Oblastní přebor
Základní informace
Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní část | 1. kolo | 3 |
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
|
27. 9. 2020
09:00 |
SH BK Klatovy |
Jan Hošťálek Jiří Mužík |
105
12
|
16
2
40
6
71
10 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 1 |
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
26. 9. 2020
10:00 |
Mariánské Lázně |
30
51
|
8
13
20
35
24
41 |
Review | ||
Základní část | 1. kolo | 5 |
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
27. 9. 2020
10:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Kalabza Pavel Tauber |
89
42
|
23
10
54
23
74
32 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 4 |
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
|
27. 9. 2020
10:30 |
SH BK Klatovy |
Jiří Mužík Jan Hošťálek |
142
7
|
31
0
64
2
106
2 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 2 |
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
26. 9. 2020
12:00 |
Mariánské Lázně |
71
33
|
13
6
37
9
56
24 |
Review | ||
Základní část | 1. kolo | 6 |
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
27. 9. 2020
12:00 |
Městská sportovní hala |
Pavel Tauber Petr Kalabza |
87
43
|
24
10
47
21
67
34 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 7 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
|
28. 9. 2020
09:30 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Lukáš Kalabza Pavel Tauber |
20
107
|
10
17
49
12
18
70 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 9 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Klatovy
|
28. 9. 2020
10:00 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Tadeáš Čabala Roman Kinka |
17
126
|
4
40
10
73
15
93 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 11 |
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
|
28. 9. 2020
10:00 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Lukáš Brus Jan Pacelt |
57
25
|
19
4
30
6
43
18 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 8 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
|
28. 9. 2020
11:30 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Lukáš Kalabza Pavel Tauber |
16
68
|
2
19
4
37
8
50 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 10 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Klatovy
|
28. 9. 2020
11:30 |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
Tadeáš Čabala Roman Kinka |
25
118
|
4
39
9
62
13
95 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 12 |
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
|
28. 9. 2020
11:30 |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
Lukáš Brus Jan Pacelt |
54
26
|
14
4
29
8
43
18 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 15 |
BK Jiskra Domažlice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 16 |
BK Jiskra Domažlice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 17 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
|
10. 10. 2020
09:00 |
Kraslice |
Lukáš Brus Klára Pouzarová |
72
31
|
19
5
36
15
52
19 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 18 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
|
10. 10. 2020
10:30 |
Kraslice |
Lukáš Brus Klára Pouzarová |
80
57
|
24
8
44
23
55
38 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 13 |
BK Klatovy
BK Sokolov
|
10. 10. 2020
13:00 |
SH BK Klatovy |
Václav Galajda Lubomír Porvich |
91
20
|
23
3
54
10
71
16 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 14 |
BK Klatovy
BK Sokolov
|
10. 10. 2020
15:00 |
SH BK Klatovy |
Václav Galajda Lubomír Porvich |
87
34
|
23
7
38
15
63
24 |
Review | |
Základní část | 4. kolo | 19 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 20 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 21 |
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 22 |
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 23 |
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 24 |
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 25 |
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 26 |
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 27 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 28 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 29 |
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 30 |
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 31 |
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 32 |
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 33 |
BK Mariánské Lázně
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 34 |
BK Mariánské Lázně
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 35 |
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 36 |
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 37 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 38 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 39 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 40 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 41 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 42 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 43 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 44 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 45 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 46 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 47 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 48 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 49 |
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 50 |
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 51 |
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 52 |
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 53 |
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 54 |
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 55 |
BK Sokolov
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 56 |
BK Sokolov
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 57 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 58 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 59 |
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 60 |
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 61 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 62 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 63 |
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 64 |
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 65 |
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 66 |
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 67 |
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 68 |
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 69 |
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 70 |
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 71 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 72 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ 1. máje |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 73 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 74 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 28. ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 75 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 76 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Kraslice |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 77 |
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 78 |
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 79 |
BK Klatovy
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 80 |
BK Klatovy
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 81 |
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 82 |
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Mariánské Lázně |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 83 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 84 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Klatovy | 6 | 6 | 0 | 669 | 115 | 12 | |
2. | BK Jiskra Domažlice | 4 | 4 | 0 | 351 | 121 | 8 | |
3. | TJ Sokol Kraslice (mix) (MS) | 4 | 2 | 2 | 237 | 264 | 6 | |
4. | BK Sokolov | 4 | 2 | 2 | 165 | 229 | 6 | |
5. | Loko Plzeň | 6 | 0 | 6 | 143 | 574 | 6 | |
6. | BK Mariánské Lázně | 4 | 1 | 3 | 152 | 195 | 5 | |
7. | Thermia KV (MS) | 4 | 1 | 3 | 126 | 345 | 5 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Mariánské Lázně | 4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Thermia KV (MS) | 4 | 14.5 | 0.0 | 2.5 /7.3 | 34.5 | 11.5 |
BK Klatovy | 6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Loko Plzeň | 6 | 11.0 | 0.0 | 1.8 /5.3 | 34.4 | 10.2 |
BK Jiskra Domažlice | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS) | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Sokolov | 4 | 16.8 | 0.3 | 7.0 /14.0 | 50.0 | 9.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F- |
---|---|---|---|---|
BK Mariánské Lázně | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Thermia KV (MS) | 24 | 0 | 3/13 | 15 |
BK Klatovy | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Loko Plzeň | 26 | 0 | 5/11 | 13 |
BK Jiskra Domažlice | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS) | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
BK Sokolov | 24 | 1 | 9/19 | 16 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tauber Pavel | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Pouzarová Klára | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Porvich Lubomír | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pacelt Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Mužík Jiří | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kinka Roman | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kalabza Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kalabza Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hošťálek Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Galajda Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Čabala Tadeáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Brus Lukáš | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře