Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 113
Sokol Hradec Králové
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina C 1. kolo 114
BK Žabiny Brno
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 1. kolo 115
Basket Ostrava
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina C 1. kolo 116
BK Havířov
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
SPŠE Havířov
Preview
Skupina C 2. kolo 117
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
12. 9. 2020
13:00
hala Sokol Hradec Králové Vojtěch Šmíd
Martin Koudela
119
35
35
8
65
12
95
19
Review
Skupina C 2. kolo 118
K2 Prostějov
SBŠ Ostrava
12. 9. 2020
17:00
ZŠ Palackého Antonín Kapl
Jiří Krejčiřík
64
53
17
6
35
26
49
35
Review
Skupina C 2. kolo 119
BK Žabiny Brno
Basket Ostrava
12. 9. 2020
17:00
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Jakub Vampola
65
60
24
15
37
30
50
42
Review
Skupina C 2. kolo 120
KP Brno
OSK Olomouc
12. 9. 2020
12:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Filip Hudec
Karel Janík
64
38
15
4
37
19
47
27
Review
Skupina C 3. kolo 121
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
13. 9. 2020
09:30
hala Sokol Hradec Králové Vojtěch Šmíd
Martin Koudela
106
55
37
15
60
30
85
47
Review
Skupina C 3. kolo 122
K2 Prostějov
BK Havířov
13. 9. 2020
10:00
ZŠ Palackého Antonín Kapl
Jiří Krejčiřík
87
52
21
12
45
28
63
42
Review
Skupina C 3. kolo 123
BK Žabiny Brno
OSK Olomouc
13. 9. 2020
10:00
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Jakub Vampola
85
39
22
17
38
26
64
35
Review
Skupina C 3. kolo 124
KP Brno
Basket Ostrava
13. 9. 2020
08:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Filip Hudec
Karel Janík
46
52
13
17
19
33
39
43
Review
Skupina C 4. kolo 125
BK Havířov
Basket Ostrava
26. 9. 2020
17:00
SPŠE Havířov Ondřej Chodura
Lenka Bočková
58
105
31
12
24
59
43
73
Review
Skupina C 4. kolo 126
SBŠ Ostrava
OSK Olomouc
26. 9. 2020
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Jakub Kremser
67
50
17
11
40
23
52
35
Review
Skupina C 4. kolo 127
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina C 4. kolo 128
K2 Prostějov
KP Brno
26. 9. 2020
10:00
ZŠ Palackého Martin Račanský
Linda Vildová
59
69
16
14
37
35
46
56
Review
Skupina C 5. kolo 129
BK Havířov
OSK Olomouc
27. 9. 2020
10:00
SPŠE Havířov Ondřej Chodura
Lenka Bočková
61
75
14
29
32
37
42
60
Review
Skupina C 5. kolo 130
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
27. 9. 2020
13:00
Hala Sportovního Gymnázia Robin Petrák
Jakub Kremser
65
59
17
15
36
31
45
47
Review
Skupina C 5. kolo 131
Sokol Hradec Králové
KP Brno
27. 9. 2020
09:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Štancl
Ondřej Vlach
70
42
12
11
40
20
63
33
Review
Skupina C 5. kolo 132
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Palackého
Preview
Skupina C 6. kolo 133
BK Žabiny Brno
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 6. kolo 134
KP Brno
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Skupina C 6. kolo 135
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina C 6. kolo 136
OSK Olomouc
K2 Prostějov
9. 10. 2020
18:30
Sportovní hala SŠP Ota Baďura
Linda Vildová
59
72
17
15
33
29
41
53
Review
Skupina C 7. kolo 137
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
11. 10. 2020
08:30
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Klára Hynková
72
39
17
10
32
29
50
31
Review
Skupina C 7. kolo 138
KP Brno
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Skupina C 7. kolo 139
Basket Ostrava
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Johana Križanová
Preview
Skupina C 7. kolo 140
OSK Olomouc
Sokol Hradec Králové
11. 10. 2020
11:00
Sportovní hala SŠP Antonín Kapl
Marek Bešina
39
118
17
31
26
65
30
92
Review
Skupina C 8. kolo 141
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 8. kolo 142
KP Brno
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
Skupina C 8. kolo 143
OSK Olomouc
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 8. kolo 144
SBŠ Ostrava
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina C 9. kolo 145
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina C 9. kolo 146
BK Havířov
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
SPŠE Havířov
Preview
Skupina C 9. kolo 147
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 9. kolo 148
Basket Ostrava
KP Brno
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina C 10. kolo 149
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SPŠE Havířov
Preview
Skupina C 10. kolo 150
SBŠ Ostrava
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina C 10. kolo 151
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina C 10. kolo 152
OSK Olomouc
KP Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 11. kolo 153
OSK Olomouc
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 11. kolo 154
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina C 11. kolo 155
KP Brno
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
Skupina C 11. kolo 156
BK Žabiny Brno
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 12. kolo 157
Basket Ostrava
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina C 12. kolo 158
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
Skupina C 12. kolo 159
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina C 12. kolo 160
KP Brno
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
Skupina C 13. kolo 161
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina C 13. kolo 162
BK Havířov
KP Brno
Bude upřesněno
-
SPŠE Havířov
Preview
Skupina C 13. kolo 163
K2 Prostějov
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina C 13. kolo 164
Sokol Hradec Králové
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina C 14. kolo 165
BK Havířov
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SPŠE Havířov
Preview
Skupina C 14. kolo 166
SBŠ Ostrava
KP Brno
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina C 14. kolo 167
Sokol Hradec Králové
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina C 14. kolo 168
K2 Prostějov
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
1 Emilie Brzoňová BŠ Tygři Praha 15 10 1.0 13.0 4.4 1.1 0.9/1.2 0.0* 0.8
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 14 6 1.0 14.3 6.2 0.3 1.0/2.3 42.9 2.5
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 6 1.0 12.7 3.8 0.5 3.5/4.0 87.5 2.7
Denisa Ježková Basket Severočesko 15 5 1.0 12.2 5.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.6
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 3 1.0 16.0 5.0 1.3 2.0/3.3 60.0 2.0
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 5 1.0 8.2 3.4 0.2 0.8/2.0 40.0 0.6
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 15 3 1.0 13.3 6.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Nikola Večeřová TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.3
Kristýna Vaňková DBaK B 15 3 1.0 11.0 4.7 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
Amálie Štenclová HB Basket B 15 2 1.0 16.0 5.5 0.5 3.5/4.0 87.5 2.0
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 4 1.0 8.0 2.8 0.0 2.5/4.3 58.8 2.8
Amélie Vopičková BK Loko K. Vary 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 4 1.0 7.5 2.8 0.5 0.5/0.8 0.0* 3.3
Tereza Nováková USK Praha B 15 8 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Monika Olečková KP Brno 15 2 1.0 12.5 4.5 1.0 0.5/4.0 12.5 3.0
Agáta Borovcová Sokol Hradec Králové "C" 15 6 1.0 4.2 1.2 0.2 1.3/2.8 47.1 0.7
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 8 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Natálie Machačová BA Sparta 14 4 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.8
Renata Šinovská Basket Ostrava 15 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/2.3 28.6 2.7
Nella Bernasová BK Strakonice 15 2 22.0 8.0 2.0 1.0 / 3.0 1.0/1.0 0.0* 3.5
Eliška Salaková HB Basket 14 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 4 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.8
Kateřina Hlušičková BA Sparta B 15 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.8 0.0* 2.0
Barbora Čechová BS Český Brod 15 3 1.0 4.7 1.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.7
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Adéla Linhartová USK Praha 15 2 22.5 4.5 2.0 0.0 / 1.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Eliška Čechová Vlčice Žďár 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 4.5
Anna Tóthová Sokol Nusle 15 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
