Středomoravský přebor
Základní informace
Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní část | 1. kolo | 5 |
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 1. kolo | 6 |
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 1. kolo | 3 |
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
|
10. 10. 2020
09:00 |
SH UP Olomouc |
Linda Vildová Dominik Krčmář |
77
28
|
20
12
39
14
58
20 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 4 |
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
|
10. 10. 2020
10:30 |
SH UP Olomouc |
Linda Vildová Dominik Krčmář |
68
16
|
15
4
32
6
50
12 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 1 |
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez
|
10. 10. 2020
13:00 |
Hala TJ Slavia |
Pavla Baďurová Jiří Fanta |
42
33
|
12
3
27
11
40
22 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 2 |
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez
|
10. 10. 2020
14:30 |
Hala TJ Slavia |
Pavla Baďurová Josef Slavík |
41
16
|
16
6
20
10
35
10 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 7 |
Basket Valmez
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 8 |
Basket Valmez
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 9 |
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 10 |
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 11 |
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 12 |
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 13 |
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 3. kolo | 14 |
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 3. kolo | 15 |
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 16 |
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 17 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 18 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 19 |
Basket Valmez
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 20 |
Basket Valmez
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 21 |
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 22 |
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 23 |
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 4. kolo | 24 |
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 5. kolo | 25 |
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 26 |
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 27 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 28 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 29 |
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 30 |
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 31 |
Basket Valmez
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 32 |
Basket Valmez
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 33 |
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 34 |
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 35 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
BCM Orli Prostějov
|
10. 10. 2020
15:30 |
Sokolovna |
Vratislav Doležal Zdeněk Latík |
39
55
|
16
17
20
33
32
45 |
Review | |
Základní část | 6. kolo | 36 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
BCM Orli Prostějov
|
10. 10. 2020
17:15 |
Sokolovna |
Zdeněk Latík Vratislav Doležal |
34
45
|
5
13
11
23
21
37 |
Review | |
Základní část | 7. kolo | 37 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 38 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 39 |
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 40 |
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 41 |
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 7. kolo | 42 |
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 8. kolo | 43 |
Basket Valmez
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 44 |
Basket Valmez
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 45 |
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 46 |
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 47 |
STRABAG Zlín
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 48 |
STRABAG Zlín
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 49 |
STRABAG Zlín
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 50 |
STRABAG Zlín
Basket Valmez
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 51 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 52 |
TBS Přerov /MIX/-3x07
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 53 |
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 54 |
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 55 |
Basket Valmez
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 56 |
Basket Valmez
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 57 |
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 10. kolo | 58 |
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov /MIX/-3x07
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 10. kolo | 59 |
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 60 |
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview |
Tabulky
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vildová Linda | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Slavík Josef | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Latík Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Krčmář Dominik | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Fanta Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Baďurová Pavla | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře