Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 14003
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2021
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul.
83
23
20
5
38
13
66
15
Review
základní 1. kolo 14004
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2021
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul.
64
33
12
11
26
18
45
25
Review
základní 1. kolo 14001
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
14:00
SH Holubova ul.
75
15
28
4
41
5
55
8
Review
základní 1. kolo 14002
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
15:45
SH Holubova ul.
77
15
22
6
38
8
61
11
Review
základní 2. kolo 14007
Draci Vysoké Mýto
BVK Holice
9. 10. 2021
09:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Brandejs
Marek Kohout
10
142
5
28
7
59
10
95
Review
základní 2. kolo 14008
Draci Vysoké Mýto
BVK Holice
9. 10. 2021
10:30
Sportovní hala TSVM Marek Kohout
Tomáš Brandejs
16
142
2
42
8
70
10
106
Review
základní 2. kolo 14005
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
9. 10. 2021
11:00
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Magdaléna Klausová
40
85
8
22
16
40
30
67
Review
základní 2. kolo 14006
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
9. 10. 2021
12:45
SH Vysoká nad Labem Magdaléna Klausová
Eliška Skoumalová
36
98
14
27
18
54
26
76
Review
základní 3. kolo 14009
BK Ústí nad Orlicí
Draci Vysoké Mýto
23. 10. 2021
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
Zuzana Šaldová
94
8
25
0
46
0
68
4
Review
základní 3. kolo 14011
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
23. 10. 2021
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
47
24
15
6
29
10
43
14
Review
základní 3. kolo 14010
BK Ústí nad Orlicí
Draci Vysoké Mýto
23. 10. 2021
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Zuzana Šaldová
Matouš Fiala
104
9
30
0
55
3
86
5
Review
základní 3. kolo 14012
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
23. 10. 2021
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
51
36
12
3
25
13
38
18
Review
základní 4. kolo 14013
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
30. 10. 2021
09:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jakub Šrámek
Eva Nývltová
59
31
15
4
32
17
46
25
Review
základní 4. kolo 14015
BVK Holice
BK Ústí nad Orlicí
27. 10. 2021
10:00
SH Holubova ul. Adam Dvořák
David Schmidt
42
40
8
11
25
20
32
28
Review
základní 4. kolo 14014
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
30. 10. 2021
10:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Eva Nývltová
Jakub Šrámek
41
27
10
2
23
7
33
13
Review
základní 4. kolo 14016
BVK Holice
BK Ústí nad Orlicí
27. 10. 2021
11:45
SH Holubova ul. David Schmidt
Adam Dvořák
49
40
17
10
25
25
37
34
Review
základní 5. kolo 14019
BK NAPOS Vysoká n.L.
Draci Vysoké Mýto
13. 11. 2021
11:00
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Klára Víšková
84
24
13
8
38
12
58
17
Review
základní 5. kolo 14020
BK NAPOS Vysoká n.L.
Draci Vysoké Mýto
13. 11. 2021
12:45
SH Vysoká nad Labem Klára Víšková
Tereza Doubková
82
20
20
6
42
12
60
14
Review
základní 5. kolo 14017
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
13. 11. 2021
13:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 31
62
8
12
14
25
22
42
Review
základní 5. kolo 14018
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
13. 11. 2021
14:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 21
69
8
16
13
35
17
45
Review
základní 6. kolo 14021
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
27. 11. 2021
09:00
SH Vysoká nad Labem Tereza Doubková
Eliška Skoumalová
6
70
0
15
4
28
6
44
Review
základní 6. kolo 14023
BK Bizoni Náchod
BK Ústí nad Orlicí
28. 11. 2021
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tereza Doubková
Michal Bělka
33
44
10
4
17
19
25
31
Review
základní 6. kolo 14022
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
27. 11. 2021
10:45
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Tereza Doubková
8
95
0
31
0
57
4
83
Review
základní 6. kolo 14024
BK Bizoni Náchod
BK Ústí nad Orlicí
28. 11. 2021
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Michal Bělka
Tereza Doubková
35
47
7
15
14
31
22
38
Review
základní 7. kolo 14027
BVK Holice
Draci Vysoké Mýto
12. 12. 2021
09:00
SH Holubova ul. Jan Kubeš
135
14
26
7
65
9
91
12
Review
základní 7. kolo 14028
BVK Holice
Draci Vysoké Mýto
12. 12. 2021
10:45
SH Holubova ul. Jan Kubeš
138
6
38
0
70
0
102
6
Review
základní 7. kolo 14025
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
22. 2. 2022
16:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
75
26
13
9
29
9
50
18
Review
základní 7. kolo 14026
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
22. 2. 2022
18:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
77
24
25
2
40
10
58
12
Review
základní 8. kolo 14031
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Michal Bělka
67
33
23
8
36
16
56
22
Review
základní 8. kolo 14032
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Eliška Skoumalová
71
30
16
4
35
7
49
23
Review
základní 8. kolo 14029
Draci Vysoké Mýto
BK Ústí nad Orlicí
9. 2. 2022
16:30
Sportovní hala Jan Kubeš
11
94
4
16
7
34
8
65
Review
základní 8. kolo 14030
Draci Vysoké Mýto
BK Ústí nad Orlicí
9. 2. 2022
18:00
Sportovní hala Jan Kubeš
16
107
2
34
6
64
10
86
Review
základní 9. kolo 14035
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
5. 2. 2022
08:30
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
52
45
10
10
32
16
39
32
Review
základní 9. kolo 14036
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
5. 2. 2022
10:15
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
39
48
10
11
24
24
37
37
Review
základní 9. kolo 14033
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
22. 1. 2022
13:15
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
69
18
13
6
37
8
51
13
Review
základní 9. kolo 14034
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
22. 1. 2022
14:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
109
23
20
8
55
10
82
14
Review
základní 10. kolo 14039
Draci Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n.L.
19. 3. 2022
08:45
Sportovní hala TSVM Milan Jaroš
Karel Němec
36
41
9
11
18
21
26
37
Review
základní 10. kolo 14037
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
19. 3. 2022
09:00
SH Holubova ul. Adam Dvořák
69
24
12
8
29
15
48
17
Review
základní 10. kolo 14040
Draci Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n.L.
19. 3. 2022
10:30
Sportovní hala TSVM Karel Němec
Milan Jaroš
33
37
10
9
22
17
28
23
Review
základní 10. kolo 14038
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
19. 3. 2022
11:00
SH Holubova ul. Adam Dvořák
61
26
14
2
33
10
45
20
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 14 22 1.0 24.1 11.0 0.0 2.0/7.5 26.8 2.5
David Libánský BVK Holice 14 26 1.0 16.8 7.8 0.2 0.7/2.3 27.9 1.7
Tomáš Stýskala BK Ústí nad Orlicí 14 20 1.0 12.9 6.0 0.2 0.6/2.0 27.5 1.7
Filip Hemerka BVK Holice 13 22 1.0 9.5 4.4 0.1 0.4/1.8 0.0* 0.5
Jiří Motl BVK Holice 13 24 1.0 8.6 3.9 0.0 0.7/2.3 30.9 1.0
Marek Novák BVK Holice 14 22 1.0 9.3 3.8 0.3 0.8/1.7 0.0* 1.2
Daniel Večeřa BK Ústí nad Orlicí 14 24 1.0 7.7 3.4 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.1
Vít Pokorný BVK Holice 13 24 1.0 7.7 3.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.9
Vojtěch Pokorný BVK Holice 13 24 1.0 7.3 3.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.7
Jakub Ripka BK Ústí nad Orlicí 14 26 1.0 6.3 3.0 0.0 0.2/0.9 0.0* 2.9
Adam Franz BK NAPOS Vysoká n.L. 14 18 1.0 8.7 3.9 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jakub Ducheček BVK Holice 14 24 1.0 6.2 3.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Jan Dobeš BK Bizoni Náchod 13 26 1.0 5.5 1.8 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.5
Václav Kočí BK Ústí nad Orlicí 14 22 1.0 6.4 2.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Adéla Adamušková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 16 1.0 8.6 3.6 0.1 1.3/3.0 43.8 1.0
David Dobruský BK Ústí nad Orlicí 14 24 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.0
Tomáš Hanuš BK Ústí nad Orlicí 13 24 1.0 4.9 2.1 0.1 0.5/0.7 0.0* 0.3
Adéla Veselá Sokol Vysoké Mýto 15 20 1.0 5.9 2.7 0.0 0.6/1.8 0.0* 3.1
Ondřej Glencner Sokol Vysoké Mýto 14 22 1.0 5.1 2.1 0.1 0.6/2.6 22.8 1.4
Patrik Hendl BK Bizoni Náchod 14 18 1.0 6.2 2.7 0.1 0.6/2.0 30.6 1.2
Dominik Hodek BK Ústí nad Orlicí 12 12 1.0 9.1 3.5 0.5 0.6/1.4 0.0* 1.7
Sára Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 24 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Petr Štrof BK Bizoni Náchod 15 14 1.0 7.5 3.7 0.0 0.1/1.6 0.0* 1.2
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L. 13 18 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.9
Jan Blaško BK Ústí nad Orlicí 13 14 1.0 6.6 3.2 0.0 0.2/1.3 0.0* 0.9
Vít Šafr Sokol Vysoké Mýto 13 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.2
Jan Bryška BK Ústí nad Orlicí 13 18 1.0 4.8 2.1 0.1 0.3/1.0 0.0* 0.5
Josef Tomek BK Bizoni Náchod 15 14 1.0 6.1 2.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
Vanesa Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 22 1.0 3.9 1.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Natálie Horká BK NAPOS Vysoká n.L. 14 26 1.0 3.2 1.5 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Nela Johanová BVK Holice 15 20 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.7
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L. 14 10 1.0 8.3 4.1 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.0
Ondřej Shejbal BK Ústí nad Orlicí 14 18 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.4
Andrej Fecko BVK Holice 14 18 1.0 4.2 1.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.9
Adam Štembera BVK Holice 14 15 1.0 4.7 2.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.5
Patrik Česák BK NAPOS Vysoká n.L. 13 20 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.8
Sára Hartmannová BK NAPOS Vysoká n.L. 14 26 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/1.1 0.0* 0.2
Adam Diblík BK Ústí nad Orlicí 14 20 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.9
Martin Suchý BVK Holice 15 18 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.9
Tomáš Hejtmánek BK Ústí nad Orlicí 13 10 1.0 6.1 2.5 0.1 0.8/2.1 38.1 1.2
Jan Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 13 16 1.0 3.6 1.1 0.5 0.0/0.3 0.0* 2.3
Kryštof Seidl Sokol Vysoké Mýto 13 22 1.0 2.6 1.1 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.8
Kristýna Šmögerová Sokol Vysoké Mýto 14 18 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Anežka Kolářová Sokol Vysoké Mýto 13 24 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Jan Špaček BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 2.5 1.0 0.1 0.3/1.4 0.0* 1.8
Ondřej Mádle BK Bizoni Náchod 15 8 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.4
Ondřej Murga BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.6
Marek Šašlák Sokol Vysoké Mýto 14 22 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.1
Josef Gebrt BK Bizoni Náchod 15 8 1.0 3.9 1.5 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.3
Vojtěch Pinkas Draci Vysoké Mýto 14 8 1.0 3.9 1.6 0.0 0.6/1.9 0.0* 0.4
Tereza Kratochvílová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 24 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
Milan Petráček BK Bizoni Náchod 13 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Petr Řehák BK Bizoni Náchod 13 22 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Dominik Balcar Sokol Vysoké Mýto 13 20 1.0 1.2 0.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.1
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L. 12 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.7
Antonín Dostál BVK Holice 13 10 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Eliška Prouzová BK Bizoni Náchod 14 15 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.9
Vojtěch Chalupník Sokol Vysoké Mýto 15 18 1.0 1.1 0.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Lukáš Suchý BVK Holice 12 6 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Helena Nimshausová Sokol Vysoké Mýto 14 10 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.9 0.0* 0.9
Lukáš Sychrovský BK Bizoni Náchod 13 12 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.5
František Horčička BVK Holice 13 6 1.0 2.7 0.7 0.2 0.8/1.2 0.0* 0.3
Ondřej Maixner BK Ústí nad Orlicí 14 20 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Adéla Mrštinová BK Bizoni Náchod 13 22 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Petr Vašíček BK Bizoni Náchod 16 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/12.0 8.3 4.0
Kateřina Lužová BK NAPOS Vysoká n.L. 15 22 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 13 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Fajfrová Sokol Vysoké Mýto 13 16 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.3
Jan Bezděk BK Bizoni Náchod 13 17 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Tomáš Kukrál BK Bizoni Náchod 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Pavel Bors BK Bizoni Náchod 10 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 0.0
Ema Šedová BVK Holice 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Prouzová BK Bizoni Náchod 14 12 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Martin Prouza BK Bizoni Náchod 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tuček BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kolář BK Bizoni Náchod 13 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Cejp Sokol Vysoké Mýto 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milena Klusoňová Sokol Vysoké Mýto 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Divíšek BVK Holice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rolenc BVK Holice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hájek Sokol Vysoké Mýto 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Barták Sokol Vysoké Mýto 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Lexmanová BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Balcar Sokol Vysoké Mýto 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ender Redjepi BK Bizoni Náchod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kmošek BVK Holice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kostelecká BK Bizoni Náchod 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Soumar BK Bizoni Náchod 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Kostelecká BK Bizoni Náchod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kmošek BVK Holice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Matoušková Draci Vysoké Mýto 14 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Pavlík BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Valenta BVK Holice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Klement BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eleanor Slavíčková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Metelka BVK Holice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Černohous BK Ústí nad Orlicí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Lacko BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kubeček BK Bizoni Náchod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Urbánek BVK Holice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Souček BK Bizoni Náchod 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Havlíková Sokol Vysoké Mýto 14 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Matušinec BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Zástavová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Dostál BK Ústí nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dostál BVK Holice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bivoj Xaver Pleskot BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Chmelová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Šanda BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Haljuk Sokol Vysoké Mýto 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 14 59 24 1 8 5
David Libánský BVK Holice 14 33 15 2 3 5
Tomáš Stýskala BK Ústí nad Orlicí 14 25 12 1 3 5
Filip Hemerka BVK Holice 13 18 9 1 2 3
Jiří Motl BVK Holice 13 19 9 1 3 4
Marek Novák BVK Holice 14 25 12 2 4 3
Daniel Večeřa BK Ústí nad Orlicí 14 20 10 1 3 4
Vít Pokorný BVK Holice 13 19 9 0 3 4
Vojtěch Pokorný BVK Holice 13 20 10 1 2 2
Jakub Ripka BK Ústí nad Orlicí 14 18 9 1 1 5
Adam Franz BK NAPOS Vysoká n.L. 14 19 9 1 2 4
Jakub Ducheček BVK Holice 14 15 7 1 1 3
Jan Dobeš BK Bizoni Náchod 13 23 8 2 4 4
Václav Kočí BK Ústí nad Orlicí 14 25 12 1 2 5
Adéla Adamušková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 16 7 1 5 4
David Dobruský BK Ústí nad Orlicí 14 13 6 0 2 3
Tomáš Hanuš BK Ústí nad Orlicí 13 15 6 1 3 2
Adéla Veselá Sokol Vysoké Mýto 15 18 9 0 4 5
Ondřej Glencner Sokol Vysoké Mýto 14 17 7 1 3 5
Patrik Hendl BK Bizoni Náchod 14 16 8 1 3 3
Dominik Hodek BK Ústí nad Orlicí 12 21 8 3 2 3
Sára Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 11 5 1 3 3
Petr Štrof BK Bizoni Náchod 15 24 12 0 1 4
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L. 13 12 6 0 2 3
Jan Blaško BK Ústí nad Orlicí 13 18 9 0 1 3
Vít Šafr Sokol Vysoké Mýto 13 10 5 0 1 3
Jan Bryška BK Ústí nad Orlicí 13 11 5 1 2 2
Josef Tomek BK Bizoni Náchod 15 12 6 0 2 3
Vanesa Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 16 8 0 2 4
Natálie Horká BK NAPOS Vysoká n.L. 14 12 6 0 3 3
Nela Johanová BVK Holice 15 18 9 0 2 3
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L. 14 21 10 0 1 3
Ondřej Shejbal BK Ústí nad Orlicí 14 15 7 0 1 3
Andrej Fecko BVK Holice 14 15 6 1 2 4
Adam Štembera BVK Holice 14 18 9 0 2 3
Patrik Česák BK NAPOS Vysoká n.L. 13 10 5 0 2 5
Sára Hartmannová BK NAPOS Vysoká n.L. 14 7 3 0 1 2
Adam Diblík BK Ústí nad Orlicí 14 16 8 0 0 3
Martin Suchý BVK Holice 15 10 5 0 1 3
Tomáš Hejtmánek BK Ústí nad Orlicí 13 13 6 1 2 4
Jan Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 13 15 5 3 0 5
Kryštof Seidl Sokol Vysoké Mýto 13 11 5 1 3 4
Kristýna Šmögerová Sokol Vysoké Mýto 14 10 5 0 2 3
Anežka Kolářová Sokol Vysoké Mýto 13 6 3 0 1 3
Jan Špaček BK Bizoni Náchod 13 9 4 1 2 5
Ondřej Mádle BK Bizoni Náchod 15 10 5 0 3 4
Ondřej Murga BK Bizoni Náchod 13 7 3 0 1 4
Marek Šašlák Sokol Vysoké Mýto 14 6 3 0 2 5
Josef Gebrt BK Bizoni Náchod 15 9 4 1 2 3
Vojtěch Pinkas Draci Vysoké Mýto 14 10 5 0 3 1
Tereza Kratochvílová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 4 2 0 2 2
Milan Petráček BK Bizoni Náchod 13 15 7 0 1 3
Petr Řehák BK Bizoni Náchod 13 6 3 0 1 4
Dominik Balcar Sokol Vysoké Mýto 13 5 2 0 1 3
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L. 12 8 4 0 1 3
Antonín Dostál BVK Holice 13 8 4 0 2 2
Eliška Prouzová BK Bizoni Náchod 14 5 2 0 1 4
Vojtěch Chalupník Sokol Vysoké Mýto 15 4 1 0 2 4
Lukáš Suchý BVK Holice 12 8 4 0 0 3
Helena Nimshausová Sokol Vysoké Mýto 14 4 2 0 0 2
Lukáš Sychrovský BK Bizoni Náchod 13 7 3 0 1 2
František Horčička BVK Holice 13 6 1 1 4 1
Ondřej Maixner BK Ústí nad Orlicí 14 6 3 0 1 2
Adéla Mrštinová BK Bizoni Náchod 13 4 2 0 1 4
Petr Vašíček BK Bizoni Náchod 16 13 6 0 1 4
Kateřina Lužová BK NAPOS Vysoká n.L. 15 4 2 0 0 2
Lucie Lavičková BK Ústí nad Orlicí 13 8 4 0 0 0
Agáta Fajfrová Sokol Vysoké Mýto 13 3 1 0 1 2
Jan Bezděk BK Bizoni Náchod 13 4 2 0 0 3
Tomáš Kukrál BK Bizoni Náchod 15 4 2 0 0 3
Pavel Bors BK Bizoni Náchod 10 3 1 0 1 0
Ema Šedová BVK Holice 14 2 1 0 0 2
Kateřina Prouzová BK Bizoni Náchod 14 1 0 0 1 2
Martin Prouza BK Bizoni Náchod 11 2 1 0 0 0
Kryštof Kolář BK Bizoni Náchod 13 0 0 0 0 1
Štěpán Soumar BK Bizoni Náchod 13 0 0 0 0 0
Ester Matoušková Draci Vysoké Mýto 14 0 0 0 0 0
Karolína Havlíková Sokol Vysoké Mýto 14 0 0 0 0 3
Jakub Matušinec BK NAPOS Vysoká n.L. 14 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH %
BVK Holice 26 33.5 0.7 4.4 /12.9 34.1
BK NAPOS Vysoká n.L. 26 17.1 0.5 3.0 /9.6 31.3
BK Ústí nad Orlicí 26 26.0 0.8 3.2 /9.9 32.2
BK Bizoni Náchod 26 21.0 0.7 4.0 /15.8 25.2
Draci Vysoké Mýto 10 8.9 0.1 2.0 /9.7 20.6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Víšková Klára 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tobiška Milan 2 1 1 0 2.5 4.0 3.3
Šrámek Jakub 2 1 1 0 1.0 4.0 2.5
Šaldová Zuzana 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Karel 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Skoumalová Eliška 6 3 3 0 1.0 1.7 1.3
Schmidt David 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Sádovský Matěj 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Nývltová Eva 3 2 1 0 1.3 1.3 1.3
Němec Karel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Michlík Radek 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Kubeš Jan 7 5 2 0 1.3 1.4 1.4
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Marek 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Klausová Magdaléna 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jiříček Petr 2 1 1 0 1.8 1.0 1.4
Jetmar Ivan 2 1 1 0 2.5 3.0 2.8
Jelínek Matouš 2 1 1 0 2.3 2.0 2.1
Jaroš Milan 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Frintová Bára 7 6 1 0 1.4 1.3 1.3
Fiala Matouš 4 2 2 0 2.8 1.5 2.1
Dvořák Adam 4 3 1 0 2.0 1.3 1.6
Doubková Tereza 9 4 5 0 1.4 1.4 1.4
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Beránek Martin 5 4 1 0 1.4 1.0 1.2
Bělka Michal 9 4 5 0 1.0 1.3 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře