2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
DBaK
BC Slaný
24. 9. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 1. kolo 2
BK Levhartice Chomutov B
BK Lvice Litoměřice
24. 9. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 1. kolo 3
Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
24. 9. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 1. kolo 4
Tigers Basketball České Budějovice
BK Strakonice B
24. 9. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 2. kolo 5
BK Levhartice Chomutov B
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 2. kolo 6
Sluneta Ústí nad Labem
BK Lvice Litoměřice
25. 9. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 2. kolo 7
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Strakonice
25. 9. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 3. kolo 8
BK Strakonice B
SKB Strakonice
8. 10. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 3. kolo 9
BK Lvice Litoměřice
Tigers Basketball České Budějovice
8. 10. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 3. kolo 10
DBaK
BK Levhartice Chomutov B
8. 10. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 3. kolo 11
BC Slaný
Sluneta Ústí nad Labem
8. 10. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 4. kolo 12
Slavoj BK Litoměřice
Tigers Basketball České Budějovice
9. 10. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 4. kolo 13
DBaK
Sluneta Ústí nad Labem
9. 10. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 4. kolo 14
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov B
9. 10. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 18
SKB Strakonice
Slavoj BK Litoměřice
22. 10. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 5. kolo 15
BK Levhartice Chomutov B
Sluneta Ústí nad Labem
22. 10. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 5. kolo 16
Tigers Basketball České Budějovice
DBaK
22. 10. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 5. kolo 17
BK Strakonice B
BK Lvice Litoměřice
22. 10. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 6. kolo 19
Tigers Basketball České Budějovice
BC Slaný
23. 10. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 6. kolo 20
BK Strakonice B
Slavoj BK Litoměřice
23. 10. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 6. kolo 21
SKB Strakonice
BK Lvice Litoměřice
23. 10. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 7. kolo 22
BK Lvice Litoměřice
Slavoj BK Litoměřice
12. 11. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 7. kolo 23
DBaK
BK Strakonice B
12. 11. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 7. kolo 24
BC Slaný
SKB Strakonice
12. 11. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 7. kolo 25
BK Levhartice Chomutov B
Tigers Basketball České Budějovice
12. 11. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 8. kolo 26
DBaK
SKB Strakonice
13. 11. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 27
BC Slaný
BK Strakonice B
13. 11. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 28
Sluneta Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
13. 11. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 9. kolo 29
BK Strakonice B
BK Levhartice Chomutov B
3. 12. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 30
SKB Strakonice
Sluneta Ústí nad Labem
3. 12. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 31
BK Lvice Litoměřice
DBaK
3. 12. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 32
Slavoj BK Litoměřice
BC Slaný
3. 12. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 33
BK Strakonice B
Sluneta Ústí nad Labem
4. 12. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 10. kolo 34
SKB Strakonice
BK Levhartice Chomutov B
4. 12. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 10. kolo 35
BK Lvice Litoměřice
BC Slaný
4. 12. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
DBaK
4. 12. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice
BK Levhartice Chomutov B
7. 1. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 38
BK Lvice Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
7. 1. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 39
SKB Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
7. 1. 2023
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 12. kolo 40
BC Slaný
DBaK
8. 1. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 41
BK Lvice Litoměřice
BK Levhartice Chomutov B
8. 1. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 12. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
8. 1. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 12. kolo 43
BK Strakonice B
Tigers Basketball České Budějovice
8. 1. 2023
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 13. kolo 44
Tigers Basketball České Budějovice
Slavoj BK Litoměřice
21. 1. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 13. kolo 45
Sluneta Ústí nad Labem
DBaK
21. 1. 2023
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 13. kolo 46
BK Levhartice Chomutov B
BC Slaný
21. 1. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 14. kolo 47
SKB Strakonice
BK Strakonice B
22. 1. 2023
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 14. kolo 48
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lvice Litoměřice
22. 1. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 14. kolo 49
BK Levhartice Chomutov B
DBaK
22. 1. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 14. kolo 50
Sluneta Ústí nad Labem
BC Slaný
22. 1. 2023
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 15. kolo 51
BC Slaný
Tigers Basketball České Budějovice
4. 2. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 15. kolo 52
Slavoj BK Litoměřice
BK Strakonice B
4. 2. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 15. kolo 53
BK Lvice Litoměřice
SKB Strakonice
4. 2. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 54
Sluneta Ústí nad Labem
BK Levhartice Chomutov B
5. 2. 2023
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 16. kolo 55
DBaK
Tigers Basketball České Budějovice
5. 2. 2023
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 56
BK Lvice Litoměřice
BK Strakonice B
5. 2. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 57
Slavoj BK Litoměřice
SKB Strakonice
5. 2. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 17. kolo 58
SKB Strakonice
DBaK
25. 2. 2023
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 17. kolo 59
BK Strakonice B
BC Slaný
25. 2. 2023
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 17. kolo 60
Tigers Basketball České Budějovice
Sluneta Ústí nad Labem
25. 2. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 18. kolo 61
Slavoj BK Litoměřice
BK Lvice Litoměřice
26. 2. 2023
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 18. kolo 62
BK Strakonice B
DBaK
26. 2. 2023
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 18. kolo 63
SKB Strakonice
BC Slaný
26. 2. 2023
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 18. kolo 64
Tigers Basketball České Budějovice
BK Levhartice Chomutov B
26. 2. 2023
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 19. kolo 65
Sluneta Ústí nad Labem
BK Strakonice B
11. 3. 2023
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 19. kolo 66
BK Levhartice Chomutov B
SKB Strakonice
11. 3. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 19. kolo 67
BC Slaný
BK Lvice Litoměřice
11. 3. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 19. kolo 68
DBaK
Slavoj BK Litoměřice
11. 3. 2023
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 20. kolo 69
BK Levhartice Chomutov B
BK Strakonice B
12. 3. 2023
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 20. kolo 70
Sluneta Ústí nad Labem
SKB Strakonice
12. 3. 2023
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 20. kolo 71
DBaK
BK Lvice Litoměřice
12. 3. 2023
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 20. kolo 72
BC Slaný
Slavoj BK Litoměřice
12. 3. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Slaný 0 0 0
2. Slavoj BK Litoměřice 0 0 0
3. SKB Strakonice 0 0 0
4. DBaK 0 0 0
5. Levhartice Chomutov B 0 0 0
6. Sluneta Ústí n. L. 0 0 0
7. TB Č. Budějovice 0 0 0
8. BK Strakonice B 0 0 0
9. BK Lvice Litoměřice 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Věra Reisingerová BK Strakonice B 41 1
Aneta Sedláčková BK Strakonice B 22 1
Markéta Jurásková Basket Ostrava 18 1
Johana Staňková Levhartice Chomutov B 18 1
Eliška Staňková Levhartice Chomutov B 18 1
Petra Janderová B. Jablonec n. N. 21 1
Natálie Čerebová BK Litomyšl 19 1
Kristýna Vighová BC Benešov 23 1
Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 18 1
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 19 1
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 18 1
Jindřiška Hrubá BK Lvice Litoměřice 18 1
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 19 1
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 18 1
Natálie Ryvolová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Michaela Tintěrová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Tereza Maruštíková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Viktorie Urbánková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Adéla Hrdinková TB Č. Budějovice 17 1
Johanka Kindermannová Sla 18 1
Marie Riegertová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Emma Juchelková Basket Ostrava 19 1
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 1
Veronika Bisová BK Lvice Litoměřice 20 1
Nikola Samcová Sla 17 1
Natálie Mádlová TB Č. Budějovice 20 1
Aneta Svobodová BC Benešov 21 1
Viola Zajícová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Karolína Červinková Ško-Energo MB 20 1
Jolana Chylíková BK Strakonice B 19 1
Diana Soukupová TB Č. Budějovice 19 1
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 18 1
Karin Theerová TB Č. Budějovice 19 1
Tereza Brůžková TB Č. Budějovice 20 1
Timotea Najbrtová TB Č. Budějovice 18 1
Lenka Bočková BC Benešov 22 1
Iva Ničová Sla 37 1
Barbora Pešatová Sla 19 1
Anna Pospíšilová Sla 18 1
Agáta Seidelová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Kateřina Dolejšová DBaK 21 1
Michaela Hrzánová BK Lvice Litoměřice 21 1
Marie Žabkovská Sla 19 1
Veronika Mašíková BK Lvice Litoměřice 20 1
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov B 20 1
Štěpánka Ježková B. Jablonec n. N. 20 1
Barbora Soukupová TB Č. Budějovice 18 1
Nela Černá BCKol 22 1
Natálie Mihalová Basket Ostrava 20 1
10 Barbora Froňková DBaK 21 1
Tereza Soukupová BK Strakonice B 19 1
Nikola Dvořáková Sluneta Ústí n. L. 21 1
Eliška Kuchařová Basket Ostrava 22 1
Gabriela Rubinová Basket Ostrava 21 1
Darina Peterková TB Č. Budějovice 18 1
Adéla Vondráková TB Č. Budějovice 22 1
Adéla Jiránková Lokomotiva Liberec 22 1
11 Kateřina Čejková DBaK 19 1
4 Nikola Švambergová DBaK 21 1
Adéla Kortusová TB Č. Budějovice 21 1
Tereza Zajíčková TB Č. Budějovice 18 1
Adéla Rabasová Sla 20 1
Kateřina Votavová BK Strakonice B 21 1
44 Lucie Lucáková DBaK 19 1
Tereza Bartoňová BC Benešov 21 1
Daniela Vacková TB Č. Budějovice 20 1
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n. L. 18 1
Sára Vadlejchová BK Strakonice B 20 1
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 19 1
Štěpánka Teršlová DBaK 19 1
Daniela Hartmanová Levhartice Chomutov B 21 1
Klára Běloušková Levhartice Chomutov B 21 1
Monika Fučíková BC Benešov 20 1
22 Kateřina Kaiserová DBaK 19 1
Barbora Dudáčková Sla 19 1
Pavlína Vitovská Ško-Energo MB 19 1
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 20 1
Natálie Čížová Basket Ostrava 20 1
Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 18 1
Klára Krejčí BK Litomyšl 43 1
Julie Gončárová Sla 18 1
Alena Šímová Lokomotiva Liberec 18 1
Markéta Andrlová Lokomotiva Liberec 18 1
Barbora Andrlová Lokomotiva Liberec 19 1
Viktorie Hromková Lokomotiva Liberec 19 1
Anna Horká BCKol 16 1
Klára Spilková DBaK 18 1
Magdaléna Beťková Sla 25 1
Martina Blahová Levhartice Chomutov B 18 1
Dominika Drábková Ško-Energo MB 19 1
Vanessa Hawigerová Basket Ostrava 21 1
Valérie Nováková Levhartice Chomutov B 19 1
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 1
Natálie Hušková Ško-Energo MB 19 1
Tereza Bočková BC Benešov 18 1
Tereza Kuntošová Lokomotiva Liberec 18 1
Valerie Hocková BC Benešov 16 1
Jana Foltinková Basket Ostrava 18 1
Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 18 1
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov B 18 1
Nikola Krýdová TB Č. Budějovice 27 1
Ofir Lavy BK Brandýs n.L. 25 1
Aneta Kohoutová TB Č. Budějovice 18 1
Yelyzaveta Apanovych TB Č. Budějovice 22 1
Anna Šmírová Basket Ostrava 18 1
Leeza Chanel Burdgess BK Brandýs n.L. 31 1
Klára Szentesiová Sla 19 1
Adéla Sýkorová Basket Ostrava 20 1
Ema Taleski Lokomotiva Liberec 19 1
Anna Vávrová TB Č. Budějovice 18 1
Barbora Krausová BCKol 17 1
Phoebe Kolmanová BC Benešov 17 1
Nikola Chundelová Lokomotiva Liberec 19 1
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 18 1
Natálie Lavírová BK Brandýs n.L. 18 1
Magdaléna Neradová Sla 17 1
Nela Sadílková Sla 18 1
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 1
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 1
Iva Procházková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Barbora Jorová Levhartice Chomutov B 18 1
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov B 18 1
Markéta Najmanová Levhartice Chomutov B 19 1
Hana Gottwaldová Levhartice Chomutov B 21 1
Kateřina Pazourková TB Č. Budějovice 19 1
Klára Seidlová BC Benešov 16 1
Tereza Herišerová Sluneta Ústí n. L. 16 1
180 Eliška Kubečková Lokomotiva Liberec 18 1
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 1
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 1
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 20 1
Viktorie Novotná B. Jablonec n. N. 20 1
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 1
Dana Fejfarová Lokomotiva Liberec 21 1
Eliška Urbanová BK Brandýs n.L. 18 1
Zuzana Havelková Ško-Energo MB 19 1
Adéla Krejčová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Magdaléna Šmolíková DBaK 18 1
Radka Štěpánková BCKol 26 1
Klára Vondřičková Sluneta Ústí n. L. 18 1
Dominika Máchová BCKol 26 1
Anna Chalupecká Sluneta Ústí n. L. 19 1
Tereza Nidrlová Lokomotiva Liberec 19 1
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 1
Michaela Hofmanová Basket Ostrava 19 1
Barbora Krásná DBaK 18 1
Petra Havlínová Sla 17 1
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 1
Žaneta Gucko TB Č. Budějovice 17 1
Valentýna Bernacik Basket Ostrava 19 1
Natálie Kubíková Vlčice Žďár 18 1
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 19 1
Štěpánka Marková Sla 19 1
Žaneta Suchá Vlčice Žďár 19 1
Hana Klečková Basket Ostrava 18 1
Klára Válková Basket Ostrava 18 1
Markéta Šoltysová TB Č. Budějovice 21 1
Daniela Marková BK Litomyšl 22 1
Alena Koubová Sluneta Ústí n. L. 38 1
Kristýna Lačná BC Benešov 22 1
Jana Maršíková BK Brandýs n.L. 32 1
Lenka Šípová Ško-Energo MB 33 1
Hana Kuncipálová SKB Strakonice 26 1
Dita Vrkoslavová BC Benešov 26 1
Viktorie Vltavská Basket Ostrava 23 1
Radka Navrátilová Lokomotiva Liberec 22 1
Alexandra Soukupová TB Č. Budějovice 24 1
Dana Maršíková SKB Strakonice 26 1
Radka Šedivá BC Benešov 24 1
Barbora Hájková BC Benešov 26 1
Anna Svobodová BK Lvice Litoměřice 24 1
Kristýna Herinková B. Jablonec n. N. 24 1
Barbora Čmejrková B. Jablonec n. N. 25 1
Michaela Kolářová TB Č. Budějovice 28 1
Dominika Bezoušková BCKol 27 1
Jolana Krejčová SKB Strakonice 25 1
Kristýna Nováková SKB Strakonice 28 1
9 Simona Westfalová Ško-Energo MB 31 1
Eliška Malá SKB Strakonice 25 1
Kateřina Čadková BK Strakonice B 33 1
Sabina Suchancová Basket Ostrava 23 1
Hana Kelbichová Nezdařilová Ško-Energo MB 38 1
Aneta Krejčová BC Benešov 24 1
Adéla Stiborová BK Strakonice B 21 1
Edita Holubová BCKol 24 1
Michaela Rosenbergová Sla 34 1
Lucie Jeřábková BK Litomyšl 25 1
Eliška Vondrysová SKB Strakonice 27 1
Lucie Honnerová TB Č. Budějovice 28 1
Lucie Kadlecová TB Č. Budějovice 28 1
Michaela Šafranková BCKol 28 1
Kateřina Kozáková Sla 35 1
Kateřina Matějková BK Brandýs n.L. 40 1
Jitka Jančáková Levhartice Chomutov B 37 1
12 Klára Buňková DBaK 24 1
Andrea Zíková TB Č. Budějovice 36 1
Andrea Jurašek Vlčice Žďár 36 1
Veronika Pondělíčková BK Brandýs n.L. 25 1
Lucie Červenková B. Jablonec n. N. 26 1
Kateřina Gregarová Vlčice Žďár 24 1
Lucie Kopicová Vlčice Žďár 25 1
Zuzana Poživilová Lokomotiva Liberec 31 1
Tereza Poživilová Lokomotiva Liberec 29 1
Michaela Patzaková Lokomotiva Liberec 31 1
Barbora Choutková Lokomotiva Liberec 32 1
Drahomíra Košvancová Ško-Energo MB 35 1
Barbora Kuthanová Ško-Energo MB 31 1
Lucie Housková BK Strakonice B 35 1
Kateřina Tmějová BK Lvice Litoměřice 25 1
55 Denisa Bezpalcová DBaK 31 1
Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 33 1
Markéta Dřevová Ško-Energo MB 34 1
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 32 1
Eva Šindelářová BK Strakonice B 35 1
Kateřina Stará Sluneta Ústí n. L. 33 1
Lucie Blažejovská Vlčice Žďár 29 1
Hana Nováčková Sluneta Ústí n. L. 39 1
Lenka Jandová Sla 34 1
Linda Svobodová SKB Strakonice 28 1
Šárka Zelenková Sla 37 1
Eva Dolejšová Basket Ostrava 38 1
Markéta Knorová Lokomotiva Liberec 37 1
Zuzana Matějková Sla 34 1
Markéta Duchoslavová Sla 38 1
Iveta Vitovská Ško-Energo MB 39 1
Lucie Chvostová BK Strakonice B 37 1
Zdeňka Paroubková SKB Strakonice 29 1
Kateřina Strossová BK Brandýs n.L. 29 1
Michaela Mocová Ško-Energo MB 28 1
Michaela Malá BK Litomyšl 31 1
Kateřina Kulíšková BCKol 24 1
Lenka Skalická BCKol 25 1
Barbora Poláková BCKol 25 1
Kristýna Čermáková BCKol 25 1
Anna Jeřábková BK Litomyšl 26 1
Aneta Makovcová SKB Strakonice 26 1
Adéla Kynclová BK Brandýs n.L. 24 1
Sabina Knesplová BK Litomyšl 20 1
Kateřina Peštová Ško-Energo MB 23 1
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 18 1
Eliška Hálová BC Benešov 20 1
Natálie Budilová BC Benešov 21 1
Michaela Bubeníčková BK Litomyšl 21 1
Denisa Soukalová BCKol 23 1
Kristina Konvičná Basket Ostrava 22 1
5 Vanda Papežová DBaK 28 1
Eliška Špánová SKB Strakonice 24 1
Tereza Patočková Lokomotiva Liberec 23 1
Dagmar Hrabovská Levhartice Chomutov B 20 1
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 19 1
Jitka Eisnerová Sluneta Ústí n. L. 38 1
Gabriela Liberdová BK Litomyšl 32 1
Eliška Petrušková BK Strakonice B 23 1
4 Michaela Martinovská Lokomotiva Liberec 24 1
Jana Drobná Levhartice Chomutov B 21 1
Karolína Baloušková BK Strakonice B 19 1
Michaela Fauová SKB Strakonice 24 1
Vendula Kohoutová DBaK 19 1
Viktorie Jakubcová BK Litomyšl 21 1
Tereza Hánělová BK Litomyšl 21 1
Natálie Slámová Vlčice Žďár 21 1
Tereza Kazdová Vlčice Žďár 21 1
Sabina Mlčkovská BK Brandýs n.L. 27 1
Nikola Průšová Sluneta Ústí n. L. 23 1
17 Natálie Juhászová DBaK 21 1
14 Nicola Kohoutová DBaK 21 1
Sabrina Svobodová SKB Strakonice 21 1
Kateřina Latová BCKol 24 1
Barbora Suchanová BK Strakonice B 20 1
Alžběta Zámarská Basket Ostrava 21 1
Michaela Sýkorová Levhartice Chomutov B 21 1
15 Daniela Kyselová DBaK 23 1
Tereza Fekarová BCKol 23 1
Emma Lukačevičová BK Strakonice B 21 1
Andrea Ondroušková BK Brandýs n.L. 21 1
Aneta Hoznauerová BCKol 24 1
Hana Krajáková Ško-Energo MB 22 1
Klára Votrubová BK Brandýs n.L. 22 1
Dominika Bílková Lokomotiva Liberec 24 1
Tereza Deličová Lokomotiva Liberec 23 1
Gabriela Dohnalová Sla 33 1
Barbora Kuhnová Vlčice Žďár 26 1
Anna Kalábová Vlčice Žďár 26 1
Eliška Junová Vlčice Žďár 28 1
Zuzana Kašparová Vlčice Žďár 29 1
Eliška Misíková BC Benešov 22 1
Tereza Ješkeová B. Jablonec n. N. 23 1
Lucie Kolářová Ško-Energo MB 32 1
Eliška Fialová SKB Strakonice 28 1
Kateřina Kuncipálová SKB Strakonice 29 1
Nikola Drnková SKB Strakonice 21 1
Žaneta Kuncipálová SKB Strakonice 25 1
Zuzana Motúzová Ško-Energo MB 35 1
Natálie Lipovská Basket Ostrava 22 1
Lucie Draboňová Lokomotiva Liberec 23 1
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n. L. 19 1
Eliška Mocová BCKol 21 1
Anna Langrová Sluneta Ústí n. L. 23 1
Natálie Badinková BK Lvice Litoměřice 21 1
Tereza Jochová BK Litomyšl 22 1
Barbora Turková Basket Ostrava 23 1
Pavla Sulková BK Strakonice B 32 1
Lucie Bolardtová BK Brandýs n.L. 22 1
Alena Sopirjáková Ško-Energo MB 42 1
Tereza Matulková Ško-Energo MB 28 1
Lenka Vlčková TB Č. Budějovice 29 1
Pavla Kocmanová BK Lvice Litoměřice 23 1
Adéla Hlavová Lokomotiva Liberec 22 1
Lucie Mühlfeitová BK Lvice Litoměřice 23 1
Gabriela Tmějová BK Lvice Litoměřice 22 1
Lenka Morongová TB Č. Budějovice 26 1
Štěpánka Traubová Levhartice Chomutov B 23 1
Eliška Fišková Levhartice Chomutov B 23 1
Věra Stočková Vlčice Žďár 44 1
Adéla Jarošová Sla 19 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře