Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 43
Bižuterie Jablonec n. Nisou
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 1. kolo 44
Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 1. kolo 45
AŠ Mladá Boleslav
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 2. kolo 46
Bižuterie Jablonec n. Nisou
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 2. kolo 47
Slovan Varnsdorf
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 2. kolo 48
Válečnice Děčín
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 3. kolo 49
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 3. kolo 50
Slovan Varnsdorf
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 3. kolo 51
Válečnice Děčín
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 4. kolo 53
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 4. kolo 52
BK Kralupy junior
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou Karel Anton
Michael Mycak
Preview
Skupina C 4. kolo 54
TJ Lokomotiva Liberec I.
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 5. kolo 56
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 5. kolo 55
BK Kralupy junior
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 5. kolo 57
TJ Lokomotiva Liberec I.
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva Martin Boček
Václav Hošek
Preview
Skupina C 6. kolo 58
BK Kralupy junior
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 6. kolo 60
Basket Pastelka MB
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 6. kolo 59
AŠ Mladá Boleslav
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
IX. základní škola Josef Matějček
Vojtěch Deliš
Preview
Skupina C 7. kolo 61
BK Kralupy junior
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 7. kolo 63
Basket Pastelka MB
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 7. kolo 62
AŠ Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
IX. základní škola Tomáš Tejček
Dragan Panič
Preview
Skupina C 8. kolo 64
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 8. kolo 65
Válečnice Děčín
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 8. kolo 66
Basket Pastelka MB
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 9. kolo 67
BK Kralupy junior
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Skupina C 9. kolo 68
Basket Pastelka MB
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 9. kolo 69
AŠ Mladá Boleslav
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 10. kolo 70
BK Kralupy junior
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Skupina C 10. kolo 71
AŠ Mladá Boleslav
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 10. kolo 72
Basket Pastelka MB
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 11. kolo 73
Basket Pastelka MB
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 11. kolo 74
Válečnice Děčín
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 11. kolo 75
Slovan Varnsdorf
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 12. kolo 76
AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 12. kolo 77
Slovan Varnsdorf
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 12. kolo 78
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 13. kolo 79
Válečnice Děčín
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 13. kolo 80
TJ Lokomotiva Liberec I.
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 13. kolo 81
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 14. kolo 82
Slovan Varnsdorf
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 14. kolo 83
Bižuterie Jablonec n. Nisou
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 14. kolo 84
TJ Lokomotiva Liberec I.
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Biž. Jablonec n. N. 0 0 0
2. Pastelka MB 0 0 0
3. Slovan Varnsdorf 0 0 0
4. Válečnice Děčín 0 0 0
5. BKj. Kralupy n.V. 0 0 0
6. Lokomotiva Liberec 0 0 0
7. AŠ Mladá Boleslav 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 4 1.0 18.0 5.3 2.3 0.8/0.8 0.0* 1.8
Marika Rýdlová BC Benešov 15 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.6 47.6 1.0
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 7 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov B 15 4 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/5.3 66.7 2.3
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 11.5 4.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 3 1.0 12.3 5.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
Nela Chlebíková Bruntál 15 3 1.0 12.3 5.0 0.3 1.3/2.3 57.1 1.7
Elena Milotová Junior U13G 13 3 1.0 11.7 5.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Anna Kloboučková BK Teplice 16 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Tereza Vtípilová KP Brno 15 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Eva Holainová Basket Ostrava 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Kleinová BenU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Lucie Štruplová Pří U15 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tillová Panter Javorník 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
S Tereza Mandátová Jeseník 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Březinová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 48 12 8 4 6
Marika Rýdlová BC Benešov 15 38 16 2 6 6
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 63 30 3 9 12
Klára Seidlová BC Benešov B 15 24 10 0 5 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 13 6 0 1 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15
Nela Chlebíková Bruntál 15 28 10 2 4 2
Elena Milotová Junior U13G 13
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 20 10 0 0 3
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15
Zuzana Baštová USK Praha B 15 14 6 0 2 10
Anna Kloboučková BK Teplice 16 18 9 0 1 2
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13
Tereza Vtípilová KP Brno 15
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 4 1 0 2 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 32 14 0 4 8
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 7 3 1 0 2
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 10 5 0 0 0
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 6 3 0 4 2
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 6 3 0 0 4
Klára Přindová Kol U15 14 5 2 0 2 4
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 16 6 0 4 6
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 11 5 0 3 4
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Kateřina Kleinová BenU13G 13 0 0 0 0 2
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 0
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 6 2 0 2 6
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1 0 0 5
Lucie Štruplová Pří U15 15 0 0 0 0 0
Vendula Tillová Panter Javorník 15
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 0 0 0 0 0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15
S Tereza Mandátová Jeseník 13
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 8 4 0 0 0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 3 1 0 1 5
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 10 5 0 0 2
Vanda Ospalá KP Brno B 14
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 0 0 0 0 1
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13
Amálie Březinová USK Praha 13
Ema Kadlecová KP Brno B 15 0 0 0 0 1
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 33 15 0 3 0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15
Ema Flegelová BKDěč U17G 16
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
3 35.3 1.3 7.7 /13.7 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.3
3 15.7 1.7 7.3 /17.3 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.3
4 18.8 0.3 13.8 /36.6 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8
5 21.8 0.4 9.4 /27.0 34.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.6
4 31.0 0.3 12.0 /29.3 41.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5
4 19.5 0.0 8.3 /14.6 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3
4 46.8 0.3 9.0 /20.5 43.9 22.0 32.5 54.5 6.5 38.5 24.5 14.0 18.0
4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 19.8 0.0 4.0 /7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.3
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 25.0 1.8 9.0 /19.8 45.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.5
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 27.5 0.5 8.3 /20.3 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
4 27.0 2.8 6.0 /12.3 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.8
4 15.0 1.0 3.3 /3.3 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 26.5 0.3 5.5 /13.5 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
4 9.3 0.5 5.5 /17.3 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
5 21.2 0.2 6.0 /15.4 39.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.2
4 33.0 1.5 8.3 /23.3 35.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.0
3 21.3 1.3 5.0 /10.3 48.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.3
4 33.8 0.3 10.3 /23.8 43.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0
2 8.0 0.5 4.5 /12.0 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 25.8 0.0 8.2 /27.8 29.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.6
5 17.4 0.0 2.2 /7.0 31.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 13.5 2.0 3.8 /9.8 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.5
4 26.0 1.0 7.5 /20.3 37.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.0
2 14.0 0.0 7.5 /16.0 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
2 30.5 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
2 56.0 0.0 1.0 /6.5 15.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 26.0
1 19.0 1.0 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0
2 17.5 0.0 4.5 /11.5 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0