Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 14003
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2021
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul.
83
23
20
5
38
13
66
15
Review
základní 1. kolo 14004
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2021
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul.
64
33
12
11
26
18
45
25
Review
základní 1. kolo 14001
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
14:00
SH Holubova ul.
75
15
28
4
41
5
55
8
Review
základní 1. kolo 14002
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
15:45
SH Holubova ul.
77
15
22
6
38
8
61
11
Review
základní 2. kolo 14007
Draci Vysoké Mýto
BVK Holice
9. 10. 2021
09:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Brandejs
Marek Kohout
10
142
5
28
7
59
10
95
Review
základní 2. kolo 14008
Draci Vysoké Mýto
BVK Holice
9. 10. 2021
10:30
Sportovní hala TSVM Marek Kohout
Tomáš Brandejs
16
142
2
42
8
70
10
106
Review
základní 2. kolo 14005
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
9. 10. 2021
11:00
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Magdalena Klausová
40
85
8
22
16
40
30
67
Review
základní 2. kolo 14006
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Ústí nad Orlicí
9. 10. 2021
12:45
SH Vysoká nad Labem Magdalena Klausová
Eliška Skoumalová
36
98
14
27
18
54
26
76
Review
základní 3. kolo 14009
BK Ústí nad Orlicí
Draci Vysoké Mýto
23. 10. 2021
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Matouš Fiala
Zuzana Šaldová
94
8
25
0
46
0
68
4
Review
základní 3. kolo 14011
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
23. 10. 2021
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
47
24
15
6
29
10
43
14
Review
základní 3. kolo 14010
BK Ústí nad Orlicí
Draci Vysoké Mýto
23. 10. 2021
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Zuzana Šaldová
Matouš Fiala
104
9
30
0
55
3
86
5
Review
základní 3. kolo 14012
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
23. 10. 2021
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Bára Frintová
51
36
12
3
25
13
38
18
Review
základní 4. kolo 14013
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
30. 10. 2021
09:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jakub Šrámek
Eva Nývltová
59
31
15
4
32
17
46
25
Review
základní 4. kolo 14015
BVK Holice
BK Ústí nad Orlicí
27. 10. 2021
10:00
SH Holubova ul. Adam Dvořák
David Schmidt
42
40
8
11
25
20
32
28
Review
základní 4. kolo 14014
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
30. 10. 2021
10:30
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Eva Nývltová
Jakub Šrámek
41
27
10
2
23
7
33
13
Review
základní 4. kolo 14016
BVK Holice
BK Ústí nad Orlicí
27. 10. 2021
11:45
SH Holubova ul. David Schmidt
Adam Dvořák
49
40
17
10
25
25
37
34
Review
základní 5. kolo 14019
BK NAPOS Vysoká n.L.
Draci Vysoké Mýto
13. 11. 2021
11:00
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Klára Víšková
84
24
13
8
38
12
58
17
Review
základní 5. kolo 14020
BK NAPOS Vysoká n.L.
Draci Vysoké Mýto
13. 11. 2021
12:45
SH Vysoká nad Labem Klára Víšková
Tereza Doubková
82
20
20
6
42
12
60
14
Review
základní 5. kolo 14017
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
13. 11. 2021
13:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 31
62
8
12
14
25
22
42
Review
základní 5. kolo 14018
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
13. 11. 2021
14:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 21
69
8
16
13
35
17
45
Review
základní 6. kolo 14021
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
27. 11. 2021
09:00
SH Vysoká nad Labem Tereza Doubková
Eliška Skoumalová
6
70
0
15
4
28
6
44
Review
základní 6. kolo 14023
BK Bizoni Náchod
BK Ústí nad Orlicí
28. 11. 2021
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tereza Doubková
Michal Bělka
33
44
10
4
17
19
25
31
Review
základní 6. kolo 14022
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
27. 11. 2021
10:45
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Tereza Doubková
8
95
0
31
0
57
4
83
Review
základní 6. kolo 14024
BK Bizoni Náchod
BK Ústí nad Orlicí
28. 11. 2021
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Michal Bělka
Tereza Doubková
35
47
7
15
14
31
22
38
Review
základní 7. kolo 14025
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 7. kolo 14026
BK Ústí nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 7. kolo 14027
BVK Holice
Draci Vysoké Mýto
12. 12. 2021
09:00
SH Holubova ul. Jan Kubeš
135
14
26
7
65
9
91
12
Review
základní 7. kolo 14028
BVK Holice
Draci Vysoké Mýto
12. 12. 2021
10:45
SH Holubova ul. Jan Kubeš
138
6
38
0
70
0
102
6
Review
základní 8. kolo 14031
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Michal Bělka
67
33
23
8
36
16
56
22
Review
základní 8. kolo 14032
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Bizoni Náchod
8. 1. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
Eliška Skoumalová
71
30
16
4
35
7
49
23
Review
základní 8. kolo 14029
Draci Vysoké Mýto
BK Ústí nad Orlicí
9. 2. 2022
16:30
Sportovní hala
Preview
základní 8. kolo 14030
Draci Vysoké Mýto
BK Ústí nad Orlicí
9. 2. 2022
18:00
Sportovní hala
Preview
základní 9. kolo 14035
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 9. kolo 14036
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní 9. kolo 14033
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
22. 1. 2022
13:15
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 9. kolo 14034
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
22. 1. 2022
14:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 10. kolo 14037
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
-
SH Holubova ul.
Preview
základní 10. kolo 14038
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
-
Preview
základní 10. kolo 14039
Draci Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n.L.
29. 1. 2022
09:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 10. kolo 14040
Draci Vysoké Mýto
BK NAPOS Vysoká n.L.
29. 1. 2022
10:30
Preview

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BVK Holice 12 43.1 0.3 4.2 /11.5 36.5 8.8
BK NAPOS Vysoká n.L. 12 17.9 0.7 2.5 /8.3 30.3 8.0
BK Ústí nad Orlicí 10 31.9 0.9 3.4 /10.1 33.7 10.3
BK Bizoni Náchod 12 13.8 0.6 3.7 /15.3 24.0 13.3
Draci Vysoké Mýto 4 7.0 0.0 2.0 /9.5 21.1 7.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Víšková Klára 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šrámek Jakub 2 1 1 0 1.0 4.0 2.5
Šaldová Zuzana 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Skoumalová Eliška 6 3 3 0 1.0 1.7 1.3
Schmidt David 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Nývltová Eva 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Kubeš Jan 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Kohout Marek 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Klausová Magdalena 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Frintová Bára 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Fiala Matouš 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Dvořák Adam 2 1 1 0 2.0 1.5 1.8
Doubková Tereza 5 2 3 0 1.0 1.6 1.3
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Bělka Michal 5 3 2 0 1.0 1.6 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře