Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 1
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 1. kolo 2
BA Lynx Liberec B
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 1. kolo 3
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 1. kolo 4
NBK Juventa Milovice
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
ZŠ Juventa
Preview
Skupina B 2. kolo 5
BC Kolín
NBK Juventa Milovice
12. 9. 2020
14:00
SOU Spojů Kolín Fedor Lysov
David Volný
124
39
36
7
67
15
98
29
Review
Skupina B 2. kolo 6
BK Brandýs nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
12. 9. 2020
17:00
ZŠ Na Výsluní Lucie Moravcová
Leoš Kvíz
96
46
26
7
49
21
65
32
Review
Skupina B 2. kolo 7
BA Lynx Liberec B
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 2. kolo 8
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
12. 9. 2020
10:00
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Jaroslav Liška
95
101
18
18
34
46
59
66
Review
Skupina B 3. kolo 9
BC Kolín
TJ AŠ Mladá Boleslav
13. 9. 2020
10:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
David Volný
101
5
22
3
64
3
85
4
Review
Skupina B 3. kolo 10
BK Brandýs nad Labem
NBK Juventa Milovice
13. 9. 2020
15:00
ZŠ Na Výsluní Leoš Kvíz
Lucie Moravcová
87
51
25
12
41
23
62
31
Review
Skupina B 3. kolo 11
BA Lynx Liberec B
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 3. kolo 12
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín B
13. 9. 2020
10:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Liška
Václav Hošek
92
32
22
4
42
11
63
26
Review
Skupina B 4. kolo 13
NBK Juventa Milovice
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina B 4. kolo 14
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Slovan Varnsdorf
26. 9. 2020
11:00
IX. základní škola Tomáš Tejček
Lukáš Mrzena
48
91
8
25
22
51
29
78
Review
Skupina B 4. kolo 15
BC Kolín
BA Lynx Liberec B
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 4. kolo 16
BK Brandýs nad Labem
BA Lynx Liberec
26. 9. 2020
09:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Ondřej Píval
78
56
18
14
41
28
63
36
Review
Skupina B 5. kolo 17
NBK Juventa Milovice
TJ Slovan Varnsdorf
27. 9. 2020
11:00
ZŠ Juventa Michal Kocián
Ondřej Píval
73
91
12
21
30
39
45
74
73
91
Review
Skupina B 5. kolo 18
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
Skupina B 5. kolo 19
BC Kolín
BA Lynx Liberec
27. 9. 2020
09:00
SOU Spojů Kolín Michal Dub
Jan Střítežský
97
68
24
14
50
34
78
48
Review
Skupina B 5. kolo 20
BK Brandýs nad Labem
BA Lynx Liberec B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 6. kolo 21
BA Lynx Liberec B
NBK Juventa Milovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 6. kolo 22
BA Lynx Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
10. 10. 2020
16:00
Sportovní hala Kort Michaela Martinovská
121
43
32
4
57
17
86
27
Review
Skupina B 6. kolo 23
Válečníci Děčín B
BC Kolín
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Antonín Ďurana
Preview
Skupina B 6. kolo 24
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs nad Labem
10. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Antonín Jeřábek
54
98
19
22
29
51
45
70
Review
Skupina B 7. kolo 25
BA Lynx Liberec B
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 7. kolo 26
BA Lynx Liberec
NBK Juventa Milovice
11. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Liška
87
77
29
12
46
40
66
54
Review
Skupina B 7. kolo 27
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
11. 10. 2020
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Filip Růžek
25
95
0
10
6
39
15
70
Review
Skupina B 7. kolo 28
TJ Slovan Varnsdorf
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ondřej Asztalos
Antonín Jeřábek
Preview
Skupina B 8. kolo 29
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 8. kolo 30
BA Lynx Liberec
BA Lynx Liberec B
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina B 8. kolo 31
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 8. kolo 32
TJ AŠ Mladá Boleslav
NBK Juventa Milovice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
Skupina B 9. kolo 35
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 9. kolo 36
Válečníci Děčín B
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 9. kolo 33
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
Skupina B 9. kolo 34
NBK Juventa Milovice
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 37
NBK Juventa Milovice
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 38
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
Skupina B 10. kolo 39
Válečníci Děčín B
BA Lynx Liberec B
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 10. kolo 40
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 11. kolo 41
TJ Slovan Varnsdorf
NBK Juventa Milovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 11. kolo 42
Válečníci Děčín B
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 11. kolo 43
BA Lynx Liberec
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina B 11. kolo 44
BA Lynx Liberec B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 12. kolo 45
Válečníci Děčín B
NBK Juventa Milovice
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina B 12. kolo 46
TJ Slovan Varnsdorf
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 12. kolo 47
BA Lynx Liberec B
BC Kolín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Skupina B 12. kolo 48
BA Lynx Liberec
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec
Preview
Skupina B 13. kolo 49
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Lynx Liberec B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
Skupina B 13. kolo 50
NBK Juventa Milovice
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 51
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 13. kolo 52
BC Kolín
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 14. kolo 53
NBK Juventa Milovice
BA Lynx Liberec B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 54
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
Skupina B 14. kolo 55
BC Kolín
Válečníci Děčín B
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Skupina B 14. kolo 56
BK Brandýs nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 6 1.0 15.5 5.8 0.7 1.8/4.2 44.0 2.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
Jakub Kött PŘÍ 15 6 1.0 11.3 5.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.5
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.2
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Radim Jelínek BK Krnov 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 52 20 4 14 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
Jakub Kött PŘÍ 15 24 12 1 1 3
David Motyčka BK Opava B 15
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 6 3 0 2 3
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 10 3 1 1 3
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 43 19 0 7 3
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Radim Jelínek BK Krnov 15 8 4 0 0 6
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Štěpán Vaníček BLNP 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Jan Heřman BK Sokolov 15
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5