Oblastní přebor starších minižáků U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní části 1. kolo 7
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 9. 2021
10:30
ZŠ Dvorského Julie Valerie Ostráková
28
39
4
16
7
26
33
17
Review
Základní části 1. kolo 8
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 9. 2021
12:00
ZŠ Dvorského Julie Valerie Ostráková
21
46
8
15
8
26
13
38
Review
Základní části 2. kolo 11
BK Opava
BK Snakes Ostrava
3. 10. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
56
23
21
6
31
15
44
17
Review
Základní části 2. kolo 12
BK Opava
BK Snakes Ostrava
3. 10. 2021
14:30
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
52
26
14
8
28
14
37
22
Review
Základní části 3. kolo 21
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
16. 10. 2021
15:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
15
47
4
17
10
22
12
34
Review
Základní části 3. kolo 22
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
16. 10. 2021
17:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
28
65
8
22
14
35
20
52
Review
Základní části 4. kolo 29
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
25. 10. 2021
16:00
ZŠ npor. Loma Příbor Michal Slovák
Marek Slovák
34
80
10
16
17
38
21
56
Review
Základní části 4. kolo 30
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
25. 10. 2021
17:30
ZŠ npor. Loma Příbor Marek Slovák
Michal Slovák
35
54
10
26
20
30
24
50
Review
Základní části 5. kolo 35
BK Snakes Ostrava
SBŠ Ostrava děvčata
6. 11. 2021
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
44
56
19
7
23
24
37
38
Review
Základní části 5. kolo 36
BK Snakes Ostrava
SBŠ Ostrava děvčata
6. 11. 2021
10:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
46
49
14
4
26
14
30
30
Review
Základní části 6. kolo 47
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
09:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Matyáš Hawiger
45
47
14
5
22
20
33
34
Review
Základní části 6. kolo 48
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
10:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Matyáš Hawiger
54
34
7
16
20
16
36
20
Review
Základní části 7. kolo 49
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
11. 12. 2021
12:00
ZŠ Dvorského 19
58
5
8
11
23
13
46
Review
Základní části 7. kolo 50
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
11. 12. 2021
13:30
ZŠ Dvorského 33
54
4
15
10
23
20
42
Review
Základní části 8. kolo 63
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
15. 1. 2022
13:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Aleš Jurda
98
23
34
10
50
21
81
22
Review
Základní části 8. kolo 64
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
15. 1. 2022
14:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Aleš Jurda
112
17
33
2
55
7
80
13
Review
Základní části 9. kolo 67
BK Snakes Ostrava
BK Opava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 9. kolo 68
BK Snakes Ostrava
BK Opava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 10. kolo 77
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
13. 2. 2022
14:00
SH Ostrava-Tatran Marek Pilch
Jan Posker
56
27
12
8
24
14
39
22
Review
Základní části 10. kolo 78
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
13. 2. 2022
15:30
SH Ostrava-Tatran Marek Pilch
Jan Posker
56
40
8
5
33
13
43
28
Review
Základní části 11. kolo 85
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
5. 3. 2022
13:00
ZŠ Dvorského Matouš Přidal
Marek Pilch
59
18
17
2
29
8
47
16
Review
Základní části 11. kolo 86
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
5. 3. 2022
14:30
ZŠ Dvorského Matouš Přidal
Marek Pilch
70
39
18
7
36
14
56
26
Review
Základní části 12. kolo 91
SBŠ Ostrava děvčata
BK Snakes Ostrava
20. 3. 2022
12:15
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
17
65
2
25
6
35
13
45
Review
Základní části 12. kolo 92
SBŠ Ostrava děvčata
BK Snakes Ostrava
20. 3. 2022
13:45
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
34
63
4
19
16
37
20
53
Review
Základní části 13. kolo 103
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 4. 2022
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
38
51
15
9
17
22
31
39
Review
Základní části 13. kolo 104
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 4. 2022
11:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
34
62
15
15
19
34
28
41
Review
Základní části 14. kolo 105
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Ostrava
24. 4. 2022
14:00
ZŠ Háj ve Slezsku Kamil Vavrečka
27
66
2
27
6
45
16
56
Review
Základní části 14. kolo 106
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Ostrava
24. 4. 2022
15:30
ZŠ Háj ve Slezsku Kamil Vavrečka
21
35
7
18
13
24
16
26
Review
Hráč Tým Věk Z
Jakub Řeha Snakes Ostrava 14 1
Alan Kosniovský Snakes Ostrava 12 1
Matyas Roleček Snakes Ostrava 14 1
Sebastian Hynčica Snakes Ostrava 14 1
Matěj Brydling Snakes Ostrava 14 1
Vojtěch Nevrla Snakes Ostrava 14 1
Tobiáš Szőke Snakes Ostrava 13 1
Lukáš Žabenský Snakes Ostrava 13 1
Ondřej Musálek Snakes Ostrava 13 1
David Gajdoš Snakes Ostrava 14 1
František Zaťko Snakes Ostrava 14 1
Matyáš Čunta Snakes Ostrava 13 1
Jakub Dvořáček Snakes Ostrava 14 1
Lukáš Macura Snakes Ostrava 14 1
Ondřej Krupa Snakes Ostrava 14 1
Evžen Homola Snakes Ostrava 14 1
Jakub Tyr Snakes Ostrava 13 1
Michael Folta Snakes Ostrava 14 1
Ronald Charvát Snakes Ostrava 14 1
Filip Přádka Snakes Ostrava 13 1
Maxmilián Škuta Snakes Ostrava 14 1
Michael Markl Snakes Ostrava 14 1
Miroslav Klímek Snakes Ostrava 14 1
Michal Plášek Snakes Ostrava 13 1
Tomáš Stejskal Snakes Ostrava 13 1
Sebastian Pastierovič Snakes Ostrava 12 1
Patrik Ďurnek Snakes Ostrava 13 1
Matyáš Pravdík Snakes Ostrava 13 1
Jan Zajíček Snakes Ostrava 13 1
Ondřej Langer Snakes Ostrava 13 1
Michal Horák Snakes Ostrava 12 1
Tomáš Hutyra Snakes Ostrava 13 1
Vojtěch Šeděnka Snakes Ostrava 14 1
Dominik Rypka Snakes Ostrava 13 1
Karel Kejnovský Snakes Ostrava 14 1
Ladislav Kořistka Snakes Ostrava 14 1
Tobiáš Hrivňák Snakes Ostrava 14 1
Daniel Havelka Snakes Ostrava 14 1
Vít Jarošík Snakes Ostrava 14 1
Tomáš Luba Snakes Ostrava 14 1
Tomáš Slavíček Snakes Ostrava 14 1
Martin Doležel Snakes Ostrava 14 1
Richard Štefek Snakes Ostrava 14 1
Christian Carini Snakes Ostrava 13 1
Jakub Hubík Snakes Ostrava 14 1
Richard Duba Snakes Ostrava 14 1
Adam Jurasz Snakes Ostrava 14 1
David Kocián Snakes Ostrava 14 1
Mirek Martynek Snakes Ostrava 14 1
Kryštof Kačáni Snakes Ostrava 14 1
Adam Běťák Snakes Ostrava 14 1
Marek Gomola Snakes Ostrava 14 1
Lukáš Kempný Snakes Ostrava 14 1
Filip Řehulka Snakes Ostrava 14 1
Tomáš Hájek Snakes Ostrava 14 1
Tomáš Smělík Snakes Ostrava 14 1
Alexander Stambolidis Snakes Ostrava 13 1
Vojtěch Jedlička Snakes Ostrava 13 1
Jakub Flašar Snakes Ostrava 14 1
Tomáš Konůpka Snakes Ostrava 14 1
Štěpán Jílek Snakes Ostrava 14 1
Oliver Krátký Snakes Ostrava 14 1
Marko Duspara Snakes Ostrava 14 1
Josef Maňásek Snakes Ostrava 14 1
Jakub Korynta Snakes Ostrava 14 1
Lukáš Bartoň Snakes Ostrava 14 1
Matěj Žvak Snakes Ostrava 14 1
Adam Žvak Snakes Ostrava 14 1
Marek Popelář Snakes Ostrava 13 1
Pavel Masný Snakes Ostrava 14 1
Sebastian Lysický Snakes Ostrava 14 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vavrečka Kamil 10 2 8 0 - - -
Tichý David 10 0 10 0 - - -
Šesták Matěj 4 4 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Sýkora Václav 2 0 2 0 - - -
Střalka Jaroslav 6 4 2 0 - - -
Slovák Miroslav 6 1 5 0 - - -
Slovák Michal 8 4 4 0 - - -
Slovák Marek 15 9 6 0 - - -
Rusz Ondřej 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 2 2 0 0 - - -
Posker Jan 20 6 14 0 - - -
Pilch Marek 18 14 4 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 4 2 2 0 - - -
Opletal Petr 2 2 0 0 - - -
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 - - -
Menšík Jan 4 4 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 2 0 0 - - -
Kmošek Jakub 2 1 1 0 - - -
Klapetek René 8 8 0 0 - - -
Kavka Radim 10 4 6 0 - - -
Jurda Aleš 28 16 12 0 - - -
Jedličková Kateřina 4 1 3 0 - - -
Chodura Ondřej 2 0 2 0 - - -
Hudec Filip 4 3 1 0 - - -
Holaň Dominik 6 2 4 0 - - -
Hawiger Matyáš 2 0 2 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 - - -
Dolinek Ivo 6 4 2 0 - - -
Baďura Ota 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře