Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 1
BK Vlčice Žďár
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 1. kolo 2
BK Vlčice Žďár
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 1. kolo 3
SKB Tišnov
BK Blansko
19. 9. 2020
09:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Sekáč
Jan Bráblík
49
56
7
18
20
30
36
38
Review
Skupina C 1. kolo 4
SKB Tišnov
BK Blansko
19. 9. 2020
11:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Jan Bráblík
Martin Sekáč
41
43
7
15
22
21
29
32
Review
Skupina C 2. kolo 9
SK Renocar Podolí
SKB Tišnov
3. 10. 2020
09:00
SH Podolí u Brna Kristýna Jansová
Aleš Chlup
75
39
18
11
35
19
52
34
Review
Skupina C 2. kolo 10
SK Renocar Podolí
SKB Tišnov
3. 10. 2020
11:00
SH Podolí u Brna Kristýna Jansová
Aleš Chlup
63
34
16
11
34
17
53
23
Review
Skupina C 2. kolo 11
BC Vysočina
BK Vlčice Žďár
3. 10. 2020
11:00
Hala SMJ Jihlava Miroslav Friedl
Petr Kazda
38
60
11
10
22
22
29
34
Review
Skupina C 2. kolo 12
BC Vysočina
BK Vlčice Žďár
3. 10. 2020
13:00
Hala SMJ Jihlava Petr Kazda
Miroslav Friedl
67
64
15
14
35
30
53
49
Review
Skupina C 3. kolo 13
SKB Tišnov
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH SKK Tišnov
Preview
Skupina C 3. kolo 14
SKB Tišnov
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH SKK Tišnov
Preview
Skupina C 3. kolo 17
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
Bude upřesněno
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Skupina C 3. kolo 18
BK Žabiny Brno C
BK Blansko
Bude upřesněno
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Skupina C 4. kolo 19
SK Renocar Podolí
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 4. kolo 20
SK Renocar Podolí
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 4. kolo 23
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 4. kolo 24
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 5. kolo 27
BK Žabiny Brno C
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 5. kolo 28
BK Žabiny Brno C
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 5. kolo 29
BK Blansko
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Skupina C 5. kolo 30
BK Blansko
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Skupina C 6. kolo 31
BC Vysočina
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 6. kolo 32
BC Vysočina
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 6. kolo 33
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 6. kolo 34
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 7. kolo 37
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 7. kolo 38
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 7. kolo 39
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Skupina C 7. kolo 40
BK Blansko
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Skupina C 7. kolo 41
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 7. kolo 42
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 8. kolo 43
SK Renocar Podolí
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 8. kolo 44
SK Renocar Podolí
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 8. kolo 45
BK Blansko
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina C 8. kolo 46
BK Blansko
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina C 9. kolo 51
SKB Tišnov
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Skupina C 9. kolo 52
SKB Tišnov
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Skupina C 9. kolo 53
BK Vlčice Žďár
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 9. kolo 54
BK Vlčice Žďár
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 10. kolo 55
BC Vysočina
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 10. kolo 56
BC Vysočina
SKB Tišnov
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 10. kolo 59
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina C 10. kolo 60
BK Blansko
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina C 11. kolo 61
BK Žabiny Brno C
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 11. kolo 62
BK Žabiny Brno C
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 11. kolo 65
SKB Tišnov
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Skupina C 11. kolo 66
SKB Tišnov
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Skupina C 12. kolo 69
BC Vysočina
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 12. kolo 70
BC Vysočina
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 12. kolo 71
SK Renocar Podolí
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 12. kolo 72
SK Renocar Podolí
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina C 13. kolo 73
BK Blansko
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina C 13. kolo 74
BK Blansko
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina C 13. kolo 75
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 13. kolo 76
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 14. kolo 79
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Skupina C 14. kolo 80
SKB Tišnov
BK Žabiny Brno C
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Smíškova Tišnov
Preview
Skupina C 14. kolo 81
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 14. kolo 82
BK Vlčice Žďár
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 14. kolo 83
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina C 14. kolo 84
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Renocar Podolí 2 2 0 138 73 4
2. BK Blansko 2 2 0 99 90 4
3. SKB Tišnov 4 0 4 163 237 4
4. Vlčice Žďár 2 1 1 124 105 3
5. BC Vysočina 2 1 1 105 124 3
6. BK Žabiny Brno C 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 3 1.0 16.3 6.3 0.3 2.7/4.3 61.5 1.0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 3 1.0 16.0 7.3 0.0 1.3/2.7 50.0 0.3
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 2 1.0 21.5 10.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.0
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 4 1.0 9.0 2.8 0.8 1.3/3.0 41.7 2.0
Eliška Mátlová KP Brno B 17 5 1.0 5.6 2.2 0.4 0.0/1.0 0.0* 1.6
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.0 58.3 2.5
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Malá BC Slaný 17 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 2 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karolína Čechová Basket Říčany 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Eliška Hupačová DBaK B 17 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Natálie Křížová Baník Most 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 6 3.8 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Tereza Hýlová Porg Basket 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petra Havlínová HB Basket B 16 2 1.0 2.0 0.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Johanka Kindermannová BCSla 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Monika Sedláková BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Sedláková BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Najmanová BS Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Brodová OSK Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zábojová BK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Pecková Basket Říčany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zlámalová Přerov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Harabišová SK Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Horáková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Grundová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Trávníčková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Pechová BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 42 16 0 10 0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 44 20 0 4 2
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 16 7 0 2 3
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 15 6 1 0 4
Eliška Mátlová KP Brno B 17
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 42 15 0 12 9
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 10 5 0 1 3
Tereza Malá BC Slaný 17 10 5 1 1 0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 18 2 4 2 4
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 10 3 2 0 4
Karolína Čechová Basket Říčany 17
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 16 6 0 4 2
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 7 3 0 3 3
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 16 6 0 4 6
Eliška Hupačová DBaK B 17 8 3 0 2 1
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 5 2 0 3 3
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15 8 4 0 0 3
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 7 2 1 0 2
Natálie Křížová Baník Most 16 6 3 0 0 0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 5 2 0 1 0
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 28 12 0 4 4
Tereza Hýlová Porg Basket 16 7 3 1 0 2
Petra Havlínová HB Basket B 16 11 3 0 5 3
Johanka Kindermannová BCSla 17 26 12 0 4 4
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 4 2 0 0 5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 8 4 0 0 2
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 6 3 0 1 3
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 2 1 0 0 1
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 2 1 0 0 1
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17
Monika Sedláková BK Blansko 16
Barbora Sedláková BK Blansko 13
Anežka Najmanová BS Český Brod 17
Klára Brodová OSK Olomouc 16
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15
Kristýna Zábojová BK Blansko 17
Agáta Pecková Basket Říčany 17
Tereza Zlámalová Přerov 17
Nela Harabišová SK Bruntál 17
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16
Emma Horáková Basket Slovanka B 17
Veronika Grundová Tygřice Louny 16
Tereza Trávníčková KP Brno 16
Vendula Pechová BC Vysočina 14 2 1 0 1 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
3 37.3 0.7 8.3 /16.0 52.1 15.0
3 21.3 1.3 7.3 /18.3 40.0 9.3
3 19.3 3.0 8.3 /16.0 52.1 12.0
3 32.3 2.0 6.0 /13.7 43.9 18.0
2 13.0 3.5 8.5 /14.5 58.6 11.5
2 20.0 2.0 3.5 /7.5 46.7 12.5
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 25.0 1.0 2.5 /12.5 20.0 17.0
2 12.0 2.0 6.0 /20.0 30.0 13.0
2 19.5 0.5 5.0 /8.5 58.8 8.5
3 21.0 0.7 9.3 /18.0 51.9 17.7
2 28.0 1.0 3.0 /8.0 37.5 24.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 31.5 1.5 9.5 /15.0 63.3 14.5
2 23.0 0.5 6.5 /18.5 35.1 14.0
2 20.0 0.5 5.5 /11.0 50.0 12.5
1 45.0 2.0 5.0 /9.0 55.6 11.0
2 38.5 5.5 2.0 /9.0 22.2 13.5
2 14.0 0.0 7.0 /14.0 50.0 11.5
2 28.0 1.0 10.5 /15.0 70.0 15.5
2 21.0 1.0 9.0 /14.0 64.3 9.5
1 29.0 0.0 5.0 /7.0 71.4 15.0
2 18.5 1.0 12.5 /29.5 42.4 10.5
1 22.0 1.0 9.0 /20.0 45.0 13.0
1 21.0 1.0 18.0 /37.0 48.6 20.0
1 43.0 3.0 6.0 /19.0 31.6 15.0
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0