Severomoravská liga mužů - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
TJ Slavoj Český Těšín
BK Snakes Ostrava B
16. 9. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
80
74
24
21
45
42
64
60
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Snakes Ostrava B
Basket Opava 2010 B
24. 9. 2021
20:30
ZŠ Dvorského Ivo Dolinek
Michal Slovák
Preview
Základní část 3. kolo 17
BK Labrador Ostrava A
BK Snakes Ostrava B
7. 10. 2021
20:15
Trojhalí
Preview
Základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karvíná B
23. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 5. kolo 30
BK Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
6. 11. 2021
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 6. kolo 31
Slavia Havířov
BK Snakes Ostrava B
13. 11. 2021
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 7. kolo 42
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 8. kolo 44
VSK VŠB Ostrava
BK Snakes Ostrava B
11. 12. 2021
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín B
18. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 10. kolo 57
BK Příbor
BK Snakes Ostrava B
8. 1. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 11. kolo 64
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
22. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 12. kolo 70
BK Snakes Ostrava B
TJ Slavoj Český Těšín
29. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 13. kolo 75
Basket Opava 2010 B
BK Snakes Ostrava B
12. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 14. kolo 83
BK Snakes Ostrava B
BK Labrador Ostrava A
19. 2. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 15. kolo 86
TJ Sokol Karvíná B
BK Snakes Ostrava B
4. 3. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 16. kolo 96
BK Snakes Ostrava B
BK Frýdek-Místek
19. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava B
Slavia Havířov
26. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 18. kolo 108
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Ostrava B
9. 4. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 19. kolo 110
BK Snakes Ostrava B
VSK VŠB Ostrava
23. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 20. kolo 119
BC Nový Jičín B
BK Snakes Ostrava B
30. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 21. kolo 123
BK Snakes Ostrava B
BK Příbor
14. 5. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 22. kolo 130
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
21. 5. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Nový Jičín B 2 2 0 147 120 4
2. Slavia Havířov 2 1 1 132 137 3
3. BK Příbor 2 1 1 167 128 3
4. Český Těšín 1 1 0 80 74 2
5. Hladnov Ostrava 1 1 0 77 58 2
6. BK Krnov 1 0 1 58 77 1
7. VŠB Ostrava 1 0 1 59 100 1
8. Snakes Ostrava B 1 0 1 74 80 1
9. Karviná B 1 0 1 59 79 1
10. Labrador A 0 0 0
11. Opava 2010 B 0 0 0
12. BK FM 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Jan Dedek Snakes Ostrava B 30 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Sýkora Václav 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře