Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 65
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
26. 9. 2021
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor Aleš Jurda
Jan Posker
44
39
8
13
14
20
34
28
Review
Skupina B 1. kolo 66
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
26. 9. 2021
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor Aleš Jurda
Jan Posker
38
37
14
8
22
20
33
34
Review
Skupina B 2. kolo 67
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
9. 10. 2021
08:00
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Julie Valerie Ostráková
63
28
25
3
41
11
55
19
Review
Skupina B 2. kolo 68
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Ostrava
9. 10. 2021
09:30
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Julie Valerie Ostráková
80
28
35
9
58
11
68
17
Review
Skupina B 3. kolo 77
BK Snakes Ostrava
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 3. kolo 78
BK Snakes Ostrava
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 4. kolo 81
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Snakes Ostrava
13. 11. 2021
-
Basketpoint aréna
Preview
Skupina B 4. kolo 82
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Snakes Ostrava
13. 11. 2021
-
Basketpoint aréna
Preview
Skupina B 5. kolo 87
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 5. kolo 88
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 6. kolo 95
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
11. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 6. kolo 96
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
11. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 7. kolo 97
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
8. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 7. kolo 98
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
8. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 8. kolo 107
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Ostrava
22. 1. 2022
-
ZŠ Družby Karviná
Preview
Skupina B 8. kolo 108
TJ Sokol Karviná
BK Snakes Ostrava
22. 1. 2022
-
ZŠ Družby Karviná
Preview
Skupina B 9. kolo 111
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
5. 2. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 9. kolo 112
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
5. 2. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina B 10. kolo 117
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Ostrava
19. 2. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Skupina B 10. kolo 118
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Ostrava
19. 2. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. NH Poruba 6 6 0 468 126 12
2. FM ""F"" 6 3 3 206 339 9
3. BK Příbor 4 3 1 188 169 7
4. Snakes Háj 4 0 4 113 248 4
5. Snakes Ostrava 4 0 4 132 225 4
6. Sokol Karviná 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Tadeáš Adamec Snakes Ostrava 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šesták Matěj 2 2 0 0 - - -
Snopková Barbora 4 0 4 0 - - -
Slovák Marek 2 2 0 0 - - -
Slovák Miroslav 6 1 5 0 - - -
Slovák Michal 4 3 1 0 - - -
Přidal Matouš 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 4 2 2 0 - - -
Klapetek René 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 6 6 0 0 - - -
Chodura Ondřej 1 1 0 0 - - -
Grobelná Natálie 6 4 2 0 - - -
Bešina Marek 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře