2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 2
Sokol Žižkov
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 1. kolo 3
BK Wolves Radotín
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 1. kolo 4
SKB Rokycany
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni B
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 1. kolo 6
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
19. 9. 2020
18:00
SH BK Klatovy Lukáš Ulrych
Ondřej Svejkovský
59
63
13
15
33
30
43
49
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Jiskra Domažlice
Slavoj BK Litoměřice "B"
19. 9. 2020
18:00
Městská sportovní hala Lukáš Balog
Miloslav Jon
79
74
17
28
39
36
60
51
Review
skupina A 2. kolo 9
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni B
19. 9. 2020
19:45
SH Folimanka Jan Hošek
Matěj Barták
91
85
17
28
32
50
52
61
78
78
Review
skupina A 2. kolo 10
TJ Sokol Kbely
Tigers Basketball České Budějovice
19. 9. 2020
16:00
ZŠ Albrechtická Jaroslav Pazourek
Jan Hejnic
86
84
32
24
47
40
60
64
Review
skupina A 2. kolo 11
BK Wolves Radotín
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 2. kolo 12
BC Benešov
BK Příbram 2000
19. 9. 2020
18:00
SH Benešov Roman Kejklíček
Pavel Šenk
81
59
29
12
46
27
68
39
Review
skupina A 3. kolo 13
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice "B"
20. 9. 2020
11:00
SH BK Klatovy Lukáš Ulrych
Ondřej Svejkovský
59
94
13
28
30
55
45
77
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
20. 9. 2020
10:00
Městská sportovní hala Lukáš Balog
Miloslav Jon
59
77
12
25
31
43
51
63
Review
skupina A 3. kolo 15
Sokol Žižkov
Tigers Basketball České Budějovice
20. 9. 2020
14:30
SH Folimanka Roman Kejklíček
Pavel Šenk
97
64
21
21
42
34
67
51
Review
skupina A 3. kolo 16
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
20. 9. 2020
11:00
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Jan Hejnic
76
86
21
14
45
32
65
60
Review
skupina A 3. kolo 17
BK Wolves Radotín
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 3. kolo 18
BC Benešov
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 4. kolo 19
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
3. 10. 2020
17:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Eisner
Jan Hendrych
93
68
28
12
51
23
75
48
Review
skupina A 4. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Příbram 2000
3. 10. 2020
18:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Pavel Šenk
94
69
24
12
50
32
72
55
Review
skupina A 4. kolo 21
Sokol Písek Sršni B
BK Wolves Radotín
3. 10. 2020
18:00
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Michal Kuncl
53
57
9
18
23
32
41
43
Review
skupina A 4. kolo 22
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
3. 10. 2020
19:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Lukáš Kalabza
91
90
21
23
43
49
61
72
Review
skupina A 4. kolo 23
BK Klatovy
Sokol Žižkov
3. 10. 2020
18:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Ondřej Koc
77
70
21
23
41
39
61
59
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 25
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Příbram 2000
4. 10. 2020
10:00
SPŠ spojů Petr Eisner
Jaroslav Pazourek
90
70
19
21
48
36
71
57
Review
skupina A 5. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice "B"
SKB Rokycany
4. 10. 2020
12:00
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Pavel Šenk
70
71
21
20
38
38
48
50
Review
skupina A 5. kolo 27
Sokol Písek Sršni B
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Michal Kuncl
Preview
skupina A 5. kolo 28
Tigers Basketball České Budějovice
BK Wolves Radotín
4. 10. 2020
14:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Lukáš Kalabza
72
76
21
18
42
34
57
53
Review
skupina A 5. kolo 29
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 5. kolo 30
BK Jiskra Domažlice
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 6. kolo 35
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 6. kolo 36
BK Příbram 2000
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 6. kolo 31
Sokol Žižkov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 6. kolo 32
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 6. kolo 33
BK Wolves Radotín
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 6. kolo 34
BC Benešov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 7. kolo 37
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 7. kolo 38
TJ Sokol Kbely
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 7. kolo 39
BK Wolves Radotín
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 7. kolo 40
BC Benešov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 7. kolo 41
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 7. kolo 42
BK Příbram 2000
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 8. kolo 43
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 8. kolo 44
Slavoj BK Litoměřice "B"
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 45
BK Klatovy
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 46
BK Jiskra Domažlice
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 8. kolo 47
Sokol Žižkov
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 8. kolo 48
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 9. kolo 49
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 9. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 51
BK Klatovy
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 52
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 53
Sokol Žižkov
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 9. kolo 54
TJ Sokol Kbely
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 10. kolo 55
BK Wolves Radotín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 10. kolo 56
BC Benešov
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 10. kolo 57
SKB Rokycany
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 10. kolo 58
BK Příbram 2000
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 10. kolo 60
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 11. kolo 61
BK Wolves Radotín
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 11. kolo 62
BC Benešov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 11. kolo 63
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 11. kolo 64
BK Příbram 2000
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni B
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 11. kolo 66
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 12. kolo 67
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 68
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 12. kolo 69
BC Benešov
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 12. kolo 70
BK Příbram 2000
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 12. kolo 71
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 12. kolo 72
Slavoj BK Litoměřice "B"
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 73
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 74
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 13. kolo 75
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 13. kolo 77
BK Příbram 2000
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 13. kolo 78
SKB Rokycany
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 14. kolo 79
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 14. kolo 80
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni B
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 14. kolo 82
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 14. kolo 83
SKB Rokycany
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 14. kolo 84
BK Příbram 2000
BC Benešov
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 15. kolo 85
BK Příbram 2000
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 15. kolo 86
SKB Rokycany
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 15. kolo 87
BC Benešov
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 15. kolo 88
BK Wolves Radotín
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 15. kolo 89
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 15. kolo 90
Sokol Žižkov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 16. kolo 91
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 16. kolo 92
BK Příbram 2000
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 16. kolo 93
BK Wolves Radotín
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 16. kolo 94
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 16. kolo 95
Sokol Žižkov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 16. kolo 96
TJ Sokol Kbely
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 17. kolo 97
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 17. kolo 98
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 17. kolo 99
BK Jiskra Domažlice
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 17. kolo 100
BK Klatovy
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 17. kolo 101
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni B
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 18. kolo 103
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 18. kolo 104
Slavoj BK Litoměřice "B"
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 18. kolo 105
BK Klatovy
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 18. kolo 106
BK Jiskra Domažlice
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni B
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 18. kolo 108
Tigers Basketball České Budějovice
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 19. kolo 109
Tigers Basketball České Budějovice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 19. kolo 111
BK Příbram 2000
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 19. kolo 112
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 19. kolo 113
BC Benešov
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 19. kolo 114
BK Wolves Radotín
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
skupina A 20. kolo 116
Tigers Basketball České Budějovice
Slavoj BK Litoměřice "B"
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 20. kolo 117
SKB Rokycany
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 20. kolo 118
BK Příbram 2000
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 20. kolo 119
BK Wolves Radotín
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Černošice
Preview
skupina A 20. kolo 120
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
skupina A 21. kolo 121
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 21. kolo 122
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Benešov
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 21. kolo 123
TJ Sokol Kbely
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 21. kolo 124
Sokol Žižkov
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 21. kolo 125
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 21. kolo 126
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 22. kolo 127
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Wolves Radotín
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 22. kolo 128
Slavoj BK Litoměřice "B"
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 22. kolo 129
Sokol Žižkov
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
skupina A 22. kolo 130
TJ Sokol Kbely
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 22. kolo 131
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 22. kolo 132
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Stibor Sokol Pražský 23 18 1.0 9.2 4.2 0.1 / 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.7
David Bělohlávek Slavoj Litoměřice 23 17 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.0
Jan Voráč Prostějov 21 8 10.5 8.8 3.6 0.0 1.5/5.1 29.3 1.6
Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 4 1.0 14.5 4.8 0.5 3.5/5.0 70.0 2.0
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 3 1.0 18.0 4.7 1.0 5.7/7.0 81.0 2.3
David Kalousek Slavia Kroměříž 26 3 1.0 15.0 3.7 1.7 2.7/3.7 72.7 3.3
7 Jakub Šrámek Tesla 19 3 1.0 14.7 4.0 1.3 2.7/6.0 44.4 1.3
Nikolas Hanák NH Ostrava B 24 3 1.0 14.3 2.0 3.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Michal Krhovský OLM 35 4 1.0 10.0 4.3 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
20 Jiří Štěpánek OPA 23 9 11.1 4.2 1.2 0.4 / 1.9 0.4/0.7 0.0* 1.9
Pavel Michalička Slovan Černá Pole C 23 3 1.0 12.0 4.7 0.0 2.7/5.3 50.0 2.7
Václav Kubát BK Klatovy 28 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 22 1 1.0 33.0 5.0 7.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Vojtěch Bašta Peč 23 2 1.0 16.0 5.0 1.5 1.5/4.0 37.5 0.5
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 22 2 1.0 15.5 2.5 3.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Jan Hendrych Slovan Č. Pole Brno 29 3 1.0 10.0 2.3 0.7 3.3/4.7 71.4 1.7
Filip Zahradníček BAPOD 21 2 1.0 15.0 2.5 2.5 2.5/5.0 50.0 1.5
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 4 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.5
René Klapetek BK Opava 19 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
8 Šimon Gareis Slavia Praha B 22 2 1.0 12.0 4.0 0.5 2.5/4.0 62.5 3.5
Jan Strašák SA KOMFORT Brno 23 2 12.5 12.0 3.5 1.5 / 2.5 0.5/1.0 0.0* 3.0
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 28 3 1.0 7.3 0.3 1.3 2.7/2.7 100.0 0.7
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 2 1.0 10.0 3.0 0.5 2.5/3.0 83.3 3.5
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 2 20.0 9.5 2.5 1.5 / 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Paluv Sokol Karviná 19 2 1.0 9.5 2.5 1.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
Vít Havránek TJ ČZU Praha 23 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.5
Zdeněk Vítek Basket Poděbrady 19 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 23 1 1.0 16.0 2.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Jirsa Sokol Písek B 28 3 1.0 5.3 0.7 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.7
Richard Marek Sokol Karviná 42 6 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.7
Vojtěch Janda CBU 23 2 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Martin Holoubek Basketbal Polabí 19 3 19.7 5.3 2.0 0.0 / 1.3 1.3/1.3 0.0* 4.3
Matěj Sichrovský BK Baník Most B 20 1 1.0 15.0 1.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/2.0 50.0 3.5
Jiří Mikšovský Kol 23 2 1.0 6.5 1.0 1.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Jan Veselý Sokol Kutná Hora 30 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Matěj Cerha Loko Plzeň "B" 20 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Josef Pokorný Sokol Žižkov B - TESLA 21 1 1.0 12.0 0.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Filip Novotný Tygři Praha 19 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 25 2 1.0 6.0 1.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Topinka BVK Holice 18 2 1.0 5.5 0.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Zdeněk Blažek Sokol Písek C 23 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Dominik Plešingr BC Vysočina 21 2 18.5 5.0 1.5 0.5 / 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
David Šlachta TB Č. Budějovice C 22 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Malý BC Benešov 35 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Kryštof Vlček BK Opava "B" 29 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Tomáš Roštejnský Bol 22 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Petr Štros Sokol Kbely 42 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Tyl BK Vlci Žďár 44 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Jan Folprecht UP 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Jakub Stodůlka KK VM B 25 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
David Toman BK Klatovy U19 23 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ondřej Skotálek BVK Holice 25 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Štěpán Rozsíval SU 23 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Radek Kelich Pří 39 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Filip Lapáček KolB 26 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
34 Marek Reška Slovan Černá Pole B 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
9 Tomáš Jansa BRN 19 1 8.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
16 Karel Vlasák DEC 19 2 7.5 1.0 0.5 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
8 Jan Šindler Basketbal Olomouc 23 3 4.0 0.7 0.3 0.0 / 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Lukáš Vacek KOL 19 6 6.3 0.2 0.0 0.0 / 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
Jáchym Vaněk Basket Kohouti A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Jakub Bár UNL 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubica BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šourek BK Tábor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Toběrný Wolves Radotín 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Malíček Labrador B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Brůna SNAK A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krutina Karviná B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Jan Valc AŠ Mladá Boleslav 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kurečka Opava 2010 B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hrabovský BC Nový Jičín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Janík TJ Třebíč B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Večeřa VYS 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Adam Štiak OVA 17 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šiška STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hošek BA Lynx Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hauzer Sokol Pražský 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Červený BCBenB 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tax BA LYNX Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Špaček TJ Jiskra Kyjov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Gottfried TJ Košíře 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bednář Bra 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Krmášek BC VYSOČINA B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stoček BK Vlci Žďár B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koksa Jiskra Kyjov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Škrhák Sok Hodonín 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kupilík Jiskra Domažlice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tomáš Stibor Sokol Pražský 23
David Bělohlávek Slavoj Litoměřice 23
Jan Voráč Prostějov 21
Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 27 10 1 8 5
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 21 6 2 9 3
David Kalousek Slavia Kroměříž 26 18 5 3 5 4
7 Jakub Šrámek Tesla 19 11 4 1 0 3
Nikolas Hanák NH Ostrava B 24 21 2 5 2 4
Michal Krhovský OLM 35 16 7 0 3 4
20 Jiří Štěpánek OPA 23 15 6 1 2 4
Pavel Michalička Slovan Černá Pole C 23 7 3 0 2 0
Václav Kubát BK Klatovy 28 20 10 2 3 3
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 22 18 3 5 3 2
Vojtěch Bašta Peč 23 13 2 2 3 3
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 22 3 0 1 2 0
Jan Hendrych Slovan Č. Pole Brno 29 12 3 2 8 3
Filip Zahradníček BAPOD 21 7 2 2 1 3
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 0 0 0 0 2
René Klapetek BK Opava 19
8 Šimon Gareis Slavia Praha B 22 39 12 3 9 12
Jan Strašák SA KOMFORT Brno 23 17 4 3 4 4
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 28 1 0 0 1 0
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 12 3 1 3 4
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 7 2 1 0 1
David Paluv Sokol Karviná 19
Vít Havránek TJ ČZU Praha 23
Zdeněk Vítek Basket Poděbrady 19 0 0 0 0 1
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 23 24 6 6 3 3
Tomáš Jirsa Sokol Písek B 28 9 2 3 0 5
Richard Marek Sokol Karviná 42 5 2 1 1 2
Vojtěch Janda CBU 23 12 3 2 2 3
Martin Holoubek Basketbal Polabí 19 24 6 2 6 4
Matěj Sichrovský BK Baník Most B 20 17 4 3 2 5
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 8 4 1 2 5
Jiří Mikšovský Kol 23 8 1 2 1 1
Jan Veselý Sokol Kutná Hora 30 11 5 0 2 3
Matěj Cerha Loko Plzeň "B" 20
Josef Pokorný Sokol Žižkov B - TESLA 21 15 3 3 1 2
Filip Novotný Tygři Praha 19
Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 25 7 2 1 0 2
Jan Topinka BVK Holice 18 3 0 1 0 2
Zdeněk Blažek Sokol Písek C 23 11 2 2 3 4
Dominik Plešingr BC Vysočina 21
David Šlachta TB Č. Budějovice C 22 6 3 1 1 3
Jakub Malý BC Benešov 35 8 2 1 1 1
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 8 3 0 2 4
Kryštof Vlček BK Opava "B" 29 7 2 0 3 2
Tomáš Roštejnský Bol 22
Petr Štros Sokol Kbely 42 6 3 0 0 3
Tomáš Tyl BK Vlci Žďár 44 3 1 0 1 1
Jan Folprecht UP 22 0 0 0 0 0
Jakub Stodůlka KK VM B 25 9 2 1 3 5
David Toman BK Klatovy U19 23 0 0 0 0 0
Ondřej Skotálek BVK Holice 25 3 0 1 0 1
Štěpán Rozsíval SU 23 6 3 1 1 2
Radek Kelich Pří 39 2 1 0 1 1
Filip Lapáček KolB 26 3 0 1 0 1
34 Marek Reška Slovan Černá Pole B 22 0 0 0 0 3
9 Tomáš Jansa BRN 19 20 6 0 8 4
16 Karel Vlasák DEC 19
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 19
8 Jan Šindler Basketbal Olomouc 23 2 1 0 0 3
4 Lukáš Vacek KOL 19 11 5 0 2 2
Jáchym Vaněk Basket Kohouti A 24 0 0 0 0 3
33 Jakub Bár UNL 20
Jan Kubica BK Krnov 19
Vojtěch Šourek BK Tábor 20 9 3 0 3 1
Jan Toběrný Wolves Radotín 29
Martin Malíček Labrador B 22
Matouš Brůna SNAK A 20 26 7 3 3 2
Jan Krutina Karviná B 25 4 2 0 0 3
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 21 8 2 0 4 0
35 Jan Valc AŠ Mladá Boleslav 29
Šimon Kurečka Opava 2010 B 24
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 21 13 6 0 1 4
Martin Hrabovský BC Nový Jičín 21 16 7 1 2 4
Jan Janík TJ Třebíč B 25
Miroslav Večeřa VYS 24 23 10 1 2 4
3 Adam Štiak OVA 17
Lukáš Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 5 2 1 2 3
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18
Adam Šiška STRABAG Zlín 18
Martin Hošek BA Lynx Liberec 20 15 7 2 1 3
Filip Hauzer Sokol Pražský 21 2 0 0 2 2
Martin Červený BCBenB 24 11 3 1 2 4
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 39
Martin Tax BA LYNX Liberec 21
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 20 7 3 1 1 4
Štěpán Špaček TJ Jiskra Kyjov 32
Richard Gottfried TJ Košíře 20 14 4 0 6 0
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33
Jakub Bednář Bra 28
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž B 23
Dominik Krmášek BC VYSOČINA B 19 2 1 0 0 2
Tomáš Stoček BK Vlci Žďár B 23 1 0 0 1 1
Martin Koksa Jiskra Kyjov B 22
Vít Škrhák Sok Hodonín 24 13 6 0 2 3
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 23 7 1 6 3
Ondřej Kupilík Jiskra Domažlice 31
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 22.5 6.0 18.0 /24.0 75.0 20.0
4 21.5 6.3 16.0 /23.0 69.6 23.0
3 21.0 4.3 10.0 /17.7 56.6 17.0
4 20.8 9.5 10.8 /17.3 62.3 18.5
2 19.5 4.5 16.5 /24.0 68.8 15.0
4 20.5 11.8 6.8 /11.3 60.0 23.5
2 21.0 9.0 16.5 /27.5 60.0 20.5
3 23.0 4.0 8.0 /13.3 60.0 15.3
3 25.7 7.0 13.7 /23.4 58.6 20.7
3 19.3 8.7 10.0 /19.0 52.6 23.3
4 20.8 4.3 13.5 /20.0 67.5 17.8
4 20.0 10.5 9.0 /14.8 61.0 17.8
4 18.0 6.3 10.0 /16.0 62.5 15.3
4 25.5 7.5 8.0 /11.8 68.1 18.8
4 23.0 8.8 12.3 /18.3 67.1 20.3
4 22.0 8.5 10.3 /15.1 68.3 15.5
4 24.5 7.8 10.8 /17.8 60.6 17.0
4 18.5 8.0 13.0 /19.5 66.7 17.0
3 21.7 1.7 12.3 /20.0 61.7 14.7
4 19.8 5.5 13.0 /22.8 57.1 24.0
4 11.0 3.8 5.3 /7.6 70.0 12.0
4 21.5 5.8 13.8 /23.1 59.8 17.8
4 22.8 6.0 13.8 /25.1 55.0 21.5
4 30.8 8.3 12.0 /19.3 62.3 17.5
4 22.3 5.5 9.3 /16.3 56.9 14.3
3 29.7 9.3 7.3 /12.3 59.5 19.3
4 28.0 6.8 14.5 /25.3 57.4 21.0
3 19.7 11.3 11.7 /15.7 74.5 19.0
3 17.3 7.0 13.0 /18.3 70.9 19.7
2 18.0 8.0 9.5 /14.0 67.9 17.0
2 19.5 5.5 11.0 /19.0 57.9 14.5
2 19.5 3.5 4.5 /13.0 34.6 18.0
2 18.0 6.5 8.0 /10.5 76.2 17.0
2 15.5 2.5 7.0 /12.0 58.3 14.0
2 23.5 6.5 8.0 /15.0 53.3 19.5
2 16.5 7.0 29.0 /41.5 69.9 23.5