9 Marika Rýdlová Basket Slovanka 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 15 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/6.0 16.7 0.0
Alžběta Križanová BKHAV 15 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Vendula Čiklová KP Brno B 15 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 15 4 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Vodvárková Sokol H. Králové 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Kořínková OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Struhárová Klatovy U15 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Davidová BK Strakonice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Mikulášková BK Lipník n.B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Nenadálová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Bělicová BK Havířov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
1 Emilie Brzoňová BŠ Tygři Praha 15 38 12 4 4 4
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 14 17 8 1 3 3
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 44 16 2 26 6
Denisa Ježková Basket Severočesko 15 38 16 0 6 8
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 57 21 6 9 9
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 40 16 2 4 2
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 15 4 1 0 2 0
Nikola Večeřová TJ Sokol Kladno 15 14 7 0 2 5
Kristýna Vaňková DBaK B 15 48 24 0 15 12
Amálie Štenclová HB Basket B 15 32 16 2 8 8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 9 4 0 5 5
Amélie Vopičková BK Loko K. Vary 15 11 4 1 3 5
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 18 9 1 3 5
Tereza Nováková USK Praha B 15 18 8 0 6 8
Monika Olečková KP Brno 15 70 26 6 20 6
Agáta Borovcová Sokol Hradec Králové "C" 15 21 3 0 15 9
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 6 3 0 1 3
Natálie Machačová BA Sparta 14 12 4 0 4 4
Renata Šinovská Basket Ostrava 15 13 5 1 4 3
Nella Bernasová BK Strakonice 15 29 11 1 7 0
Eliška Salaková HB Basket 14 8 4 0 2 1
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 6 3 1 0 3
Kateřina Hlušičková BA Sparta B 15 12 6 0 4 3
Barbora Čechová BS Český Brod 15 42 14 6 2 6
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15
Adéla Linhartová USK Praha 15 19 8 1 3 5
Eliška Čechová Vlčice Žďár 15 6 2 0 2 4
Anna Tóthová Sokol Nusle 15 14 6 0 2 4
9 Marika Rýdlová Basket Slovanka 15 4 2 0 0 2
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 15 17 5 0 7 4
Alžběta Križanová BKHAV 15 3 1 0 1 2
Vendula Čiklová KP Brno B 15 4 2 0 1 4
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 13 2 1 0 0 2
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 15 18 9 0 2 4
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice 15 11 5 1 1 4
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 27 11 1 5 3
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 15 6 2 2 0 3
Stella Vodvárková Sokol H. Králové 15
Táňa Kořínková OSK Olomouc 15
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 15 9 3 1 0 1
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 0 0 0 0 2
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 2 1 0 1 3
Barbora Struhárová Klatovy U15 15
Anna Davidová BK Strakonice 14
Bára Mikulášková BK Lipník n.B. 15 3 1 0 1 0
Ela Nenadálová USK Praha 13 4 1 0 2 0
Jana Bělicová BK Havířov 15 9 3 1 4 4
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 7 3 0 1 0
Vanda Ospalá KP Brno 14
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
4 23.0 0.5 13.8 /31.3 44.0 18.8
5 35.6 0.2 8.4 /19.2 43.8 20.2
5 17.0 2.4 12.8 /26.4 48.5 15.8
6 32.3 3.0 6.2 /16.9 36.6 17.5
5 28.0 1.0 5.6 /18.2 30.8 16.2
5 19.8 1.0 7.2 /15.6 46.2 23.2
6 13.5 1.0 4.0 /11.0 36.4 15.8
5 29.2 1.0 12.8 /22.4 57.1 11.6
5 27.4 0.6 9.8 /21.0 46.7 17.8
6 27.5 2.2 14.8 /26.5 56.0 17.5
6 31.0 0.5 8.0 /17.8 44.9 19.0
6 24.7 2.5 5.2 /17.7 29.2 16.2
4 26.3 2.8 9.8 /16.3 60.0 17.8
4 18.0 3.0 10.3 /23.8 43.2 18.8
5 17.2 4.2 8.8 /17.0 51.8 11.4
6 18.0 2.0 8.0 /17.0 47.1 11.5
4 20.0 0.8 9.3 /20.3 45.7 12.3
4 24.5 2.3 13.3 /26.8 49.5 16.3
2 20.0 0.5 6.0 /14.0 42.9 20.5
5 18.6 1.4 9.6 /18.2 52.7 14.8
4 38.8 4.5 12.3 /23.1 53.3 24.3
5 18.2 3.6 10.4 /20.8 50.0 16.8
3 29.0 2.0 10.0 /21.3 46.9 21.7
2 27.5 1.0 15.5 /30.0 51.7 0.0