Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava C
16. 9. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Ondřej Rusz
43
79
8
24
21
40
33
61
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Odry
BK Snakes Ostrava C
1. 10. 2021
19:15
Odry
Preview
Základní část 3. kolo 12
BK Snakes Ostrava C
BC Nový Jičín C
16. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 4. kolo 20
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Ostrava C
30. 10. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 5. kolo 21
BK Snakes Ostrava C
Vsetínský Basket
13. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 6. kolo 30
BK Snakes Ostrava C
Restart Havířov
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 7. kolo 32
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Ostrava C
4. 12. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 8. kolo 39
BK Snakes Ostrava C
BO TJ Hlučín
18. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 9. kolo 43
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Ostrava C
15. 1. 2022
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 10. kolo 48
BK Labrador Ostrava C
BK Snakes Ostrava C
29. 1. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 54
BK Snakes Ostrava C
BK Odry
5. 2. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 12. kolo 57
BC Nový Jičín C
BK Snakes Ostrava C
19. 2. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 13. kolo 65
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
5. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 14. kolo 66
Vsetínský Basket
BK Snakes Ostrava C
19. 3. 2022
-
Sportovní hala Na Lapači Vsetín
Preview
Základní část 15. kolo 75
Restart Havířov
BK Snakes Ostrava C
2. 4. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 16. kolo 77
BK Snakes Ostrava C
BK Hladnov Slezská
9. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 17. kolo 84
BO TJ Hlučín
BK Snakes Ostrava C
7. 5. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní část 18. kolo 88
BK Snakes Ostrava C
TJ TŽ Třinec
21. 5. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Nový Jičín C 1 1 0 69 46 2
2. Odry 1 1 0 99 43 2
3. Labrador C 1 1 0 79 43 2
4. Restart Havířov 1 1 0 65 56 2
5. Hladnov Slezská 1 1 0 87 64 2
6. Třinec 1 0 1 56 65 1
7. Vsetín 1 0 1 46 69 1
8. Snakes Ostrava C 1 0 1 43 79 1
9. Labrador B 1 0 1 43 99 1
10. Hlučín 1 0 1 64 87 1
Hráč Tým Věk Z
Tomáš Doležel Snakes Ostrava C 23 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Rusz Ondřej 1 0 1 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 2 1 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Kraina Tomáš 1 1 0 0 - - -
Jurda Aleš 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře