Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava C
16. 9. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Ondřej Rusz
20
0
*
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Odry
BK Snakes Ostrava C
1. 10. 2021
19:15
Odry Adam Giecek
Jan Posker
98
27
22
8
46
17
68
26
Review
Základní část 3. kolo 12
BK Snakes Ostrava C
BC Nový Jičín C
14. 10. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Marek Pilch
54
78
9
26
33
35
42
50
Review
Základní část 4. kolo 20
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Ostrava C
26. 10. 2021
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
67
60
20
21
38
32
52
51
Review
Základní část 5. kolo 21
BK Snakes Ostrava C
Vsetínský Basket
11. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Aleš Jurda
56
57
22
11
36
29
44
47
Review
Základní část 6. kolo 30
BK Snakes Ostrava C
Restart Havířov
25. 11. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Marek Pilch
56
88
6
20
19
35
39
60
Review
Základní část 7. kolo 32
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Ostrava C
21. 1. 2022
17:30
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
140
44
31
16
65
20
99
28
Review
Základní část 8. kolo 39
BK Snakes Ostrava C
BO TJ Hlučín
16. 12. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Vojtěch Ščurek
55
68
6
16
19
35
39
50
Review
Základní část 9. kolo 43
TJ TŽ Třinec
BK Snakes Ostrava C
Bude upřesněno
-
5. ZŠ Třinec-Terasa
Preview
Základní část 10. kolo 48
BK Labrador Ostrava C
BK Snakes Ostrava C
22. 3. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Jan Posker
69
39
17
6
39
27
54
31
Review
Základní část 11. kolo 54
BK Snakes Ostrava C
BK Odry
23. 5. 2022
18:30
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
Preview
Základní část 12. kolo 57
BC Nový Jičín C
BK Snakes Ostrava C
18. 2. 2022
19:30
SH Krytý bazén Marek Slovák
Miroslav Slovák
92
34
25
3
48
14
60
21
Review
Základní část 13. kolo 65
BK Snakes Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
3. 3. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
42
60
4
10
20
23
34
36
Review
Základní část 15. kolo 75
Restart Havířov
BK Snakes Ostrava C
1. 4. 2022
20:00
SPŠE Havířov Matouš Přidal
Aleš Jurda
98
33
20
16
48
20
80
29
Review
Základní část 16. kolo 77
BK Snakes Ostrava C
BK Hladnov Slezská
7. 4. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
41
101
11
21
20
43
32
70
Review
Základní část 17. kolo 84
BO TJ Hlučín
BK Snakes Ostrava C
3. 5. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Aleš Jurda
81
48
26
8
46
28
59
36
Review
Základní část 18. kolo 88
BK Snakes Ostrava C
TJ TŽ Třinec
21. 5. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Veselý Ondřej 1 1 0 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 12 7 5 0 - - -
Sýkora Václav 3 2 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 1 1 0 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 2 1 1 0 - - -
Slovák Miroslav 5 1 4 0 - - -
Slovák Marek 3 1 2 0 - - -
Rusz Ondřej 3 2 1 0 - - -
Přidal Matouš 10 7 3 0 - - -
Posker Jan 16 2 14 0 - - -
Pilch Marek 12 4 8 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 3 3 0 0 - - -
Nevřela Tomáš 2 2 0 0 - - -
Menšík Jan 2 2 0 0 - - -
Križanová Johana 3 1 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 10 9 1 0 - - -
Kavka Radim 5 1 4 0 - - -
Jurda Aleš 15 1 14 0 - - -
Hudec Filip 4 0 4 0 - - -
Holubek Tomáš 9 9 0 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Grobelná Natálie 2 0 2 0 - - -
Giecek Adam 5 5 0 0 - - -
Dolinek Ivo 8 8 0 0 - - -
Baďura Ota 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře