Středomoravská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
TBS Sokol Přerov
TJ Postřelmov
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Základní část 1. kolo 3
KK Valašské Meziříčí
TJ Sigma Hranice
16. 9. 2022
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Josef Slavík
81
45
18
10
37
17
63
35
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Mohelnice
TJ OP Prostějov
15. 9. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Jan Hecl
70
85
21
13
37
30
52
57
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Lipník
SK UP Olomouc B
16. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Zdeněk Latík
72
79
12
19
33
40
51
60
Review
Základní část 1. kolo 2
STRABAG Zlín B
BK DUKLA Olomouc
15. 9. 2022
20:30
Městská SH Zelené Zdeněk Latík
Břetislav Kraváček
74
34
13
8
32
18
56
26
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ Sigma Hranice
BK Mohelnice
23. 9. 2022
18:00
Gymnázium Hranice Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
76
67
24
20
40
31
61
57
Review
Základní část 2. kolo 9
TJ Postřelmov
STRABAG Zlín B
23. 9. 2022
18:00
Postřelmov Lukáš Kapaňa
Filip Hudec
57
83
23
25
40
49
50
72
Review
Základní část 2. kolo 6
TJ OP Prostějov
BK Lipník
23. 9. 2022
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Ivo Dolinek
Lukáš Kaprál
80
65
26
21
43
38
58
49
Review
Základní část 2. kolo 8
BK DUKLA Olomouc
KK Valašské Meziříčí
21. 9. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Ondřej Zatloukal
Jakub Sochor
49
44
14
14
25
21
32
34
Review
Základní část 2. kolo 10
TJ Šumperk
TBS Sokol Přerov
23. 9. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
80
57
18
9
46
22
67
37
Review
Základní část 3. kolo 11
STRABAG Zlín B
TJ Šumperk
30. 9. 2022
19:00
Městská SH Zelené Jakub Válek
Milan Mikšík
Preview
Základní část 3. kolo 12
KK Valašské Meziříčí
TJ Postřelmov
30. 9. 2022
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jiří Fanta
Marek Bill
Preview
Základní část 3. kolo 13
BK Mohelnice
BK DUKLA Olomouc
29. 9. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
Preview
Základní část 3. kolo 14
BK Lipník
TJ Sigma Hranice
30. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Filip Hudec
Preview
Základní část 3. kolo 15
SK UP Olomouc B
TJ OP Prostějov
30. 9. 2022
20:00
Sportovní hala UP 2 Lukáš Kapaňa
Antonín Kapl
Preview
Základní část 4. kolo 16
TJ Sigma Hranice
SK UP Olomouc B
7. 10. 2022
18:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 4. kolo 18
TJ Postřelmov
BK Mohelnice
7. 10. 2022
18:00
Postřelmov
Preview
Základní část 4. kolo 17
BK DUKLA Olomouc
BK Lipník
5. 10. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 4. kolo 19
TJ Šumperk
KK Valašské Meziříčí
7. 10. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 4. kolo 20
TBS Sokol Přerov
STRABAG Zlín B
12. 10. 2022
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 5. kolo 21
KK Valašské Meziříčí
TBS Sokol Přerov
14. 10. 2022
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 5. kolo 24
SK UP Olomouc B
BK DUKLA Olomouc
14. 10. 2022
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 5. kolo 22
BK Mohelnice
TJ Šumperk
13. 10. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 5. kolo 23
BK Lipník
TJ Postřelmov
14. 10. 2022
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 25
TJ OP Prostějov
TJ Sigma Hranice
14. 10. 2022
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 6. kolo 27
TJ Postřelmov
SK UP Olomouc B
21. 10. 2022
-
Postřelmov
Preview
Základní část 6. kolo 30
STRABAG Zlín B
KK Valašské Meziříčí
21. 10. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 6. kolo 26
BK DUKLA Olomouc
TJ OP Prostějov
21. 10. 2022
18:40
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 6. kolo 28
TJ Šumperk
BK Lipník
21. 10. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 6. kolo 29
TBS Sokol Přerov
BK Mohelnice
21. 10. 2022
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 7. kolo 31
BK Mohelnice
STRABAG Zlín B
4. 11. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 33
SK UP Olomouc B
TJ Šumperk
4. 11. 2022
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 7. kolo 34
TJ OP Prostějov
TJ Postřelmov
4. 11. 2022
18:00
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 7. kolo 32
BK Lipník
TBS Sokol Přerov
4. 11. 2022
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 7. kolo 35
TJ Sigma Hranice
BK DUKLA Olomouc
2. 11. 2022
20:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 8. kolo 36
TJ Postřelmov
TJ Sigma Hranice
11. 11. 2022
-
Postřelmov
Preview
Základní část 8. kolo 39
STRABAG Zlín B
BK Lipník
11. 11. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 8. kolo 40
KK Valašské Meziříčí
BK Mohelnice
11. 11. 2022
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 8. kolo 37
TJ Šumperk
TJ OP Prostějov
11. 11. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 8. kolo 38
TBS Sokol Přerov
SK UP Olomouc B
11. 11. 2022
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 9. kolo 42
SK UP Olomouc B
STRABAG Zlín B
25. 11. 2022
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 9. kolo 43
TJ OP Prostějov
TBS Sokol Přerov
25. 11. 2022
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 9. kolo 41
BK Lipník
KK Valašské Meziříčí
25. 11. 2022
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 44
TJ Sigma Hranice
TJ Šumperk
25. 11. 2022
20:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 9. kolo 45
BK DUKLA Olomouc
TJ Postřelmov
23. 11. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 10. kolo 48
STRABAG Zlín B
TJ OP Prostějov
2. 12. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 49
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc B
2. 12. 2022
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 10. kolo 50
BK Mohelnice
BK Lipník
2. 12. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 46
TJ Šumperk
BK DUKLA Olomouc
2. 12. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 10. kolo 47
TBS Sokol Přerov
TJ Sigma Hranice
2. 12. 2022
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 11. kolo 51
SK UP Olomouc B
BK Mohelnice
9. 12. 2022
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 11. kolo 55
TJ Postřelmov
TJ Šumperk
9. 12. 2022
-
Postřelmov
Preview
Základní část 11. kolo 52
TJ OP Prostějov
KK Valašské Meziříčí
9. 12. 2022
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 11. kolo 53
TJ Sigma Hranice
STRABAG Zlín B
9. 12. 2022
20:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 11. kolo 54
BK DUKLA Olomouc
TBS Sokol Přerov
7. 12. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 12. kolo 56
TJ Postřelmov
TBS Sokol Přerov
6. 1. 2023
-
Postřelmov
Preview
Základní část 12. kolo 59
TJ OP Prostějov
BK Mohelnice
6. 1. 2023
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 12. kolo 60
SK UP Olomouc B
BK Lipník
6. 1. 2023
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 12. kolo 58
TJ Sigma Hranice
KK Valašské Meziříčí
6. 1. 2023
18:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 12. kolo 57
BK DUKLA Olomouc
STRABAG Zlín B
4. 1. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 13. kolo 63
KK Valašské Meziříčí
BK DUKLA Olomouc
13. 1. 2023
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 13. kolo 64
STRABAG Zlín B
TJ Postřelmov
13. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 13. kolo 61
BK Lipník
TJ OP Prostějov
13. 1. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 13. kolo 62
BK Mohelnice
TJ Sigma Hranice
12. 1. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 65
TBS Sokol Přerov
TJ Šumperk
13. 1. 2023
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 14. kolo 67
TJ Postřelmov
KK Valašské Meziříčí
20. 1. 2023
-
Postřelmov
Preview
Základní část 14. kolo 70
TJ OP Prostějov
SK UP Olomouc B
20. 1. 2023
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 14. kolo 69
TJ Sigma Hranice
BK Lipník
20. 1. 2023
18:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 14. kolo 66
TJ Šumperk
STRABAG Zlín B
20. 1. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 14. kolo 68
BK DUKLA Olomouc
BK Mohelnice
18. 1. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 15. kolo 71
SK UP Olomouc B
TJ Sigma Hranice
27. 1. 2023
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 15. kolo 73
BK Mohelnice
TJ Postřelmov
27. 1. 2023
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 15. kolo 74
KK Valašské Meziříčí
TJ Šumperk
27. 1. 2023
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 15. kolo 75
STRABAG Zlín B
TBS Sokol Přerov
27. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 15. kolo 72
BK Lipník
BK DUKLA Olomouc
27. 1. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 16. kolo 78
TJ Postřelmov
BK Lipník
10. 2. 2023
-
Postřelmov
Preview
Základní část 16. kolo 77
TJ Šumperk
BK Mohelnice
10. 2. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 16. kolo 79
BK DUKLA Olomouc
SK UP Olomouc B
8. 2. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 16. kolo 80
TJ Sigma Hranice
TJ OP Prostějov
10. 2. 2023
20:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 16. kolo 76
TBS Sokol Přerov
KK Valašské Meziříčí
10. 2. 2023
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 17. kolo 81
TJ OP Prostějov
BK DUKLA Olomouc
17. 2. 2023
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 17. kolo 82
SK UP Olomouc B
TJ Postřelmov
17. 2. 2023
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 17. kolo 85
KK Valašské Meziříčí
STRABAG Zlín B
17. 2. 2023
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 17. kolo 83
BK Lipník
TJ Šumperk
17. 2. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 17. kolo 84
BK Mohelnice
TBS Sokol Přerov
16. 2. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 18. kolo 86
STRABAG Zlín B
BK Mohelnice
3. 3. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 18. kolo 89
TJ Postřelmov
TJ OP Prostějov
3. 3. 2023
-
Postřelmov
Preview
Základní část 18. kolo 88
TJ Šumperk
SK UP Olomouc B
3. 3. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 18. kolo 90
BK DUKLA Olomouc
TJ Sigma Hranice
1. 3. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 18. kolo 87
TBS Sokol Přerov
BK Lipník
3. 3. 2023
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 19. kolo 92
TJ OP Prostějov
TJ Šumperk
10. 3. 2023
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 19. kolo 93
SK UP Olomouc B
TBS Sokol Přerov
10. 3. 2023
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 19. kolo 91
TJ Sigma Hranice
TJ Postřelmov
10. 3. 2023
18:00
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 19. kolo 94
BK Lipník
STRABAG Zlín B
10. 3. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 19. kolo 95
BK Mohelnice
KK Valašské Meziříčí
9. 3. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 20. kolo 96
KK Valašské Meziříčí
BK Lipník
17. 3. 2023
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 20. kolo 97
STRABAG Zlín B
SK UP Olomouc B
17. 3. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 20. kolo 100
TJ Postřelmov
BK DUKLA Olomouc
17. 3. 2023
-
Postřelmov
Preview
Základní část 20. kolo 99
TJ Šumperk
TJ Sigma Hranice
17. 3. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 20. kolo 98
TBS Sokol Přerov
TJ OP Prostějov
17. 3. 2023
20:45
Sokolovna
Preview
Základní část 21. kolo 102
TJ Sigma Hranice
TBS Sokol Přerov
31. 3. 2023
-
Gymnázium Hranice
Preview
Základní část 21. kolo 103
TJ OP Prostějov
STRABAG Zlín B
31. 3. 2023
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Základní část 21. kolo 104
SK UP Olomouc B
KK Valašské Meziříčí
31. 3. 2023
-
Sportovní hala UP 2
Preview
Základní část 21. kolo 105
BK Lipník
BK Mohelnice
31. 3. 2023
19:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 21. kolo 101
BK DUKLA Olomouc
TJ Šumperk
29. 3. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník
Preview
Základní část 22. kolo 106
BK Mohelnice
SK UP Olomouc B
14. 4. 2023
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 22. kolo 107
KK Valašské Meziříčí
TJ OP Prostějov
14. 4. 2023
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
Základní část 22. kolo 108
STRABAG Zlín B
TJ Sigma Hranice
14. 4. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 22. kolo 110
TJ Šumperk
TJ Postřelmov
14. 4. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Základní část 22. kolo 109
TBS Sokol Přerov
BK DUKLA Olomouc
14. 4. 2023
20:45
Sokolovna
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Zlín B 2 2 0 157 91 4
2. OP Prostějov 2 2 0 165 135 4
3. KK VM 2 1 1 125 94 3
4. Hranice 2 1 1 121 148 3
5. DUKLA Olom. 2 1 1 83 118 3
6. Šumperk 1 1 0 80 57 2
7. UP Ol. B 1 1 0 79 72 2
8. Lipník 2 0 2 137 159 2
9. Mohelnice 2 0 2 137 161 2
10. Přerov 1 0 1 57 80 1
11. Postřelmov 1 0 1 57 83 1
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Robert Friedl Mohelnice 48 2 1.0 20.0 5.0 2.5 2.5/3.0 83.3 1.0
František Školoudík Lipník 32 2 1.0 19.0 4.0 2.5 3.5/4.5 77.8 2.0
Karel Nenál PV 38 2 1.0 18.0 5.0 1.5 3.5/4.0 87.5 0.5
Tomáš Hauser Mohelnice 43 2 1.0 17.5 4.5 2.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Jakub Rajnoha Lipník 23 2 1.0 15.5 4.0 2.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Jakub Šorm Zlín B 32 2 1.0 15.5 4.0 2.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Petr Burian HR 42 2 1.0 15.5 6.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Filip Tůma SU 25 1 1.0 27.0 13.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Tomáš Čagan HR 19 2 1.0 13.0 3.5 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zdeněk Wiesner SU 43 1 1.0 24.0 10.0 1.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Lukáš Kachyňa UP 28 1 1.0 23.0 10.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Lukáš Mareš Zlín B 18 2 1.0 11.0 2.5 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Lukáš Medek PV 29 1 1.0 22.0 5.0 3.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Radek Petr UP 36 1 1.0 21.0 5.0 3.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Petr Klimek Zlín B 33 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/3.0 50.0 1.5
Marek Tajzler KK VM 31 2 1.0 10.0 2.5 1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Lubomír Kovařík Zlín B 28 2 1.0 10.0 2.5 1.5 0.5/2.5 20.0 0.5
Adam Hřib Zlín B 24 2 1.0 10.0 3.5 1.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
David Kratochvíl PV 21 2 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
14 Tomáš Valent BKO 38 1 1.0 19.0 8.0 0.0 3.0/10.0 30.0 0.0
Petr Majer PV 27 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
9 Michal Škára BKO 44 2 1.0 9.0 2.5 0.0 4.0/8.0 50.0 0.0
Jan Tabery PV 20 1 1.0 17.0 7.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
8 Martin Váňa BKO 42 1 1.0 17.0 1.0 4.0 3.0/4.0 75.0 0.0
Jakub Denk KK VM 30 2 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.5 0.0* 0.5
Marek Dokoupil HR 39 1 1.0 17.0 1.0 5.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Palyza KK VM 24 1 1.0 15.0 4.0 1.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Ondřej Kolajta Lipník 22 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Peter Sedláček UP 34 1 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 4.0
Marek Müller SU 36 1 1.0 14.0 1.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Martin Drlík Mohelnice 30 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jan Abrahámek Lipník 43 1 1.0 14.0 4.0 1.0 3.0/5.0 60.0 5.0
Lukáš Kopeček Zlín B 23 1 1.0 14.0 1.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kabourek Zlín B 31 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Dominik Medek PV 22 1 1.0 14.0 5.0 1.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Karel Jílek POST 38 1 1.0 13.0 1.0 2.0 5.0/6.0 83.3 5.0
Lukáš Debowski KK VM 42 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Radek Mikulášek Mohelnice 32 1 1.0 12.0 3.0 1.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Jiří Svoboda PV 34 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Alexandr Markl KK VM 22 2 1.0 6.0 1.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Zdeněk Ambrož Mohelnice 34 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Radek Paus HR 50 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
Radim Michal POST 44 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Roman Smolka HR 23 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Jaroslav Olbert Mohelnice 29 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Petr Škvára KK VM 20 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 0.0
Jan Debre POST 39 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Kamil Tkadlec KK VM 26 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Daniel Šula Zlín B 28 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Michal Szoma PV 39 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Martin Spáčil BKO 48 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nachtmann KK VM 38 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Adam Abrahámek Lipník 19 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 0.0
Tomáš Bukva UP 34 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jakub Sehnalík PV 21 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/0.5 0.0* 1.0
Roman Petráš POST 42 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Jakub Vyplel Zlín B 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michal Důjka HR 40 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Radek Buchta KK VM 38 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Martin Čank Mohelnice 53 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Jiří Kopecký Lipník 22 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martin Krumpolc KK VM 29 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
František Nakielný Lipník 19 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Jan Vybíral UP 26 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Zbyněk Hladný HR 40 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jakub Růžička Lipník 33 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Saitz UP 27 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
František Roch POST 52 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
4 Ondřej Karmazin BKO 22 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kvaček HR 37 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 3.5
Martin Vláčel SU 34 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
7 Pavel Valent BKO 34 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.0
Vlastimil Volčko PV 40 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Volf Lipník 34 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Jan Svoboda PV 37 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Filip Staněk Lipník 21 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
10 Tomáš Sedlák BKO 21 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Pavel Šefl POST 53 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kubíček SU 21 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
6 Radek Buriánek BKO 32 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Šimon Vlk Mohelnice 41 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Harapát SU 17 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Králík HR 20 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Rostislav Sonntág POST 31 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Bartunčík KK VM 37 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Petr Mořkovský HR 54 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aleš Teltscher Mohelnice 39 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Petr Václavek SU 32 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Dominik Malý Lipník 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Kökörčin SU 19 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Miroslav Rajnoch KK VM 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Stříž UP 28 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eduard Miklenda UP 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krčmář HR 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Spáčil KK VM 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Mlčoch Zlín B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kubíček POST 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Horneš Mohelnice 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Křivohlávek POST 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Omar Alvado i Blanco HR 43 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Ovsík Přerov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Trusina KK VM 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kučera Mohelnice 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hasalík KK VM 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Menšík HR 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Januš KK VM 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Michal Dzurilla BKO 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Horký HR 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bill KK VM 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kaliňák UP 27 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vladimír Němčák HR 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Mrázek SU 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Theuer BKO 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Slepička Mohelnice 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pospíšil Zlín B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Brázda UP 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Leo Pechanec SU 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Strnad SU 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Boris Bobovník Přerov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Petržela PV 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bednář SU 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
68 Jaroslav Rozsíval BKO 73 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fridrišek Přerov 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novák SU 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Petřivalský Mohelnice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zapletal Mohelnice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Tadeáš Změlík BKO 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tesař SU 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kaňa SU 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Macejko Zlín B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šimeček POST 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jaroš Zlín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Bartoněk Zlín B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nedvěd PV 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kalabis UP 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Vyroubal KK VM 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Poštulka SU 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Pavel Marek Přerov 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Palacký HR 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Dvořák POST 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Rolinc HR 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Riedl PV 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pospíšil Přerov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Švécar PV 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Michael Marťák BKO 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Doleček PV 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kořínek POST 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Leitkep Přerov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Gonda SU 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Remenec PV 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Junek Mohelnice 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Řeháček Přerov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zapletal Přerov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Růžička POST 37 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Michal Krčmář Přerov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Strniště UP 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zvoníček Přerov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Miketa Mohelnice 33 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Faltus Mohelnice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Menšík Přerov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Fiala PV 28 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Roman Oliva Mohelnice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hecl POST 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kocfelda Přerov 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jakubík HR 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Lazar Lipník 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Tarábek HR 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Mikulička Mohelnice 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dostal Přerov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tomáš Sofka BKO 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Macháček Mohelnice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Špunda SU 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kafka Přerov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bednář Lipník 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Gróf Zlín B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Děrda Přerov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ptáček Zlín B 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Piatkevič SU 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kulíšek Přerov 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Karel Hůlka BKO 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kopp Mohelnice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Fašánek Přerov 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Michal Machálek BKO 24 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hlavička Přerov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Josef Luštický BKO 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Rutar POST 48 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Bagar Lipník 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Zaviačič KK VM 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondrej Kanovský Lipník 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bešina Přerov 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gladiš Lipník 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Robert Friedl Mohelnice 48 25 6 3 4 2
František Školoudík Lipník 32 19 7 4 5 2
Karel Nenál PV 38 21 6 2 4 1
Tomáš Hauser Mohelnice 43 20 6 3 5 3
Jakub Rajnoha Lipník 23 17 5 2 2 2
Jakub Šorm Zlín B 32 16 4 2 2 3
Petr Burian HR 42 22 8 2 1 4
Filip Tůma SU 25 27 13 0 1 2
Tomáš Čagan HR 19 21 6 3 0 1
Zdeněk Wiesner SU 43 24 10 1 1 4
Lukáš Kachyňa UP 28 23 10 0 3 1
Lukáš Mareš Zlín B 18 12 3 2 0 5
Lukáš Medek PV 29 22 5 3 3 2
Radek Petr UP 36 21 5 3 2 4
Petr Klimek Zlín B 33 10 4 1 2 2
Marek Tajzler KK VM 31 13 3 1 4 4
Lubomír Kovařík Zlín B 28 15 3 3 1 1
Adam Hřib Zlín B 24 10 5 2 0 0
David Kratochvíl PV 21 13 3 2 1 2
14 Tomáš Valent BKO 38 19 8 0 3 0
Petr Majer PV 27 10 5 0 0 1
9 Michal Škára BKO 44 13 4 0 5 0
Jan Tabery PV 20 17 7 0 3 1
8 Martin Váňa BKO 42 17 1 4 3 0
Jakub Denk KK VM 30 11 5 1 1 1
Marek Dokoupil HR 39 17 1 5 0 2
Vojtěch Palyza KK VM 24 15 4 1 4 2
Ondřej Kolajta Lipník 22 9 3 2 1 2
Peter Sedláček UP 34 15 6 1 0 4
Marek Müller SU 36 14 1 4 0 4
Martin Drlík Mohelnice 30 8 3 0 2 0
Jan Abrahámek Lipník 43 14 4 1 3 5
Lukáš Kopeček Zlín B 23 14 1 4 0 0
Jiří Kabourek Zlín B 31 14 6 0 2 2
Dominik Medek PV 22 14 5 1 1 3
Karel Jílek POST 38 13 1 2 5 5
Lukáš Debowski KK VM 42 9 4 0 1 4
Radek Mikulášek Mohelnice 32 12 3 1 3 4
Jiří Svoboda PV 34 8 3 0 2 3
Alexandr Markl KK VM 22 8 2 2 0 2
Zdeněk Ambrož Mohelnice 34 12 3 2 0 1
Radek Paus HR 50 8 4 0 2 3
Radim Michal POST 44 12 4 0 4 3
Roman Smolka HR 23 7 3 0 1 2
Jaroslav Olbert Mohelnice 29 6 3 0 3 3
Petr Škvára KK VM 20 11 4 0 3 0
Jan Debre POST 39 11 3 1 2 3
Kamil Tkadlec KK VM 26 9 4 0 1 4
Daniel Šula Zlín B 28 10 4 0 2 5
Michal Szoma PV 39 10 2 2 0 1
19 Martin Spáčil BKO 48 6 3 0 0 0
Lukáš Nachtmann KK VM 38 6 2 0 2 2
Adam Abrahámek Lipník 19 5 1 1 2 0
Tomáš Bukva UP 34 8 4 0 0 3
Jakub Sehnalík PV 21 5 1 1 1 1
Roman Petráš POST 42 8 2 1 1 1
Jakub Vyplel Zlín B 17 8 4 0 0 2
Michal Důjka HR 40 7 3 0 1 4
Radek Buchta KK VM 38 5 2 0 1 2
Martin Čank Mohelnice 53 7 3 0 1 1
Jiří Kopecký Lipník 22 7 2 1 0 2
Martin Krumpolc KK VM 29 7 3 0 1 2
František Nakielný Lipník 19 7 2 1 0 5
Jan Vybíral UP 26 6 2 0 2 4
Zbyněk Hladný HR 40 6 3 0 0 2
Jakub Růžička Lipník 33 6 3 0 0 1
Matěj Saitz UP 27 6 3 0 0 2
František Roch POST 52 6 2 0 2 1
4 Ondřej Karmazin BKO 22 6 3 0 0 0
Jan Kvaček HR 37 4 2 0 0 4
Martin Vláčel SU 34 5 1 1 0 2
7 Pavel Valent BKO 34 4 2 0 1 0
Vlastimil Volčko PV 40 5 1 1 0 0
Tomáš Volf Lipník 34 4 2 0 0 1
Jan Svoboda PV 37 4 1 0 2 2
Filip Staněk Lipník 21 4 2 0 0 3
10 Tomáš Sedlák BKO 21 3 1 0 1 0
Pavel Šefl POST 53 4 2 0 0 0
Daniel Kubíček SU 21 4 2 0 0 5
6 Radek Buriánek BKO 32 4 2 0 0 0
Šimon Vlk Mohelnice 41 4 2 0 0 2
Jan Harapát SU 17 3 0 1 0 0
Ondřej Králík HR 20 3 1 0 1 1
Rostislav Sonntág POST 31 3 0 1 0 4
Jakub Bartunčík KK VM 37 2 1 0 0 3
Petr Mořkovský HR 54 2 1 0 0 1
Aleš Teltscher Mohelnice 39 2 1 0 0 3
Petr Václavek SU 32 2 1 0 0 3
Dominik Malý Lipník 19 2 1 0 0 2
Matěj Kökörčin SU 19 1 0 0 1 2
David Stříž UP 28 0 0 0 0 1
Omar Alvado i Blanco HR 43 0 0 0 0 1
Michal Kaliňák UP 27 0 0 0 0 1
Kryštof Strnad SU 20 0 0 0 0 0
18 Tadeáš Změlík BKO 18 0 0 0 0 0
Miroslav Poštulka SU 21 0 0 0 0 4
Richard Růžička POST 37 0 0 0 0 3
Petr Miketa Mohelnice 33 0 0 0 0 0
Jiří Fiala PV 28 0 0 0 0 1
22 Michal Machálek BKO 24 0 0 0 0 0
Martin Rutar POST 48 0 0 0 0 1
Ondřej Gladiš Lipník 23 0 0 0 0 2
Tým Z 2B 3B TH TH %
Mohelnice 2 20.5 6.0 9.5 /15.5 61.3
OP Prostějov 2 26.5 6.5 10.0 /19.0 52.6
Lipník 2 19.0 7.5 8.0 /16.0 50.0
UP Ol. B 1 30.0 4.0 7.0 /10.0 70.0
Zlín B 2 23.5 9.0 5.5 /15.0 36.7
DUKLA Olom. 2 13.5 2.0 8.5 /20.5 41.5
KK VM 2 21.5 3.0 10.5 /15.5 67.7
Hranice 2 20.5 5.5 3.0 /5.5 54.5
Postřelmov 1 14.0 5.0 14.0 /17.0 82.4
Přerov 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Šumperk 1 28.0 7.0 3.0 /8.0 37.5