žďár 36 1
Veronika Pondělíčková BK Brandýs n.L. 25 1
Lucie Červenková B. Jablonec n. N. 26 1
Kateřina Gregarová Vlčice Žďár 24 1
Lucie Kopicová Vlčice Žďár 25 1
Zuzana Poživilová Lokomotiva Liberec 31 1
Tereza Poživilová Lokomotiva Liberec 29 1
Michaela Patzaková Lokomotiva Liberec 31 1
Barbora Choutková Lokomotiva Liberec 32 1
Drahomíra Košvancová Ško-Energo MB 35 1
Barbora Kuthanová Ško-Energo MB 31 1
Lucie Housková BK Strakonice B 35 1
Kateřina Tmějová BK Lvice Litoměřice 25 1
55 Denisa Bezpalcová DBaK 31 1
Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 33 1
Markéta Dřevová Ško-Energo MB 34 1
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 32 1
Eva Šindelářová BK Strakonice B 35 1
Kateřina Stará Sluneta Ústí n. L. 33 1
Lucie Blažejovská Vlčice Žďár 29 1
Hana Nováčková Sluneta Ústí n. L. 39 1
Lenka Jandová Sla 34 1
Linda Svobodová SKB Strakonice 28 1
Šárka Zelenková Sla 37 1
Eva Dolejšová Basket Ostrava 38 1
Markéta Knorová Lokomotiva Liberec 37 1
Zuzana Matějková Sla 34 1
Markéta Duchoslavová Sla 38 1
Iveta Vitovská Ško-Energo MB 39 1
Lucie Chvostová BK Strakonice B 37 1
Zdeňka Paroubková SKB Strakonice 29 1
Kateřina Strossová BK Brandýs n.L. 29 1
Michaela Mocová Ško-Energo MB 28 1
Michaela Malá BK Litomyšl 31 1
Kateřina Kulíšková BCKol 24 1
Lenka Skalická BCKol 25 1
Barbora Poláková BCKol 25 1
Kristýna Čermáková BCKol 25 1
Anna Jeřábková BK Litomyšl 26 1
Aneta Makovcová SKB Strakonice 26 1
Adéla Kynclová BK Brandýs n.L. 24 1
Sabina Knesplová BK Litomyšl 20 1
Kateřina Peštová Ško-Energo MB 23 1
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 18 1
Eliška Hálová BC Benešov 20 1
Natálie Budilová BC Benešov 21 1
Michaela Bubeníčková BK Litomyšl 21 1
Denisa Soukalová BCKol 23 1
Kristina Konvičná Basket Ostrava 22 1
5 Vanda Papežová DBaK 28 1
Eliška Špánová SKB Strakonice 24 1
Tereza Patočková Lokomotiva Liberec 23 1
Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov B 20 1
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 19 1
Jitka Eisnerová Sluneta Ústí n. L. 38 1
Gabriela Liberdová BK Litomyšl 32 1
Eliška Petrušková BK Strakonice B 23 1
4 Michaela Martinovská Lokomotiva Liberec 24 1
Jana Drobná Levhartice Chomutov B 21 1
Karolína Baloušková BK Strakonice B 19 1
Michaela Fauová SKB Strakonice 24 1
Vendula Kohoutová DBaK 19 1
Viktorie Jakubcová BK Litomyšl 21 1
Tereza Hánělová BK Litomyšl 21 1
Natálie Slámová Vlčice Žďár 21 1
Tereza Kazdová Vlčice Žďár 21 1
Sabina Mlčkovská BK Brandýs n.L. 27 1
Nikola Průšová Sluneta Ústí n. L. 23 1
17 Natálie Juhászová DBaK 21 1
14 Nicola Kohoutová DBaK 21 1
Sabrina Svobodová SKB Strakonice 21 1
Kateřina Latová BCKol 24 1
Barbora Suchanová BK Strakonice B 20 1
Alžběta Zámarská Basket Ostrava 21 1
Michaela Sýkorová Levhartice Chomutov B 21 1
15 Daniela Kyselová DBaK 23 1
Tereza Fekarová BCKol 23 1
Emma Lukačevičová BK Strakonice B 21 1
Andrea Ondroušková BK Brandýs n.L. 21 1
Aneta Hoznauerová BCKol 24 1
Hana Krajáková Ško-Energo MB 22 1
Klára Votrubová BK Brandýs n.L. 22 1
Dominika Bílková Lokomotiva Liberec 24 1
Tereza Deličová Lokomotiva Liberec 23 1
Gabriela Dohnalová Sla 33 1
Barbora Kuhnová Vlčice Žďár 26 1
Anna Kalábová Vlčice Žďár 26 1
Eliška Junová Vlčice Žďár 28 1
Zuzana Kašparová Vlčice Žďár 29 1
Eliška Misíková BC Benešov 22 1
Tereza Ješkeová B. Jablonec n. N. 23 1
Lucie Kolářová Ško-Energo MB 32 1
Eliška Fialová SKB Strakonice 28 1
Kateřina Kuncipálová SKB Strakonice 29 1
Nikola Drnková SKB Strakonice 21 1
Žaneta Kuncipálová SKB Strakonice 25 1
Zuzana Motúzová Ško-Energo MB 35 1
Natálie Lipovská Basket Ostrava 22 1
Lucie Draboňová Lokomotiva Liberec 23 1
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Eliška Mocová BCKol 21 1
Anna Langrová Sluneta Ústí n. L. 23 1
Natálie Badinková BK Lvice Litoměřice 21 1
Tereza Jochová BK Litomyšl 22 1
Barbora Turková Basket Ostrava 23 1
Pavla Sulková BK Strakonice B 32 1
Lucie Bolardtová BK Brandýs n.L. 22 1
Alena Sopirjáková Ško-Energo MB 42 1
Tereza Matulková Ško-Energo MB 28 1
Lenka Vlčková TB Č. Budějovice 29 1
Pavla Kocmanová BK Lvice Litoměřice 23 1
Adéla Hlavová Lokomotiva Liberec 22 1
Lucie Mühlfeitová BK Lvice Litoměřice 23 1
Gabriela Tmějová BK Lvice Litoměřice 22 1
Lenka Morongová TB Č. Budějovice 26 1
Štěpánka Traubová Levhartice Chomutov B 23 1
Eliška Fišková Levhartice Chomutov B 23 1
Věra Stočková Vlčice Žďár 44 1
Adéla Jarošová Sla 19 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře