3.třída B

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
SK Rapid
SK Zbraslav
5. 10. 2022
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Roman Pommer
Jan Machálek
55
26
10
4
24
6
41
12
Review
Základní fáze 1. kolo 5
SK Start Praha
TJ Slavoj OS B
3. 10. 2022
19:10
ZŠ Hostýnská Roman Pommer
54
21
11
5
11
5
17
4
15
7
Review
Základní fáze 1. kolo 4
BA Sparta B Revival
Spartak Hrdlořezy
5. 10. 2022
20:10
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Jan Matulka
85
41
27
10
43
20
67
32
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Sokol Hostivař
Basketbal Kunratice C
4. 10. 2022
20:15
sokolovna U Branek Jan Machálek
Pavel Týř
68
67
14
19
29
38
46
52
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Stodůlky
Sokol Zlíchov B
6. 10. 2022
20:30
tělocvična K Vidouli Luděk Svoboda
Jan Matulka
101
36
26
5
53
21
82
27
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Fenix Modřany B
Radotínský SK B
4. 10. 2022
20:45
ZŠ TGM Dennis Billík
Daniel Čížek
51
63
14
10
21
20
37
39
Review
Základní fáze 2. kolo 9
Spartak Hrdlořezy
SK Start Praha
13. 10. 2022
17:35
ZŠ Mochovská Jakub Hejduk
Radomír Kohout
49
46
14
9
24
32
41
34
Review
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Slavoj OS B
Sokol Hostivař
10. 10. 2022
18:30
ZŠ Chelčického Miloslav Jon
Lukáš Balog
54
72
11
16
27
38
42
55
Review
Základní fáze 2. kolo 10
SK Zbraslav
BA Sparta B Revival
12. 10. 2022
20:10
ZŠ Obilní Jan Neubauer
Luděk Svoboda
48
55
10
8
20
18
30
38
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sokol Zlíchov B
SK Rapid
12. 10. 2022
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Jan Matulka
Klaudia Karwowska
52
59
19
22
28
34
37
40
48
48
Review
Základní fáze 2. kolo 7
Radotínský SK B
Basketbal Kunratice C
10. 10. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Radomír Kohout
Adam Križanský
60
65
18
16
27
26
45
45
Review
Základní fáze 2. kolo 12
Fenix Modřany B
Sokol Stodůlky
11. 10. 2022
20:45
ZŠ TGM Pavel Matys
Dennis Billík
67
83
14
17
38
38
60
57
Review
Základní fáze 3. kolo 14
SK Rapid
Fenix Modřany B
19. 10. 2022
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Jakub Hejduk
Luděk Svoboda
61
37
17
12
31
18
49
29
Review
Základní fáze 3. kolo 16
SK Start Praha
SK Zbraslav
17. 10. 2022
19:10
ZŠ Hostýnská Michaela Tvrdíková
Antonín Ďurana
53
38
12
8
15
10
8
12
Review
Základní fáze 3. kolo 18
Basketbal Kunratice C
TJ Slavoj OS B
21. 10. 2022
19:15
Sportovní hala Bítovská Simona Jindřichová
Jan Matulka
97
32
29
11
50
16
77
25
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BA Sparta B Revival
Sokol Zlíchov B
19. 10. 2022
20:10
Hala Kuncova Jan Matulka
Klaudia Karwowska
107
37
22
14
53
22
84
26
Review
Základní fáze 3. kolo 17
Sokol Hostivař
Spartak Hrdlořezy
18. 10. 2022
20:15
sokolovna U Branek Jan Machálek
Dennis Billík
51
58
12
10
21
30
40
42
Review
Základní fáze 3. kolo 13
Sokol Stodůlky
Radotínský SK B
20. 10. 2022
20:30
tělocvična K Vidouli Jan Matulka
Luděk Svoboda
99
61
33
21
54
36
71
49
Review
Základní fáze 4. kolo 20
Spartak Hrdlořezy
Basketbal Kunratice C
5. 1. 2023
17:30
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 4. kolo 21
Sokol Hostivař
SK Zbraslav
25. 10. 2022
20:15
sokolovna U Branek Lukáš Ulrych
Jan Machálek
57
71
13
22
26
39
40
58
Review
Základní fáze 4. kolo 22
Sokol Zlíchov B
SK Start Praha
26. 10. 2022
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Jan Matulka
44
46
6
18
17
32
29
36
Review
Základní fáze 4. kolo 24
Sokol Stodůlky
SK Rapid
27. 10. 2022
20:30
tělocvična K Vidouli Jan Lejčko
Dennis Billík
78
47
17
16
38
16
56
29
Review
Základní fáze 4. kolo 19
Radotínský SK B
TJ Slavoj OS B
24. 10. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Barbora Schambergerová
Jakub Hejduk
68
55
20
11
33
28
46
40
Review
Základní fáze 4. kolo 23
Fenix Modřany B
BA Sparta B Revival
25. 10. 2022
20:45
ZŠ TGM Dennis Billík
Dominik Kočovský
57
69
10
12
26
32
44
56
Review
Základní fáze 5. kolo 25
SK Rapid
Radotínský SK B
2. 11. 2022
18:05
ZŠ Litvínovská 600 David Kuděj
Jakub Vampola
41
54
12
15
22
25
29
41
Review
Základní fáze 5. kolo 30
TJ Slavoj OS B
Spartak Hrdlořezy
31. 10. 2022
18:30
ZŠ Chelčického Jan Matulka
Michaela Tvrdíková
43
67
14
23
18
34
30
48
Review
Základní fáze 5. kolo 26
BA Sparta B Revival
Sokol Stodůlky
2. 11. 2022
19:00
Nafukovací hala Kuncova Lukáš Kalabza
Luděk Svoboda
63
45
14
12
28
21
45
30
Review
Základní fáze 5. kolo 27
SK Start Praha
Fenix Modřany B
31. 10. 2022
19:10
ZŠ Hostýnská Antonín Ďurana
Barbora Schambergerová
57
41
25
8
36
18
44
26
Review
Základní fáze 5. kolo 28
Sokol Hostivař
Sokol Zlíchov B
1. 11. 2022
20:15
sokolovna U Branek Dennis Billík
Michal Bakajsa
88
56
20
15
46
28
61
41
Review
Základní fáze 5. kolo 29
Basketbal Kunratice C
SK Zbraslav
4. 11. 2022
20:40
Sportovní hala ZŠ Kunratice Simona Jindřichová
Roman Pommer
60
43
17
18
34
25
46
36
Review
Základní fáze 6. kolo 34
Fenix Modřany B
Sokol Hostivař
Bude upřesněno
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 6. kolo 36
SK Rapid
BA Sparta B Revival
9. 11. 2022
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Michal Dub
Jan Neubauer
60
41
14
6
22
18
36
30
Review
Základní fáze 6. kolo 32
SK Zbraslav
TJ Slavoj OS B
9. 11. 2022
20:10
ZŠ Obilní Jan Matulka
Lukáš Kalabza
70
57
17
22
32
39
57
45
Review
Základní fáze 6. kolo 33
Sokol Zlíchov B
Basketbal Kunratice C
9. 11. 2022
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Klaudia Karwowska
58
86
21
24
33
43
45
65
Review
Základní fáze 6. kolo 35
Sokol Stodůlky
SK Start Praha
10. 11. 2022
20:30
tělocvična K Vidouli Štěpán Beran
Jan Sedláček
80
68
19
23
37
35
58
51
Review
Základní fáze 6. kolo 31
Radotínský SK B
Spartak Hrdlořezy
7. 11. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Radomír Kohout
Antonín Ďurana
68
71
20
15
32
35
50
49
Review
Základní fáze 7. kolo 41
TJ Slavoj OS B
Sokol Zlíchov B
14. 11. 2022
18:30
ZŠ Chelčického Vojta Schaffner
David Kuděj
67
52
23
9
38
24
56
38
Review
Základní fáze 7. kolo 37
BA Sparta B Revival
Radotínský SK B
16. 11. 2022
19:00
Nafukovací hala Kuncova Klaudia Karwowska
Jakub Hejduk
65
36
14
12
35
20
51
26
Review
Základní fáze 7. kolo 38
SK Start Praha
SK Rapid
14. 11. 2022
19:10
ZŠ Hostýnská Antonín Ďurana
Jan Lejčko
44
59
10
8
18
23
28
41
Review
Základní fáze 7. kolo 42
SK Zbraslav
Spartak Hrdlořezy
16. 11. 2022
20:10
ZŠ Obilní Jan Matulka
Miloslav Jon
72
58
21
18
32
33
49
45
Review
Základní fáze 7. kolo 39
Sokol Hostivař
Sokol Stodůlky
15. 11. 2022
20:15
sokolovna U Branek Jan Machálek
Roman Kejklíček
54
100
12
25
31
47
43
74
Review
Základní fáze 7. kolo 40
Basketbal Kunratice C
Fenix Modřany B
18. 11. 2022
20:40
Sportovní hala ZŠ Kunratice Vojta Schaffner
Jiří Daňha
104
46
20
11
53
21
70
38
Review
Základní fáze 8. kolo 47
SK Rapid
Sokol Hostivař
23. 11. 2022
18:05
ZŠ Litvínovská 600 Jakub Vampola
Lucie Moravcová
44
30
11
7
19
14
36
19
Review
Základní fáze 8. kolo 48
BA Sparta B Revival
SK Start Praha
23. 11. 2022
20:10
Hala Kuncova Jan Matulka
Dominik Kočovský
64
30
15
6
31
17
44
23
Review
Základní fáze 8. kolo 44
Sokol Zlíchov B
Spartak Hrdlořezy
23. 11. 2022
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Lukáš Kalabza
Luděk Svoboda
46
63
12
20
18
40
31
59
Review
Základní fáze 8. kolo 46
Sokol Stodůlky
Basketbal Kunratice C
24. 11. 2022
20:30
tělocvična K Vidouli Jan Matulka
Radomír Kohout
81
53
22
15
38
27
63
33
Review
Základní fáze 8. kolo 43
Radotínský SK B
SK Zbraslav
21. 11. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Jakub Hejduk
Luděk Svoboda
44
67
7
15
18
30
27
41
Review
Základní fáze 8. kolo 45
Fenix Modřany B
TJ Slavoj OS B
22. 11. 2022
20:45
ZŠ TGM Pavel Matys
Jan Machálek
45
71
8
15
19
33
26
52
Review
Základní fáze 9. kolo 53
Spartak Hrdlořezy
Fenix Modřany B
1. 12. 2022
17:35
ZŠ Mochovská Roman Pommer
Vojta Schaffner
Preview
Základní fáze 9. kolo 52
TJ Slavoj OS B
Sokol Stodůlky
28. 11. 2022
18:30
ZŠ Chelčického Roman Pommer
Adam Križanský
69
91
24
26
42
42
61
65
Review
Základní fáze 9. kolo 49
SK Start Praha
Radotínský SK B
28. 11. 2022
19:10
ZŠ Hostýnská Radomír Kohout
Miloslav Jon
47
54
12
14
23
30
32
46
Review
Základní fáze 9. kolo 54
SK Zbraslav
Sokol Zlíchov B
30. 11. 2022
20:10
ZŠ Obilní Luděk Svoboda
Michal Dub
Preview
Základní fáze 9. kolo 50
Sokol Hostivař
BA Sparta B Revival
29. 11. 2022
20:15
sokolovna U Branek Pavel Matys
Michaela Tvrdíková
52
72
12
20
22
36
34
51
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Basketbal Kunratice C
SK Rapid
2. 12. 2022
20:40
Sportovní hala ZŠ Kunratice Vojta Schaffner
Jiří Daňha
Preview
Základní fáze 10. kolo 58
SK Rapid
TJ Slavoj OS B
7. 12. 2022
18:05
ZŠ Litvínovská 600 David Kuděj
Jan Neubauer
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
SK Start Praha
Sokol Hostivař
5. 12. 2022
19:10
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
BA Sparta B Revival
Basketbal Kunratice C
7. 12. 2022
20:10
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
Sokol Stodůlky
Spartak Hrdlořezy
8. 12. 2022
20:30
tělocvična K Vidouli Jan Matulka
Preview
Základní fáze 10. kolo 55
Radotínský SK B
Sokol Zlíchov B
5. 12. 2022
20:40
Praha 5 - Radotín Jan Matulka
Luděk Svoboda
Preview
Základní fáze 10. kolo 56
Fenix Modřany B
SK Zbraslav
6. 12. 2022
20:45
ZŠ TGM Roman Kejklíček
Pavel Matys
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
Spartak Hrdlořezy
SK Rapid
15. 12. 2022
17:35
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 11. kolo 63
TJ Slavoj OS B
BA Sparta B Revival
12. 12. 2022
18:30
ZŠ Chelčického Roman Pommer
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
SK Zbraslav
Sokol Stodůlky
14. 12. 2022
20:10
ZŠ Obilní Jan Neubauer
Jan Matulka
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
Sokol Hostivař
Radotínský SK B
13. 12. 2022
20:15
sokolovna U Branek Jan Machálek
Preview
Základní fáze 11. kolo 66
Sokol Zlíchov B
Fenix Modřany B
14. 12. 2022
20:15
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Lukáš Kalabza
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
Basketbal Kunratice C
SK Start Praha
16. 12. 2022
20:40
Sportovní hala ZŠ Kunratice Pavlína Šuláková
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
Radotínský SK B
Fenix Modřany B
9. 1. 2023
-
Praha 5 - Radotín
Preview
Základní fáze 12. kolo 68
Sokol Zlíchov B
Sokol Stodůlky
9. 1. 2023
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
SK Zbraslav
SK Rapid
9. 1. 2023
-
ZŠ Obilní
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
Spartak Hrdlořezy
BA Sparta B Revival
9. 1. 2023
-
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 12. kolo 71
TJ Slavoj OS B
SK Start Praha
9. 1. 2023
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
Basketbal Kunratice C
Sokol Hostivař
9. 1. 2023
-
Sportovní hala ZŠ Kunratice
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
Basketbal Kunratice C
Radotínský SK B
16. 1. 2023
-
Sportovní hala ZŠ Kunratice
Preview
Základní fáze 13. kolo 74
Sokol Hostivař
TJ Slavoj OS B
16. 1. 2023
-
sokolovna U Branek
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
SK Start Praha
Spartak Hrdlořezy
16. 1. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
BA Sparta B Revival
SK Zbraslav
16. 1. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 13. kolo 77
SK Rapid
Sokol Zlíchov B
16. 1. 2023
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
Sokol Stodůlky
Fenix Modřany B
16. 1. 2023
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
Radotínský SK B
Sokol Stodůlky
23. 1. 2023
-
Praha 5 - Radotín
Preview
Základní fáze 14. kolo 80
Fenix Modřany B
SK Rapid
23. 1. 2023
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 14. kolo 81
Sokol Zlíchov B
BA Sparta B Revival
23. 1. 2023
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
SK Zbraslav
SK Start Praha
23. 1. 2023
-
ZŠ Obilní
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
Spartak Hrdlořezy
Sokol Hostivař
23. 1. 2023
-
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 14. kolo 84
TJ Slavoj OS B
Basketbal Kunratice C
23. 1. 2023
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 15. kolo 85
TJ Slavoj OS B
Radotínský SK B
30. 1. 2023
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
Basketbal Kunratice C
Spartak Hrdlořezy
30. 1. 2023
-
Sportovní hala ZŠ Kunratice
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
Sokol Hostivař
SK Zbraslav
30. 1. 2023
-
sokolovna U Branek
Preview
Základní fáze 15. kolo 88
SK Start Praha
Sokol Zlíchov B
30. 1. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
BA Sparta B Revival
Fenix Modřany B
30. 1. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
SK Rapid
Sokol Stodůlky
30. 1. 2023
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
Radotínský SK B
SK Rapid
13. 2. 2023
-
Praha 5 - Radotín
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
Sokol Stodůlky
BA Sparta B Revival
13. 2. 2023
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
Fenix Modřany B
SK Start Praha
13. 2. 2023
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 16. kolo 94
Sokol Zlíchov B
Sokol Hostivař
13. 2. 2023
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
SK Zbraslav
Basketbal Kunratice C
13. 2. 2023
-
ZŠ Obilní
Preview
Základní fáze 16. kolo 96
Spartak Hrdlořezy
TJ Slavoj OS B
13. 2. 2023
-
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
Spartak Hrdlořezy
Radotínský SK B
20. 2. 2023
-
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 17. kolo 98
TJ Slavoj OS B
SK Zbraslav
20. 2. 2023
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 17. kolo 99
Basketbal Kunratice C
Sokol Zlíchov B
20. 2. 2023
-
Sportovní hala ZŠ Kunratice
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
Sokol Hostivař
Fenix Modřany B
20. 2. 2023
-
sokolovna U Branek
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
SK Start Praha
Sokol Stodůlky
20. 2. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
BA Sparta B Revival
SK Rapid
20. 2. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
Radotínský SK B
BA Sparta B Revival
27. 2. 2023
-
Praha 5 - Radotín
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
SK Rapid
SK Start Praha
27. 2. 2023
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
Sokol Stodůlky
Sokol Hostivař
27. 2. 2023
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
Fenix Modřany B
Basketbal Kunratice C
27. 2. 2023
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 18. kolo 107
Sokol Zlíchov B
TJ Slavoj OS B
27. 2. 2023
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
SK Zbraslav
Spartak Hrdlořezy
27. 2. 2023
-
ZŠ Obilní
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
SK Zbraslav
Radotínský SK B
6. 3. 2023
-
ZŠ Obilní
Preview
Základní fáze 19. kolo 110
Spartak Hrdlořezy
Sokol Zlíchov B
6. 3. 2023
-
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 19. kolo 111
TJ Slavoj OS B
Fenix Modřany B
6. 3. 2023
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
Basketbal Kunratice C
Sokol Stodůlky
6. 3. 2023
-
Sportovní hala ZŠ Kunratice
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
Sokol Hostivař
SK Rapid
6. 3. 2023
-
sokolovna U Branek
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
SK Start Praha
BA Sparta B Revival
6. 3. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
Radotínský SK B
SK Start Praha
20. 3. 2023
-
Praha 5 - Radotín
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
BA Sparta B Revival
Sokol Hostivař
20. 3. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
SK Rapid
Basketbal Kunratice C
20. 3. 2023
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Základní fáze 20. kolo 118
Sokol Stodůlky
TJ Slavoj OS B
20. 3. 2023
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
Fenix Modřany B
Spartak Hrdlořezy
20. 3. 2023
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 20. kolo 120
Sokol Zlíchov B
SK Zbraslav
20. 3. 2023
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 21. kolo 121
Sokol Zlíchov B
Radotínský SK B
27. 3. 2023
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
SK Zbraslav
Fenix Modřany B
27. 3. 2023
-
ZŠ Obilní
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
Spartak Hrdlořezy
Sokol Stodůlky
27. 3. 2023
-
ZŠ Mochovská
Preview
Základní fáze 21. kolo 124
TJ Slavoj OS B
SK Rapid
27. 3. 2023
-
ZŠ Chelčického
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
Basketbal Kunratice C
BA Sparta B Revival
27. 3. 2023
-
Sportovní hala ZŠ Kunratice
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
Sokol Hostivař
SK Start Praha
27. 3. 2023
-
sokolovna U Branek
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
Sokol Stodůlky
SK Zbraslav
3. 4. 2023
-
tělocvična K Vidouli
Preview
Základní fáze 22. kolo 132
Fenix Modřany B
Sokol Zlíchov B
3. 4. 2023
-
ZŠ TGM
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
Radotínský SK B
Sokol Hostivař
3. 4. 2023
-
Praha 5 - Radotín
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
SK Start Praha
Basketbal Kunratice C
3. 4. 2023
-
ZŠ Hostýnská
Preview
Základní fáze 22. kolo 129
BA Sparta B Revival
TJ Slavoj OS B
3. 4. 2023
-
Hala Kuncova
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
SK Rapid
Spartak Hrdlořezy
3. 4. 2023
-
ZŠ Litvínovská 600
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Ciran Basketbal Kunratice C 21 7 1.0 16.6 6.9 0.0 2.9/4.0 71.4 3.0
Martin Šabo BA Sparta B Revival 44 8 1.0 13.1 3.4 1.8 1.1/2.3 50.0 1.3
Marek Vondrák BA Sparta B Revival 27 7 1.0 12.4 4.7 0.7 0.9/1.4 0.0* 2.0
Ondřej Palkovský BA Sparta B Revival 18 8 1.0 8.9 2.4 1.4 0.0/0.3 0.0* 0.6
Jiří Capůrka SK Rapid 43 5 1.0 13.6 5.4 0.0 2.8/4.6 60.9 2.2
Kryštof Bularga Fenix Modřany B 21 7 1.0 9.7 2.6 1.3 0.7/2.1 33.3 0.9
Martin Skýva Basketbal Kunratice C 37 7 1.0 9.4 2.3 0.9 2.3/2.6 88.9 1.1
Matěj Urbanec BA Sparta B Revival 18 4 1.0 16.0 4.3 2.5 0.0/1.3 0.0* 0.8
Miroslav Markov Basketbal Kunratice C 20 7 1.0 9.1 3.0 0.9 0.6/0.9 0.0* 2.0
Petr Smola Basketbal Kunratice C 24 5 1.0 12.6 5.2 0.0 2.2/5.6 39.3 1.8
Vratislav Kříž SK Rapid 43 8 1.0 7.9 1.5 1.3 1.1/1.3 0.0* 1.8
Tomas Novotny Basketbal Kunratice C 18 6 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/1.3 0.0* 2.0
Štěpán Řemínek SK Rapid 33 6 1.0 9.8 2.5 0.8 2.3/5.0 46.7 2.0
Miroslav Teplý SK Rapid 33 7 1.0 8.3 2.4 0.7 1.3/3.9 33.3 2.0
Jakub Macháček BA Sparta B Revival 17 5 1.0 11.4 3.6 1.2 0.6/1.2 0.0* 1.6
Tomáš Lorenc Fenix Modřany B 39 4 1.0 12.8 5.8 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
Michal Karfík Fenix Modřany B 55 7 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/0.9 0.0* 1.7
Jan Přibil BA Sparta B Revival 44 7 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/2.0 35.7 1.7
Jan Ingeduld SK Rapid 44 7 1.0 6.1 2.1 0.0 1.9/4.7 39.4 2.1
Jan Pleskač SK Rapid 49 7 1.0 6.0 2.7 0.0 0.6/2.9 20.0 1.6
Bui The Duon Fenix Modřany B 19 7 1.0 5.9 2.0 0.4 0.6/1.7 0.0* 1.9
Michal Matušík Fenix Modřany B 39 5 1.0 8.2 3.2 0.0 1.8/3.2 56.3 2.0
Pavel Šenk BA Sparta B Revival 41 8 1.0 4.9 1.8 0.0 1.4/3.5 39.3 0.9
Petr Janota Fenix Modřany B 65 5 1.0 7.8 2.6 0.0 2.6/3.4 76.5 1.8
Jan Junek Basketbal Kunratice C 21 6 1.0 6.2 3.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Jakub Přibyl BA Sparta B Revival 41 3 1.0 12.0 5.3 0.0 1.3/3.7 36.4 1.0
Richard Brzobohatý BA Sparta B Revival 18 5 1.0 6.4 2.2 0.6 0.2/0.8 0.0* 1.2
Zdeněk Novák Basketbal Kunratice C 17 6 1.0 5.0 1.7 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.2
Petr Pěkný Basketbal Kunratice C 40 4 1.0 7.5 2.0 0.8 1.3/2.3 55.6 1.3
Tomáš Ret BA Sparta B Revival 17 3 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
Jakub Jeřábek SK Rapid 32 3 1.0 7.7 2.0 1.0 0.7/3.0 22.2 0.3
Štěpán Schich Basketbal Kunratice C 21 4 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.8
Pavel Prokop SK Rapid 54 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Miloslav Musil Fenix Modřany B 71 6 1.0 3.5 1.2 0.0 1.2/2.3 50.0 1.0
Michael Píro Basketbal Kunratice C 24 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.5
Michal Palkovský BA Sparta B Revival 47 8 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.6
Filip Scheiner Fenix Modřany B 32 4 1.0 4.5 1.5 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.8
David Hošek SK Rapid 46 8 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.0
Zdeněk Novák Basketbal Kunratice C 53 5 1.0 3.2 0.8 0.2 1.0/1.6 0.0* 0.8
Ivan Rychetský SK Rapid 63 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Kryštof Zeis Fenix Modřany B 20 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Vít Lavička BA Sparta B Revival 24 5 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/2.8 28.6 0.8
Radomír Kohout SK Rapid 64 6 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Šimon Kohout SK Rapid 37 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Karel Hampl BA Sparta B Revival 51 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Albert Pavel Bareš BA Sparta B Revival 18 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ret BA Sparta B Revival 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikola Ivankovič BA Sparta B Revival 17 3 1.0 1.3 0.0 0.3 0.3/1.3 0.0* 1.0
Jakub Kerzel Basketbal Kunratice C 21 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 0.7
David Havelka BA Sparta B Revival 23 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jáchym Holub Basketbal Kunratice C 21 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jiří Kouba Fenix Modřany B 40 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Fiala Basketbal Kunratice C 21 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adam Zahradník Fenix Modřany B 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lumír Bolek Spartak Hrdlořezy 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Reiko Raie TJ Slavoj OS B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Dubský Spartak Hrdlořezy 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Slavomír Jabcon Spartak Hrdlořezy 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Diviš SK Start Praha 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Franěk TJ Slavoj OS B 70 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Dědič Fenix Modřany B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Faltin Spartak Hrdlořezy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kareis Sokol Hostivař 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Slanina SK Start Praha 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Opálka Spartak Hrdlořezy 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bačo TJ Slavoj OS B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Dezort Fenix Modřany B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Hanuška SK Zbraslav 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hejzlar SK Zbraslav 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Němec TJ Slavoj OS B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Procio Spartak Hrdlořezy 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bradáč Basketbal Kunratice C 24 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohuš Hubina Spartak Hrdlořezy 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Soukup SK Zbraslav 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Werner Sokol Zlíchov B 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Mego Sokol Zlíchov B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lášek Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kopecký Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Pola SK Start Praha 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Petera Radotínský SK B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Korman Sokol Hostivař 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Nevšímal Radotínský SK B 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Diviš SK Zbraslav 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Michňa Fenix Modřany B 20 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Josef Dočkal Sokol Hostivař 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Dopita TJ Slavoj OS B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Cajthaml BA Sparta B Revival 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Tylich Fenix Modřany B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dibusz TJ Slavoj OS B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaněk TJ Slavoj OS B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Švejkovský Radotínský SK B 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Král Radotínský SK B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Ross Sokol Stodůlky 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hrúz Spartak Hrdlořezy 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Okan Acar Sokol Hostivař 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kerzel Basketbal Kunratice C 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Svoboda Sokol Hostivař 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bajtler SK Start Praha 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rosenberger BA Sparta B Revival 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švarc Radotínský SK B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Řeháček Spartak Hrdlořezy 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Bláha Radotínský SK B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Krejcar Spartak Hrdlořezy 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elvis Covilla Spartak Hrdlořezy 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kai Ma Sokol Hostivař 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Spyridon Bellias Sokol Stodůlky 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Petera Radotínský SK B 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Jalovec Radotínský SK B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Václavík BA Sparta B Revival 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Procházka Spartak Hrdlořezy 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Doubic SK Start Praha 70 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štolle BA Sparta B Revival 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Vik Spartak Hrdlořezy 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vonka SK Zbraslav 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dorazil SK Start Praha 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Moucha SK Start Praha 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Roháč Sokol Hostivař 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mykola Hnidets Sokol Hostivař 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Urx Radotínský SK B 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Feik Radotínský SK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anthony Jouet Radotínský SK B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ján Rosa Sokol Zlíchov B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Šafařík Radotínský SK B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Mikoška Radotínský SK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Boyko Radotínský SK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vašíček Basketbal Kunratice C 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloslav Blecha Radotínský SK B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Pelíšek Radotínský SK B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloslav Půbal SK Zbraslav 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Palička SK Zbraslav 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Dusil Sokol Zlíchov B 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloš Burian Sokol Zlíchov B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kříž Sokol Stodůlky 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Brand Sokol Hostivař 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Mahelka SK Zbraslav 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Heřmánek Sokol Zlíchov B 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Holub Sokol Stodůlky 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šejbl SK Start Praha 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Janouch TJ Slavoj OS B 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Novák Spartak Hrdlořezy 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Storch Sokol Zlíchov B 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Drahota Sokol Stodůlky 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Dvořák SK Zbraslav 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Oberländer BA Sparta B Revival 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šimůnek Radotínský SK B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Steiner SK Zbraslav 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Doné Sokol Stodůlky 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Andrle Sokol Zlíchov B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Koutský Sokol Zlíchov B 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Černý SK Zbraslav 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Dibusz TJ Slavoj OS B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Chvojka TJ Slavoj OS B 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zoubek SK Zbraslav 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pražák SK Zbraslav 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Faltin Spartak Hrdlořezy 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Škop Spartak Hrdlořezy 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Reitmajer Fenix Modřany B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pravda Sokol Hostivař 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Plicka BA Sparta B Revival 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Toman Sokol Zlíchov B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Stáňa Spartak Hrdlořezy 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Khol Sokol Zlíchov B 64 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dvořák SK Start Praha 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Trapl Sokol Hostivař 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Knap SK Start Praha 68 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sobotka Sokol Stodůlky 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nedbal BA Sparta B Revival 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pohořelý Sokol Zlíchov B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kališ Sokol Zlíchov B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vodička SK Zbraslav 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Ocelák TJ Slavoj OS B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Babica SK Start Praha 61 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Staněk BA Sparta B Revival 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Jirutka Sokol Hostivař 62 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohumil Humhej Sokol Stodůlky 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Murárik TJ Slavoj OS B 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kočovský BA Sparta B Revival 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kujan SK Zbraslav 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sucharda Sokol Stodůlky 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pajkrt Sokol Zlíchov B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Pilař Sokol Zlíchov B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žák Sokol Stodůlky 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Čermák SK Start Praha 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Jirásek SK Start Praha 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Drahota Sokol Stodůlky 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kulčák BA Sparta B Revival 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Syrovátka Fenix Modřany B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Havel SK Rapid 49 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Tomáš Bureš Sokol Stodůlky 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hofírek BA Sparta B Revival 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dušánek Sokol Stodůlky 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Igor Hendrych TJ Slavoj OS B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Burger SK Start Praha 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Nusek Radotínský SK B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kunc Fenix Modřany B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Benedikt Radotínský SK B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Maur Radotínský SK B 69 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Pávek Radotínský SK B 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Tuček TJ Slavoj OS B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matej Rusnačko TJ Slavoj OS B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kotlář Radotínský SK B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Novorodý SK Start Praha 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Narovec Sokol Stodůlky 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Krejčí Sokol Stodůlky 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Štěch Radotínský SK B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Velenský SK Start Praha 71 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Škop Spartak Hrdlořezy 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mikšík Sokol Zlíchov B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Luňáček Sokol Hostivař 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Štětka SK Start Praha 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Houdek Sokol Zlíchov B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Friedrich Sokol Zlíchov B 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jiří Ciran Basketbal Kunratice C 21 25 11 0 5 5
Martin Šabo BA Sparta B Revival 44 24 7 4 4 2
Marek Vondrák BA Sparta B Revival 27 18 8 2 3 4
Ondřej Palkovský BA Sparta B Revival 18 25 8 3 0 2
Jiří Capůrka SK Rapid 43 18 8 0 5 4
Kryštof Bularga Fenix Modřany B 21 14 7 3 2 2
Martin Skýva Basketbal Kunratice C 37 19 5 3 6 3
Matěj Urbanec BA Sparta B Revival 18 22 7 4 0 1
Miroslav Markov Basketbal Kunratice C 20 15 6 2 2 3
Petr Smola Basketbal Kunratice C 24 19 8 0 4 3
Vratislav Kříž SK Rapid 43 12 5 2 2 4
Tomas Novotny Basketbal Kunratice C 18 15 5 3 4 4
Štěpán Řemínek SK Rapid 33 19 5 2 4 4
Miroslav Teplý SK Rapid 33 19 6 3 4 3
Jakub Macháček BA Sparta B Revival 17 21 7 3 2 3
Tomáš Lorenc Fenix Modřany B 39 16 7 0 2 4
Michal Karfík Fenix Modřany B 55 10 5 0 2 5
Jan Přibil BA Sparta B Revival 44 13 5 0 3 3
Jan Ingeduld SK Rapid 44 11 4 0 3 4
Jan Pleskač SK Rapid 49 13 6 0 2 4
Bui The Duon Fenix Modřany B 19 9 4 1 2 3
Michal Matušík Fenix Modřany B 39 11 4 0 5 3
Pavel Šenk BA Sparta B Revival 41 12 4 0 4 4
Petr Janota Fenix Modřany B 65 10 4 0 8 2
Jan Junek Basketbal Kunratice C 21 12 6 0 1 3
Jakub Přibyl BA Sparta B Revival 41 17 8 0 2 2
Richard Brzobohatý BA Sparta B Revival 18 8 4 2 1 3
Zdeněk Novák Basketbal Kunratice C 17 11 4 1 1 2
Petr Pěkný Basketbal Kunratice C 40 14 5 3 2 2
Tomáš Ret BA Sparta B Revival 17 16 6 0 4 3
Jakub Jeřábek SK Rapid 32 17 4 3 1 1
Štěpán Schich Basketbal Kunratice C 21 7 3 0 2 5
Pavel Prokop SK Rapid 54 6 3 0 0 2
Miloslav Musil Fenix Modřany B 71 10 4 0 4 3
Michael Píro Basketbal Kunratice C 24 11 5 0 2 1
Michal Palkovský BA Sparta B Revival 47 4 2 0 1 3
Filip Scheiner Fenix Modřany B 32 9 3 1 3 3
David Hošek SK Rapid 46 4 2 0 1 3
Zdeněk Novák Basketbal Kunratice C 53 6 2 1 4 2
Ivan Rychetský SK Rapid 63 8 4 0 0 1
Kryštof Zeis Fenix Modřany B 20 14 5 0 4 2
Vít Lavička BA Sparta B Revival 24 4 2 0 4 1
Radomír Kohout SK Rapid 64 6 0 2 0 1
Šimon Kohout SK Rapid 37 8 3 0 2 1
Karel Hampl BA Sparta B Revival 51 2 1 0 0 2
Albert Pavel Bareš BA Sparta B Revival 18 4 2 0 0 0
Filip Ret BA Sparta B Revival 17 4 2 0 0 1
Nikola Ivankovič BA Sparta B Revival 17 3 0 1 1 2
Jakub Kerzel Basketbal Kunratice C 21 4 1 0 2 1
David Havelka