Severomoravská liga mužů - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
TJ Slavoj Český Těšín
BK Snakes Ostrava B
16. 9. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
80
74
24
21
45
42
64
60
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Snakes Ostrava B
Basket Opava 2010 B
24. 9. 2021
20:30
ZŠ Dvorského Ivo Dolinek
Michal Slovák
48
59
8
14
24
26
40
48
Review
Základní část 3. kolo 17
BK Labrador Ostrava A
BK Snakes Ostrava B
2. 12. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Petr Opletal
74
90
21
28
39
45
59
67
Review
Základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karvíná B
22. 10. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
77
60
17
20
30
34
53
43
Review
Základní část 5. kolo 30
BK Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
4. 11. 2021
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Jan Menšík
Radim Kavka
42
81
23
18
34
38
39
62
Review
Základní část 6. kolo 31
Slavia Havířov
BK Snakes Ostrava B
10. 11. 2021
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Nevřela
Ondřej Rusz
71
81
26
16
43
44
56
68
Review
Základní část 7. kolo 42
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
26. 1. 2022
20:45
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
60
70
16
20
34
39
47
57
Review
Základní část 8. kolo 44
VSK VŠB Ostrava
BK Snakes Ostrava B
10. 12. 2021
17:30
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Jan Posker
42
70
12
21
20
46
29
62
Review
Základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín B
17. 12. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
69
76
18
27
34
40
50
59
Review
Základní část 10. kolo 57
BK Příbor
BK Snakes Ostrava B
7. 1. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
78
83
25
25
43
50
63
70
Review
Základní část 11. kolo 64
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
21. 1. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
71
57
24
11
39
26
56
42
Review
Základní část 12. kolo 70
BK Snakes Ostrava B
TJ Slavoj Český Těšín
28. 1. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
51
83
17
16
26
31
37
53
Review
Základní část 13. kolo 75
Basket Opava 2010 B
BK Snakes Ostrava B
10. 2. 2022
20:00
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Jakub Kremser
80
73
26
13
38
36
57
57
Review
Základní část 14. kolo 83
BK Snakes Ostrava B
BK Labrador Ostrava A
4. 5. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Adam Giecek
96
68
28
23
48
39
63
60
Review
Základní část 15. kolo 86
TJ Sokol Karvíná B
BK Snakes Ostrava B
4. 3. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Jan Menšík
72
76
28
18
35
37
58
56
Review
Základní část 16. kolo 96
BK Snakes Ostrava B
BK Frýdek-Místek
18. 3. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
113
56
28
16
51
30
82
40
Review
Základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava B
Slavia Havířov
25. 3. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
79
53
26
14
45
22
63
39
Review
Základní část 18. kolo 108
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Ostrava B
8. 4. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Tomáš Holubek
109
66
19
14
47
35
82
50
Review
Základní část 19. kolo 110
BK Snakes Ostrava B
VSK VŠB Ostrava
22. 4. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Veselý
Aleš Jurda
80
55
22
9
43
25
62
44
Review
Základní část 20. kolo 119
BC Nový Jičín B
BK Snakes Ostrava B
26. 5. 2022
19:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
Ivo Dolinek
Preview
Základní část 21. kolo 123
BK Snakes Ostrava B
BK Příbor
25. 5. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
Preview
Základní část 22. kolo 130
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
20. 5. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Kamil Vavrečka
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Ondřej 4 1 3 0 - - -
Vavrečka Kamil 2 0 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 14 7 7 0 - - -
Sýkora Václav 14 10 4 0 - - -
Stáňa Lukáš 6 3 3 0 - - -
Slovák Michal 18 6 12 0 - - -
Slovák Marek 3 2 1 0 - - -
Slovák Miroslav 9 1 8 0 - - -
Rusz Ondřej 3 1 2 0 - - -
Přidal Matouš 11 1 10 0 - - -
Posker Jan 17 1 16 0 - - -
Pilch Marek 7 2 5 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 10 4 6 0 - - -
Nevřela Tomáš 10 7 3 0 - - -
Menšík Jan 14 11 3 0 - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - -
Križanová Johana 3 1 2 0 - - -
Kremser Jakub 2 1 1 0 - - -
Kraina Tomáš 7 5 2 0 - - -
Kmošek Jakub 4 4 0 0 - - -
Klapetek René 6 6 0 0 - - -
Kavka Radim 8 1 7 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 5 1 4 0 - - -
Jedličková Kateřina 8 2 6 0 - - -
Chodura Ondřej 8 2 6 0 - - -
Hudec Filip 3 3 0 0 - - -
Holubek Tomáš 16 15 1 0 - - -
Holaň Dominik 3 3 0 0 - - -
Grobelná Natálie 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 15 14 1 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře